Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

latviešu ārzemniecēm

 
Reitings 71
Reģ: 19.04.2013
Sveikas meitenes!(l)
Šogad pabeigšu vidusskolu,angļu valodas zināšanas ir viduvējas,bet vēl ir laiks iemācīties labāk.
Sāku domāt par braukšanu prom no Latvijas,tikai nedaudz viss tas sākuma process baida. (ir cilvēki pie kā sākumā padzīvot , lai iejustos un tiktu uz savām kājām)
Man ir daži jautājumi :-)
1. Kādēļ braucāt prom?
2. Pēc cik ilga laika sākāt strādāt?
3. Kā atradāt savu dzīvesvietu?
4. Pēc cik ilga laika iejutāties sabiedrībā?
5. Interesē kādi ir cilvēki jums apkārt. (vairāk interesē UK) ļoti daudz meitenes ir teikušas,ka liela uzmanība ir no puišu puses.
6. Cik ilgā laikā atradāt sev draugus vai otrās pusītes?
7. Vai dzīvojat pārticīgi un naudas pietiek? Vai tomēr nav tāda dzīve kā bijāt iedomājušās tur aizbraucot?
21.01.2016 00:53 |
 
Reitings 1138
Reģ: 23.12.2013
prom braucu, lai arii cik diivaini neizklausiiitos, es nekad negribeeju maaciities latvija, jau kopsh beerniibas , kad sapratu, ka ir arii citas iespeejas sapratu, ka tas ir man. nepatiik man taa vide Latvijaa. diemzheel nestraaadaaaju. cilveeeki ir super, otro pusiiiti nemekleeeju :D naudas pietiek :) un draugi jau bija te pirms studijaaam, iepazinaamies jau vasaraa :)
21.01.2016 01:17 |
 
Reitings 1138
Reģ: 23.12.2013
ups, cik briesmiigi sarakstiits :D piedod, bet ,godiigi sakot, aizmirstas latvieshu interpunkcija :D
ja gribi plashaaak, tad pm :)
21.01.2016 01:21 |
 
Reitings 92
Reģ: 18.04.2009
Es aizbraucu projām,jo dzīve notika lūzuma punkts un sazinājos ar paziņam ārzemes un izdomāju braukt projām! Saku strādāt pēc vienas dienas ;) sākuma dzīvoju ar paziņam kopa pēc tam īrēju istabu tajā paša pilsēta :) iejutos sabiedrība pēc apmeram nedeljas :) apkārt ir dažādi cilvēki ar. Dažādākām uztveram bet man ir apkārt daudz latviešu :) ja ārzemes liekas kad esi ja no Latvijas tad doma kad esi no Krievijas :D Klubos visam meitenēm ir piekrišanas :Ddraugus atradu jau nākamajā diena sakot jaunu darbu saku runāt ar cilvēkiem apkārt ;) naudas pietiek visam ko sirds vēlas arii iekrājumiem :) man piemēram viss patīk te kur esmu in esmu pārlaimīga ar to kas man ir ;)
21.01.2016 10:27 |
 
Reitings 92
Reģ: 18.04.2009
Ja velies zināt kaut ko vairāk tad PM
21.01.2016 10:28 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
1. Kādēļ braucāt prom? Jo tad bija krīzes laiks un biju tikko beigusi vidusskolu un bija neiespējami dabūt darbu. Principā man uzreiz piedavāju darbu ārzemēs, tā arī aizbraucu.
2. Pēc cik ilga laika sākāt strādāt? uzreiz nākošajā dienā, kad ierados.
3. Kā atradāt savu dzīvesvietu? caur to pašu aģentūru, kura piedāvāja darbu, arī nodrošināja dzīves vietu
4. Pēc cik ilga laika iejutāties sabiedrībā? principā uzreiz, jo apkārt bija daudz latviešu
5. Interesē kādi ir cilvēki jums apkārt. (vairāk interesē UK) ļoti daudz meitenes ir teikušas,ka liela uzmanība ir no puišu puses. nebiju uk. Apkārt bija daudz latviesu, poļi, grieķi, turki. Grieķi pastprināti pievērsa uzmanību, karstasinīgi, man bija bail no viņiem. Ir arī slikta pieredze.. Vietējie (holandieši) arī pievērsa, bet man viņu dīvainā iedomība neuzrunāja.
6. Cik ilgā laikā atradāt sev draugus vai otrās pusītes? draugus uzreiz. Bija aŗī pazīstami uz vietas. Un jā, arī otro pusīti tur atradu. Latvieti. Pēc mēneša ko nodzīvoju sākām dzīvot kopā.
7. Vai dzīvojat pārticīgi un naudas pietiek? Vai tomēr nav tāda dzīve kā bijāt iedomājušās tur aizbraucot? naudas bija daudz, dzīvoju zaļi. Drīzāk bija grūti atrast no tā visa atgriežoties Latvijā. Par to drīzak jāaizdomājas, ja negribi uz palikšanu braukt
21.01.2016 10:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits