Ideālā kārtība mājās, ja ir mazs bērns? Viņai tāda ir(skat. linku)! Un Jums?

 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
No šī foruma uzzināju, ka ir tāds blogs:
http://www.carolinebergeriksen.no/page/2/

Atceros, ka viena cosmo lietotāja reiz rakstīja, ka gaida to brīdi, kad šai norvēģu blogerei būs bērns, kas visu māju sagriezīs kājām gaisā...un norvēģu blogerei ir bērns, bet māja kāda ir, tāda arī ir. Uz stikla galdiņa stāv vāze ar ziediem, interjerā ir visādi bērnam interesanti štruntiņi, kas savā veidā ir bīstami. Pat bērnistaba ir pedantiskā kārtībā. Izskatās kā no veikala skatloga, kurā neviens nespēlējas. Jautājums, kā to visu var dabūt gatavu? Bērns ir izdresēts nekam nepieskarties, tiek turēts kādā spec. nožogojumā, kuru foto neiekļauj vai ir nopirkts cilvēks, kurš vislaik staigā aiz muguras un vāc to visu. Varbūt uz bildēšanās brīdi pievāc, ikdienā tā nemaz nav. Varu tikai pafilosofēt par šo tēmu. Kā Jums liekas?
Ikdienā bērns tomēr ir ziņkārīgs, visu skatās, lien, izpēta. Durtiņas mājās ir aizbultētas, lai makaroni un milti netiktu izspēlēti. Arī katru mīļu brīdi nav iespējams vākt.
26.01.2016 23:41 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
tas video ir galigi garam...cik stundas agrak irjacelas, lai to visu izdaritu...
27.01.2016 12:21 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Nesen pēc ilga laika palasīju to blogu. Bija tieši nesen ievietots posts par "māmiņu policiju", kurā viņa asi reaģē uz apkārtējo kritiku par to, kā viņa audzina savu bērnu. Nu, varētu teikt, viņa bija nokaitināta. Tur bija tieši minēts, ka sākotnēji viņai vispār neviens nepalīdzēja ar bērnu (cik saprotu, aukles viņai nav), vecvecāki dzīvo tālu utt. Cik saprotu, savos ceļojumos viņa ņem meitu līdzi. Komentāros bija gan atbalstoši viedokļi, gan arī tādi, kas atgādina viņai, ka viņa ir publiska persona ar publisku blogu un citu cilvēku viedoklis viņai nebūtu jāuztver aizskaroši.
Bet piekrītu, ka blogs ir darbs, nevis reālās ikdienas atspoguļojums. Lai arī man kā lasītājai dažreiz grūti to "atcerēties", un neviļus piezogas tā doma "ak, cik viņai ideāla dzīve, es arī tā gribu" :D
27.01.2016 14:18 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Jautājums, kā to visu var dabūt gatavu?


That's no brainer. Majkaloptaja. Plus laika planoshana, kad rikot fotosesijas.
Neieteiktu daudz ticet tam, ko bloga autore par sevi staatsa, vina ne reizi vien ir piekerta melos.
27.01.2016 14:28 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Un atkal cosmo pārspīlējumi... Vai nu maksimāla tēlošana un neīstums, vai māja bardakā, slikts apgaismojums, miskastes un drēbju kalni fonā.

Kā jau teicu, mani kā lasītāju/skatītāju tomēr interesē maksimāls patiesums. Blogi ar to arī atšķiras no realitātes šoviem - vīri/mājas/bērni/personība ir īsti un nodarbošanās ir īstas. Un mani interesē šī dzīve. Lai arī izpušķota nedaudz estētisku iemeslu dēļ, bet ne vairāk. Kāpēc nevar parunāt par to, ka ir mājkalpotāja/aukle/vizāžists/pavārs/treneris/dizainers/dārznieks? Kādas tas rada problēmas? Kā atvieglo dzīvi? Utt. Smukas bildītes, jā, taču, ja viss tiek pasniegts itkā blogere pati to visu paspēj un dara - pilnībā zūd ticamības moments un nav saprotams, kāpēc tik ļoti jāizpušķo savs dzīvesveids. Kāpēc nevar runāt par bērna vešanu uz dārziņu un pašu dārziņu? Par produktu veikaliem? Par mājas interjera veikaliem? Utt. Viss, kas attēlots konkrētās blogeres blogā - viņa, viņas drēbes, viņas kosmētika, viņa sporta tērpā un sportiskā pozā, viņa mājas tērpā attiecīgā pozā, viesnīcas, tusiņu uzdzīve, ceļojumi un atkal n-tās vienveidīgā tipa bildes, mājas izkārtojums, ēdiens. Šad tad bērns, suņi un vīrs un tas viss arī bieži vien uz viņas fona. Viss. Nu lai arī ir mākslīgi tie blogi, taču šis jau ir par daudz mākslīgs un vienveidīgs.
27.01.2016 15:24 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
man tas viss saistās ar vārdu..NEISTS.
Jā, izskatās smuki, bet tas ir uz pārdošanu, glancēts un neīsts.
Nav sajūta, ka cilvēks dzīvo, bet ka tēlo dzīvi.
27.01.2016 16:40 |
 
10 gadi
Reitings 3053
Reģ: 13.11.2011
Un tas, ka bērns ir izdresēts nekam savā mājā nepieskarties, jo mammīte ir blogere un visu laiku kaut kas tiek bildēts...


kā tu to vari apgalvot?
27.01.2016 16:48 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
fifa, acimredzamas sterilitates deelj, tur nejuut patiesumu ne tik cik melns aiz naga. Taa gan ir bloga autores dariishana cik savas patiesaas privaataas dziives vinja blogaa liek, nevienam nav pienaakums kadu laist savaa privaatajaa dziivee. Kam blogs nepatiik, lai to neskataas.
27.01.2016 17:03 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Kāpēc nevar parunāt par to, ka ir mājkalpotāja/aukle/vizāžists/pavārs/treneris/dizainers/dārznieks? Kādas tas rada problēmas? Kā atvieglo dzīvi? Utt.

Pie attiecīgiem ienākumiem un dzīves līmeņa tas ir pavisam normāli un pašsaprotami, ka ir mājkalpotāja, aukle, dārznieks, treneris un nepieciešamības gadījumā tiek pieaicināts dizaineris, arhitekts un jebkādi citi papildspēki vēlamā mērķa sasniegšanai. Pazīstu gana daudz cilvēku, kas izmanto visus iepriekšminētos pakalpojumus un vienīgā reize, kad tas tiek pieminēts ir tad, kad tiek meklēta jauna tīrošā lēdija vai dārznieks, ja nu gadījumā draugiem un paziņām ir kāds, ko ietiekt. Es par šādiem jautājumiem dzīvesstila blogā lasīt negribētu un arī pati nerunātu, jo neuzskatītu to par vajadzīgu

Par pašu blogu un tā autori - man patīk smukās bildes un, jā, viņas augums un izskats iedvesmo piecelt dibengalu no dīvāna mazliet biežāk, arī šādas tādas receptes labprāt izmēģinu.

Bet šī topika autorei - nevajag skaust, ka citiem iet labāk, vajag domāt kā sasniegt šīs lietas pašai.
27.01.2016 17:27 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Hippie Chik, viņa ne vienmēr bija turīga un noalgota personāla palīdzība ne vienmēr ir bijusi viņas ikdiena. Līdz ar to, tas ir kaut kas jauns viņas dzīvē un noteikti tas viņai nešķita pašsaprotami. Kā arī, tev neinteresētu par to lasīt vai redzēt, bet mani savukārt interesētu, jo manā dzīvē tā nav un diez vai būs. Man tā būtu sava veida eksotika. Sakrāsoties, apģērbties, garšīgi pagatavot maltīti un dzīvot tīrā mājā gan nav nekas neparasts.
27.01.2016 17:35 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Es par šādiem jautājumiem dzīvesstila blogā lasīt negribētu un arī pati nerunātu, jo neuzskatītu to par vajadzīgu



+++

Un es reāli nesaprotu, par ko te daudzas šūmējas. Ko jūs apšaubat? Ka viņas māja ir kā no žurnāla vāka? Jā, domāju, ka tā arī ir.. Ok, ielūrēju bildes no bērna guļamistabas. Jā, tur viss ir perfekti tīrs, bet tas nenozīmē, ka piemēram, tur vakarā nemetāsies kāda bērna mantiņa, kas vēlāk tiks aizvākta. Un tas pilnīgi normāli!

Vai jūs pirms ciemiņu nākšanas arī atstājat bardaku (vai nosacītu nekārtību), fotografējoties, nemeklējat smukāku fonu vai nenoņemt ko lieku/traucējošu? Viņa jau pa lielam dara tāpat, bet tas neizslēdz nedz to, ka var būt citādāk (gan tas, ka aiz kameras ir neliels bardaks, nedz arī to, ka ne vienmēr viss ir perfekti, bet tāpat ļoti sakārtoti).
27.01.2016 17:39 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Atceros, ka viena cosmo lietotāja reiz rakstīja, ka gaida to brīdi, kad šai norvēģu blogerei būs bērns, kas visu māju sagriezīs kājām gaisā...un norvēģu blogerei ir bērns, bet māja kāda ir, tāda arī ir.


Mazliet paskatijos sho blogu, nu nezinu, neko neparatsu tur nesaskatu, man maja arii vienmer ir kartiibaa un neko ipashu tajaa tur nesaskatu, jaa, shad tad meita izvanda no zhurnalgaldinja zurnalus, pabeidz njemties, pus minute un esmu visus salikusi vietaa + bernam pastatsijuis, ka visas mantas, un ne tikai, ar ko speeleejamies ir jaasaliek vietaa. Ka arii - tas tak ir blogs, visas bildes tiek vairakas reizes fochetas, kartotas, apstradatas utt.

Jus kad gaidat cieminjus tak ari maju savedat kartiba??
27.01.2016 17:44 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
man neskauz.
27.01.2016 20:06 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Story, Latvija ir citi dzives apstakli un dzivesveids. Var jau panemt kadu labi partikushu un kartigu gimeni no Latvijas un sabildet vinu dziivi, bet tapat vinju dziive neizskatiisies tik sterila kaa minetaja bloga.
27.01.2016 20:07 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Latvija ir citi dzives apstakli un dzivesveids.


Tas ir domaats kaa? Ka Latvijaa nav iespejams izveidot dzivoklii vai maajaa skaistu interjeru??? Ka nav iespejams maajaa uztureet kartiibu???
27.01.2016 20:10 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
Ja to vien dara ka pa maju ar bernu un lupatu,tad var. Bet seit jau vel ir darbs, celojumi, sports, ikdienas make up un frizuras veidosana, fotosesija, rupes par bernu. tas viss prieks viena cilv. ir par daudz. noteikti ir papildspeki.
27.01.2016 20:31 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Ja to vien dara ka pa maju ar bernu un lupatu,tad var.


nee, bet kapeec pa maju ar lupatu cauraam dienaam? Man 1 x nedeljaa ir lielaa tirishana, parejas dienas uzturu kartibu, ja kaut kas netirs uzreiz notiru, katru vakaru eju dushaa, ja redzu putekljus, kamer mazgaju zobus, notiru. Panjemu kaut ko, nolieku atpakalj, bernam ir savs sturis, kur vinja spelejas, tur vienmer bus sava veida "kartiba".

Ja berns darzinjaa, tad vispaar easy.
27.01.2016 20:39 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
nopietni, un tiesam berns ir iedresets speleties tikai taja viena sturiti, nekur citur? un vinu nemaz nekas vairak neinterese? jocigi.
27.01.2016 21:44 |
 
Reitings 285
Reģ: 29.01.2009
Tām, kas brīnās, kā ar blogošanu kaut ko var nopelnīt, jāsaka, ka šīs pefektās būtnes deklarētie ienākumi 2014. gadā (pēdējais nodokļu gads, par ko ir informācija) bija 2 000 000 NOK jeb vairāk nekā 200 000 EUR. Būtu vairāk, ja kronas kurss pašlaik nebūtu tik zems. ;)

Caroline un pāris citas norvēģu blogeres ir paziņojušas, ka sekos Kardašjanu piemēram un sāks pārdot maksas aplikācijas, kas vēstīs par viņu svarīgajām gaitām. Tā kā tiem, kam gribēsies turpināt priecāties par Caroline skaisto dzīvi, vajadzēs maksāt par ikmēneša abonamentu.

Ko lai saka - kur aitas, tur cirpēji. ;-)
28.01.2016 01:18 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
nopietni, un tiesam berns ir iedresets speleties tikai taja viena sturiti, nekur citur? un vinu nemaz nekas vairak neinterese? jocigi.


Redzi, Marta. Man majas nav kakjis vai suns, kuru jadresee, bet berns, kuru audzinu. Virtuvee kopaa esam izgajushas cauri visiem pieejamajiem skapishiem, vinja zin, kuros skapishos drikst list un kuros nee. Tas, protams, man aiznjema 4 nedeljas, lai vinja saprastu, kuros drikst, ieskatities un kuros nee. Lidz ar to man ir 2 skapishi un viena, vinjai aizsniedzama atvilkne, kur vienmer pamainu saturu, kur vinja ari lozhnjaa, bet arii tikai gadijumos, ja pusdienslaikaa, kamer vinja gulj, esmu noslinkojusi un neesmu uztaisijusi eest. Tad uz virtuvi abas ejam kopaa, es taisu est, vinja darbojas pa skapishiem. Pagatavoju est uzreiz visu nomazgaju, kopaa saliekam visu skapishos un ejam taalaak. Virtuves un vannas istabas durvis man vienmer ir ciet, tad nu mes dzivojamies pa edamistabu un viesistabu, kura puse ir tikai atveleta meitas mantaam. Arii vannas istabaa vinja ir tikai ari mani un ari tur ir vinjai atvelets plaukts ar kosmetikas maku, kuru vinja vienmer izkramee un iekraamee, kamer es taisos. Esmu sataisijusies, kosmetikas maku salieku atpakalj, dodamies taalaak. Guljamistabaas vinja nav ipashi ieintereseeta, viss tur jau izpetits, nekaa jauna nav.

Es katru dienu daru taa, lai manam bernam butu interesanti speleties ar mani. Vienu dienu plastalins, vienu dienu smiltis, vienu dienu bumbu baseins, vienu dienu guashas, vienu dienu plastalins un taa es varetu turpinaat...Uzturet maju kartiibaa - nu nezinu, nekad man nav bijusi probleema, nu savanda tas berns tos zhurnaalus, savaacam kopaa, staastu, ka peec speleshanas mantas jaaliek atpakalj mantu kastee. Taa saucas audzinashana, nevis dresuura. Plus - man riebjas bardaks majas, es nevaru, es miilu kartiibu un, ja man ir japaciesh bardaks, man nav miera! Varbut arii tas, ka es nepavadu daudz laika socialajos tiklos un internetaa, tadelj man ir visam laika, gan izgludinat drebes, gan speleties ar bernu, gan pagatavot est utt...
28.01.2016 03:12 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Man tiesi tad,kad bija mazie ,maaja tiesaam spiideeja un laistijaas,jo man loti patika viss taads tiirs,kaartiigs!Tiesi tad ,vareetu teikt, es biju pedante.Atceros kaa sodien ,ka istabinas viduu bija uzcelta "liela pils" no kluciisiem ,un tad veel biju atvedusi no Vaacijas taadus mazus dzivniecinus,cilveecinus-maziem bija taadi prieki.Dienas beigaas visu salikaam lielaa kastee.
28.01.2016 03:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits