Nesaprotu

 
Reitings 145
Reģ: 08.08.2014
Pasaule ir daudz vientuļu sieviešu. Kāpēc tā notiek? Sievietei ir gandriz viss. Ir skaista, gudra. Darbs ar labu atalgojumu, savs dzīvoklis, auto. Bet kāpēc tādas sievietes ir bez otrajam pusēm?
16.02.2016 22:33 |
 
Reitings 211
Reģ: 29.11.2015
varbūt, ja sievietei ir gandrīz viss, viņai ar to pietiek?

+++

Kāpēc automātiski pieņemat, ka jebkurai sievietei obligāti vajag un viņa grib vīrieti?

Es pati dažas dienas atpakaļ izšķīros. Vīrietis bija ideāls, labāku diez vai jebkad atradīšu. Bet attiecības mani vienkārši nogurdina. Ilgojos pēc laika, kad biju viena. Tagad atkal esmu un tāds atvieglojums. Daudz brīva laika savām interesēm, daru, ko vēlos, dzīvoju kā vēlos. Man pietiek ar draugiem un kolēģiem, attiecības nav obligāti vajadzīgas.
17.02.2016 13:22 |
 
10 gadi
Reitings 4047
Reģ: 02.01.2011
jo nav no kā izvēlēties :D
izlasot cosmo džeku veidotās diskusijas un tādas, kā tā par bijušajiem- tā i jāsaka, ka labāk lai tās sievietes ir vienas nekā kopā ar mudakiem!
17.02.2016 13:22 |
 
Reitings 211
Reģ: 29.11.2015
Man šķiet ka kosmo troļļi tomēr nav vidējā statistiskā Latvijas vīrieša piemēri :D
17.02.2016 13:54 |
 
10 gadi
Reitings 4047
Reģ: 02.01.2011
karjeriste
visbiežāk tie vidēji statistiskie jau ir aizņemti
17.02.2016 13:58 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Man šķiet ka kosmo troļļi tomēr nav vidējā statistiskā Latvijas vīrieša piemēri


Paldies par komplimentu ;)
17.02.2016 14:06 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Varbūt, ka nav iekšēja siltuma, sirsnības, citu jauku īpašību, kas uzrunā pretējo dzimumu. Ne jau viss notiek pēc plāna un ķeksīšiem (skaista, gudra, dzīvoklis, auto), varbūt trūkst kādas dzirkstelītes raksturā. Arī varbūt vienkārši apkārt nav līdzvērtīgu vīriešu, varbūt daudz strādā un nav laika un vēlmes vispār iepazīties. Tikpat labi var būt arī tā, ka strādā sievieši kolektīvā, draugu draugi un paziņas attiecīgajā vecumā jau aizņemti, pret iepazīšanos internetā aizspriedumi, varbūt kādi nepamatoti stereotipi... Nevar jau zināt katras stāstu, ne viss no mals ir tā, kā izskatās.
17.02.2016 14:10 |
 
Reitings 18
Reģ: 04.01.2016
Visu izsaka tas, vai sievitet ir apmierināta, ka ir viena, vai nē. Ja viņai nevajag attiecības, tad ir ok - pilnvērtīgi gaida to, ko gribēs. Ja neapmierināta no tā un grib attiecības, bet nesanāk, tad jāmeklē cēlonis.
Mūsdienās ir daudz skaistu, pilnvērtīgu, stipru sieviešu, bet āķis tajā, ka tādas pievelk vājākus vīriešus un krietni retāk stiprākus par sevi visās kvalitātēs un tādus ir jāpagaida pilvērtīgi nododoties savai dzīvei un personības attīstībai, tāda sieviete ir laimīga esot viena, viņa neņems kuru katru kā pēdējo salmiņu. Un būs laimīga.
17.02.2016 14:21 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Par tiem jaukajiem viriesiem..ziniet kads man iespaids radies? Sievietem tadi maldigi liekas garlaicigi. Citam ar tadiem esot kopa paliek garlaicigi. Vinam vajag action un bad boy :)
Tikai velak dzive koz pirkstos, nozelo attiecibu izbeigsanu. Ne visas protams, man zinamas gan.
17.02.2016 14:36 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Pati ar zinu tadu. Bija attiecibas vairakus gadus, bet dudai apnika, ka vinu lutina, lolo, brokastis gulta, garsigi gatavo, stradigs, majas visi izdaris. Ideals protams nav neviens. Vinai sagribejas slikto puisi nu i dabuja, bet tagad raud spilvenaa. Jo ieprieksejais jau gatavs precet bija, tagadejais ir pilnigs pretstats.
Kopa vini vairs nebus nekad un labi,ka taa. Vins pelnijis kadu kura novertes.
17.02.2016 14:40 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Godīgi sakot, ir tā, ka tā ir tikai ārējā fasāde. Pasaule ir pilna ar nu draaaaausmīgi garlaicīgām sievietēm (un, protams, arī vīriešiem)...un varbūt tas ir tas iemesls kāpēc šīs brīnumsievietes ir brīvas.
17.02.2016 14:44 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Pasaule ir daudz vientuļu sieviešu. Kāpēc tā notiek? Sievietei ir gandriz viss. Ir skaista, gudra. Darbs ar labu atalgojumu, savs dzīvoklis, auto. Bet kāpēc tādas sievietes ir bez otrajam pusēm?

Runāšu par tām, kas vēlas attiecības, acīmredzot par šīm ir diskusija, nevis par tām ,kas nevēlas attiecības...
Šādas sievietes bieži vien mīl visu kontrolēt, bet stiprus vīriešus atbaida šāda attieksme. Attiecībās jābūt cieņai vienam pret otru, bet, ja viens otru mēģina kontrolēt, tad attiecības veidoties nevar.
Savukārt vājākus vīriešus, kurus šāda sievietes attieksme neuztrauktu, šīs stiprās sievietes nevēlas.

Un protams, jau pieminētais raksturs. Sabiedrībā daudzi ir ļoti pieklājīgi, bet četrās sienās varbūt viņa ir kašķīga, nevēlas pieņemt nevienu citu viedokli arī situācijās, kad viņai nav taisnība. Tur ne tikai vīrieti nevar atrast, bet arī sievieti, kas vēlētos ar tādu tirānu dzīvot.
17.02.2016 14:47 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Jā, ir šausmīgi bieži dzirdēts ka daudzām tie "ideālie" vai "lielie lutinātāji" nereāli riebjas un nesaista jo loti ātri apnīk. Sievietēm gribas n čali kas vinām neskries pakal un nedarīs visu vinu vietā, bet tādi bieži vien nav attiecību cilvēki :-D
17.02.2016 16:13 |
 
10 gadi
Reitings 1495
Reģ: 17.01.2013
Man ir pazīstama sieviete, kurai tuit būs 29 gadi, bet nopietnu attiecību nav bijis gadiem, kāds ik pa laikam uzrodas, tomēr ilgāk par dažiem mēnešiem neturas. Iedomājos, ka varbūt problēma ir tajā, ka divi berni viņai, jo tieši pēc attiecībām ar bērna tēvu, nav izdevies izveidot jaunas, veiksmīgas attiecibas.
17.02.2016 16:23 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Esmu arī bieži uzdevusi jautājumu kāpēc tik bieži skaistas, gudras, karjerā veiksmīgas sievietes ir brīvas vai arī nevar atrast otru pusīti? Liekas - tajā sievietē ir viss - gan galva uz pleciem, domāšana, karjera un ārējais skaistums.
Ne reti (bieži bagāti) vīrieši izvēlas sievietes, kuras vienkārši labi izskatās. Viņiem neinteresē vai šajām sievietēm ir augstskolas diploms kabatā, vai ar viņām var filozofiski parunāt par dažādām pasaules tēmām utt. Svarīgās īpašības ir - skaista un lai ir laba humora izjūta, var pasmieties, ir jautri... nekādu sarežģītību un Vieglprātība! Taču godīgi sakot, par šiem vīriešiem rodas arī attiecīgs uzskats un ne tas labākais.
Kārtīgam gudram un nopietnam vīrietim tomēr interesēs lai sievietei ir arī augstāka līmeņa domāšana, iekšējā pasaule un daudzas citas "kārtīga, inteliģenta cilvēka" īpašības.

Uzskatu, ka tomēr katra var atrast savu otru pusīti, svarīgi ir lai sader kopā, lai ir attiecīgi līmeņi domāšanā. Un tas ĪSTAIS arī nav atrodams uz katra stūra.

Bet kā jau te daudzas minēja - ir cilvēki kuri vēlas būt vieni un nebūt attiecībās... tā ir brīva izvēle.
17.02.2016 16:28 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
"Vīriešiem vajag to trauslo sievieti, ko viņš it kā nomedī."

šim teicienam gan piekrītu gan arī nē.
Mūsdienu sievietes cenšas būt vairāk neatkarīgas, ar visu tikt pašas galā un tad arī viņās pazūt tā "trauslā sieviete" kuru vīrietis grib pasargāt un aprūpēt.

No otras puses ir daudz vīriešu, kuriem tieši ir svarīgi ka sieviete it pa karjeras kāpēnēm, ir vienmēr sabiedrībā, nesēž mājās, ir aizņemta utt.

Tas ir drīzāk gaumes jautājums :)
17.02.2016 16:32 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
lai sievietei ir arī augstāka līmeņa domāšana, iekšējā pasaule un daudzas citas "kārtīga, inteliģenta cilvēka" īpašības.
ak jel! Doma tai majsainiecei skaistulei nav AUGSTAKA limena diploma , lai domatu augstaka limeni?:-D:-D izglitiba tagad ir visiem gandriz nu un? un saki ka lauku kundzei bez diploma nav ieksejas pasaules?:-O un inteligenti musdienas vispar ir retri sastopami! Ja ta godigi.
17.02.2016 16:32 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Rīdziniece

es neteicu ka mājsaimniecei nevar būt augstskolas diploms vai augsta līmeņa domāšana, es drīzāk iedalīju sievietes tādos līmeņos:

cilvēks ar dziļāku domāšanas līmeni, inteliģenci, un tas var būt arī cilvēks kurš nav noteikti dabūjis augstskolas diplomu (tas bija piemērs ar to diplomu)

un otrās ir tās kuram tikai svarīgi ir paņirgt par stulbībām, labi izskatīties bet galvā - salmi. Nekādas dziļākas domāšanas un sapratnes.
17.02.2016 16:35 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Tas jau ir sen skaids ka augstskolas izglītība nav rādītājs labākai domāšanai, kaut vai nevar nepiekrist ka lielākajos gadījumos tomēr cilvēkam ar pabeigtu izglītību, varbūt par ne augstskolas tomēr ir cita pasaules uztvere nekā kādam kurš vispār neko nav pabeidzis un dzīvē ir tikai slaucījis grīdas. Bet protams ne vienmēr tā ir. Bet tā jau ir pavisam cita tēma.
17.02.2016 16:38 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Savā ziņā šī vīriešu femniziēšana atspoguļojās, kad Ķelnē sievietēm uzbruka, bet vācu vīrieši neko izdarīt nevarēja. No vienas puses sievietes vēlas būt neatkarīgas, bet, kad viņām to dod un vīrieši ir pataisīti nespējīgi aizstāvēt viņas, rezultātā Eiropas sievietēm pašām jāizstāvas pret uzbrucējiem. Salīdzinoši Krievijā šādu ņirgāšanos par sievietēm nepieņēma un rezultātā bēgļi, kas seksuāli uzmācās vietējām sievietēm tika policijā vai slimnīcā.
17.02.2016 16:53 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.12.2015
Savā ziņā šī vīriešu femniziēšana atspoguļojās, kad Ķelnē sievietēm uzbruka

Nu, klāt gan nebiju ne ķelnē, ne krievijā, taču, cik no medijiem zināms- vācijā bēgļi bija tūkstošiem un samērā organizēti- krievijā tie pāris čurkas, kas arī saņēma pēc nopelniem. Bet, iecietīgā attieksme pret iebraucējiem vispār-tas jau ir cits stāsts..
17.02.2016 17:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits