Gribu un vajag

 
Reitings 278
Reģ: 30.01.2014
Sveikas, dāmas!
Ir tāda lieta- GRIBU BĒRNIŅU.
Esmu kopā ar savu vīrieti jau vairākus gadus, vēlamies ļoti bērniņu, jau pus gadu cenšamies, bet nekā. :(
Neesmu nekad dzērusi hormonālās tabletes, jo esmu uzskatījusi, ka tas nav labi.
Viss man ir kārtībā, bet bērniņš, kā nepiesakās, tā nepiesakās. :((
Varbūt ir kādas zāles, vitamīni, lubrikanti kas šo procesu var paātrināt? Esmu lasījusi par folskābi kaut ko, bet man nav par to nekādas pieredzes. Man ir 22 gadi un manam vīrietim 25.
Veiksmīgās sievietes kuras beidzot tiek pie pozitīva tests un auglīša dzemdē.
Lūdzu mīļās dāmas pastāstiet par savu pieredzi. (l)
21.02.2016 02:03 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
No decembra sākot- decembrī man izkrita, janvārī sākās, februārī 23 dienā sākās, iepriekšējā reizes parast ir 32 dienā. Nesaprotams cikls. :/
Cik ilgi Jūs cenšaties?

Tagad būs četri mēneši. Vistrakākais ir, ka katru reizi liekas, ka pms simptomu paliek vairāk, bet tas tāpēc, ka tos vairāk ievēro. Ovulāciju var pārbaidīt arī pēc izdalījumiem - ovulācijas laikā tie kļūst caurspīdīgi un tā kā ūdeņains. Tas rada labāku vidi spermatozoīdiem. Dzemdes kakls maina pozīciju un ovulācijas laikā tas ir pavērts. Regulārs sekss arī palīdz radīt pozitīvu vidi dzemdē bērniņa ieņemšanai.
Ja mēģina katru dienu, tad samazinās dns sabrukšana spermatozoīdos.
21.02.2016 12:21 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Kaa tevi saprotu , mums arii nesanaak , jau gads buus rinkjii . Pirms tam bijis SA , bet arii savi 6 meeneshi pagaaja liidz ieneemaam . Aarsti saka , ka abi esam veseli , draugs bija arii paarbaudiijies , pasaki vinam ka nav nekas briesmigs . Majas pasham jaapmierinaas un seeklu jaanodod laboratorijaa . tas arii viss , psermogramma ir tik vienkarsa , nezinu kapec daudzi puishi no taas taa baidas , varbut domaa , ka buus jaaraada sava mantiiba vai veel ko trakaak dariis .:D
gan jau viss jums sanaaks , liidz gadam nav jaauztraucaas , taapeec jums veel ir 6 meen ;) nav , nav visaam uzreiz /
21.02.2016 12:22 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Dace117, varbūt tas šķitīs mazsvarīgi, bet - tavs puisis nēsā bokseršortus? Tie ir labāki, nekā apspīlēta apakšveļa, jo tas ļauj atvēsināt sēkliniekus - siltums slikti ietekmē spermatozoīdus.
21.02.2016 12:24 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tas raven links... Labāk es tur nebūtu skatījusies. Trāpīju pretīgā postā, kur nepietiek ar to, ka ielikts negatīvs tests, kur visi redz neesošu līniju. Pēc tam meiča nofočējusi MR gļotu, jo domā, ka noticis spontānais aborts. Gandrīz izvēmos.
21.02.2016 12:26 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Klausies, pie ginekologa esi bijusi ar savi neregularo ciklu? Ovulacija maz notiek? Un ja notiek, garanteju, ka katru reizi ta ir pamatigi nobidijusies. Sava gadijuma tas 14 dienas aizmirsti. Tev ov testi butu javeic katru dienu ja tu gribi nokert ov. Vel kas, tu tos testus nolasi pareizi? Ov notiks nakamo 24-48 h laikaa ja ov testa abas svitras ir vienadi koshas.

Man draudzenei pie identiska scenarija bija jadzer horm tabletes pusgadu lai noreguletu ciklu. Pec ok partrauksanas, palika stavokli otraja ciklaa
21.02.2016 12:33 |
 
Reitings 278
Reģ: 30.01.2014
Raven, cik Tev gadi? (atvaino) Interesē vienkārši.

ZINIET KAS MEITENES IR LABĀKAIS? Man no mana vīrieša puses ir iedzimti dvīņi. Ļoti ceru, ka būs arī man no viņa. Es nevaru, es cenšos nedomāt, bet man nesanāk. :((( es gribu tik ļoti, ka nespēju saņemt sevi rokās un nedomāt.

Nerea, nopietni? :D es vel neesmu pačekojusi, drīz jāielien būs, jāpaskatās cik traki ir ( hā, kamēr neesmu pati pārbaudījusi tikmēr nekad nav mācības)
21.02.2016 12:34 |
 
Reitings 278
Reģ: 30.01.2014
Beibe.Marta- esmu protams bijusi, iesaka hormonālās, bet es tās nevēlos. Viņa saka, ka viss esot ar mani kārtībā un problēmas neesot, ka viņas noregulēsies. Teica, ka man ir ļoti skaista dzemdīte (īsti nesapratu, kā uztvert šādu komplimentu :D)

Notiek ovulācija, taisu atkārtotu testu, ja ir kaut nedaudz blāva, zinu tad ka pēc 4 dienām var vēl vienu taisīt.
Kaut gan nu jau sāku pamazām katrā savā darbībā šaubīties
21.02.2016 12:40 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Piekritu Beibe.Marta , ovulacija uz 14. dienu var notikt tikai taam , kuraam cikls ir 28 dienu garsh . Otraa faaze gandriiz visaam ir stabili 14 dienas (12-16 skaitaas norma , parasti 14) .
Ja cikls tev neregulars , tad OV arii nebuus uz 14. dienu , bet novirzisies uz 15-19. cikla dienu .
Vel kaa papildus variants testiem , meeri bazaalo temperatuuru no riitiem . aaliek modinaataajs uz vienaadu laiku un jaameera T vaginaali vai rektaali , taa buus bazaalaa T . Peec taas var arii kaut ko secinaat , kopsakariibaa ar testiem un izdaliijumiem . Pirmajaa faazee T buus zema , zem 36.6 , dienu pirms OV taa nokritiisies veel zemaak . Shis ir labs laiks (testi tev raadiis arii pozitiivu) li censoneetu . Katru naakamo dienu T paaugstinaasies , var paaugstinaaties kaapniiteem sasniedzot 37.0 vai arii uzreiz uzlecot , bet parasti ir kaapnveida paaugstinaashanaas . no 36.4 uz 36.7. un 37.0 Kad T sasniedz 37 graadus ,- ovulaacija ir notikusi! Taalaak T ir jaaturaas ne zemaak par 37 . Visbiezhak taa pakaapjas veel par 0.2. graadiem . Tieshi pirms MR T nokriitas , ja nee , tad varbuutiiba uz gruutnieciibu .
Pameegini ;)
21.02.2016 12:42 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Dace, dvīņi iedzimst tikai no sievietes puses.
Un jā, tajā forumā ir tāda tēma :D
21.02.2016 12:42 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
un labaak , ja nopeerc elektronisko testu , ar to nebus jaazilee to sviitrinu kraasu
21.02.2016 12:43 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Tas raven links... Labāk es tur nebūtu skatījusies. Trāpīju pretīgā postā, kur nepietiek ar to, ka ielikts negatīvs tests, kur visi redz neesošu līniju. Pēc tam meiča nofočējusi MR gļotu, jo domā, ka noticis spontānais aborts. Gandrīz izvēmos.

Personīgi es tos neveru vaļā. tur ir tik daudz tēmu, ka var atrast arī to, kas noder. Pie tam - parasti pie tādām tēmām liek brīdinājumus, ka tur būs kaut kas nepatīkams. Tad tās var izlaist.
21.02.2016 12:45 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
raven, es vienkārši ziņkārīga :D
21.02.2016 12:46 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Hm interesanta arste. Tev neregulars cikls, bet viss esot kartiba. Tava vecuma tada mistiska cikla sakartosanas pasa no sevis neizklausas logiska.
vina neieteica taisit usg lai skatitos ov? Vai maz folikuli plist.
21.02.2016 12:47 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Piekritu Beibe.Marta , ovulacija uz 14. dienu var notikt tikai taam , kuraam cikls ir 28 dienu garsh . Otraa faaze gandriiz visaam ir stabili 14 dienas (12-16 skaitaas norma , parasti 14) .

Tā ir nevis norma, bet vidējais aritmētiskais. Un katru mēnesi tas nav vienāds.
Peec taas var arii kaut ko secinaat , kopsakariibaa ar testiem un izdaliijumiem .

Temperatūra krītas, kad notiek ovulācija un pēc tās atkal ceļas. Pirms mēnešreizēm tā atkal krītas, bet ja iestājas grūtniecība - paliek nemainīga.
aaliek modinaataajs uz vienaadu laiku un jaameera T vaginaali vai rektaali , taa buus bazaalaa T .

To var mērīt arī mutē. Galvenais - temperatūra jāmēra uzreiz kā pamosties - pirms esi runājusi, cēlusies, vai darījusi jebko citu.
21.02.2016 12:56 |
 
Reitings 278
Reģ: 30.01.2014
Luizelza, paldies, šo ziņu tiešām piefiksēšu. Šo nemaz nezināju! Ļoti noderīgi tiešām. Paldies

Nerea, mana vīrieša tēvs ir šķīries no mana vīrieša mamma, bet viņam piedzima dvīņi, jo no viņa puses tas bija. Un no viņa mammas puses arī iedzimti dvīņi. :)) takā nesaki gan, ka sievietei tikai.

Beibe.Marta, man ļoti laba ginekoloģe ir, teica, ka pēc pirmās grūtniecības viss organismā sakārtosies. Vienīgi neteica ka vairāk kā pusgadu vajadzēs lai ieņemtu bērniņu.
USG taisīja, tik ir teikusi- drīz būs Mr, bet par ov nē.
21.02.2016 12:59 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Dace117, man ir 28, vīram - 32.
21.02.2016 13:05 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Dace, identiskie dvīņi rodas nejaušības rezultātā, sadaloties šūnai, bet vairāku olšūnu dvīņi - hiperovulācijas rezultātā, kas, protams, ir tikai sievietei. Atkarīgs, par kādu gadījumu tu runā. Ja identiskie dvīņi - sakritība (dvīņi vispār nav nekāds retums). Ja vairāku olšūnu - iedzimts no sievietes puses.
21.02.2016 13:05 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Temperatūra krītas, kad notiek ovulācija un pēc tās atkal ceļas. Pirms mēnešreizēm tā atkal krītas, bet ja iestājas grūtniecība - paliek nemainīga.

Nop , es taisu visu paraleeli un tikai T krishanas laikaa ovulaacijas testi saak raadiit pozitiivu ! Elektroniskais tests pozitiivu man raada citreiz arii veselas 3 dienas peec kaartas , jo mana T celaas pakaapieniem , taatad visu sho laiku VAR ienemt beerninu .

Tā ir nevis norma, bet vidējais aritmētiskais. Un katru mēnesi tas nav vienāds.

Taa ir norma . Ja otraa faaze ir iisaaka par 12 dienaam , var aizdomaaties par otraas faazes nepietiekamiibu , t.i. progesterona truukumu . Otraa faaze gandriiz nekad nemainaas ! Palasi literatuuru , es arii peec savas pieredzes to varu pateikt . To var izmainiit tikai medikamentu lietoshana vai dabiskais hormonaalais disbalans , kad organismaa kaut kas nojuuk cita iemesla deelj .

To var mērīt arī mutē. Galvenais - temperatūra jāmēra uzreiz kā pamosties - pirms esi runājusi, cēlusies, vai darījusi jebko citu.

Var , bet tas nav preciizi un efektiivi ! Daudzi gulj ar puspieveertu muti , zhaavaajas , klepo . Oraali meeriit BT ir tiesham mulkjiigi .
21.02.2016 13:05 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Dace, dvīņi iedzimst tikai no sievietes puses.


Tā nav. Radiem dvīņi bija tēva nevis mātes dzimtā, taču dzima paaudzi izlaižot un kā otrie bērni.
Varbūt citādāk, ja dzimtā ir identiskie dvīņi.

Lai izdodas! Par bazālo temperatūru labs ieteikums, bet tikai gadījumā, ja neguli līdz kādiem 9, jo tad mērījumi var nebūt objektīvi.
21.02.2016 13:08 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Un tie nebija identiskie dvīņi. Divi puikas, taču ne identiski.
21.02.2016 13:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)