Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atstāt bērnus vienus

 
Reitings 457
Reģ: 30.01.2012
Te ne reizi vien esmu redzējusi, ka mātes diskutē par to, vai ir normāli atstāt bērnus (zīdaiņus) mājās vienus, ātri aizskrienot uz veikalu. Lūk, kārtējais traģiskais negadījums, kas liek padomāt:
http://apollo.tvnet.lv/zinas/ugunsgreka-liepaja-dzivibu-zaude-divi-berni/717657?utm_source=apollo&utm_medium=article&utm_campaign=theme
Viens no mirušajiem ir 6 mēnešus vecs zīdainis. Uguns izplatās ātri, bet, ja blakus būtu bijis kāds pieaugušais, domāju, ka bērni paliktu dzīvi. Es negribu celt kašķi, bet likt vēlreiz padomāt tām sievietēm, kas savus bērnus atstāj vienus.
13.01.2016 13:09 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es uzskatu, ka no 7 gadu vecuma bērnu var mierīgi atstāt mājās, bet šis nebija tas gadījums, jo mājās bija zīdainis. Mani atstāja vienu pašu mājās arī mazākā vecumā - 4,5,6 gadi, 4-gadīgu uz dažām stundām, 6-gadīgu uz visu dienu. Bet es neteikšu, ka tas bija pareizi, jo atceros, ka man bija ĻOTI bail. Visu laiku bija bail, ka kāds pie durvīm piezvanīs, vai svešs pratīs durvis atslēgt, vai ka kaut kas cits notiks. Un durvis es nebūtu nevienam vērusi vaļā, kaut vai man mamma lūgtos to darīt.
15.01.2016 09:11 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2016
Pret ko empātija- kaķi vai stulbo veceni? Es savai mātei pārvilktu ādu pār acīm analogā situācijā. Vecene prioritāte bija slims kaķis nevis mazbērni - invalīds un zīdainis. Lai viņa iet ellē ar savu slimo kaķi.


Tu, kurai būtu atņemtas aprūpes tiesības jau par vienu bērnu (kā bojā gājušo bērnu mātei), saražotu vēl vienu, uzmestu arī to savas mātes, kura jau ir uzņēmusies aizbildniecību par pirmo bērnu, plecos un aizlaistos uz dzīvi ārzemēs, lai pēc tam pārvilktu ādu pār acīm savai mātei, kura neko sliktu negribot, aizved kaķi pie vetārsta?
Tu, kas ir atstājusi bērnus teju pavisam, pārvilktu ādu pār acīm savai mātei, kas ir uzņēmusies rūpes par Taviem bērniem un ir atstājusi bērnus uz 30min?
Omīte nevar viena pati tikt galā. Viņai nepienes pie durvīm pārtiku no veikala, zāles no aptiekas, un vetārsti nenāk pie durvīm, lai varētu nenolaist acis no bērniem. Viņa centās savos apstākļos tikt galā cik nu labi varēja, taču notika nelaimīgākā sagadīšanās viņas dzīvē...

Nelaime nenotika tādēļ, ka viņai kāds pienāca un pajautāja "Tev ir svarīgāks kaķis vai bērni?" un viņa atbildēja "Kaķis!" un tad bērni likumsakarīgi sadega.

Vatson, kas notiek Tavā galvā? (t)
15.01.2016 09:13 |
 
10 gadi
Reitings 4026
Reģ: 02.01.2011
kaķis noteikti ir pēdējais, kuru vainot.
15.01.2016 09:29 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
No kurienes jūs ņēmāt, mātei bija atņemtas aprūpes tiesības? Nekas viņai nebija atņemts, tā ģimene nebija nonākusi BT redzes lokā. Nav ko izplatīt nepatiesu informāciju.
http://youtu.be/vDYhVAtu2Q4
Mātei berni ir ar 10 gadu starpību, tātad viņa pazīst kontracepciju ja vien 10 gadus nav dzīvojusi celibātā.
Dzīves grūtā nasta neatbrīvo cilveku no atbildibas. Kāds tur brīnums ka latviešiem dzīvojot ārzemes valsts atņem bernus. Ja reiz cilveks ir atbildīgs par bernu tad tas ka viņš ir sirma vecmāmiņa nevis jauna, sprigana gazele viņa atbildību nemazina.
Lidz latviesu smadzenēm nez kapec nekad neaiziet doma ka var noalgot palīgu, lai pieskata bernu uz stundu, aizved kaķi pie veta vai veic iepirkšanos. Latvietim obligāti vajag kā plikam pa nātrēm sisties. Tie daži eiro auklītei butu varējusi glābt bernu dzīvības. Vecāsmātes situācija nebija bezizejas.
15.01.2016 11:35 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2016
Es gan lasīju šādas ziņas. -->

"Bērnus pieskatīja viņu vecmāmiņa. Zēna mātei jau pirms vairākiem gadiem tika atņemtas mātes tiesības un par puikas ar īpašām vajadzībām aizgādni ar bāriņtiesas lēmumu bija iecelta viņa vecmāmiņa. Savukārt par mazās meitenītes eksistenci bāriņtiesai ziņu nebija. Viņu audzināšanā omei pirms pāris nedēļām bija nodevusi māte, kura pati dzīvo un strādā ārzemēs. Māte solījās meitu paņemt pie sevis, kad viņai apritēs gadiņš. Nu tam vairs nav lemts piepildīties."
15.01.2016 11:39 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Lidz latviesu smadzenēm nez kapec nekad neaiziet doma ka var noalgot palīgu, lai pieskata bernu uz stundu, aizved kaķi pie veta vai veic iepirkšanos. Latvietim obligāti vajag kā plikam pa nātrēm sisties.

Vatson, pati filtrē, ko reizēm raksti? Loģika kā Marijai Antuanetei: Nav maizes, ēdiet kūkas. Kā pliks pa nātrēm parasti sitas ne jau no laba prāta.
15.01.2016 12:00 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Kakkadu, ja ir nauda vetam tad arī auklei pieci eiro atrastos. To sauc par prioritātēm. Māte strādā ārzemes, tātad kaut kādu naudu viņa pelna un kaut ko deva mātei. Diemžēl tas nav retums ka vecāki uz citu valsti peļņā aizbraukuši.
P.S. Marija Antuanete nekad to frāzi nav teikusi, droši vien tauta sacerēja.



shae, es to pašu lasīju pirmo, velak panorāmu skatījos. Man pēdējam avotam ir vairak uzticības nevis anonīmam Delfu raksta autoram.
15.01.2016 12:10 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
No kurienes jūs ņēmāt, mātei bija atņemtas aprūpes tiesības? Nekas viņai nebija atņemts, tā ģimene nebija nonākusi BT redzes lokā. Nav ko izplatīt nepatiesu informāciju.

shae, es to pašu lasīju pirmo, velak panorāmu skatījos. Man pēdējam avotam ir vairak uzticības nevis anonīmam Delfu raksta autoram.


Degpunktā arī skaidri pateica, ka mātei tiesības atņemtas jau sen un tāpēc puika auga pie vecmammas. Piedzemdēja otru un arī atdeva mātei. Tā nav atbildīga māte.

Kakkadu, ja ir nauda vetam tad arī auklei pieci eiro atrastos. To sauc par prioritātēm.


Pensionāre? Vecmamma vispār māju pamest nevar?

Kā jau prasīju iepriekš: Tā kā viņa ir vecāka gājuma cilvēks, viņa ātrāk piekūst. Ja viņa arī mājās būtu aizmigusi un visdrīzāk arī būtu gājusi bojā, tas tev liktos labāk?

Māte strādā ārzemes, tātad kaut kādu naudu viņa pelna un kaut ko deva mātei.


Tam pierādījumu nav. Vienīgais, ko viņa savai mātei dod ir savi bērni.

Marija Antuanete nekad to frāzi nav teikusi, droši vien tauta sacerēja.


Frāzi viņa neteica, bet viņai arī nebija ne jausmas, ka vasts mira no bada, kamēr pati šķērdēja nodokļu naudu.

Ja godīgi, ar Francijas karalieni es tevi nesalīdzinātu. Drīzāk ar vepriem līdzīgajiem vietējiem politiķiem, kas domā, ka no mazās Latvijas pensijas cilvēks var vispār izdzīvot.
15.01.2016 13:23 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Ko lai saka? Skumji. Cik skatijos degpunktaa vecmamina esot kaki pie vetarsta vedusi un atstajusi bernus vienus..Ja butu atslegas atstajusi puikam iespejams tadaa vecumaa butu ticis araa. Domaaju 10gadigam ir kaut cik veselais sapraats. Ja ari ugunsgreks dzivokli izcelies butu spejis kaut vai kaiminiem klauvet pie durvim lai palidz liesmu apdzest un izsaukt ugunsdzesejus.
15.01.2016 22:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits