Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cik aktīvas esat politiski un sabiedriski?

 
10 gadi
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Zināju par tādu portālu https://manabalss.lv/ jau sen, taču, atzīšos, nebiju īpaši aktīva. Bet, līdz ar visu haosu, kas pasaulē un valstī notiek, sāku ieskatīties tajā arvien biežāk, un tur ir patiešām labas iniciatīvas, kurām trūkst balsojumu.

Kāpēc? Kāpēc cilvēki ir tik neaktīvi? Delfos un Facebookā var izcelties ar saviem komentāriem, bet aiziet un kaut ko izdarīt lietas labā nevar. Protams, balsojumi negarantēs attiecīgā likuma pieņemšanu, bet tā vismaz ir iespēja.

Pārsteidz, ka vēl nav nekādas iniciatīvas par bēgļu jautājumu...

Cik ļoti pašas iesaistāties šādos politiskajos un sabiedriskajos procesos?
27.01.2016 08:17 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Drostala, es neiesaistos vispār, jo mani tas neinteresē, nevēlos piegružot galvu ar tām negācijām, facebook neko nešēroju un nelaikoju. Varētu aī bez TV iztikt, neko nebūtu zaudējusi ;-)
27.01.2016 08:21 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
vienīgais par ko tur balsoju bija par dekriminalizāciju ganjai , bet tam visam reāli nav jēgas , varbūt kļūdos , bet no portāla darbošanās brīža, cik ir bijuši gadījumi, kad tiek savāktas balsis un tiek kaut kas izdarīt ?
Bet es esmu piedalījusies , mītiņos un protesta akcijās , tai skaitā arī pret bēgļu uzņemšanu .... Man tas šķiet reālāk un patiesāk nekā kaut kāds paraksts internetā
27.01.2016 08:22 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Neiesaistos. Neesmu ne FB, ne draugos, ziņās par bēgļiem cenšos nelasīt. Kāpēc? Tāpēc, ka mani tas kaitina un zinu, ka nevaru tur neko darīt. Tad kāpēc cepties?
Neiedziļinos un ir labi :-)
27.01.2016 08:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!