Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nesaprotu

 
Reitings 145
Reģ: 08.08.2014
Pasaule ir daudz vientuļu sieviešu. Kāpēc tā notiek? Sievietei ir gandriz viss. Ir skaista, gudra. Darbs ar labu atalgojumu, savs dzīvoklis, auto. Bet kāpēc tādas sievietes ir bez otrajam pusēm?
16.02.2016 22:33 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Latvijā ir daudz brīvu un vientuļu sieviešu, jo trūkst sakarīgu vīriešu, kas spētu viņam turēt līdzi!
24.02.2016 15:39 |
 
Reitings 47
Reģ: 06.04.2015
Tāpēc ka..
-Esi taču sieviete, piekāpies! Esi taču saprotošāka, piedodošāka, neviens nav ideāls, tu taču esi gudra un proti piekāpties...
-Ir ļoti grūti slīkt, ja proti peldēt!

Stiprai būt ir diezgan grūti, jo vājāks vīrietis vairs neder.
24.02.2016 15:28 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Ahaah, tāda.sieviete kurai tad viss ir nenozīmē automātiski, ka ir interesanta vīrietim, varbūt putni galvā, slims raksturs, neizturama, ar vīrieti neprot apieties, ir vieglas uzvedības, izskatās padzīvojusi.
20.02.2016 08:44 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Vīrieši baidās no spēcīgām sievietēm, tā nu tas ir !

Nebaidās. Viņus tās tracina, taču ne dēļ panākumiem, bet dēļ tā, ka caurām dienām tiek kladzināts par to, kā nabaga vīrišķim ir paveicies, ka ticis pie tāda eksemplāra. Tas apnīk. Šo es ne reizi vien esmu dzirdējusi no kolēģiem. Tāpat viņas mīl pieprasīt visādas lietas, teiksim restorānu katrā randiņā, jo ja puisis nevar to atļauties, tad viņai tāds nav vajadzīgs. Mani kolēģi var atļauties, bet starp viņiem ir puiši, kas pēc sēdēšanas ofisā labprātāk laiku pavada kustībā - velo, boulings, kaut vai tāda niecīga izlocīšanās, kā biljards. Šīs izklaides, sakritības pēc, ir lētas un veiksmīgajām dāmām pie sirds neiet, jo viņas uzskata, ka netiek pienācīgi aplidotas. Tepat Cosmo man nāk prātā viens tāds piemērs, kurai nekad nekas nav labi.
Augsti standarti ir laba lieta, taču, ja interesē otrs cilvēks, varbūt der painteresēties arī par viņa vēlmēm, ne vien spodrināt savu ego ar kārtējo iečekošanos kādā no populārajiem dārgajiem restorāniem, vai selfiju ar jauno aproci un ziedu kaudzi.
18.02.2016 10:22 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Tām, kas izteicā par sarežgīto raksturu.. Nu un? Tas nozīmē, ka sieviete paliks viena? Es uzskatu, kas nozīmē tikai to, ka vēl nav satikts īstais cilvēks!

Kas vispār ir "smags raksturs"? stūrgalvība, ietiepība, nevēlēšanās pieņemt citu viedokli, ilga dusmu un aizvainojuma turēšana. Ja tavas īpašības izjauc visas attiecības, kādas ir bijušas, tad pastāv liela iespēja, ka pats pie tā esi vainīgs. Pieauguši cilvēki apzinās, ka gan partnerim, gan sev ir noteiktas īpašības, kas nav labvēlīgas attiecību veidošanai. Attiecībās abiem jāmēģina būt savai labākajai versijai. Tā nav tēlošana, bet sevis uzlabošana. Tu centies un pretī no partnera saņem to pašu. Pataloģisks egoisms un empātijas trūkums nav savienojami ar attiecībām.

Bet, ja cer, ka tikai otrs kaut ko iesāks, vai visu laiku pacietīs šādu attieksmi, tas liecina par intelekta trūkumu. Šādam cilvēkam novēlu laimīgu dzīvi kaķu barā.
18.02.2016 09:53 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Manuprāt, tas ir tikai likumsakarīgi, jo stiprāka sieviete, jo stiprāku vīrieti vēlēsies! Un pat, ja samierinās ar kādu, kas nav vinai līdzvērtīgs, šādaa attiecības ilgi neturpināsies.. Gan vīrietim, gan sievietei būs grūti, bet tad jau atkal viss ir atkarīgs no individuālās situācijas!
Tām, kas izteicā par sarežgīto raksturu.. Nu un? Tas nozīmē, ka sieviete paliks viena? Es uzskatu, kas nozīmē tikai to, ka vēl nav satikts īstais cilvēks! :)
17.02.2016 23:52 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
nē, ne tāda bija mana doma :D Es vienkārši par tiem, kurus es zinu aizdomājos, ka tādu nopietnu attiecību viņiem nav bijis un kā uzrodas kāda potenciālā dāma, tā viņi arī visu to palaiž vējā :D Bet nu galvā jau neielīdīs, īstā drošvien kkur vēl soļo :D
17.02.2016 23:23 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es vnk aizdomājos vai tiešām viņi negrib nekādas attiecības un tā arī savu dzīvi aizvadīt.. Bet nu katram savas vērtības

Būtu komiski vīrietim dzīvot atsevišķi no vecākiem tikai tāpēc, lai potenciālā dāma nepadomātu, ka viņš ir memmītis :)
17.02.2016 23:12 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Uzskatu ka pret savu gribu cilvēkam nav jāmainās, tikai lai kādam iepatiktos. Ja šobrīd neviena nav, nekas, ja paliksi kāds esi,tad gan jau paradīsies kāds kas tevi iemīlēs tādu,kāds tu esi, nevis tādu kādu tu sevi tēlo.


Piekrītu! Var jau kko tēlot, bet tāpat agri vai vēlu iznāks uz āru tas, kāds/a esi patiesībā :D
17.02.2016 22:50 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
tiesi ta! Un varbut cilkveks ir tik paspietiekams ka vinam nosplauties ko par vina dzivo doma svesinieki! Cilvekam ir tiesibas dzivot ka patik pasam, ne citiem!


es jau nesaku, ka dzīvošana pie vecākiem ir kkas nosodāms. Pati to daru :D Es vnk aizdomājos vai tiešām viņi negrib nekādas attiecības un tā arī savu dzīvi aizvadīt.. Bet nu katram savas vērtības :)
17.02.2016 22:46 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Lalya- Es gan tam nepiekrītu.Uzskatu ka pret savu gribu cilvēkam nav jāmainās, tikai lai kādam iepatiktos. Ja šobrīd neviena nav, nekas, ja paliksi kāds esi,tad gan jau paradīsies kāds kas tevi iemīlēs tādu,kāds tu esi, nevis tādu kādu tu sevi tēlo. Nekas sevī nav jāmaina, ja pašam viss apmierina. Īstajam cilvēkam tu patiksi kāda esi.
17.02.2016 20:07 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Nu ja, vientuļās sievietes allaž pasūdzēsies, ka viņas "diemžēl" ir tik stipras un satriecošas, ka vīriešiem (tiem pašiem memļakiem) acis žilbst, tādēļ attiecības neveidojas. Viņām vajag īstu tēviņu, bet tādu gaužām maz.
Nē, dāmas, patiesība ir vienkāršāka. Ja klāt līp tikai alfonsi vai skolnieki, bet simpātiskie vīrieši paiet garām, tad problēma ir sievietē. Tātad raksturs sūdīgs, manieres sliktas, pasniegšana švaka. Tur jau katrai jādomā. Man ir draudzene, īsta konfekte. Raksturs foršs, izskatīga, darbs, diploms. Universitāti pabeidza, bet attiecību vispār nav bijis. Viņa pievelk tikai šādus tādus studentiņus, bet pati samīlējusies 30-gadīgā biznesmenī, ar kuru vien pāris reizes tikās. Tāda tipa vīriešus viņa nesaista. Šīs meitenes gadījumā pieviļ gaume. Nav tā, ka ģērbjas slikti, bet izvēlas neizteiksmīgas drēbes. Arī pasniegšana slikta, trūkst seksa/dzirksteles/odziņas.
Tā kā jāmainās vien pašām, nevis jāmeklē supermens, kurš mīlēs sievieti, kura principa pēc negrib sevi uzlabot.
17.02.2016 18:02 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.12.2015
tā ir viņu domāšana, viņi paļaujas uz policiju, ja policija neko nedara, tad tāds arī rezultāts. postsovjet zonā uzticība varas struktūrām ir maza, tāpēc tiek kārtoti jautājumi "bez tiesas".
Starp citu- par krieviju- bija taču tas gadījums, kad bars ar čurkām savējo izdabūja no OMON rokām- tā kā, katra situācija savādāka, nevajag visu vienkāršot un vispārināt.
17.02.2016 17:36 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
krievijā tie pāris čurkas, kas arī saņēma pēc nopelniem.

50=pāris... interesanta matemātika. Vācijā bija arī vairāk vietējo vīriešu, kā arī policija. Lai gan par "vīriešiem" viņus saukt nebūtu īsti pareizi. Bet policisti reāli darbojās tikai pret vāciešiem protesta akcijā, kas sekoja jaunā gada notikumiem. Tad pēkšņi viņiem atradās drosme? Kur bija tās metodes, ko vācu policija izmantoja pret vāciešiem, kad sievietes bija jāaizstāv pret imigrantiem?
Visi baidījās tikt uzskatīti par rasistiem, tāpēc neko nedarīja. Ja baltais vīrietis neļauj musulmaņu bēglim seksuāli uzmākties savai meitai, tas automātiski tiek saukts par rasistu.
17.02.2016 17:09 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.12.2015
Savā ziņā šī vīriešu femniziēšana atspoguļojās, kad Ķelnē sievietēm uzbruka

Nu, klāt gan nebiju ne ķelnē, ne krievijā, taču, cik no medijiem zināms- vācijā bēgļi bija tūkstošiem un samērā organizēti- krievijā tie pāris čurkas, kas arī saņēma pēc nopelniem. Bet, iecietīgā attieksme pret iebraucējiem vispār-tas jau ir cits stāsts..
17.02.2016 17:00 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Savā ziņā šī vīriešu femniziēšana atspoguļojās, kad Ķelnē sievietēm uzbruka, bet vācu vīrieši neko izdarīt nevarēja. No vienas puses sievietes vēlas būt neatkarīgas, bet, kad viņām to dod un vīrieši ir pataisīti nespējīgi aizstāvēt viņas, rezultātā Eiropas sievietēm pašām jāizstāvas pret uzbrucējiem. Salīdzinoši Krievijā šādu ņirgāšanos par sievietēm nepieņēma un rezultātā bēgļi, kas seksuāli uzmācās vietējām sievietēm tika policijā vai slimnīcā.
17.02.2016 16:53 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Tas jau ir sen skaids ka augstskolas izglītība nav rādītājs labākai domāšanai, kaut vai nevar nepiekrist ka lielākajos gadījumos tomēr cilvēkam ar pabeigtu izglītību, varbūt par ne augstskolas tomēr ir cita pasaules uztvere nekā kādam kurš vispār neko nav pabeidzis un dzīvē ir tikai slaucījis grīdas. Bet protams ne vienmēr tā ir. Bet tā jau ir pavisam cita tēma.
17.02.2016 16:38 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Rīdziniece

es neteicu ka mājsaimniecei nevar būt augstskolas diploms vai augsta līmeņa domāšana, es drīzāk iedalīju sievietes tādos līmeņos:

cilvēks ar dziļāku domāšanas līmeni, inteliģenci, un tas var būt arī cilvēks kurš nav noteikti dabūjis augstskolas diplomu (tas bija piemērs ar to diplomu)

un otrās ir tās kuram tikai svarīgi ir paņirgt par stulbībām, labi izskatīties bet galvā - salmi. Nekādas dziļākas domāšanas un sapratnes.
17.02.2016 16:35 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
lai sievietei ir arī augstāka līmeņa domāšana, iekšējā pasaule un daudzas citas "kārtīga, inteliģenta cilvēka" īpašības.
ak jel! Doma tai majsainiecei skaistulei nav AUGSTAKA limena diploma , lai domatu augstaka limeni?:-D:-D izglitiba tagad ir visiem gandriz nu un? un saki ka lauku kundzei bez diploma nav ieksejas pasaules?:-O un inteligenti musdienas vispar ir retri sastopami! Ja ta godigi.
17.02.2016 16:32 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
"Vīriešiem vajag to trauslo sievieti, ko viņš it kā nomedī."

šim teicienam gan piekrītu gan arī nē.
Mūsdienu sievietes cenšas būt vairāk neatkarīgas, ar visu tikt pašas galā un tad arī viņās pazūt tā "trauslā sieviete" kuru vīrietis grib pasargāt un aprūpēt.

No otras puses ir daudz vīriešu, kuriem tieši ir svarīgi ka sieviete it pa karjeras kāpēnēm, ir vienmēr sabiedrībā, nesēž mājās, ir aizņemta utt.

Tas ir drīzāk gaumes jautājums :)
17.02.2016 16:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits