Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

draugs mani piekraapa

 
Reitings 19
Reģ: 24.01.2016
Sveiki!3 dienas atpakalj uzzinaaju ka draugs mani ir piekraapis 5 gadus atpakalj! Esam kopaa jau gandriiz 8 gadus! Draugs arii neko nenoliedza,uzreiz atzinaas ka mani piekraapa! Vins saka ka bija tikai vieniigaa reize, tiesi par kuru es uzzinaaju, vins saka ka tas neko vinjam nenoziimeeja! Bet lietas butibu tas nemaina! Saapiigi protams tas ir, nezinu kaa riikoties taalaak! Paarsteidz mana uzvediiba, esmu mieriiga un neaardos, vieniigi iekseeji esmu sagrauta! Vienmeer domaaju ja es tiktu pierkaapta, tad mauktu tam cilvekam ar visu speeku un ienistu vinju visu savu muuzhu! Bet taa, nav ... Mieriigi sho visu paarunajam jau treso dienu. Draugs saka ka mani miil un negrib beigt muusu attiecibas! Nezinu kaa lai vinjam tic, jo man tomer maac shaubas ka taa nebija vieniigaa reize!Parasti jau saka, ja ir viena reize tad ir veel citas vai arii buus! Zinu ka arii savas ieprieksejas divas vinja draudzenes tika kraaptas! Pirms tam vins daudzzas reizes dievojas ka esmu vinju izmanijusi, naivi cereeju ka taa ir taisniiba, ka ir mainijies, bet aciimredzot kludijos! Liekas ka speetu to piedod, bet domaju ka attiecibas taa pat butu grutu veidot peec kaut kaa taada! Tas vienmeer ieksaa kkur seedeetu!
24.01.2016 04:48 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Offtopic nedaudz par tēmu:

Šodien atziņa no viena drauga - iepriekšējās attiecības beidzās, jo atzinos meitenei, ka vienreiz viņu nokrāpu (vienīgā reize dzīvē, kad viņam sanācis krāpt, iemeslu neprasīju), nevajadzēja atzīties, joprojām būtu kopā un es zinu, ka vairāk tā nedarītu. Tas bija stulbi no manis un ļoti nožēloju.

Te gan ir nedaudz cits variants ņemot verā, ka krāpis ir arī iepriekšējās..
24.01.2016 05:01 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Vai spēsi viņam tagad uzticēties, zinot šādu faktu?
24.01.2016 07:30 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
vot, sitas man liekas visstulbākais. uzzināt, ka pirms miljons gadiem kkas tāds ir bijis, bet tu taja laika dzīvoji neko nenojausdama un viņs neko un nodzīvojat vēl gadiem. un tad bams....
ar svaigu krāpšanu viss buutu vieglāk. bet šitādu, kam ir noilgums.....hz.
kā uzzināji?
24.01.2016 08:18 |
 
Reitings 186
Reģ: 19.08.2015
Uzticība ir kā papīra lapa - vienreiz saburzīsi un tā nekad nekļūs tāda kā iepriekš. :-) Zinot sevi, es droši vien piedotu, bet mana attieksme, pašai negribot mainītos, kļūtu greizsirdīga un tas beigās novestu pie šķiršanās.
24.01.2016 09:35 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Zinot sevi, es droši vien piedotu, bet mana attieksme, pašai negribot mainītos, kļūtu greizsirdīga un tas beigās novestu pie šķiršanās.

+++
labāk nebūtu stāstījis.. vislabāk- nebūtu krāpis.
24.01.2016 10:47 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.11.2015
a ja nu tiešām tikai vienu reizi? Nu nezinu tas ir bijis,pirms 5 gadiem :/ skaties pati, ja spēsi piedot,paliec, ja ne tad nav vērts tālāk attiecības veidot :/
24.01.2016 10:53 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manuprāt, ir cilvēki, kas vienkārši krāpj.. morāle ļauj :-/
Tas tomēr bija pēc 3 gadu kopā būšanas, kas ir ilgstošs laika posms attiecībās..
24.01.2016 11:39 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Nebrīnītos, ja tā nebūtu vienīgā reize. Turpmāk būs uzmanīgāks. :)
24.01.2016 11:42 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es kašķi par to netaisītu un dotu vīrietim iespēju, bet es arī pajautātu viņam "Kas viņu velk attiecību laikā doties pie citām sievietēm?"(šo attiecinot ne tikai uz pašreizējām attiecībām, bet arī uz visām krāpšanām kuras ir bijušas).. Tas ir tas kas man interesē, varbūt tajā laikā bija problēmas un daudz kašķi ka tas tā notika. Ja vismaz ir tam iemesls tad no tādas situācijas var izvairīties, bet ja tas bija vienkārši dēļ tā ka sagribējās tad nu...
24.01.2016 11:49 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
varbūt tajā laikā bija problēmas un daudz kašķi ka tas tā notika. Ja vismaz ir tam iemesls tad no tādas situācijas var izvairīties, bet ja tas bija vienkārši dēļ tā ka sagribējās tad nu...


Kā izvairīties no kašķiem? Nekomunicēt, neizteikt nekādu savu viedokli un visam piekāpties, ka tikai čalim bikses nekrīt nost pie citas? Tas nav risinājums. Reāli tikai dotu rīku ar ko manipulēt sievieti "Tu man nepārmet, citādi es būšu nelaimīgs, šļūkšu pa kreisi!". Nekad viņš neatzīs ir amorāls jāklis, tāpēc pie krāpšanas beigās būs vainīga pati sieviete - žaģēja, halātā staigāja, +3kg utml.
24.01.2016 11:52 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
, ka ir *
24.01.2016 11:53 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nav jau runa par ikdienas kašķiem, varbūt tajā laikā bija attiecību lūzuma punkts. Un nav runa par rīku došanu utt. Bet gan vienkārši lai noskaidrotu kas pie tā ir novedis. Nevajag to draugam tā nostādīt ka viņš tagad to katru reizi izmantos pret tevi, pietam, tas ir vairāk sievietes gājiens nevis vīrieša.
Un nē, sieviete nav vainīga pie krāpšanas, bet sieviete var būt vainīga pie tā ka ir vīrīti izvedusi no visiem rāmjiem.
24.01.2016 11:55 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Nav jau runa par ikdienas kašķiem, varbūt tajā laikā bija attiecību lūzuma punkts. Un nav runa par rīku došanu utt. Bet gan vienkārši lai noskaidrotu kas pie tā ir novedis. Nevajag to draugam tā nostādīt ka viņš tagad to katru reizi izmantos pret tevi, pietam, tas ir vairāk sievietes gājiens nevis vīrieša.
Un nē, sieviete nav vainīga pie krāpšanas, bet sieviete var būt vainīga pie tā ka ir vīrīti izvedusi no visiem rāmjiem.


Sieviete nekad nevar būt vainīga pie tā, kā vīrietis, kas izvests no rāmjiem, uzvedas. Viņa griba, viņa lēmums. Sieviete var tikai izdarīt attiecīgus secinājumus par vīrieti un arī sevi.

Ja uzdod šādu jautājumu, ir jāšķiras bez vārda runas. Un dzirdētais jāņem vērā nākamajās attiecībās.
24.01.2016 12:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manuprāt, krāpšana nav arī lielāku konfliktu risinājums. Ja ir pavisam švaki, tad arī attiecības var pārtraukt.
:-/
24.01.2016 12:03 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nē, es nevaru piekrist. Ir gana daudz gadījumi ka sieviete pati to veci nokaitia liekot lietā visus iespējamos variantus un pēc tam brīnas ka vecis to neizturēja un ir novests.
Sieviete nav vainīga pie krāpšanas vai citām vīrieša darbībām kas notiek kad viņš ir nokaitināts, bet viņa var būt vainīga pie tā ka viņu izved no rāmjiem, jo pati arī reizēm nesajēdz kad vajag apstāties.

Man tas liktos arī drusku muļķīgi šķirties dēļ kaut kā kas notika pirms 5 gadiem lai gan nav teikts ka tas vel ir kādreiz to 5 gadu laikā atkārtojies un pat nepajautāt vīrietim "Kāpēc?".
24.01.2016 12:07 |
 
Reitings 19
Reģ: 24.01.2016
Kopaa saakam dziivot pec diviem gadiem! Un pec gada kopigas kopdzives mani piekraapa! Tajaa momentaa musu attieciibas bija ideaalas pat nebija nekaadu striidu, to es varu apzveereet, jo beidzot bijam sakusi kkadu kopdziivi un biju tik laimiiga! Gultaa arri viss bija vnk fantastiski, pat nebija nekadu aizdomu ka es varetu tikt piekraapta! Tas ari mani shokee visvairaak! Vins saka ka dariija to taa pat, bez jebkaadaam emocijaam! Bija galiigi garaam un peec tam esot bijusi sirdapzinjas parmetumi un sapratis ka taa bija kljuuda un ka grib mani! Bet man jau liekas ko tad citu vinjam teikt sajaa situaacijaa! Vins teica ka domaajis par to man pastastiit pirms mani bildinaaja, bet baidiijas ka es vnk aiziesu! saka ka vinjam tagad kaa akmens no sirds nokrita! Vinjam nokrita, bet man uzkrita!Vai es vinjam varesu uzticeeties? Nee... nezinu kaa taalaak! Varbuut tas ir beigas, vnk tikai tagad velkam laiku!
24.01.2016 12:11 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Nē, es nevaru piekrist. Ir gana daudz gadījumi ka sieviete pati to veci nokaitia liekot lietā visus iespējamos variantus un pēc tam brīnas ka vecis to neizturēja un ir novests.
Sieviete nav vainīga pie krāpšanas vai citām vīrieša darbībām kas notiek kad viņš ir nokaitināts, bet viņa var būt vainīga pie tā ka viņu izved no rāmjiem, jo pati arī reizēm nesajēdz kad vajag apstāties.


Ok, izved no rāmjiem. Un? Normāls vīrietis uzsāktu sarunu, skaidri norādot, kas viņam liek justies slikti attiecībās, arī norādot uz sievietes nesavaldību (liec ko vēlies), sliktākajā gadījumā, pateiktu paldies par laiku un aizietu. Sievietes spējai kādu izvest no rāmjiem nav nekādas saistības ar krāpšanu. To pat nav vērts pieminēt.

Man tas liktos arī drusku muļķīgi šķirties dēļ kaut kā kas notika pirms 5 gadiem lai gan nav teikts ka tas vel ir kādreiz to 5 gadu laikā atkārtojies un pat nepajautāt vīrietim "Kāpēc?".


1. Nokrāpa esot jau ilgstošās attiecībās.
2. Pēc tam viņu tas negrauza.
3. Ir krāpis visas, ko mīlējis.

Šis cilvēks ir patmīlīgs egoists un neuzticams visos aspektos, vienīgais ko viņš mīl ir viņš pats un komforts,ko sagādā sievietes esamība blakus. Pats fakts, ka viņš ir spējīgs krāpt, norāda uz to, ka viņš nezina,kas ir nopietnas attiecības un kas ir mīlestība pret otru. Man tādu vīru un bērnu tēvu negribētos.
24.01.2016 12:12 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ok, izved no rāmjiem. Un? Normāls vīrietis uzsāktu sarunu, skaidri norādot, kas viņam liek justies slikti attiecībās, arī norādot uz sievietes nesavaldību (liec ko vēlies), sliktākajā gadījumā, pateiktu paldies par laiku un aizietu. Sievietes spējai kādu izvest no rāmjiem nav nekādas saistības ar krāpšanu. To pat nav vērts pieminēt.


Arī normālu vīrieti var tā izvest no rāmjiem ka sarunu uzsākšana vairs vienkārši nav iespējama, tas viss atkarīgs no sievietes un vīrieša. Cits vecis aizies prom konflikta situācijā, cits centīsies skaidrot un cits sāks lamāties pa visu māju jo nevar to smadzeņu skalošanu izturēt vairs.


2. Pēc tam viņu tas negrauza.


Kā tu zini to? Tu esi viņš?
24.01.2016 12:19 |
 
Reitings 19
Reģ: 24.01.2016
Vinjam bijis daudz sieviesu un sex agrak vinjam bija tiri taa...vareetu teikt prikola peec, vai azarta peec! Bez jebkaadaam emocijaam! Vins saka ka miilet visu savu muzhu varot tikai vienu sievieti... bet kad vins to saka, liekas ka vinsh kko megina pateikt ka mileesu es tevi vienu tacu, bet seks ari bus ar citaam jo tas tacu neko nenoziime! Vinja izpratne kraapsana laikam ir tad kad jau tev ir kkads juutas vai interese pret citaam! Tagad to saku, jo atceros musu iepreksejas sarunas, pirms es uzzinaaju to visu!
24.01.2016 12:22 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Arī normālu vīrieti var tā izvest no rāmjiem ka sarunu uzsākšana vairs vienkārši nav iespējama, tas viss atkarīgs no sievietes un vīrieša. Cits vecis aizies prom konflikta situācijā, cits centīsies skaidrot un cits sāks lamāties pa visu māju jo nevar to smadzeņu skalošanu izturēt vairs.


Un kāda saistība ar krāpšanu?


Kā tu zini to? Tu esi viņš?


MissJolly
Tajaa momentaa musu attieciibas bija ideaalas pat nebija nekaadu striidu, to es varu apzveereet, jo beidzot bijam sakusi kkadu kopdziivi un biju tik laimiiga! Gultaa arri viss bija vnk fantastiski, pat nebija nekadu aizdomu ka es varetu tikt piekraapta! Tas ari mani shokee visvairaak! Vins saka ka dariija to taa pat, bez jebkaadaam emocijaam!


Pierēķini klāt, ka vēl 5g pēc tam bija mierā ar to (ja tiešām 5g bikses turējās kājās)
24.01.2016 12:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!