Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tukuma sargi

 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
http://www.kasjauns.lv/lv/m/zinas/212594/doma-ko-raksti-interneta-par-sadiem-draudiem-pret-imigrantiem-tukumniekam-draud-sods
Ko jūs domājat par sacelto ažiotāžu? Pēdējā laikā rodas iespaids, ka vienīgais veids kā pievērst sabiedrības uzmanību ir imigrantu tēma. FB visi šēro video, kur plosās ne labākā imigrantu daļa, izceļ to pārstrādātās zvērības. Rodas sajūta, ka noziegums, likuma pārkāpums, kurš nav saistīts ar imigrantu tēmu, vairs nav uzmanības cienīgs. (Naida kurināšana komentāros, tas nav pareizi, bet pilns internets, ar tāda satura komentāriem, bet agrāk par to ziņu portālos tēmu necēla. Un reti, kad kādu reāli sodīja). Man vienīgai viss šis liekas pārspīlēts?
11.01.2016 23:39 |
 
Reitings 395
Reģ: 11.01.2016
Protams ka zinu protāli visu pārspīlē un uzpūš burbuli.
11.01.2016 23:42 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Kapec par to runa - tapec, ka tas skar mus un es teiktu tiesi otradi, liela dala noziegumu tiek slepti no sabiedribas,lai redz nekurinatu naidu pret imigrantiem.
Vsp izmalta tema.
11.01.2016 23:50 |
 
Reitings 36
Reģ: 30.12.2015
Šitas nav vienīgā tēma, bija vēl raksts par Zandu un vispār par naida kurināšanu. Uun es vēl tad nodomāju, ka par draudiem no krievu puses gan neraksta masu medijos. Man jau liekas tas stipri pārspīlēts.
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/208471/interneta-komentetaja-novel-begliem-noslikt-vai-naida-kurinataji-tiek-cauri-nesoditi
12.01.2016 00:23 |
 
Reitings 329
Reģ: 02.01.2016
man tad jautājums jums, sievietēm.. vai jums ir reālas bažas un uztraukums, ielaižot valstī šos patvēruma meklētājus ?
gribētos dzirdēt kā īsti ir .

mediji skandē vienu, to ko liek skandēt politiskā elite. nav neatkarīga latvijas ziņu medija internetā. ir blogi, viedokļu lapeles.. viss.

kaut cik analizēti šo lietu ņem priekšā latvijas radio ..
12.01.2016 00:50 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
man tad jautājums jums, sievietēm.. vai jums ir reālas bažas un uztraukums, ielaižot valstī šos patvēruma meklētājus ?
gribētos dzirdēt kā īsti ir .

Ja Latvijā ielaistu tik pat patvaļīgi kā Vācijā, tad jā, man būtu bažas. Uzskatu, ka ir jāsniedz patvērums, bet zem stingras kontroles un piešķirot patvērumu tiem, kuriem tas tiešām nepieciešams.
12.01.2016 00:58 |
 
Reitings 329
Reģ: 02.01.2016
vispār derētu cītīgi pārlasīt LR Satversmi, īpaši tiem, kuriem rodas jautājums, kāpēc ielaist bēgļus.. ES regulas un nosacījumi mums nav primārais. To daudzi nesaprot.
es gan nezinu, kurš oficiāli piešķir bēgļa statusu šiem cilvēkiem, bet katrai valstij atsevišķi ir tiesības izvērtēt, vai šis cilvēks ir bēgļa statusā, vai nav. Un patvēruma meklētāji kā tādi, tas var būt ļoti dažādi. ir vai nu politiski represēti cilvēki, tie kuri mūk no dabas stihiju posta.. un atsevišķa kategorija- kara bēgļi. es neticu ka kaut 5% ir kara bēgļi. Tā drīzāk ir invāzija, apzināta cilvēku plūsma uz eiropu. sunnīti, kurdi.. tie ir klejotāji, un jau vēsturiski taisa problēmu.

esmu pret šiem cilvēkiem, tas ir kā kara gājiens, bez ieročiem. nē, nē. tas nekam neder.
:-/
12.01.2016 01:24 |
 
Reitings 329
Reģ: 02.01.2016
viņi vnk sakārto paunas, un nāk.. klaidoņi. tiek izmantots eiropas vājums, likumdošana, un humanitāte..

citi runā par cilvēcisko faktoru utt. tas mani kaitina nu patiesi..

šitie paunotāji klaji ignorē svešas Valsts pamatvērtības.. - teritorija, karogs, himna , valoda..
tādas pamat lietas .. jau lienot pār žogu svešā zemē. tiek parādīts.
eiropa reāli ir pakaļā ar šo visu.
12.01.2016 01:30 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
man tad jautājums jums, sievietēm.. vai jums ir reālas bažas un uztraukums, ielaižot valstī šos patvēruma meklētājus ?
gribētos dzirdēt kā īsti ir .


Man ir bazhas. Un man no vinjiem ir bail.
12.01.2016 02:08 |
 
Reitings 36
Reģ: 30.12.2015
citi runā par cilvēcisko faktoru utt. tas mani kaitina nu patiesi..

Man sākumā bija žēl un biju par bēgļu uzņemšanu, bet pēc Ķelnes notikumiem esmu mainījusi domas... Un iemesls ir tam ka imigrantiem ir tiesības darīt visu kas ienāk prātā kamēr policija un valdība stāv malā un noskatās. Ir tikai viņu tiesības un neviens neko nedrīkst pateikt savādāk uzreiz rasists. Par to autores linku spilgts piemērs. Soda cilvēku bet reāli viņš jau nedraudeja konkrētai personai bet tuksam gaisam, izdomātiem migrantiem. Kaut policija tik naski rikotos kad kads migrants pārkāpj likumu.
12.01.2016 15:19 |
 
Reitings 36
Reģ: 30.12.2015
http://delfi.lv/latvija/article.php?id=46834909#
Un policijai nemaz tas neuztrauc ka ir likumpārkāpums jeb noziegums. Bet Tukuma gan atrod un aiztur jaunieti kurš esot draudējis migrantiem kuri reāli nemaz tur nav
12.01.2016 15:22 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
man tad jautājums jums, sievietēm.. vai jums ir reālas bažas un uztraukums, ielaižot valstī šos patvēruma meklētājus ?
gribētos dzirdēt kā īsti ir .

protams, ka ir bažas! Mums jau ar saviem izvarotājiem pietiek, tagad arī šie vēl nāks klāt (t) noziedzība augs un tas ir skumji.
12.01.2016 15:28 |
 
10 gadi
Reitings 1496
Reģ: 21.03.2009
protams, ka ir bažas! Mums jau ar saviem izvarotājiem pietiek, tagad arī šie vēl nāks klāt noziedzība augs un tas ir skumji.


+
12.01.2016 15:30 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
man tad jautājums jums, sievietēm.. vai jums ir reālas bažas un uztraukums, ielaižot valstī šos patvēruma meklētājus ?
gribētos dzirdēt kā īsti ir .

Jā, ir nelielas bailes, taču tikpat ļoti man ir bail arī no tādiem pašpasludinātājiem linča tiesas spriedējiem kā konkrētais jaunietis. Visi runā par to, cik šausmīgi ir imigrantu pastrādātie noziegumi un viss pārējais, taču tai pat laikā jaunietis, kurš ir gatavs savākt savu Tukuma bandu un iet bombīt logus un dedzināt riepas ap citu cilvēku galvām gan masu mediju komentāros tiek žēlots. Tad kur ir tā robeža? Kāpēc imigranti ir tie lielie nelieši, bet jaunietis, kurš arī aicina uz noziedzīgām darbībām, teju vai varonis? Vai gadījumā šī rīcība viņu pašu neievieto tajā pašā grupā, kur jau atrodas agresīvie islāmisti? Pret agresiju cīnīties ar agresiju - apsveicama rīcība.
Es uzskatu, ka tas ir pilnīgs absurds, ka dēļ agresīvo imigrantu darbībām tagad par savu dzīvību būtu jābaidās arī mierīgajiem bēgļiem, kaut vai tiem pašiem kara bēgļiem. Piemēram, ieradīsies tajā Tukumā bēgļi, mierīgi dzīvos, strādās, nevienam neko ļaunu nevēlēs, bet tad ieradīsies satrakojies jaunietis ar savu baru un sāks viņus sist un kaut, jo, redz, Ķelnē tavi tautieši izdarīja to un šito. Protams, ka ir jāpastiprina drošība, ir jāuzmanās pašiem, ir jārisina situācijas ar agresīvajiem bēgļiem, taču ne jau jāiet pašiem tos sist nost bez konkrēta pamata. Ar ko tad mēs tajā brīdī būsim labāki par viņiem?
12.01.2016 16:27 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
Protams, ka ir jāpastiprina drošība, ir jāuzmanās pašiem, ir jārisina situācijas ar agresīvajiem bēgļiem, taču ne jau jāiet pašiem tos sist nost bez konkrēta pamata. Ar ko tad mēs tajā brīdī būsim labāki par viņiem?

Vācijā arī ierosina būt piesardzīgiem, īpaši sievietēm. Vēl vairāk, iesaka neapmeklēt publiskus pasākumus. Labāk vispār uz ielas neiet. Un man patīk šis domu gājiens - Ja naidnieks tevi sit, pagriez otru vaigu (tas nav attiecināms uz Tukuma tēmu, bet kopumā).
Vai gadījumā šī rīcība viņu pašu neievieto tajā pašā grupā, kur jau atrodas agresīvie islāmisti? Pret agresiju cīnīties ar agresiju - apsveicama rīcība.

Nevar pat salīdzināt. Ķelnē šie vīrieši veica darbību, t.i seksuālu uzbrukumu, Tukumnieks nevienam fizisku ļaunumu nenodarīja, arī ne emocionālu (nav tāda cietusī persona), bet vienkārši, es atvainojos, tukši muldēja. Tādi troļļi ir pilns internets, bet līdz šim nevienu iestādi tas neinteresēja. Lūk, kas ir tas netaisnīgākais (un nē, neesmu par interneta varoņiem, bet par vienlīdzību).
12.01.2016 17:44 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Man jau liekas, ka šajā gadījumā vienkārši ir tas scenārijs, kad kāds pasūdzējās un policija rīkojās, jo citādi tai atkal piešūtu neizdarību. Ja neiedziļinās kopējā tēmā (kā es to mēģināju darīt savā iepriekšējā komentārā), bet runā konkrēti par notikušo, protams, mazliet aplami šķiet tas viss, jo internetā ik dienas redzam kā cilvēki draud viens otram, tiek mēģināts rīkot rasu un tautu naidu, bet tur neviens neiejaucas. Nezinu vai tad, ja es policijai pasūdzētos, ka kāds anonīmais komentētājs draudējis man izdarīt to vai to, policija rīkotos tikpat operatīvi...
12.01.2016 22:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits