Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apvainojumi

 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man gribējās jums pajautāt vienkāršu jautājumu. :-)

Kāds apvainojums jums mūža garumā ir viss vairāk aizķēries prātā un varbūt arī atstājis savas sekas?

Par piemēru, man viss vairāk atmiņā palika tas ka man pateica viens ka man viens priekšējais zobs ir šķībāks par otru un ka tas izskatās neglīti. Nekad to iepriekš nebiju redzējusi un pat vel tagad to neredzu, bet tā pat laiku pa laikam domāju, vai tā tiešām ir un vai citi to tā redz? Nenozīmīgs teksts, bet atmiņā lūk palika.
19.01.2016 12:09 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Lollipop♡, undersun, paldies (s)
Pašai pēc garastāvokļa, citreiz skatos un priecājos, cik labi izskatos, kam esmu cauri izgājusi un ka viss patiesībā ir super, dzīve skaita un vairāk neko nevajag,
citriez atkal zemē gribas ielīst aiz to, cik daudz kas nav izdevies un iznācis, un neiznāks; vai, piem., ieraugot pirms 2 nedēļām uzņēmuma fotosesijas bildes mājaslapai.. It kā saktoties spogulī seja ir ok, pārējiem bildes arī reāli foršas sataisītas, kāpēc man seja bildēs izskatās tik atbaidoši?! :D
23.01.2016 21:50 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
ļoti agri sāka augt krūtis, nu tad bija lielā smiešanās, bet tagad ar to lepojos :D
aa, kas iespiedies atmiņā - man muguras lejasdaļā ir tāda gaiši brūna liela dzimumzīme un klasesbiedrs teica, ka es ar vibratoru to izdarīju.. :D :D kur tādas gudrības sasmēlies
23.01.2016 18:11 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Lasot kā te tika apcēltas dažas meitenes, negribu pat iedomāties kā mūsdienās tagad bērni apceļ cits citu !
23.01.2016 17:12 |
 
10 gadi
Reitings 4050
Reģ: 02.01.2011
mums klasē arī galvenā apcēlāja meiteņu vidū bija smuka, gara, slaida, ar tam laikam stilīgām drēbēm, jo vecāki bija ļoti turīgi. kāda jēga tam visam?
23.01.2016 15:01 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es savukārt atcerējos, kā klasē audzinātāja jautāja vienai meitenei, kā sanākusi mūsu kopbilde no ekskursijas (tolaik jau nevarēja tā uzreiz pavairot digitāli, bet bija filmiņā), un tā meitene atbildēja, ka visi izskatās labi, izņemot mani. Tā arī neesmu redzējusi to bildi, bet nepatīkami bija. Tā meitene mēdza mani apcelt. Vispār nesaprotu, kāpēc konkrētas meitenes mani apcēla, jo pašas bija simpātiskas un ieredzētas. Kāpēc viņām bija tādi kompleksi, nav ne jausmas, bet man viņu žēl :D
22.01.2016 18:57 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
paņem nazi un nodur mani, lai man uz Tevi nav jāskatās, Tavi mati ir utu pilni un tavas kājas ir spalvainas", nu, melodija kā Ajax reklāmā


Bet šis bija izplatīts teksts. Arī manā skolā tādu dungoja. Es viņu pat tikko galva nodungoju :D

Bet Inky, cik atceros visas tās selfiju tēmu bildes un kosmētiku diskusijās kur paspēju manīt, es piekritīšu Lollipop♡, es arī Tevi esmu sazīmējusi kā skaistu sievieti. :)
22.01.2016 11:00 |
 
10 gadi
Reitings 4050
Reģ: 02.01.2011
par likšanu kabatā- jā, vidusskolas klasēs tā jau bija koļīšana, bet pirmajā, otrajā klasītē tie tiešām šķita kā draudi, jo savā bērnā prātā (un fantāzijā) es tiešām sadomājos, ka viņi aizstieps mani uz savām mājām un es nezināšu, kā tikt atpakaļ :D :D :D tagad smiekli nāk, bet bērnībā gan tā nebija :D :D
22.01.2016 10:50 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Mani apcēla dēl uzvārda. Līdz ar to negribēja arī draudzēties pamatskolā ar mani. Kad 8. vai 9.klasē nāca jauniņie, sākumā viņi ar mani kontaktējās, viens no paralēlklases aicināja pat satikties, jo arī pateica, ka patīkot viņam. Es gan tam neticēju, jo bija bail, ka tā tomēr būs tikai paņirgāšanās. Vēlāk gan visādi mēģināja man pierādīt, ka tiešām tā arī ir, bet vēlāk jau par viņu sāka smieties, ka es viņam patīkot utt. Pēc pamatskolas skolas biedriem, klases biedriem it nemaz neskumstu. Vasarā būs salidojums, nezinu, vai ieradīšos. Varbūt būs vēlēšanās satikt tad, kad būšu precējusies. :D
Bet tā man nekādu baigo traumu nav dēļ tā,ka mani apcēla.
22.01.2016 08:35 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Inky - a es neticu, ka ir tik traki. Tev ir ļoti skaistas acis. Un vispār man ir aizdomas, ka esi skaista sieviete. Tavu skolas laiku vēsturi es saprotu, jo esmu visu pamatskolas gaitu tikusi pazemota un gandrīz bez draugiem pavadījusi. Bet tos vārdus un pāridarījumus esmu aizmirsusi un atstājusi pagātnē, paceļu galvu un eju tālāk. Tikai rētas uz muguras reizēm atgādina par skolas puišeļu izklaidi ar aizmugurējā galda malu triekt pret manu muguru...gadiem.
22.01.2016 08:23 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Un te mana vienīgā youtube iedvesma:
https://www.youtube.com/watch?v=fNG4DQb8r04
Transgender woman. Vismaz man ir tik iedvesmojoši un patīkami skatīties, kā cilvēks, ka izgājis cauri tik daudz, ar vēl tik tālu ceļu ejamu ir tik ļoti harmonijā ar sevi, uhh, es arī tā gribu! (l)
22.01.2016 02:51 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Izgāju brutālam n-to gadu apcelšanas posmam skolā, tagad daudz problēmu ar pašvērtējumu, bet nu jau ir stipri mazāk. (nebūs īsti konkrētas lietas)
4. klasē populārās meitenes izdomāja manu labāko draudzeni ar mani sanaidot, sakot viņai, ka, ja draudzēsies ar mani, viņas nākotne būs sūds.
5. klasē bija jauniņā, kas vēl pirmo mēnesi kavēja un modē iestājās, ja man pieskarās, padot tālāk, ķip, kā kaut kas netīrs būtu, jānoslauka.
6. klasē iespiedies atmiņā atnākt uz ģērbtuvi nolikt jaku un tikt sagaidītai ar dziesmiņu "paņem nazi un nodur mani, lai man uz Tevi nav jāskatās, Tavi mati ir utu pilni un tavas kājas ir spalvainas", nu, melodija kā Ajax reklāmā :D
Pa vidu pa kādai labi domātai replikai no tēva, piem., sportā, ka tievajām meitenēm nepietiek spēka, bet man ir masa, tāpēc man izdosies labāk utml., ko vīrietis var neiedomāties, ka tas apceltam tīnim var būt aizskaroši. Vispār grūta komunikācija ar tēvu vēl šobaltdien, gandrīz viss, ko pasaku, tiek pajautāts/nolikts tā, ka beigās jūtos slikti un vainīga utt. Pēc izvākšanās arī dzīves kvalitāte uzlabojusies.
Kaut kad bērnībā vēl biju nosūtīta uz laukiem pie omes un tur arī viņa savām darbiniecēm mani kārtīgi nodirsa, sēdēju aiz sienas uz kāpnēm, klausījos un šņukstēju. Ome arī nepatīk :D
Lai arī biju normāla auguma, līdz 9. klasei paspēju uzbaroties līdz 75kg/1.69m. Bonusā vēl Ginta Budes modeļu skolā mamma pieteica, lai kaut ko vairāk iemācītos par stāju utml. Biju 3. resnākā grupā, apspīlēti bodiji.....
ap 11. klasi iedzīvojos nelielās ēšanas problēmās. Ja godīgi, joprojām ēdu mini porcijas, kādreiz izlaižu ēdienreizes.
Ap to laiku bija posms, ka biju tik tālu novesta, ka neļāvu sev (pati arī nemaksāju) sev taksi uz 10Ls izmaksāt, jo likās, ka es taču neesmu tādas naudas vērta.
Pirmos 2 gadus augstskolā bija ok, otrajos 2 nomainījās kurss un sākumā izvēlējos nepareizo kompāniju, ar kuru komunicēt un dažas lekcijas pavadīju tualetē raudot, bet pēc kāda pus gada atradu ar ko lekcijās/starpbrīžos papļāpāt.
Vienmēr bail kļūdīties, pateikt ko ne tā, bet jauniegūtais darbs ļoti palīdz - daudz veidu kā kļūdīties un tas arī veiksmīgi izdodas, kolēģiem arī, tad rodas sajūta, ka tas tomēr ir cilvēcīgi un tā ir jābūt, neviens nepārmet kā skolā. Beidzot esmu nonākusi pie saviem 60kg un krūtis no skaista B ir palikušas par pliekanu A, tur es svaidos starp "operācija, jākrāj nauda, gribu veco izmēru" un "trofeja par sasniegumiem, ja džekam ar to problēmas, pats vainīgs! :D".
Kājas joprojām resns 40. izmers, zods pēc šuvēm arī nevienādas formas, zobi vienmēr bijuši dzelteni, dīvainas ausis, sakodiena dēļ dubultzods, apaļīga seja :D Daļa teikta, daļa izdomāta novešanas dēļ un spogulis tak man ir.
Bet kaut kā strādāju ar to, ko vajadzētu labot, to, kas nepatīk un nav iespējams, cenšos aizmirst, piem., zobus spogulī neskatos, nedomāju un pat biju piemirsusi. Sliktās īpašības apzinos un kad kādu nosaucu, man saka, "nenoliec sevi", a tā ir mana īpašība, piem., bremzīgums (ā, jā, 4. klasē uz lapiņām bija jāsaraksta kaut kas par visiem no klasesbiedriem un man, izrādās, 3-4 piezīmes bija, ka esmu lēna - lapiņu atradu pirms pāris gadiem, galīgi biju aizmirsusi :D) un tās īpašības vienkārši ir manas un viss. Neredzu neko sliktu tajā.
Mētājos no "harmonjā ar sevi" līdz "viss ir slikti, kāpēc es vēl vispār kaut ko mēģinu" un atpakaļ :D
Kāpēc sanāca gari? - jo es neatceros vārdus, bet to, kā cilvēks licis man jusies. Padalīties, varbūt kādu iedvesmot, ka dzīvē paliek labāk..? Esmu satikusi apcēlējus, sajūta, ka viņi pat neatcerās vai pilnīgi vienalga, ko un cik ļoti pāri darījuši; naidu neturu.
Pēdējā laikā cilvēki man ir izteikuši, ka mēdzu būt asa izteikumos/iedzelt. Tagad nevaru saprast, tā ir pēdējā laikā vai pēdējos gados.. Vismaz tam parasti seko līdzi arī teikums, ka darbos tas vairāk kā atspējoties. Nedusmojos par pamatotu kritiku, arī smagu, noriju, paturu prātā, lai labotos, un pasaku cilvēkam paldies. Visa dzīve viens nebeidzams darbs ar sevi, bet vismaz iznākums lēnām sāk patikt :)
Ehh, pilnīgs offtopiks 3jos naktī sanāca :D
22.01.2016 02:42 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Vēl šķiet piecu gadu vecumā viens patāls kaimiņš vai vecāku paziņa bija ciemos un teica, jautāja, vai esmu puika. Klusā balsī teicu - nē, meitene. Viņš pasmējās un teica, ka izskatos kā puika un piemeta, ka viņa dēlam arī bijuši pagari lokaini mati. Es vēl pēc tam gāju meklēt skapī kleitu, lai to uzvilktu un pārliecinātu, ka esmu meitene. Mani tas bikiņ aizskāra, tagad šķeit, ka viņš jokoja.

Vēl pēdējā zvanā 9. klasē priekš video vajadzēja nest bērnības bildes. Atnesu vairākas, skolotāja teica, ka bildē, kur biju kādu gadu veca kleitiņā izskatoties pēc puisēna. :-(
22.01.2016 00:29 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Bijis gadījums, kad brālēns ņirgājās par maniem matiem. Teica, lai nokrāsojot normālā krāsā matus, bet nu tā bija mana dabīgā matu krāsa. Un ne tikai viņš ir ņirgājies, bijuši arī citi kādā laika posmā. Pēc tam nokrāsoju matus - nepatika, tad izbalināju šķpsnas - vēl vairāk nepatika. Tagad attaudzēju dabīgos, šķiet, ka tumšāki bikiņ palikuši saknēs tagad, kopš krāsošanas...(t)
Dabīgā matu krāsa kaut kas starp šiem...


(t)
22.01.2016 00:09 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Atcerējos tikko vēl gadījumu. Bērnībā ļoti slikti runāju latviešu valodā, ar briesmīgu akcentu. Un pirmajā klasītē man bija jālasa teksts par pilsētām klases priekšā. Un tur bija vārds Madona, kuru nu nekādīgi nespēju izlasīt pareizi. Un izlasīju nevis Madna, bet kā dziedātāja-Madonna. Visi toreiz baigi sasmējās, bet nevarēju saprast kāpēc. Likās, ka akcenta dēļ. Kopš tās reizes vienmēr bija kauns lasīt tekstu kāda priekšā, lai arī akcenta vairs nav.
21.01.2016 23:20 |
 
Reitings 202
Reģ: 12.06.2012
Bērnudārzā mani apcēla par vasaras raibumiem, paraudāju mammai, viņa man pateica frāzi, kas prātā iespiedusies uz mūžu, un kopš tās dienas vienmēr esmu bijusi lepna par savu rotu. :)

Bet sekas izraisīja izsmiešana skolā. Patiesībā tā bija viena meitene, kas man lika justies slikti par manām drēbēm (māsīcu atdotas, tirgū pirktas, humpalās). Teica, paskatieties uz viņu, kas viņai mugurā, nepieskarieties, viņa ir pretīga. Rezultātā man vienmēr gribējās būt stilīgākajai, vairākus gadus biju apsēsta ar jaunu drēbju pirkšanu, kad situācija uzlabojās.
21.01.2016 18:11 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
Arī man trauma no frizieriem. Bija gari mati un piemājas frizētavā apgrieza visus galus šķībi. Tā friziere vispār bija ar sliktu slavu, bet kā jau laukos- nekādu citu variantu nebija. Taču par laimi pirms mēneša atbrīvojos no šīm bailēm, iesēžoties friziera krēslā un sakot- dari ko vēlies! Beidzot varu uzticēties savam frizierim.

Tad vēl man bērnībā bija biezas uzacis. Tādas ne gaišas, ne tumšas. Un atceros, ka oma dzīvojās ar mani un pateica- Tev tak kādreiz dzīvē būs uzacis jārausta. Es to tā pārdzīvoju tajā laikā, tad sāku pieaugt un mamma iedrošināja ko uzlabot. Un pirms kādiem 3 gadiem uzzināju, ka kaimiņu ģimenes bērni saukuši mani par neraustīto uzaci bērnībā. Paši to izstāstīja, tagad jau kopā pasmējāmies par to.

Joprojām nenēsāju krekliņus/kleitas uz lencītēm vai bez piedurknītēm, jo mamma visu mūžu teica, ka viņai nekas tāds nepiestāv un ka vislabāk visiem izskatās, ja ir kaut nedaudz piedurkne. No tā neesmu vēl tikusi vaļā. :D
21.01.2016 18:00 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
esmu 157 cm, un bieži sauc par rūķi :D
21.01.2016 17:59 |
 
Reitings 775
Reģ: 21.01.2016
Bijuši dažāda veidda, bet vai visi radījuši traumu? Laikam jau nē. :-)
Bērnudārzā apcēla damboelfeidīgo ausu dēļ. Ģimenes ārste pateica, ka, kad izaugšu, jātaisa būs operācija. Es mīlu savas ausis un negribu nekādu operāciju taisīt.
Bija arī piezīmes par garo, smalko augumu un krūšu neesamību. Ir jau izsāpējis. :-)
Vienīgais, kas ļoti mani aizvainoja, bija piezīmes par zobiem, tāpēc ieliku breketes, kas manāmi uzlabojusi manu dzīves kvalitāti, tas ir, ne tikai izskata ziņā, bet jūtos pati labāk, vairāk smaidu. :-)
21.01.2016 16:54 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Man šķiet jauki šādi pāri, kur meiteni var tā :D
ieliks mani kabatā vai padusē un aiznesīs

21.01.2016 16:44 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Es esmu saņēmusi dažādus izteicienus par to cik esmu gara :D Kādreiz kompleksoju, tagad pat patīk. Pirmo gadu pat papēzus valkāju un jūtos diezgan labi :)
21.01.2016 16:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits