ko darīt ar kaimińiem??

 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
Tas ir kaut kas neiTurams. Dzīvojam jaunajā projektā, griestu, grīdu sienas škjiet no papīra.
Augšā dzīvo gjimene ar 2iem bērniem. mums pašiem arī ir bērns uzpn zinām kas tas ir, bērnam nav jāsēž kā piemineklim, bet tie divi sīkie augšā skrien visu dienu gandrīz bez apstājas. Ok tagad auksts laiks, bet vasarā arī sajúta, ka vińi ārā neiet vispār. Uzgājām augšā, mierīgi aprunāties, vai vinji zin , ka tik šausmīgi skan , ka varbūt tepikji utt., nu tā pa miermīlīgo, u ko momentāla agresija pretī, ka jā, viñi zinot, bet tur nek nevar izdarīt. :-O
Es domāju, ka savam bērnińam vajadzētu mācēt aizrādīt, ja nedzīvo privātmājā un toēr rēkjinies ar citiem.
Sapratām , ka attieksme ir no sērijas, mums ir bērni, mēs varam visu.
Noejot apakał savā dzīvoklī pat uz minūti nekas nemainījās, pat aizrādījusi saviem mīłumińiem nebija. Turklāt viss ir palicis arvien trakāk. Tāda sajūta, ka sīkajiem ir mantińu un spēłu vietā uzdāvināta bumbińa, māte pamet un tad abi skrien pāri pa visu dzīvokli sitot kājas, brīźam stāvot uz vietas un dipinot. Sākas bik pirms 8:00 un iet ar neilgiem pārtraukumiem līdz 22 apmēram.

Brīžiem viesistabā TV jāgriež skałāk.. Varētu iegriezt riktīgi mūziku skałi, bet žēl jau arī citus kaimiñus.. Turklāt, ja pēc 23iem, vainīgi esam mēs, jo bērnińi tač var visu...

Kaut ko vispār ir iespējams darī lietas labâ?:-/:-(
06.01.2016 21:41 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Miss Joker- man nav mājās nekā, kas pārsistu urbi vai slīpmašīnu. Nu nav :-D:-D:-D Turklāt, manuprāt, ja spītēšu ar troksni pret troksni, no tā cietīs mans bērns visvairāk. Jo viņš lieliski zina, kad mazā ies gulēt. Es taču tagad katru dienu nevazāšos pa āru 3 h dienā. Pie tam vēl ziemā. Normālā laikā es gāju staigāt pa lauku, kad bērns gulēja diendusu, bet mājas darbi paši no sevis nedarās. Vīrs arī daudz strādā. Nu nebūtu jau problēma bijusi konkrētās dienās, kad viņi grib strādāt, braukt prom vai iet staigat, bet ne jau katru dienu gadu. Turklāt, kad es izgāju no mājas, viņi var'būt kko darīja vienā reizē no 10.
07.01.2016 20:15 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Sany Izklausās ka viņam ir viņa darbi kas jāpadara un tev savi, bet vienkārši abi neesat atraduši to kopīgo valodu lai cilvēcīgi tiktu ar to galā. Tomēr daudz kas mainās ja viens sāk iesaistīt policiju, tur tīri niknuma pēc gribās turpināt krist uz nerviem. Pietam ja pat viņš samaksās to sodu tas nenozīmē ka viņš pārdrauks jums krist uz nerviem.
Iespējams ja tiešām nebūtu tas viss tik ļoti runāts, uzbāzušies un policiju saukuši tad sen jau tas būtu beidzies.
07.01.2016 20:19 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Iesaku šeit dažām atslābt un baudīt dzīvi,nevis interesēties par kaimiņu bērniem un remontiem. Man ir pilnīgi vienalga par saviem kaimiņiem un vai es viņiem traucēju vai nē. Tādām kā autore un Sanny es liktu mīksto,gribu un taisisu remontu,mans dzīvoklis. (l)
07.01.2016 20:21 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Miss Joker- Cik lielus līdzekļus vajag mazai 3 kvadrātmetru lodžijai, lai katru dienu urbtu un slīpētu?
Mēs jau pirmajā reizē kopīgi padzērām tēju ar viņu un viņa dzivesbiedreni, apmainījāmies telefonnumuriem. Ar norunu, ka tad, kad es bērnu lieku gulēt, lai rakstu viņiem sms, lai netrokšņo. Vai ari, ja viņi gribēs visu dienu taisīt remontu, no rīta pateiks. Viņi nekad neko neteica. Ak jā, vienmēr pateica, kad es bērnu noliku gulēt - mēs te tūlīt paremontēsim. Un tas nekad nebija no rīta. Un tas beidzās ar to, ka viņi mentenē iemeta zajavu par to, ka es viņus terorizējot ar sms :-D:-D:-D protams, cilvēki policijā bija attapīgi un ātri noskaidroja, kā viss bija un ka nr jau paši deva ar konkrētu mērķi. To lietu ar viņu iesniegumu izbeidza ar to, lai viņi neapmelo cilvēkus.
07.01.2016 20:21 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Man nav jācieš gadiem katru dienu tāpēc, ka viens jefiņš nevar pabeigt remontu. Tās nav nekādas klusās skaņas. Un tas nav tikai mans redzējums, bet arī tiesībsargu. Ja cilvēks dzīvo dzīvoklī, viņam ir jārēķinās ar kaimiņiem. Es rēķinos un neliedzu nevienam veikt remontu, bet vienojoties par saprātīgiem laikiem, cikos to dara un cik ilgi', ņemot vērā to, ka cilvēkam tos ir iespējams ievērot. Cita lieta ir, kad cilvēki to negrib darīt.
07.01.2016 20:25 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Eh nav taisnibas dzive ,nav! Ja butu tad autore, wee, tas kaimins ar remontu un cukurroze dzivotu visi viena maja un ietu jautri.:-D
07.01.2016 20:27 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Par ikdienišķiem sadzīviskiem trokšņiem neņemos un neārdos. Neesmuu piekasīga par sīkumiem, bet ir taču kaut kādas normas, kas cilvēkiem jāievēro. Bet tomēr lieli apjomīgi remontdarbi nav reizi mēnesī pielikt plauktiņu. Ne jau es par tādām lietām peros. Gribētu zināt, ko pašas lielās runātājas teiktu, ka teju katru dienu kāds urbtu vai slīpētu n- tās stundas. Tai laikā pat skaļāk uzgriezts tv nepalīdz nedzirdēt to troksni. Turklāt, nevienam neesmu teikusi, ka vispār remontu nevar veikt.
07.01.2016 20:29 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
Rīdziniece, vēl tikai sevi, penseni aizmirsi kaut kur starp stāviem grabošu ielikt vienā listē. Bez tādas kā Tu , nav neviena māja :D
07.01.2016 20:30 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un tas beidzās ar to, ka viņi mentenē iemeta zajavu par to, ka es viņus terorizējot ar sms


Nu ok situācija nav forša tur es tev piekrītu, bet kaut kā neriktīgi arī liekas tomēr tas ka ar tiem sms tik tālu aizgāja. Nu vienkārši tajā mirklī jāiet un uz vietas to jālūdz ir.

Labi jau tas viss nav un vajadzēja jau kaimiņiem arī mazliet iecietīgākiem būt. Tomēr nu kaut kā jau tas jums abiem kaimiņiem aizgāja par tālu un netika tomēr riktīgi normāli izrunāts un sarunāts ja jau tas viss tā ar riebumu tika turpināts.
Varbūt viņiem arī jūsu bērns mazliet piegriezies bija ka brēc utt. Vai tik pat labi jūs arī esat ko tādu darījuši kas viņiem bija līdz kaklam, bet tomēr negāja runāt par to un kašķēties?
Parasti jau abas puses ko savārijušas lai tādā negācijā un riebumā tā uzvestos.
07.01.2016 20:30 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Un tas nekad nebija no rīta.


tu nepieļauj, ka cilvēki guļ no rīta , es ar visu bērnu, acis retu reizi, taisu vaļā , agrāk par 10tiem :D :D tēja/kafija , tur, šitur jau 13:00 kā minimums ....
07.01.2016 20:34 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
wee- negulj neviens tur no rīta. tā vecene jau pus8 kā pulkstenis ar papēžiem staigāja pa grīdu :-D tagad, kad grīda ielikt, laikam neatļauj vairāk ar augstpapēdenēm pa parketu maukt
07.01.2016 20:40 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Miss Joker- es piekrītu tam, ka viss aizgāja par tālu, bet starpības neredzēju, kad nerunāju vispār sākumā, kad runāju pa labam, kad runāju caur policiju. Nu tagad vismaz kaut kāds rezultāts ir. Reizēm viņam aiziet ciet, bet nu tad ar to veci veic pārrunas. Un ar tām sms jau viņi paši teica, lai tā daru, lai lieki nestaigātu un nezvanītu viņiem pie durvīm.
Es vispār cenšos bērnu nebrēcināt speciāli. Nu ir, kad saraudās vai pakašķējas. Naktī arī speciāli nespīdzinu, lai pieradinātu gulēt tikai savā gultā. Centos visu tā, lai kaimiņiem netraucētu mans bērns. Var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem, kad naktī raudājusi ilgāk, jo bija saslimusi. Bet tās dažas reizes nevar noteikti salīdzināt ar to, cik bieži un ilgi viņi veic remontu.
Vienreiz bija vispār nagla. Es 20 min paklapēju 6 vakarā karbonādes, kad šie jau sāka kko sist pa radiatoriem un kko tjipa strādāt. Kad pabeidzu, šie ar pēc 10 min nomierinājās. Es zinu, laikam jāklapē būs gaļa starplaikos, kad viņi pieklusīs 8-)
07.01.2016 20:47 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Rīdziniece, vēl tikai sevi, penseni aizmirsi kaut kur starp stāviem grabošu ielikt vienā listē. Bez tādas kā Tu , nav neviena māja
07.01.2016 20:30 | no
man arv kaiminiem ir viss super.:-P Un ludz pensijhai diemzel vismaz 25 gadi jagaida:-P
07.01.2016 20:50 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
Tev ar vińiem varbūt, nav teikts, ka abpusēji :D strādā labāk vairāk , nekā te sēdi, savādāk ar cosmo naudińām pensijai nedavilks :-P:-D
07.01.2016 20:52 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Ā un jā, es pati vienreiz kaimiņiem jautāju, vai viņiem netraucē mans bērns, vai pa skaļu neuzvedās. Viņi atbildēja, ka vispār neko nedzird. Ka divas reizes tik dzirdējuši, ka pa nakti ieraudas.
07.01.2016 20:53 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Sany Nu laikam jau tā šinī gadījumā nebija labākā lieta vispār iet tad pie tiem kaimiņiem ko runāt. Acīmredzot esi viņus aizkaitinājusi ja jau tā pēc tam tev uz nerviem sāka krist.

No vienas puses jau viņiem ir visas tiesības remontēt dzīvokli pa dienu un nevienam izņemot viņus pār to nevajadzētu būt teikšanai, varbūt tas arī ir tas kas nokaitināja ka viena kaimiņiene nāca uzbāsties par to.

Man jau tiešām liekas ka tas remonts sen būtu beidzies ja vienkārši nebūtu mute atvērta, bet kas darīts tas darīts, tik jācer ka viņi tiešām to remontu drīz beigs un ka jūs viņiem arī nekā neesat vel uzkrituši uz nerviem. :-D
07.01.2016 20:54 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Man ir kaimiņiene, kas kliedz uz mazu bērnu. Bērns raud kā aizkauts. Saprotu jau ka sīkie ir visādi un mēdz izvest, bet tiešām katru rītu jāsāk ar kliegšanu uz viņu... īsti nezinu ko darīt, iet piedāvāt nomierinošu tēju un brīvprātīgus aukles pakalpojumus, lai māmiņa var atpūsties, vai sūdzēties un kam sūdzēties? un vai vispār vajag jaukties?
07.01.2016 20:54 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Redzi ir gan apbusejhi, jo tak esmu vairakkart teiskui ka visa maja draudzejamies. Ja kas nepieciesams ari nakts vidu viensd otram izpalidzam. Tev ta nespid nekad!:-P
07.01.2016 20:54 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Pirms pāris gadiem, šķiet, es būtu vārds vārdā teikusi to pašu par saviem augšstāva kaimiņiem, ko Tu. Mums vēl bonusā likās, ka bērniem pie kājām tiek piesieti ķieģeļi un katru vakaru viņiem piespiedu kārtā jākāpj uz gultas un tad ar blīkšķi jālec uz grīdas - un tā 3 stundas no vietas. Kad gājām runāt, nekad nevēra vaļā durvis. Kad atstāju pie durvīm pielīmētu lapu ar savu sakāmo, tad nākamajā dienā lapa bija pazudusi un nekas nemainījās.
Kā mēs tikām ar to galā? Nekā - izvācāmies. Ok, protams, ne jau bērni bija galvenais iemesls, jo pārvācāmies dzīvot mājā, bet katrā ziņā es Tevi ļoti labi saprotu - lai arī man bērni patīk, tā situācija mani vienkārši beidza nost - varēju pat necerēt kādu vakaru aiziet gulēt 21:00 vai mēģināt pagulēt pa dienu. Diemžēl risinājumu iedomāties nevaru. Ja nu vienīgi sāc katru vakaru 3 stundas daudzīties pie griestiem. (t)
07.01.2016 20:58 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man ir kaimiņiene, kas kliedz uz mazu bērnu. Bērns raud kā aizkauts. Saprotu jau ka sīkie ir visādi un mēdz izvest, bet tiešām katru rītu jāsāk ar kliegšanu uz viņu... īsti nezinu ko darīt, iet piedāvāt nomierinošu tēju un brīvprātīgus aukles pakalpojumus, lai māmiņa var atpūsties, vai sūdzēties un kam sūdzēties? un vai vispār vajag jaukties?


Nejaucies. Tu tik visu vel sliktāk padarīsi. Ir dažādi cilvēki, citiem vienkārši tā nervu sistēma nav tik stabila tāpēc arī paši nespēj to bērnu raudāšanu paciest un tad raud līdzi gandrīz vai.

Mums arī tā kaimiņos bija ka katru sestienu bļāvēja iesāka mūsu rītu ar bļaušanu ka meita atkal ko ne tā dara utt. Tad kaut ko aiztika ko nerīkstēja, tad vel suni moka, tad vel nedarbus dara un mēs to visu dzirdējām. Nu ok, tā tas viens gadiņš pagāja un pēc tam miers iestājās. Vairs nebļaustās tā, varbūt ko kādreiz aizrāda utt. bet pa lielam ir daudz klusāk un mierīgāk.
Gan jau ka tavai kaimiņienei arī tas pāries, ko var zināt, varbūt pašam cilvēkam jau tā ir gana daudz problēmas un vairs nezin kur likties. Nevajag vel kaimiņus kas māca.
07.01.2016 20:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!