Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas notiks Eiropā vasarā? No bikini season this year?

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Lēnām tuvojas laiks, kad daudzas sievietes sāks apsvērt sporta zāles apmeklēšanu, skriešanu, vai citas fiziskas aktivitātes figūras uzlabošanai, tas man lika domāt par nākošo vasaru...

Ar to es domāju Vāciju, Franciju, un citas valstis, kur tika uzņemts vairums bēgļu.

Vasaras karstumā daudzas sievietes staigās īsās kleitiņās, šortos, utt. Vai arī tiks pasludināts, ka tā ģērbties nevar drošības apsvērumu dēļ, lai neprovocētu bēgļus uz izvarošanām? Kā jums šķiet? Varbūt šogad nemaz nav jēgas gatavoties bikini sezonai, jo bikini nemaz nevarēs ģērbt? (vairāk tas attiecas uz meitenēm ,kas dzīvo valstīs ar lielu musulmaņu bēgļu skaitu)

Kāds ir jūsu viedoklis par šo?
17.01.2016 13:04 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Vai cilvēks, kas mirst badā un bēg no kara, uzvedīsies kā kretīns valstī, kas viņu baro un aizsargā? Tā vietā, lai būtu pateicīgs - pazemos tās iedzīvotājus? Ja es bēgtu no kara, es patvēruma valstī būtu maksimāli paklausīga un pakļāvīga, tik dodiet patvērumu. Bet viņi (tie, kas izceļas negatīvā nozīmē) uzvedas tā, it kā viņi būtu mūsu jaunie kundziņi, jo, redz, mēs esot neticīgie. Atgādina kaut kādus nepaklausīgus bērnus.
20.01.2016 20:59 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
2015. gads.... uzņem miljonu un laikam cer, ka tomēr nebūs izgāzies huh?


Tagad ir auksts, bet, kad laiks paliks labāks, sola vēl bēgļu ierašanos.
20.01.2016 01:11 |
 
Reitings 129
Reģ: 07.09.2015


(s)
20.01.2016 01:05 |
 
Reitings 129
Reģ: 07.09.2015
Vēl iespēja ir - pārākumā būs nacionālās partijas un tad paredzēt neko nevar.


Nav ko baidīties no nacionālajām partijā, nebūs sliktāk kā ar esošajām. Notiks neiedomājamais, tiks sargātas Eiropas robežas + pamatnācijas drošība tiks nostādīta par prioritāti, kā to izdarīja Ungārija, Slovākija un citas Višegradas valstis. Iedomājies, kāds ārprāts! :)



2015. gads.... uzņem miljonu un laikam cer, ka tomēr nebūs izgāzies huh?
20.01.2016 01:03 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Pilsoņu karš? Nopietni? Man vēlreiz jājautā vai tev kauna trūkst vai veselā saprāta?


Kauna no kā? Neapmierinātība tautā aug. Paskaties, kas notiek Vācijā. Jau tagad veido cilvēku grupas, kas patrulē ielās, jo policija neko nedara. Pilsoņu karš varētu arī notikt. Vēl iespēja ir - pārākumā būs nacionālās partijas un tad paredzēt neko nevar.
20.01.2016 00:56 |
 
Reitings 50
Reģ: 06.12.2015
Pilsoņu karš? Nopietni? Man vēlreiz jājautā vai tev kauna trūkst vai veselā saprāta?

Uz to, diemžēl, viss iet.
20.01.2016 00:50 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Pilsoņu karš? Nopietni? Man vēlreiz jājautā vai tev kauna trūkst vai veselā saprāta?
20.01.2016 00:44 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Raven, ja tu nebūtu tik aizņemta bļaujot par savu bikini un iracionālajām bailēm to valkāt, tad būtu pamanījusi, ka es vispār nerunāju par islāmu, bet gan par cilvēktiesībām.


Es nebļāvu.

Es neesmu nekāda islama fane, man kā humān-ētiskai feministei ļoti daudz kas šķiet nepiņemams, bet tāpat man šķiet nepieņemami tas, ka tu bļauj par to kādi visi bēgļi ir necilvēki un ka tos nedrīkst laist drošībā Eiropā, jo tev bail, ka nevarēsi vasarā staigāt šortos.


Es nebūtu pret bēgļiem, kas oficiāli ierodas patvēruma meklējumos. Bet realitāte ne vienmēr ir tāda, kā to vēlētos. Ja nebūtu šī masveida bardaka, nekas šāds nenotiktu. Un par sekām būs jāmaksā gan vietējiem,gan īstajiem bēgļiem.

Šīs absolūtās realitātes ignorēšanas rezultātu nav iespējams paredzēt, bet pagaidām izskatās pēc pilsoņu kara un vairākkārtēju pieaugumu vardarbībā uz ielām. Šie vīrieši bēgļi jūtas neaizskarami, jo pagaidām eiropas valdības un policija bāž galvas smiltīs. Bet tā neturpināsies ilgi. Kad eiropieši sāks sist pretī, jau tā nedrošās eiropas pilsētu ielas kļūs vēl draudošākas.

Jau tagad uz Parīzi labāk nedoties, ja nu vienīgi nevēlies tikt apzagts, vai vēl ļaunāk.

Vai tādu Eiropu vēlas bēgļu aizstāvji?
20.01.2016 00:33 |
 
Reitings 50
Reģ: 06.12.2015
Raven a davai beidz savas gudrības klāstīt internetā, bet gan tad ej un dzīvē par to cīnies. . .

Kas tev liek domāt, ka viņa jau necīnās? Tavs pieņēmums?

Reizēm citēšanas vietā ir vērts paraudzīties apkārt, pavērot.. kā viss izskatās realitātē

Realitāti redzējām Vācijā un daudzās citās Eiropas valstīs, tieši tāpēc ir vērts to pavērot un nedirst varavīksnes.
20.01.2016 00:33 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Reizēm citēšanas vietā ir vērts paraudzīties apkārt, pavērot.. kā viss izskatās realitātē :D
20.01.2016 00:26 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Neaizmirsti, ka tu pati arī gluži dzimtajā zemē nedzīvo, starp citu!


Ir starpība starp sīrieti un Eiropas savienības pilsoni. Pirms bļauj, palasi normatīvus. :)
20.01.2016 00:23 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Raven a davai beidz savas gudrības klāstīt internetā, bet gan tad ej un dzīvē par to cīnies. . .
20.01.2016 00:22 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Raven, ja tu nebūtu tik aizņemta bļaujot par savu bikini un iracionālajām bailēm to valkāt, tad būtu pamanījusi, ka es vispār nerunāju par islāmu, bet gan par cilvēktiesībām. Ja tu pacenstos saprast, ka Tuvajos austrumos šobrīd ir humanitārā krīze un etniskā tīrīšana, tad saprastu arī kāpēc šeit ir bēgļi un kāpēc tā vienkārši nevar viņus "sūtīt atpakaļ". Šodien, starp citu, aizsūtīja pilnu autobusu pāri uz Krieviju, jo tur viņiem briesmas nedraud.
Es neesmu nekāda islama fane, man kā humān-ētiskai feministei ļoti daudz kas šķiet nepiņemams, bet tāpat man šķiet nepieņemami tas, ka tu bļauj par to kādi visi bēgļi ir necilvēki un ka tos nedrīkst laist drošībā Eiropā, jo tev bail, ka nevarēsi vasarā staigāt šortos. Lai jau mirst badā Sīrijā, galvenais, ka tev ir šorti! (e) Neaizmirsti, ka tu pati arī gluži dzimtajā zemē nedzīvo, starp citu!
20.01.2016 00:20 |
 
Reitings 129
Reģ: 07.09.2015
Es nevienu nemaldinu, Tad jau arī par tevi var pateikt, ka maldini tautu. Es pastāstīju savu pieredzi, tu savu. Tas, ka tās atšķiras, nenozīmē, ka es meloju.


Tu nemaldini tautu, daži musulmaņi nepraktizē reliģiju un tava pieredze bija ar musulmani, kurš praktizē reliģiju. Jebkuram, kurš kaut cik zin no Islāma zin, ka Islāma suni mājās nav vēlams turēt, tieši eņģeļu dēļ + tīrības aspekts, it īpaši telpā, kur notiek lūgšanas.

https://islamqa.info/en/69777

Skaidri un gaiši aprakstīti iemseli, nav ko taisnoties cilvēkiem, kuri paši nezin par ko iet runa.
20.01.2016 00:20 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tajā pašā Turcijā, kurā musulmaņu netrūkst..

Sezonā atbrauc turisti ar dažādu šķirņu suņiem, atpūšās viņi un tad brauc atpakaļ... četrkājainos draugus atstāj uz ielas. Pilsētās ir izliktas speciālas barotavas viņiem, tiek pārbaudīti pie vetārsta (arī melnos suņus) :-(
Ir arī ģimenes, kas kādu no klīstošajām sirsniņām paņem pie sevis uz mājām.
20.01.2016 00:19 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
westbroox Bēdīgi ir tas, ka komentēja jau tikai par suni, ne to, ka savu kultūru noniecina, nevis ar to lepojas. Nav brīnums, ka daļa meiteņu forumā kaut rītdien ir gatavas ietīties lupatās.
20.01.2016 00:18 |
 
Reitings 129
Reģ: 07.09.2015
Artija, ja cilvēki netērē naudu un krītās ekonomiskā aktivitāte, domā tas neatstās iespaidu uz industriālo sektoru? Esi redzējusi Eiropas akciju indeksus? Liela daļa, piemēram Vācijas DAX (30 lielākās kompānijas) ir piedzīvojusi 20%+ kritumu 6 mēnešu laikā, periodā, kur it kā pateicoties "bēgļiem" bija jābūt ekonomikas izaugsmei + zemais eiro kurss, teorētiski, stimulē ekonomiku(izdevīgāk eksoportēt), bet nekā....

After several years of sluggish growth, the French economy took another blow with the terrorist attacks in November that killed 130 people, which slowed activity in the fourth quarter.


http://www.dailysabah.com/europe/2016/01/18/france-in-economic-and-social-emergency-hollande-says
20.01.2016 00:16 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Tā kā.. nevajag maldināt tautu


Es nevienu nemaldinu, Tad jau arī par tevi var pateikt, ka maldini tautu. Es pastāstīju savu pieredzi, tu savu. Tas, ka tās atšķiras, nenozīmē, ka es meloju.
20.01.2016 00:14 |
 
Reitings 129
Reģ: 07.09.2015
raven: Nu pefekta, 21.gadsimta latviete, ko lai vēl saka.

Par to suni runājot, musulmaņi papildus Tevis minētajam iemeslam, arī uzskata, ka šie aizbaida eņģeļus. Viņus drīkst turēt, dažos gadījumos, tikai ārpus mājas.

"A'isha reported that Gabriel (peace be upon him) made a promise with Allah's Messenger (may peace be upon him) to come at a definite hour; that hour came but he did not visit him. And there was in his hand (in the hand of Allah's Apostle) a staff. He threw it from his hand and said: Never has Allah or His messengers (angels) ever broken their promise. Then he cast a glance (and by chance) found a puppy under his cot and said: 'A'isha, when did this dog enter here? She said: By Allah, I don't know He then commanded and it was turned out. Then Gabriel came and Allah's Messenger (may peace be upon him) said to him: You promised me and I waited for you but you did not come, whereupon he said: It was the dog in your house which prevented me (to come), for we (angels) do not enter a house in which there is a dog or a picture."
Sahih Muslim, Book 024, Number 5246)

Īpaši necieš melnos suņus! :)

Narrated Abdullah Ibn Mughaffal:The Prophet (peace_be_upon_him) said: Were dogs not a species of creature I should command that they all be killed; but kill every pure black one. (Sunan Abu Dawud: Book 16, Number 2839)
20.01.2016 00:11 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Harriet ieliktais video ļoti labi parāda realitāti integrācijai. Tāda nenotiek. Vienīgie, kas atsakās no savām vērtībām tagad, ir eiropieši nevis musulmaņi.

Gribētu zināt, vai Nordicbelle tā pat aizstāv musulmaņu uzskatus par gejiem. Pajautā jebkuram musulmanim, izņemot tos, kas paši ir geji, kāda ir to attieksme pret homoseksualitāti.
20.01.2016 00:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits