Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ideālā kārtība mājās, ja ir mazs bērns? Viņai tāda ir(skat. linku)! Un Jums?

 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
No šī foruma uzzināju, ka ir tāds blogs:
http://www.carolinebergeriksen.no/page/2/

Atceros, ka viena cosmo lietotāja reiz rakstīja, ka gaida to brīdi, kad šai norvēģu blogerei būs bērns, kas visu māju sagriezīs kājām gaisā...un norvēģu blogerei ir bērns, bet māja kāda ir, tāda arī ir. Uz stikla galdiņa stāv vāze ar ziediem, interjerā ir visādi bērnam interesanti štruntiņi, kas savā veidā ir bīstami. Pat bērnistaba ir pedantiskā kārtībā. Izskatās kā no veikala skatloga, kurā neviens nespēlējas. Jautājums, kā to visu var dabūt gatavu? Bērns ir izdresēts nekam nepieskarties, tiek turēts kādā spec. nožogojumā, kuru foto neiekļauj vai ir nopirkts cilvēks, kurš vislaik staigā aiz muguras un vāc to visu. Varbūt uz bildēšanās brīdi pievāc, ikdienā tā nemaz nav. Varu tikai pafilosofēt par šo tēmu. Kā Jums liekas?
Ikdienā bērns tomēr ir ziņkārīgs, visu skatās, lien, izpēta. Durtiņas mājās ir aizbultētas, lai makaroni un milti netiktu izspēlēti. Arī katru mīļu brīdi nav iespējams vākt.
26.01.2016 23:41 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
joprojām nevaru izlemt būs paklājs vai kavrolīns


es gribetu kadu gaishu koka griidu... (l)
30.01.2016 02:46 |
 
Reitings 23
Reģ: 27.12.2015
Tad pie tādas gaišas koka grīdas super neliels paklājs tāds pūkains bet mana sune ar viņu šļuktu pa visu istabu :D tā kā man atkrīt nelieli paklāji :D
30.01.2016 02:48 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Copper Girl, vislabakā izēle - parkets. Paklāji, kavrolīns - ir jau silti un mīksti, bet drīz vien pieputēs, sasūksies ar smaku, vēl kaut kur kaut kas izlīs netīšām (un nebūs tas traips izdabījams laukā) - būs pabriesmīgi. Protams, katram sava gaume, bet tas no manas pieredzes. Un, jā, noteikti, gaišu parketu!
30.01.2016 02:49 |
 
Reitings 23
Reģ: 27.12.2015
Jā,biedē iespējamās putekļu ērcītes ko daudzi min kā lielu mīnusu pie kavrolīniem,gribējās lai ir siltāk bet saka ka izsūkt pavisam tāpat nav iespējams.Dzīvoju pāris gadus ar kavrolīnu bija labi...
30.01.2016 02:53 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
ir jau silti un mīksti, bet drīz vien pieputēs, sasūksies ar smaku, vēl kaut kur kaut kas izlīs netīšām (un nebūs tas traips izdabījams laukā) - būs pabriesmīgi.


tieshi so iemeslu delj savaa personigajaa dzivoklii negribu paklajus.. nu ok, veel gulamistabaa, kur taa dzivoshanaas mazaaka, bet taa nee. Mums tagad ir pa visu dzivokli paklaajs,nee nu ir jau ok, serviss atnak iztiira, viss forshi, bet, ja nakotnee domaa par berniem - neieteiktu, ne jau ka sasmeres, bet tas, ka sodien dzimst ljoti alergiski berni un paklaji ir vieni no kaa tados gadijumos jaizvairas. Arii ar to pashu profesionaalo servisu - vini iztira tieshaam smuki un tiri, bet paklajs ir pakljaajs, vins novazajas...
30.01.2016 02:54 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Man arii ljoti patik skandinavu dizains, tads viegls un "tirs".

+++ Man mājā otrais stāvs ir izremontēts manā "sapņu stilā" - koka grīda un baltas sienas + minimālistiski un neuzkrītoši apgaismes ķermeņi. Ja viss apakšstāvs būtu tāds pats, es būtu pārlaimīga. Neciešu sīkas detaļas, vispār plauktus/sekcijas, man tādu nav. Ir noliktavas telpa, kurā kastēs un kastītēs stāv visādi štrunti un loriņi, lai nerēgojas acīs.

Es arī palasīju Karolīnes blogu. Viss tāds ļoti vispārīgs un ārišķīgs. Katrs otrais ir "reklāmraksts", kaut vai par sīkās apģērbu vai viņas pašas sporta apģērbu utt. Bet jāatzīst, ka bildes mani ļoti uzrunā, tieši tas baltums un tīrība.
30.01.2016 09:18 |
 
Reitings 13
Reģ: 11.01.2016
Es kādreiz biju īsta pedante, bet pēc bērniņa piedzimšanas, šķita, ka tomēr kaut kā jātiek galā ar šo īpašību, citādāk nojūgtos :-D

Bērns tomēr ievieš savus noteikumus un tas nemaz nav slikti :-)
30.01.2016 10:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits