Ideālā kārtība mājās, ja ir mazs bērns? Viņai tāda ir(skat. linku)! Un Jums?

 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
No šī foruma uzzināju, ka ir tāds blogs:
http://www.carolinebergeriksen.no/page/2/

Atceros, ka viena cosmo lietotāja reiz rakstīja, ka gaida to brīdi, kad šai norvēģu blogerei būs bērns, kas visu māju sagriezīs kājām gaisā...un norvēģu blogerei ir bērns, bet māja kāda ir, tāda arī ir. Uz stikla galdiņa stāv vāze ar ziediem, interjerā ir visādi bērnam interesanti štruntiņi, kas savā veidā ir bīstami. Pat bērnistaba ir pedantiskā kārtībā. Izskatās kā no veikala skatloga, kurā neviens nespēlējas. Jautājums, kā to visu var dabūt gatavu? Bērns ir izdresēts nekam nepieskarties, tiek turēts kādā spec. nožogojumā, kuru foto neiekļauj vai ir nopirkts cilvēks, kurš vislaik staigā aiz muguras un vāc to visu. Varbūt uz bildēšanās brīdi pievāc, ikdienā tā nemaz nav. Varu tikai pafilosofēt par šo tēmu. Kā Jums liekas?
Ikdienā bērns tomēr ir ziņkārīgs, visu skatās, lien, izpēta. Durtiņas mājās ir aizbultētas, lai makaroni un milti netiktu izspēlēti. Arī katru mīļu brīdi nav iespējams vākt.
26.01.2016 23:41 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Story, Tev vēl meitiņa maziņa, ar to vandīšanu ir tā, ka "aug buciņš, aug radziņi". :) Līdz gada vecumam, manuprāt, vispār neko tā īsti savandīt nevar, nu izņēmuma gadījumā vienīgi...
Bet es arī nesaprotu, kāda ir tā nekārtība, kas rodas, kad mājās ir bērni. Tieši pretēji - ir lielākas prasības pret tīrību un kārtību mājās, manuprāt. Vismaz man noteikti - ar katru gadu kļūstu pedantiskāka. (s)
Ā, un mana meita, piemēram, ir tik tiešām liela palīdze mājas darbos, jo es pati to daru, nevis tikai saku, ka viņai jāsavāc kaut kas. Piemērs ir labākā audzināšana, manuprāt!
28.01.2016 03:35 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Salomē,

jau pedejos 3 meneshus tie radzinji aug :D aizsniegties var daudz kur, teelo jau, ka nedzird mani, ja dara ko neatljautu, vai arii testee mani kaadu 155 reizi un arii raud, ka tomer nedrikst pie TV vai playstationa list utt., bet nu... mana pacietiiba ir ljooooti liela uz to, jo zinu, ka tas atmaksaasies veelaak... bet galvenais, ka ir rezultaats juutams un ceru, ka tas nepazudis...


ir lielākas prasības pret tīrību un kārtību mājās, manuprāt.


man ir! No rita jaizsuc visas istabas, lai meita var iet speleties, jaizmazgaa virtuve un vannas istaba, vakaros meginu darit to pashu, vismaz edamistabu izsukt, jo kaa eed, taa viss ediens pa zemi un negribetos, lai vinja peec tam to edienu no zemes lasa un eed :D
28.01.2016 03:43 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Tām, kas brīnās, kā ar blogošanu kaut ko var nopelnīt, jāsaka, ka šīs pefektās būtnes deklarētie ienākumi 2014. gadā (pēdējais nodokļu gads, par ko ir informācija) bija 2 000 000 NOK jeb vairāk nekā 200 000 EUR. Būtu vairāk, ja kronas kurss pašlaik nebūtu tik zems.


es paskatijos to blogu, labi, ka man tadi blogi neinteresee... :-D butu jamaksaa :'-(:-D
28.01.2016 03:45 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Salome.Story-man liekas ,ka vecaaki ir loti labs piemeers beerniem.Mani deeli ir loti kaartiigi arii,sievaam prieks!!!
Vecaakaa deela mazais(5gadini) ir tik liidziigs ...Man tik loti patika redzeet ,ka vakaraa visu smuki salika ,ko vilkt naakosaa dienaa uz daarzinu.Laikam atsities manii,jo ilgi mekleeja zekiites ,kuras saskanojaas ar paareejo apgeerbu!:-D
28.01.2016 04:11 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Bērns un bardaks nav sinonīmi. Jā, pedantiski nebūs, jo rotaļlietas ir pa grīdu, bet tās nav pa visu māju. Viņam ir vietas, kur viņš drīkst ar tām spēlēties un tur viņš to arī dara. Man pa virtuvi grabuļi nemētājas. Virtuvē viņam ir citas lietas ar ko spēlēties, kad ejam prom no virtuves, saliekam tās vietās un tur tās arī paliek līdz nākamajai reizei.
Man šķiet, ka ja abiem vecākiem nav problēmu ar kārtību, nav problēmu to pašu ieaudzināt bērnam, viņam tad tas liekas dabīgi, ka mantiņas ir jāsaliek vietās.
Esmu lasījusi te tādas māmiņu frāzes, kā: "Viņš taču ir maziņš, viņš neko nesaprot!" Saprot gan! Kā vēl saprot. Ja liekas, ka nesaprot un tāpēc ļauj taisīt bardaku, tad kāds brīnums, ka vēlāk kārtības nav?
28.01.2016 10:06 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
story, tev laikam mazs vel bernins. atceros,ka es pastiprinatak maju tiriju laika, kad pa gridu dzivojas. kad jau lielaks, tad ari daudz vairak kas interese, visur megina kapt.
28.01.2016 14:13 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
nu gan karoline grib uzvarities. blogu apskatos reizi gada. tapat tik bildes, jo nesaprotu valodu.pfff par tadu maksat, naudas izskiesana...vai ari tur jabut ar stalkeru ipatnibam cilvekam.
28.01.2016 14:14 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
story, tev laikam mazs vel bernins. atceros,ka es pastiprinatak maju tiriju laika, kad pa gridu dzivojas. kad jau lielaks, tad ari daudz vairak kas interese, visur megina kapt.


Man meitai gads, vinja jau zin ko drikst ko nee un ceru, ka tas nemainisies. Man ka vienmer sakrit viedoklis ar Alexxa,


"Viņš taču ir maziņš, viņš neko nesaprot!" Saprot gan! Kā vēl saprot. Ja liekas, ka nesaprot un tāpēc ļauj taisīt bardaku, tad kāds brīnums, ka vēlāk kārtības nav?


par mantinju salikshanu, tas bernam jamaca no 8 meneshiem, jaa, vinjsh nenjems kluchus un neliks atpakalj mantu kastee, kad beidz speleties, bet ar laiku berns iemacisies un to daris. jaaudzina berni jau no pirmas dienas, veinalga vai saprot vai nee, bet ar laiku sapratis un talaak skatoties bus pashai vieglaak, berns jau zinas ko drikst ko nee...
28.01.2016 14:23 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Story, ja tu veidotu blogu, tad varu saderēt, ka tas būtu vairāk līdzīgs tās krievietes blogam, nevis Karolīnas blogam. Tas nenozīmē, ka tu neesi sakrāsojusies, neesi formā, māja nekārtībā un pati ne gatavo, ne apģērbties jēdz, vnk tev primārais dzīvē uz doto brīdi ir bērns. Tas viss nāk no taviem tekstiem un tavas attieksmes. Tas ir pareizi. Taču mēs te apspriežam blogu, kurā līdz galam nav ticamības momenta šīm jaukajām ģimeniskajām parastajām lietām.
28.01.2016 14:33 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Taču mēs te apspriežam blogu, kurā līdz galam nav ticamības momenta šīm jaukajām ģimeniskajām parastajām lietām.


Bet tak jebkuram ir skaidrs, ka ja ar blogu var nopelnit 200 k gadaa, tad vinja neatspuguljo savu patieso ikdienu, bet to ko cilveki grib redzet un lasiit. Ja es taisitu blogu, varbut kadas 10 manas fanes atrastos, :D Vinja "pardod" sapni par ideaalu dzivi - virs futbolsist (?), pati vienmer labi izskatas utt. un te ari radas jautajums - kaa tad var majas but tada kartiiba, ja ir berns, tadelj arii atbildu, ka majas var but kartiba arii nepelnot 200 tukstoshus gadaa un ari ar bernu.
28.01.2016 14:39 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Runa ir nevis tik daudz par kārtību, bet kopumā par dzīvi. Ja viņai ir tàds darbs, skatoties kādos apmēros tas jau ir izaudzis un izplatījies, viņas dzīve tik tiešām tāda arī ir kļuvusi, jo nav iespējams tik daudz laika tērēt falšai dzīvei un tad vēl atrast laiku dzīvot pa īstam "aizkadrā".
28.01.2016 14:43 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Runa ir nevis tik daudz par kārtību, bet kopumā par dzīvi.


es ne vienmer lasu visus diskusijas komentarus, nezinu isti kada virzienaa diskusija novirzijaas, tadelj atbildeju uz diskusijas pieteikto jautajumu - Ideālā kārtība mājās, ja ir mazs bērns? Viņai tāda ir(skat. linku)! Un Jums?


Tadelj ari atbildu, ka jaa, ka ir iespejams, ja kadam nav iespejams, neko dariit, mazak internetaa jasezh un laika bus visam. Tadelj es paspeju sev pati uztaisit pedikiru, ieveidot matus, pati uztaisit sev manikiru, vienmer maju uzturet kartiibaa un bernam veltiit laiku, bez nekadiem papildlidzekljiem - aukleem un majkaplotaajaam, jo salidzinoshi maz tereju laiku internetaa... Bet salidzinaat manu un vinjas dzivi ir tik pat kaa salidzinaat baleriinu ar ziloni...
28.01.2016 14:49 |
 
Reitings 67
Reģ: 02.12.2015
Galīgi ne pa tēmu, bet skaists blogs, žēl, ka nav rakstīts angļu valodā. :-(
28.01.2016 15:06 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 31.03.2009
Es izlasīju tikai komentāru par to ka 2 gadus vecam bernam ( saprotu, ka visparinati) var iemācīt neaiztikt mantas majas. Būtu ļoti forši, ja šī komentāra autore vadītos ne tikai no enciklopēdijas, bet no pašas pieredzes ar saviem berniem (vēlams vairākiem).
28.01.2016 15:22 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Mazais Zaķis

Man ir 2gadīgs bērns mājās! Un zini, ja nebūtu mana viŗa māte - pedante un nu jau ex vīrs pedants, kuri man diendienā - tu viņai tagad rādi, kā jādara, tu viņai saki, ka nedrīkst, tu viņu ved uz dejošanu, tu viņu ved uz burtiņskolu, tu viņai jau rādi kāds ir podiņš utt., es noteikti runātu savādāk un bērnam atļautu augt pašplūsmā. Jo tādu es biju iedomājusies savu dzīvi - bērns pa mājām čillo, es arī! Bet nekā! Man bija jālasa grāmatas visu grūtniecības laiku, jo es vīrenes acīs neko nesajēdzu, bija jāiet uz visādiem nejēdzīgiem kursiem utt., jo ar tādu māti kā es un audzināšanu kāda ir man, tur nekas labs nesanākšot. Tad nu, noriju to visu, darīju kā viņi man lika un gandrīz visu pēc vīrenes PSRS metodēm un mūsdienu grāmatām. Un zini, man mājās bērns tiešām nebāžās nekus, kā jau Alexxa vienā diskusijā minēja, ka bērns 33 reizes pie suņu bļodas līda, viņa viņam blakus sēdēja un teica - nedrīkst un 34. reizē bērns vairs tur nelien. Es nekad nebiju iedomājusies, kad tā teikšu, bet gudrās grāmatas gandrīz strādā. Varbūt arī tas, ka man bija liels šķiršanās kreņķis un vienīgā iedvesma mana peciņa.
28.01.2016 15:42 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Nezinu par bērnu un kārtību, bet ja es lasītu blogus, tas noteikti nebūtu tas, ko es gribētu lasīt...uzmetu aci, nepatika man tās bildes un tas, kā viss tiek pasniegts, kaut kā ne manā gaumē, bet protams, ticu, ka daudzi seko, lasa, fano utt :-D
Un bildes sportā tērpā jau nu varēja pielabot... ja jau tik perfekti, tad jau līdz galam (t)
28.01.2016 16:02 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
+ MADMANDENSWIFE Instagrams patīk labāk :) lai gan tur vietām pa gabalu var redzēt, ka bildes fotošopētas :D bet tas jau nekas, kur gan bez tā ;-)
28.01.2016 16:12 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Nu nezinu, manuprāt, vispār neinteresanti. Vienīgais, par ko es padomāju, skatoties mājaslapu, ka katru dienu viņai pakaļ skraida cilvēks ar fotoaparātu :D :D Izskatās pēc kaut kāda uzmetuma modes žurnālam, tikai modele nemainās. Nu, un ko tur skatīties? Bildes vienveidīgas, dinamikas nekādas, satura fotogrāfijās nav.
P.S. mājas interjers vispār dzīvošanai nav paredzēts, tik auksti un nemājīgi:-/
28.01.2016 16:16 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 31.03.2009
Shabby, noteikti, ka ir bērni, kas klausis, bet bus berns, kuram pat x reizes sakot ne, vins aiztiks mantas (cik dzirdēju no dakteriem ta ir pasaules izzinasana un ta nav jāierobežo izņemot bīstamas situācijas) Protams panākt rezultātu var, laužot psihi un uzliekot uz zālēm. Tāpat ir manai draudzenei- šāda attieksme - Tu mani klausīsi beidzas ar neirozi un berna curasanu gulta, kas agrāk nebija. Pieredzes ir dažādas, bērni ir dažādi. Diemžēl
28.01.2016 16:18 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Nu man maja ir tira vienmer , bet ideala kartiba nav un mani tas netrauce, bet tada lieta kaa putekli mani besi. Katram blogerem, nu tads vinam tas tels - mulkigi ir tgd domat, ka nu vina ir tik superideala, to nepatikamo skatu jau tapat neliks :-D
28.01.2016 16:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits