Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Koleegje- boss

 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Sveikas.
Mana situaacija ir sekojosha.
Saaku kopaa straadaat vienaa un tajaa pashaa laika posmaa ar savu tagadeejo darba koleegji. Saakumaa vinja bija draudziiga un izpaliidziiga bet tagad palikusi pavisam savaadaaka.. paraada savu iisto dabu,buudama cilveeks ar divaam sejaam..Vinja ir cittautiete un sarunajaas biezhi ar otru manu koleegji kura runaa vienaa valodaa ar vinju.. Protams,ka es neko nesaprotu un citreiz vinja pat piemin manu vaardu,un mani tas tracina jo zinu,ka vinja kaut ko runaa par mani.. labu vai sliktu tas paliek vinjas zinjaa.. Vinja iedomaajaas,ka visu zina labaak par citiem,visus komandee un vinja tic,ka vinjai vienmeer ir taisniiba,bet taa nav. Vinja man paarmet ka es kaut ko aizmirstu izdariit lai gan es aiz vinjas un vinjas darbu arii esmu dariijusi,un neesmu nekad njaudeejusi,ka man aiz vinjas kaut kas jaadara,jo mees straadaajam kaa komanda, nevis kaa indiviids.. Es nezinu kaa lai ar vinju straadaa,jo es neesmu no taam kuraam patik striideeties, bet taadu attieksmi nav viegli paciest.. Ko juus dariitu mana vietaaa?
19.01.2016 21:10 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Tikko esmu tikusi prom no darba vietas, kur 1,5 gadus pacietu neciešamu kolēģi. Un nožēloju, ka to nedarīju daudz ātrāk. Nav vērts čakarēt nervus, ja nevar sastrādāties, tad nevar. Darbā mūsdienās tiek pavadīts ļoti daudz laika un tā ir liela daļa dienas un dzīves, nav vērts bojāt sev noskaņojumu katru dienu.
19.01.2016 21:18 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Man ir superīgs kolektīvs, bet ir viena kolēģe, kurai skaidri redzams,ka es nepatīku. No sākuma ļoti ņēmu pie sirds, jo biju taču jauniņā utt., taču tagad es esmu izveidojusi super attiecības ar visiem pārējiem, un to dāmīti neņemu vērā. Viņa ar savu negativitāti izsauc manī riebumu. Es baigi necenšos viņu ignorēt, bet nu nepatīk man ar viņu kontaktēties, tādēļ arī izvairos, kad varu. :) Un ir vieglāk. Neņem galvā, ko viņa tur muld aiz muguras.
19.01.2016 22:34 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
sito der iegaumet!
19.01.2016 22:52 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Up :)
20.01.2016 17:36 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Man bija lidzigi, tikai taa kolegje pret visiem tada bija. Vinja bija iedomajusies ka ir nezin kas, bet es atri noliku pie vietas. Iesaku arii tev, ja kaut ko aizrada, pateikt, ka vinja nav nekas, lai tev aizraditu, lai skatas uz savu darbu.
20.01.2016 17:40 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Kamēr viņa tiešām nav Tava priekšniece, nepievērs uzmanību. Un pamēģini kādreiz, kad kaut ko izdari pēc viņas, viņas darbu, arī iebāzt viņai to acīs.
20.01.2016 18:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits