Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gribu un vajag

 
Reitings 278
Reģ: 30.01.2014
Sveikas, dāmas!
Ir tāda lieta- GRIBU BĒRNIŅU.
Esmu kopā ar savu vīrieti jau vairākus gadus, vēlamies ļoti bērniņu, jau pus gadu cenšamies, bet nekā. :(
Neesmu nekad dzērusi hormonālās tabletes, jo esmu uzskatījusi, ka tas nav labi.
Viss man ir kārtībā, bet bērniņš, kā nepiesakās, tā nepiesakās. :((
Varbūt ir kādas zāles, vitamīni, lubrikanti kas šo procesu var paātrināt? Esmu lasījusi par folskābi kaut ko, bet man nav par to nekādas pieredzes. Man ir 22 gadi un manam vīrietim 25.
Veiksmīgās sievietes kuras beidzot tiek pie pozitīva tests un auglīša dzemdē.
Lūdzu mīļās dāmas pastāstiet par savu pieredzi. (l)
21.02.2016 02:03 |
 
Reitings 915
Reģ: 07.09.2011
Es arī ļoti gribēju bērniņu, mums nesanāca pat ilgāk un brīdī, kad atmetu ar roku, uzzināju ka esmu gaidībās. Tagad mums 25 nedēļa, jūtamies lieliski. Tikai žēl, ka tik ātri tas laiks paiet.:-)
21.02.2016 19:29 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Varbūt sperma var ietekmēt hormonu līmeni ilgstošā laika periodā, vai varbūt konkrētā vīrieša klātbūtne to ietekmē. Kas nemaz nepārsteigtu. Mūsu zināšanas nav absolūtas.
21.02.2016 14:52 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
vai varbūt vīrieša sperma ne tiekia apaugļo, bet arī citādi ietekmē sievietes organismi

Varbūt dalīšanos tā varētu ietekmēt, bet sperma taču nevar pateikt olšūnai: eu, pasauc savu māsu - man vajag divšūnu dvīņus :D Olšūnas jau ir izdalītas un viss. Mūsdienās daudziem tas sanāk arī mākslīgās apaugļošanās veidā.
21.02.2016 14:10 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Teorētiski daudz nav ko saprast, taču tas nav dzirdēts viena tante teica līmenī, bet noticis tuviem radiem. Kad piedzima dvīņi, protams, pārsprieda, kurā dzimtā. Izrādījās tēva, turklāt pa tēva līniju. Mātei rados neviena dvīņa, cik vien varēja atcerēties. Nu var jau būt, ka sakritība.
Taču šī vīrieša māsai arī piedzima dvīņi. Varu tikai domāt, ka dvīņu rašanās mehānisms nav tik vienkāršs - vides ietekme (tad tas vispār nav saistīts ar iedzimtību), jo abi pāri dzīvoja relatīvi tuvu; vai varbūt vīrieša sperma ne tiekia apaugļo, bet arī citādi ietekmē sievietes organismi ( ir arī tādi pārspriedumi)...
21.02.2016 13:56 |
 
Reitings 278
Reģ: 30.01.2014
Freya, paldies liels par palīdzību un jaukiem vārdiem. Tas tiešām ir ļoti jauki.
Es centīšos arī ne tik ļoti iespringt uz šo, jo kā saka viss labais un skaistais nāk negaidot.
21.02.2016 13:24 |
 
Reitings 278
Reģ: 30.01.2014
Luizelza, super, paldies Tu man ļoti palīdzēji ar savu info. Ļoti noderīgi.;-):-)
21.02.2016 13:23 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Dace117,
uz savu galvu nevajadzētu neko sākt lietot. Pusgads nav daudz, bet nav arī maz, parasti ārsti iesaka meklēt medicīnisku palīdzību, ja nesnāk palikt stāvoklī pusgadu līdz gadu. Tā ka šobrīd Tev būtu piemērots laiks doties pie ārsta. Atrodi ginekologu, kuram spēsi uzticēties, veiks Tev dažādas analīzes un pārbaudes, iespējams, arī vīrietim būs jāpārbauda spermas kvalitāte. Bet galvenais, ka ārsts noskaidros, vai jums abiem viss ir kārtībā un tikšana pie bērniņa ir tikai laika jautājums, vai varbūt vienam vai otram ir kāda problēma - un tad attiecīgi šo problēmu risinās.
Nesatraucies, galvu augšā! :)
21.02.2016 13:21 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Tapec iesaku to , kas ir paarbaudiits un efektiigs , vel jo vairaak tapec , ka autore ir iesaaceeja shajaa lietaa un nepreciiza T izmeeriishana var maldinaat un novest pie nepareiza sleedziena .

Paldies - šī informācija noderēs arī man.
21.02.2016 13:19 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Cik tu pozitīva, prieks lasīt. Ļoti daudzas sievietes mēra orāli un, kad izmēģina vagināli, atšķirības grafikos nav.

tad tas ir mazaakums , jo reaali izkontroleet kaa tu guli nav reaali ;)
Pati meeginaaju saliidzinaat T , meerot oraali un T bijusi zemaaka , pie tam katru reizi atshkiiraas .
Tapec iesaku to , kas ir paarbaudiits un efektiigs , vel jo vairaak tapec , ka autore ir iesaaceeja shajaa lietaa un nepreciiza T izmeeriishana var maldinaat un novest pie nepareiza sleedziena .
21.02.2016 13:17 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Taa ir norma . Ja otraa faaze ir iisaaka par 12 dienaam , var aizdomaaties par otraas faazes nepietiekamiibu , t.i. progesterona truukumu . Otraa faaze gandriiz nekad nemainaas ! Palasi literatuuru , es arii peec savas pieredzes to varu pateikt . To var izmainiit tikai medikamentu lietoshana vai dabiskais hormonaalais disbalans , kad organismaa kaut kas nojuuk cita iemesla deelj

Mēs laikam pārpratām viena otru - es domāju, ka 14 dienas nav norma - norma ir 12-16 :-)
Var , bet tas nav preciizi un efektiivi ! Daudzi gulj ar puspieveertu muti , zhaavaajas , klepo . Oraali meeriit BT ir tiesham mulkjiigi .

Cik tu pozitīva, prieks lasīt. Ļoti daudzas sievietes mēra orāli un, kad izmēģina vagināli, atšķirības grafikos nav.
21.02.2016 13:14 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Bet, ja Dace vīrietim rados ir dažādu olšūnu dvīņi, tad Dacei tādi nebūs. Toties Daces meitai varbūt.
21.02.2016 13:13 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Kakaduu, tu taču saproti, ka vīrietim ovulācija nenotiek. Tātad šāda iedzimtība, kā tu apraksti, var būt tikai no vecmāmiņas mazmeitai. Tad varbūt.
21.02.2016 13:12 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Un tie nebija identiskie dvīņi. Divi puikas, taču ne identiski.
21.02.2016 13:09 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Dace, dvīņi iedzimst tikai no sievietes puses.


Tā nav. Radiem dvīņi bija tēva nevis mātes dzimtā, taču dzima paaudzi izlaižot un kā otrie bērni.
Varbūt citādāk, ja dzimtā ir identiskie dvīņi.

Lai izdodas! Par bazālo temperatūru labs ieteikums, bet tikai gadījumā, ja neguli līdz kādiem 9, jo tad mērījumi var nebūt objektīvi.
21.02.2016 13:08 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Temperatūra krītas, kad notiek ovulācija un pēc tās atkal ceļas. Pirms mēnešreizēm tā atkal krītas, bet ja iestājas grūtniecība - paliek nemainīga.

Nop , es taisu visu paraleeli un tikai T krishanas laikaa ovulaacijas testi saak raadiit pozitiivu ! Elektroniskais tests pozitiivu man raada citreiz arii veselas 3 dienas peec kaartas , jo mana T celaas pakaapieniem , taatad visu sho laiku VAR ienemt beerninu .

Tā ir nevis norma, bet vidējais aritmētiskais. Un katru mēnesi tas nav vienāds.

Taa ir norma . Ja otraa faaze ir iisaaka par 12 dienaam , var aizdomaaties par otraas faazes nepietiekamiibu , t.i. progesterona truukumu . Otraa faaze gandriiz nekad nemainaas ! Palasi literatuuru , es arii peec savas pieredzes to varu pateikt . To var izmainiit tikai medikamentu lietoshana vai dabiskais hormonaalais disbalans , kad organismaa kaut kas nojuuk cita iemesla deelj .

To var mērīt arī mutē. Galvenais - temperatūra jāmēra uzreiz kā pamosties - pirms esi runājusi, cēlusies, vai darījusi jebko citu.

Var , bet tas nav preciizi un efektiivi ! Daudzi gulj ar puspieveertu muti , zhaavaajas , klepo . Oraali meeriit BT ir tiesham mulkjiigi .
21.02.2016 13:05 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Dace, identiskie dvīņi rodas nejaušības rezultātā, sadaloties šūnai, bet vairāku olšūnu dvīņi - hiperovulācijas rezultātā, kas, protams, ir tikai sievietei. Atkarīgs, par kādu gadījumu tu runā. Ja identiskie dvīņi - sakritība (dvīņi vispār nav nekāds retums). Ja vairāku olšūnu - iedzimts no sievietes puses.
21.02.2016 13:05 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Dace117, man ir 28, vīram - 32.
21.02.2016 13:05 |
 
Reitings 278
Reģ: 30.01.2014
Luizelza, paldies, šo ziņu tiešām piefiksēšu. Šo nemaz nezināju! Ļoti noderīgi tiešām. Paldies

Nerea, mana vīrieša tēvs ir šķīries no mana vīrieša mamma, bet viņam piedzima dvīņi, jo no viņa puses tas bija. Un no viņa mammas puses arī iedzimti dvīņi. :)) takā nesaki gan, ka sievietei tikai.

Beibe.Marta, man ļoti laba ginekoloģe ir, teica, ka pēc pirmās grūtniecības viss organismā sakārtosies. Vienīgi neteica ka vairāk kā pusgadu vajadzēs lai ieņemtu bērniņu.
USG taisīja, tik ir teikusi- drīz būs Mr, bet par ov nē.
21.02.2016 12:59 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Piekritu Beibe.Marta , ovulacija uz 14. dienu var notikt tikai taam , kuraam cikls ir 28 dienu garsh . Otraa faaze gandriiz visaam ir stabili 14 dienas (12-16 skaitaas norma , parasti 14) .

Tā ir nevis norma, bet vidējais aritmētiskais. Un katru mēnesi tas nav vienāds.
Peec taas var arii kaut ko secinaat , kopsakariibaa ar testiem un izdaliijumiem .

Temperatūra krītas, kad notiek ovulācija un pēc tās atkal ceļas. Pirms mēnešreizēm tā atkal krītas, bet ja iestājas grūtniecība - paliek nemainīga.
aaliek modinaataajs uz vienaadu laiku un jaameera T vaginaali vai rektaali , taa buus bazaalaa T .

To var mērīt arī mutē. Galvenais - temperatūra jāmēra uzreiz kā pamosties - pirms esi runājusi, cēlusies, vai darījusi jebko citu.
21.02.2016 12:56 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Hm interesanta arste. Tev neregulars cikls, bet viss esot kartiba. Tava vecuma tada mistiska cikla sakartosanas pasa no sevis neizklausas logiska.
vina neieteica taisit usg lai skatitos ov? Vai maz folikuli plist.
21.02.2016 12:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!