Kultūršoks kādā Latvijas slimnīcā!

 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
Normāli, man ir divreiz bijusi ļoti līdzīga pieredze Stradiņos, jo uz turieni aizveda ar ātrajiem. Bija akūta situācija, neviens neko nepalīdzēja, stundu gaidīju, pēc tam vēl uz mani sabļāva māsiņa, ka es neesmu mājās un mani neviens neapkalpos. Es, protams, pieprasīju dežūrējošo ārstu, bet tāda tajā brīdī tur nebija :-D neatliekamajā uzņemšanā!!! Kolhozs, 100% piekrītu. Blakus mocījās veca sieviete, kuru nebija, kur izguldīt, jo nebija gultu. Man arī vajadzēja gultu, bet nu man arī tāda netika :-D
12.01.2016 22:18 |
 
Reitings 351
Reģ: 27.11.2015
Kultūršoks. Ir piemēram cilvēki, kuriem ir ļoti grūti iedzīvoties svešā vidē un kultūrā.
Kultūršoks būtu tiešām attiecināms vairāk piemēram ja es dotos uz piemēram kādu valsti kur bērni skraida pliki dzer no peļķes ēd ar rokām un vakarā visi kopā dejo pliki ap ugunskuru, piemēram tā ir viņu kultūra un atgriežoties es stāstot varu teikt es piedzīvoju tādu kultūršoku.
Īsāk sakot gribējās laikam autoram paspīdēt.
13.01.2016 11:29 |
 
Reitings 150
Reģ: 21.05.2015
Ir labi med. darbinieki, bet daudz tādu, kuriem viss vienalga, ir rupji, neiedziļinās problēmās.
Par nepareizu ārstēšanu, kas varēja atstāt nopietnas sekas manam bērnam, rakstīju ves. inspekcijai, bet gadu jau nekas nekustās, dokumentus nevaru atrast, bet tā kā tomēr viss ir kārtībā, pagaidām nekasos. Bet zinu, ka, ja kas, tas būtu diezgan bezjēdzīgi. Valsts medicīna iesūkā, betmaksas klīnikas arī nestrādā diennakti.
Gaiļezerā par konsultāciju pekšņas asiņošanas dēļ paņēma pāri 50 eiro un vēl norāja, ko es esmu atvilkusies, varēju tak pagaidīt. Nezināju, ko man vajadzēja darīt, biju stāvoklī un pirms tam esmu zvanījusi uz visiem konsultatīvajiem tālruņiem, kur man ieteica saukt ātro palīdzību.
Ātrā palīdzība gan vienmēr bija jauka, bet tieši slimnīcās sākas murgs. Narkomāni, dzērāji, garās rindas un nogurušais personāls.
13.01.2016 11:37 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
īpaši šim stāstam neticu, bet vairs jau ne par ko nebrīnītos. Par attieksmi utt. tiešām nebūtu nekas jauns, bet par to smēķējošo māsiņu nez. . visādi var gadīties :-D
13.01.2016 11:43 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Nabaga cilvēciņš bus šo visu nosapņojis :-O:-D
13.01.2016 12:13 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Nu BKUS astmas nodaļā, kad pusaudžu gados tur gulēju man bija ideāla attieksme no visām māsiņām, jo viņas zināja, ja pret mani ir laba attieksme, tad pieskatīšu medmāsu galdu pie nodaļas ieejas un pasaukšu viņas vajadzības gadījumā kamēr viņas otrā kāpņu telpā smēķē :D Bija laba sadarbība, lutināja mani kā princesi :D

Nesen stradiņos nogulēju uzņemšanā 4-5h, ieveda ar ātrajiem, jo grūtniece būdama zaudēju samaņu. Ātrajiem attieksme bija ideāla, kā filmās, mierināja, palīdzēja utt., bet jau brīdināja, ka uzņemšanā gan būs ilgi jāgaida un ūdeni neviens man tur nedos. Ātrā palīdzība lika ņemt ūdeni no mājām līdzi, zinot, ka grūtniecei nebūtu labi visu dienu nedzert. Nogulēju tur 4h un tikai tad panācu, ka man uztaisa sonogrāfiju un apskatās vai bērns ir dzīvs.
13.01.2016 14:54 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Jau sen nav tā, ka ja brauc ar ātriem, tad apkalpos ātrāk. Jo tagad ātros izsauc uz visādiem bullshitiem, slimnīcās to zin un veido savu šķirošanu.
13.01.2016 17:20 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Nesaprotu, kur jūs tos šausmu stāstus piedzīvojat. (t)

Manuprāt, velti nonievājat mazpilsētu slimnīcas, lai arī dzīvoju Liepājā, vairākas reizes ir sanācis nonākt Kuldīgas slimnīcā un neko sliktu nevaru pateikt, adekvāta attieksme, profesionāla palīdzība.
Arī Liepājas slimnīcā nav bijis problēmu.

Man dažreiz šķiet, ka dažs, labs tiešām iedomājas, ka slimnīca ir kaut kāda viesnīca un personāls apkalpotāji, varbūt gaida, ka ucināsies un auklēsies, un, kad tas nenotiek, tad visi slikti, rupji, briesmīgi un tu pacients viens pats nabadziņš.
13.01.2016 17:34 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Nesen bija tieši saskarsme ar Stradiņiem..
uzņemšana - vistrakākais ir tas, ka reāli pietrūkst ārstu un gultas, kur izguldīt pacientus.. diemžēl.
citādāk - vairums ārstu draudzīgi, ar humoriņu, protams, noguruši..
nodaļā, kur mani ievietoja - māsiņas un, jo īpaši sanitāres - vispār super! pēc izrakstīšanās, aizvedām torti viņām, tik ļoti jaukas, saprotošas, uzmundrinošas.
13.01.2016 17:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!