Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nabadze un bagāts

 
Reitings 17
Reģ: 20.01.2016
Sveikas meitenes! Lūgšu pēc padoma situācijā,kad nezinu ko īsti darīt un kā savas domas pareizā virzienā nostādīt.
1.Es esmu nabadzīga,studēju,vecāki paši reti ir ar naudu,man tādu izdevumu kā tādu nav,jo nevaru apgrūtināt vēl vairāk.
2.Viņš,arī studē,ir no ārzemēm,viņam ir viss,ceļo,iegādāties var jebko,vecāki visu atbalsta utt.
Problēma rodas tajā,ka viņš nesaprot kā tas ir latvietei,ka nav nauda. Ja arī gribētu saprast nekad līdz galam nesaprastu. Man ir kauns doties kaut kur ar viņu zinot,ka viņam būs jāmaksā,man riebjas tā sajūta,ka esmu bez naudas un patstāvība pašlaik man ir nulle :( Zinu,ka pienāks laiks un es beigšu studēt,būšu patstāvīga un ar savu naudu,kāda lai nu tā būtu. Vienkārši šādā situācijā es jutos kā neveiksminiece. Pēdējo reizi es ceļoju pirms 2 gadiem un tad pat nebija tālu. Es nevaru ar viņu runāt par ceļojumiem un iespaidiem :( jo esmu "studējošā bomze". Man tiešām sāp sirds,ka man tā ir jājutas. Viņš arī ir visu laiku tik pozitīvs un apgarots,tā or satriecoša īpašība,bet dažbrīd pieķeru sevi pie domas,ka es esmu tik nosvērta un tik atšķirīga.:'-(
Varbūt tiešām pievēršu uzmanību tai starpībai,kas varbūt nav nemaz tik būtiska.
Meitenes,iesakiet ko lai es sev pasaku,lai nejusties slikti par savu tagadējo stāvokli.
20.01.2016 12:45 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Vienmēr izbrīna cilvēki kuri ir uzauguši un dzīvojuši siltumnīca, tagad iznākuši ārā un ir pārsteigti ka citur ir savadāk.

tiešām. bet par vāciešiem neesmu pārsteigta, vienā internacionālo studentu pasākumā tieši vācu grupa bija sagatavojusi prezentāciju par to, cik viņiem grūti, ka bezdarbniekiem tik vien kā dzīvokli un komunālos nomaksā un 400+ eiro pabalstā iedod, kā tad lai normāli dzīvo.. pārējās grupas bija no LV, LT, Igaunijas, Turcijas, Bulgārijas, Polijas, Itālis un visi uz mutes.. nevienā valstī nav tik labi, bet viņi paši tik tiešām nevarēja iebraukt. laikam jau siltumnīca.
bet par tēmu, neredzu problēmu satikties ar puisi kurš visu izmaksā. arī vietējie puiši tā dara. ir sievietes, kurām tas liekas lieki, kuras pašas var visu atļauties, kurām kauns, ka kāds par viņām izmaksā. un ir tādas, kas māk šo uzmanību izbaudīt un nejusties slikti. ieprogrammē savu prātu uz pēdējo un izbaudi uzmanību ;)
21.01.2016 10:33 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Ir taču iespējas strādāt, piepelnīties lai būtu vismaz kaut kādsa nauda. Citādi nezinu kā mainīt situāciju, ar runāšanu ir par maz, no tā turīgāka nekļūsi.
21.01.2016 09:21 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Vienmēr izbrīna cilvēki kuri ir uzauguši un dzīvojuši siltumnīca, tagad iznākuši ārā un ir pārsteigti ka citur ir savadāk. Nezinu ko šis cilvēks mācās, bet no ekonomikas un ģeopolitikas viņš nesaprot gandrīz neko. Laikam uzskata ka ES visur minimālā alga + 800 EUR, pabalsti un sociālais atbalsts ir kā viņa valstī.
Uz viņa dzimteni vajadzētu aizsūtīt vairāk bēgļus lai ieliek smadzenes vietā.
21.01.2016 09:01 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
vienmer ir bijis taa, ka esmu satikusies ar daaudz turigakiem virieshiem nekaa es. Nekad neemsu baigi meklejusi bagaatus virieshus, bet nu vienmer taa ir sanaacis un bijis, ka ar tadiem esmu satikusies, gajusi uz randinjie. Nekad neesmu maksajusi par neko, nekad neesmu jutusi, ka man butu jamaksaa un nekad neeesmu jutusies sliktaak, ka nevaru atlauties biznesa klases bileti uz Taizemi, bet virietis var, piemeram. Es zinu, ko es varu, ja kadam tas neapmierina, nu zheel... Arii taviem vecakem nav pienakums tev nodroshinat tadu dzivi kadu kaut kads arzemju draudzinjsh grib.

Ja kads arii nesapratsu, kaa man latvietei var nebut tik daudz naudas, tad ta butu bijusi musu pedejaa tikshanas reize. Autore, mazliet vairaak pashlepnuma, ne viss ir meraams naudaa.
21.01.2016 00:19 |
 
Reitings 395
Reģ: 11.01.2016
Vinš vismaz to naudu ko tērē tevis lutināšanai ir pats nopelnījis?
21.01.2016 00:12 |
 
Reitings 17
Reģ: 20.01.2016
Gledisa-kāds sakars ar seriāliem ir te? Es vispār seriālus neskatos.;-)
Selīna-ja,būs kārtīgāk viss jāizrunā,lai viss ir skaidrs.
Neons-paldies,labs padoms
20.01.2016 23:41 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ak, Dievs! Nu tak nobāz savu maku kaut kur dziļi plauktā un izbaudi normāla vīrieša klātbūtni, kurš var un grib par tevi maksāt. Beidz bāzt acīs savu nabadzību, nemēģini neko pierādīt (jābūt idiotam, lai nesaprastu vnk skaidru teikumu, ka tev tās naudas nav, un, jādomā, tik glups viņš nav). Beidz viņam kaut ko pierādīt un baigi skaidroties! Nezinu nevienu pieaugušu cilvēku, kurš nezina vārda "nabadzīgs" un "naudas trūkums" nozīmi, pat, ja pašam naudas gana. Taču tu apgalvo, ka viņš nesaprot? Kā tā "nesaprašana" izpaužas? Turpina par tevi maksāt un visur tevi aicināt? Tas ir normāli, ja ir attiecības, un tas nenozīmē, ka viņš nesaprot. Viņam naudas gana un viņš var atļauties tevi aicināt un izmaksāt. Vai tad tāpēc, ka tev tās naudas nav, viņam būtu jāatsakās no dzīvesveida kādu var atļauties? Izbaudi kopā ar viņu! Un sakārto savas smadzenes! Tas, ka tu par sevi nemaksā, nemazina tavu vērtību!
20.01.2016 19:56 |
 
Reitings 743
Reģ: 22.11.2015
Mazāk skaties seriālus un tad nevajadzēs fantazēt...........
20.01.2016 19:45 |
 
Reitings 22
Reģ: 18.01.2016
Mans mērķis nav sludināt izmantošanu, bet gan pavērst to no citas prizmas.

Šobrīd ir kā ir un naudiņas nav tik, cik gribētos. Nekas. Kā jau te minēja - šobrīd Tu mācies un centies darīt visu iespējamo, lai Tev būtu nākotnē un tas ir ļoti, ļoti svarīgi!

Lai arī cik neērti reizēm ir atklāt savu finansiālo stāvokli esot attiecību sākumā, noteikti parunājiet par šo. Tas arī viņam (ja ar prātu viss ir kārtībā) ļaus saprast Tavas sajūtas un izturēšanos dažos brīžos, kadtas Tev ir traucējošs elements.

Bet man šķiet, ka, ja viņš ir vēlējies ar Tevi būt šajās attiecībās jau no paša sākuma un nav piegriezis pārāk lielu vērību šai problēmai, tad nepārdzīvo tik ļoti. Cilvēki (vismaz vairumā gadījumu) attiecības balsta uz jūtām, ne naudas maku (:-)) un ja viņš grib savus līdzekļus izmantot šādām izklaidēm, neliedz viņam to. Tas nekas, ka vecāku, jo viņi taču nedotu, ja nevarētu to atļauties.

Svarīgāk būtu skatīties nākotnē kā pašam sokas ar naudas pelnīšanu, lūk tas jau būtu interesanti. Taču ja viņam tas sagādā prieku Tevi lutināt, tad kāpēc ne? ;-)
20.01.2016 16:48 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
manuprāt, tev nebūtu jājūtas kaut kā pazemotai vai mazvērtīgākai. īpaši, ja jūsu kopīgās izklaides viņš ir gatavs apmaksāt, nav tā, ka tev jāknapinās vai jāatsakās no tikšanās tāpēc, ka tev nav lieku līdzekļu. tam noteikti nav jābūt iemeslam, kam jābojā attiecības.
man ir līdzīgi, tikai mēs pārsvarā katrs maksājam pats par sevi. viņš saprot ekonomisko situāciju un beigās man bišķīt kremt, bet nu izvēlos darīt kaut ko, par ko vienmēr būtu gatava pati arī maksāt, ja viņš "nepiesakās" izmaksāt.
20.01.2016 16:30 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
Kurš ģimenē galvenais pelnītājs! Un ja vīrietis paliek bez darba, tad ir labi ja sieviete var pastutēt!


Norāvās mana gudrā prātula!:-D
20.01.2016 15:43 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Tu izstāsti viņam to cik tev ir naudiņas un, ka nevari atļauties visu, bet viņš tik un tā nesaprot? glups vai? vai arī tu tomēr viņam visu nestāsti?
Sliecos domāt, ka tu vēl neesi īsti ar viņu par to runājusi.. nu tad iesaku - izrunāties! atklāti un bez meliem. Neticu, ka viņš nesapratīs, matemātika skaitot naudu ir ļoti vienkārša.
20.01.2016 15:36 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
engelens, arzemju virieshi ir dazhadi, ne visiem izmaksaat sievietei ir pashsaprotami, dazhaadas kulturas.



Un? Tad tapēc man būtu jāmainās un jādomā, kur atrast darbu, lai satiktos ar ārzemnieku? :D Nopietni? Vai tam ārzemniekam atbraucot uz LV būtu jāievēro tomēr manas tradīcijas? Sievietes grib būt patstāvīgas, lai viņām būtu iespēja tikties ar to ārzemnieku? Da labi.... Kāda tad būs dzīve pēc tam? Lai kāda būtu finansiālā situācija - sievietei nav jāiekaro vīrietis! Bet vēlreiz minu, katram pašam savas vērtības, es vispār pieturos pie vietējiem vīriešiem un neesmu vīlusies ar savu izvēli, tāpat manā ģimenē man ir ieaudzināts normālas ģimenes modelis par to, kurš tomēr ģime bez darba un tad jau ir labi, ja sieviete varēs būt atbalsts uz to momentu arī finansiāli!
20.01.2016 15:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
peec manaam domaam shajaa situaacijaa vinsh nedriiksteeja tev laut maksaat par lietaam, kuru deelj ir izdevumi taadeelj lai ar vinju tiktos, piemeram, izklaides/restoraans kur tu neietu ja buutu viena.
+++
20.01.2016 15:25 |
 
Reitings 17
Reģ: 20.01.2016
Vatson-tur tev taisnība par maniem vecākiem,viņi bieži tā uzvedās:-|
20.01.2016 15:22 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
nanana123, peec manaam domaam shajaa situaacijaa vinsh nedriiksteeja tev laut maksaat par lietaam, kuru deelj ir izdevumi taadeelj lai ar vinju tiktos, piemeram, izklaides/restoraans kur tu neietu ja buutu viena. Roltoni vai neroltoni, bet naudas tev ir loti maz un kafejiniica/kulturas pasakumi pie tadiem ienaakumiem ir luksus prece. Vinsh tieshaam nesaprot un/vai kultuura vinam ir taada, ka virietim nav jaizmaksaa sievietei.
Taa kaa attiecibam randinu periods ir beidzies, es domaju ka tu vari tieshaa tekstaa pateikt cik ir tavi menesha ienakumi un par ko tev ik menesi ir jamaksa- kojas/telefons.transports/partika, lai vinam ir skaidrs, ka neko vairaak tu nevari atlauties. Tev nav jaaknapinaas vel vairaak, lai sava drauga klaatbuutnee justos liidzveertiiga. Taada aplinkus runaashana par citu dziives liimeni, citaam algaam un taadaa garaa ir maz izsakoshas bez konkreetiem cipariem.
Tu man piedo, bet taviem vecaakiem ir dzimtcilveeku sindroms, neklausies ko vinji runaa shajaa reizee.
20.01.2016 15:09 |
 
Reitings 17
Reģ: 20.01.2016
Vatson-esmu maksājusi,man patīk tā sajūta,man liekas,ka viņš arī neiebilst.
Esam gatavojuši pie viņa,protams. :)
Te vairāk krenķis bija par to,ka viņš nesaprot kā tas ir,ka nav.
Varbūt man arī par to nebūtu tik lieli kompleksi,ja vecāki nebūtu teikuši,ka viņš jau nesapratīs nekad,būtībā viņi neatbalstīja attiecības,lielākoties tāpēc,ka viņam ir un man nav. (t) Mana ğimene mēdz būt dīvaina :-D
Es domāju,ka tikšu ar visu galā un skatīšos uz nākotni ar cerību labi pelnīt un būt vienlīdzīgā situācijā.
Vispār,man liekas,ka reti kurš ārzemju students saprot kā te patiesībā ir. Nav tā kā mums,jādzīvo kojās ar Roltoniem bezmazvai.
20.01.2016 14:56 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
NordicBelle
Bet ko autorei dariit, ja vinas draugs grib kopigas izklaides un celojumus, ko autore pati nespeej atlauties, bet visu laiku tikt izmaksaatai vinjai ir kompleksi? Ja nu vinas draugs ir ar mieru vinai izmaksaat, bet vinam gribetos, lai vina draudzene pati speej atlauties un vina to juut?

engelens, arzemju virieshi ir dazhadi, ne visiem izmaksaat sievietei ir pashsaprotami, dazhaadas kulturas.
20.01.2016 14:55 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
nanana123, ir virieshi kuri nekad nelaus sievietei par sevi maksaat neatkarigi no attieciibas starp abu ienaakumiem. Vai vinsh vispar gaida, kad tur par sevi masksaasi vai arii tie ir tikai tavi lielie kompleksi? Pamegini vismaz vienu reizi par sevi kafejnicaa/kino samaksat un paskaties vina reakciju. Ja vinam ir svarigi, ka tu vismaz kadreiz par sevi samaksa un tu gribi attiecibas turpinat, tad tev nav citu variantu kaa atrast kur nopelniit.
Es gan neietu mazgtaa traukus vai tiriit podus, lai vareetu atlauties samaksaat par kafejnicam un restoraniem, kur mans turigais draudzins grib iet. Ja attiecibas vairs nav pirmo randinju faazee, juus vispaar varat satikties viens pie otra dziives vietaa un lieki neteeret restoraaniem, ja tev tas sagaadaa nepatiku.
20.01.2016 14:49 |
 
Reitings 161
Reģ: 21.06.2013
tā tas ir, arī esmu pazīstama ar puisi no amerikas, viņš nesaprot kā var būt nabadzīgs, kā ar saviem hobijiem var nepelnīt naudu, redz ka viņi ko tik izdomā, uztaisa un cilvēki pērk.
20.01.2016 14:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits