jā, jā noteikti spaidi pumpas uz dibena. stulbums. ieteiktu doties pie dermatologa. draugam kādreiz vasarā uzmetās uz augšstilbiem, tas ir no sasvīšanas. varbūt tev kas līdzīgs?
Man ir ļoti jutīga āda un, ja uzvelku stringus, tad 100 punkti dibens būs vienās pumpās. Tāpat, ja apakšbikses nenosedz muguras apakšdaļu, tad no džinsām arī uz jostasvietas būs pumpas. Tāpēc ļoti cītīgi griežu nost birkas apakšveļai un izvēlos lielas apenes, kas nosedz visu :D Šāda tipa:
Lai pēc iespējas ātrāk sadzītu, var smērēt tos pašus pretpumpu līdzekļus, kas domāti sejas ādai. Var vakarā noslaucīt ādu ar salicilskābes spirta šķīdumu.
Man jau šķiet, ka šī ir viena no pirmajām kļūdām. Gar biksēm un netīrumiem (jo tu taču bikses katru dienu nemazgā) āda beržas un mikrobiem ir forši. Uz dupša āda taču jūtīga. (t)
Pumpas ir lielas un sarkanas jeb sīkas un daudz ? Ja sīkas un daudz, tad varētu būt ekstra sausa un jutīga āda. Man arī, kad ilgāku laiciņu aizmirstas ieziesties ar ķermeņa krēmu, tādas sīkas sarkanas pumpiņas pa visu ķermeni,- kajām, dibena, rokām-peļu vēderiņiem.
Ja agrāk nemetās, bet tikai tagad tad problēma domāju ir tā pati, kas ar muguru - pēc dušas, vannas, utt, kārtīgi jānoslauka, lai nepaliek ūdens :) bet iespējams, ka vainīga arī apakšveļas izvēle (audums).
Solārijs palīdzētu tad, ja tiešām tā ir uz ādas esošo mikrobu vaina. Solārijā esošā gaisma šos mikrobus iznīcina, tāpēc vizuāli dziedē pumpas, taču ilgtermiņā tas neko nelīdzēs. Ieteiktu tiešām pamēģināt citu apakšveļu, vislabāk no elpojoša materiāla, un sintētiskas bikses arī uz laiku vajadzētu ielikt dziļākā plauktā.
Solārijs palīdzētu tad, ja tiešām tā ir uz ādas esošo mikrobu vaina. Solārijā esošā gaisma šos mikrobus iznīcina, tāpēc vizuāli dziedē pumpas
Izcils bullshit's Kā var vizuāli dziedēt pumpas? Sen ir pierādīts, ka solārijs (un arī dabīga saule), neko nedziedē, bet gan stimulē zilo rētu veidošanu uz ādas, jo ultraviolets bojā ādu un vairāk pieķērās tieši uz svaigi ievainotas ādas, kas ir sārtākā tonī.
Par to kokvilnu...Es nebūt ne vienmēr velku kokvilnu, jo man ne visai patīk kā izskatās, bet mūsdienās daudzi ražotāji piedāvā skaistu apakšveļu no elpojošiem materiāliem.
Solārijā esošā gaisma šos mikrobus iznīcina, tāpēc vizuāli dziedē pumpas
Baktericīdiem mērķiem izmanto t.s. kvarca lampas jeb baktericīdās lampas, kas izstaro UVC starus 254 nm robežās. Solārijs izstaro pamatā tikai UVA un nedaudz UVB starus. UVC izstaro arī saule, BET līdz zemei šie stari nenonāk (aiztur ozona slānis). Tātad nekādu baktericīdu efektu nedod ne saule, ne solārijs. To drīzāk izdarīs dezinfekcijas līdzeklis.
Var būt no veļas pulvera, īpaši ja ir pulveris, nevis šķidrais kapsulās. Jāliek dubulto skalošanu. Ja nēsā stringus, tad arī bikses, zeķubikses, nevis tikai biksītes ir katru dienu jāmaina. Mājās skaties, lai halātiņš vai mājas drēbes nosedz dibenu, jo sēdi taču uz dīvāna vai krēsla, kur sēdēji arī ar drēbēm, kurās biji darbā, sabiedriskā transportā, mašīnā.