Bērns nerunā ...

 
Reitings 80
Reģ: 02.09.2015
Tatad mans mazulis slinks uz runašanu. Viņam ir nepilni 2gadini un praktiski neko nesaka :( vinš saka "mamma" "tetis"(dažreiz) un saka brāļa vardu perfekti. Bet tas arī viss,ja ko vajag parada ar pirkstu...
Kada ir jusu pieredze? Man vajadzētu sakt uztraukties vai tomēr ne?
13.02.2016 20:40 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Runa cairak ar pasu bernu, atkarto vardus. Un, ja gimene ir vairakas valodas, tad ir normali, kad sak runat velak. Draudzenei ir divvalodiga gimene, meitina saka runat 2, 7 vecuma, bet abas valodas
14.02.2016 11:52 |
 
10 gadi
Reitings 4053
Reģ: 02.01.2011
pirmkārt, puisīši lielākoties sāk runāt vēlāk kā meitenes.
otrkārt, mans bērns arī līdz 2 gadiem teica vien dažus vārdus, pēc tam atvērās runājamais
14.02.2016 12:11 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Bianca, bull$hit. Ja bērns nerunā vinam praktiski nekas nevar palīdzēt. Konsultācijas par burbuļu pūšanu ir tīrākā naudas kāšana. Tevi sabiedēja lai no Tevis paņemtu kāpostu. Tas ka bērns nerunā nenozīmē ka viņam nav vai neveidojas vardu krājums. Pazīstu vairākus bernus kuri vispār nerunāja lidz 3 gadu vecumam un tāpat tika lidzi atrak runat sakušajiem berniem. Par komunikācijas problēmam ar vienaudžiem tas vispār ir totāls absurds, tik maza vecuma berni vispār prot komunicēt ar jebko jebkura valoda vai bez tās.
P.S. Mums ģimenē lietošanā ir 4 valodas. Tas tiem kuri par 3 valodām brīnījās. :D
14.02.2016 21:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits