grumbas jaunietei?

 
Reitings 83
Reģ: 27.12.2015
sveiki. es nezinu vai tā ir aktuāla problēma jaunietēm, bet man tāda ir. un labprāt no tās atbrīvotos, jo kompleksoju dēļ tā. jā, man ir grumbiņas un, nē, man nav 18 vai vairāk. man nav ne 17,16...
es no googles paņēmu sejas attēlu un iezīmēju paintā kā piemēru, kā ir man. zem acīm, tādas nedziļas, tumšas grumbiņas... par tām es vel tā neuztraucos, jo tās ne ļoti izbojā paskatu. bet tās zemāk, pie deguna un lūpām... es nezinu kā viņas saucas, nu jūs redzat... tās ir drausmīgas. es mammai jau apm kādos 13 gados jautāju, lai aizdod savu pretgrumbu kremu, bet viņa teica, ka nedrīkst, jo tie sabojās ādu vēl vairāk. varbūt viņa man sameloja, bet ja jūs zinat un ja ir kāda pieredze tad lūdzu pasakat... vai arī jūs zinat kādu tadu kremu, kurš domāts pavisam jaunai ādai, lai grumbiņu būtu mazāk? vienvardsakot, vēlos atbrīvoties no tam. aa un vēlejos piebilst, ka man pagaišgad arī tās bija, bet vismaz nebija tik dziļas... vismaz uz foto un dzīvē nevarēja pamanīt.:-/
24.01.2016 19:29 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
klau, nav tā, ka tu dzer ļoti maz ūdens? Varbūt pacenties izdzert dienā 1.5 l tīra negāzēta ūdens un tad skatīsies ka būs ...
27.01.2016 15:19 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
cukurvāvere - varbūt bērns slikti redzēja, tāpēc rāva pieri lai sasprindzinātu aicis, fokusētos? Šitas bērniem mēdz būt , ja brillītes vajag ..
27.01.2016 15:21 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
vel variants pa grumbām vai itkā grumbām ir sasprindzinājums kakla muskuļos
27.01.2016 15:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits