ko darīt ar kaimińiem??

 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
Tas ir kaut kas neiTurams. Dzīvojam jaunajā projektā, griestu, grīdu sienas škjiet no papīra.
Augšā dzīvo gjimene ar 2iem bērniem. mums pašiem arī ir bērns uzpn zinām kas tas ir, bērnam nav jāsēž kā piemineklim, bet tie divi sīkie augšā skrien visu dienu gandrīz bez apstājas. Ok tagad auksts laiks, bet vasarā arī sajúta, ka vińi ārā neiet vispār. Uzgājām augšā, mierīgi aprunāties, vai vinji zin , ka tik šausmīgi skan , ka varbūt tepikji utt., nu tā pa miermīlīgo, u ko momentāla agresija pretī, ka jā, viñi zinot, bet tur nek nevar izdarīt. :-O
Es domāju, ka savam bērnińam vajadzētu mācēt aizrādīt, ja nedzīvo privātmājā un toēr rēkjinies ar citiem.
Sapratām , ka attieksme ir no sērijas, mums ir bērni, mēs varam visu.
Noejot apakał savā dzīvoklī pat uz minūti nekas nemainījās, pat aizrādījusi saviem mīłumińiem nebija. Turklāt viss ir palicis arvien trakāk. Tāda sajūta, ka sīkajiem ir mantińu un spēłu vietā uzdāvināta bumbińa, māte pamet un tad abi skrien pāri pa visu dzīvokli sitot kājas, brīźam stāvot uz vietas un dipinot. Sākas bik pirms 8:00 un iet ar neilgiem pārtraukumiem līdz 22 apmēram.

Brīžiem viesistabā TV jāgriež skałāk.. Varētu iegriezt riktīgi mūziku skałi, bet žēl jau arī citus kaimiñus.. Turklāt, ja pēc 23iem, vainīgi esam mēs, jo bērnińi tač var visu...

Kaut ko vispār ir iespējams darī lietas labâ?:-/:-(
06.01.2016 21:41 |
 
Reitings 113
Reģ: 23.12.2015
Galvenais, ka apklusa:-D:-D
07.01.2016 18:25 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Sākumā tā pat kā Tu, mierīgi gāju runāties, PROTAMS nekas pa mierīgo nesanāca, un tad kad viņas sāka spēlēt(dauzīt) klavieres es arī uz grīdas saliku bļodas katlus un maucu pa viņiem , protams arī mūziku skaļi liku, skraidīju ar savu sīko kājas dauzīdami, un TĀ KATRU REIZI KAD IESKANĒJAAS KLAVIERES un vel bernu maca tadam sviestam. N nav tas normali.
07.01.2016 18:28 |
 
Reitings 113
Reģ: 23.12.2015
Tas nav PILNĪGI NORMĀLI
07.01.2016 18:31 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
par cienu, kaiminiem un klavierem.
Digitalasa ar austinam, un klusuma regulejumu. Macaies un kaimini nedzird. Ir tak 21 gadsimts.
07.01.2016 18:58 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Musdienu lielākā problēma ir tā, ka cilvēki ir palikuši šausmīgi egoistiski. Es jau ar pāris kaimiņiem runājot normālā tonī sapratu, ka vienai lielai daļai ir pilnīgi vienalga, kur un kā viņi dzīvo, jo viņi dzīvo tā, kā viņi grib. Mums te arī bieži ir viens murgs. Viens debīlais jau GADU taisa remontu, kur mēs esam piesaistījuši policistus, bet otri regulāri auro vai taisa tusiņus. Tas viss būtu sīkums un vispār īpaši ar ausi neceltu, ja tas netraucētu manam bērnam gulēt. Un šajā ziņā esmu lauvene. Netaisos pieļaut, ka KATRU dienu kāds iztraucē bērnam miegu. Labi, sīkums vēl par bļaujošiem kaimiņiem un augstpapēžu kurpēm no rītiem, bet bāc, ja sāk urbt un slīpēt, kad sīkas iet gulēt diendusu, tas ir man par traku. Ok, ja tā būtu reizi mēnesī, trobeli neceltu, bet te jau ilgst karš. Ja no sākuma policija par mums pasmējās gandrīz un pateica, lai paciešam PĀRIS MĒNEŠUS, tad nu jau ir pagājis gads. Un arī kārtības sargiem par to smiekli nenāk. Vienkārši cenšos tagad pārziemot, vedot nepārtraukti sarunas ar kaimiņiem un sagaidīt, kad bērns uzsāks bērnudārza gaitas...katra mūsu vienošanās ar kaimiņiem par laikiem cieš fiasko. jo neizskatās, ka viņi jebkad pabeigs remontdarbus.
Tāda ir mana sāpe..KAs ir skumjākais? Ka mans gadījums nav vienīgais. un ļoti daudzi cilvēki ir neiejūtīgi. Nav gatavi pat paiet pretī mazu solīti, lai vilks paēdis un kaza dzīva. Ceru, ka šādi cilvēki saņems paši pēc nopelniem.Esmu vairākās vietās dzīvojusi, bet nekur nav bijuši tik debīli kaimiņi, kā šeit. Un, protams, ka gada spārnotais teiciens ir - ja nepatīk, tad pārvācies! 8-)
07.01.2016 19:02 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, ir pilnīgi normāli cīnities par to, ka nav jādzīvo citiem dēļ kaimiņiem stroikā vai vistu kūtī. Bet dēļ tā, ka daudzi nolaiž galvas un pacieš, arī rodas tādi, kas kāpj uz galvas. UN es šeti nedomāju tusiņu reizi gadā, vai ka mēnesi remontē dzīvokli vai ka kāds kādreiz sastrīdās, vai ka kāds grib mūziku pāris h dienā paklausīties skaļāk. Bet gan par to, ka non-stopā var taisīt neciešamu troksni. Es vienkārši dažreiz apbrīnoju, kā šie cilvēki nepiekūst visu mūžu kko remontējot vai kašķējoties.
07.01.2016 19:06 |
 
Reitings 113
Reģ: 23.12.2015
Tas ir pats briesmīgākais kad ir kaimiņos ir tādi prusaki.:-|
07.01.2016 19:12 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
Tas ir pats briesmīgākais kad ir kaimiņos ir tādi prusaki.

Uz sevi to attiecināji?
07.01.2016 19:13 |
 
Reitings 113
Reģ: 23.12.2015
kāds prusaks tew blakām par tādu diemžēl paliec
07.01.2016 19:14 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
psc, kopš kura laika kādam ir jāatskaitās kaimiņiem cik ilgi viņa dzīvoklī ies remonts. Gribi, lai ir ātri apmaksā visu un izsauc celtniekus, nevari atļauties , negribi atļauties ? Tad dzīvo kā ir vai pārvācies , pieļauju, ka kaimiņi tur bija pirms tevis .....
07.01.2016 19:17 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
Sany,ļoti labi Tevi saprotu. :-/
07.01.2016 19:18 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
wee- nē, kaimiņi ievācās pēc mums. Un, kāda starpība, kurš ievācās pirmais, bet nu bledj debīlam jābūt, lai pus6 no rīta grīdu lietu. Nē, manis pēc viņi var neatskaitīties, cik ilgi ies remonts, bet, lai neremontē konkrētas 3 h dienas laikā. TUrklāt, tas vecis pats skaitās celtnieks...bet celtnieks nevar / nemĀK izremontēt mazu divistabu dzīvokli gada laikā. Un te neiet runa par to, ka urbj, kad laiks un cik laiks. Viņam laiks ir atliku likām, lai tās pāris h dienā neremontētu, par cik vinš bieži bez darba. Bet nēeeeeee, cilvēkam tieši tad vismaz 5 dienas nedēļā jāsāk urbt tikko kā nolieku bērnu gulēt. un tieši tās pāris h. vēlāk vai agrāk, protams, viņš to aiz spīts negrib darīt, jo mājās tak ir. ja viņš gribētu, sen jau būtu visu izdarījis. reizēm vnk liekas, ka sēž paklapē, 20 min pasēž, atpūšas, tad kko ieurbj. nu tā jau vēl remontēs 10 gadus. Nu nekas, bērns izaugs, tad būs mūsu kārta :-D:-D:-D:-D8-)8-)8-)
07.01.2016 19:40 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Sany, jā tavs kaimiņš speciāli ātrāk nebeidz remontu savā dzīvoklī, lai tikai tev un tavam bērnam ieriebtu :D
07.01.2016 19:58 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Viens debīlais jau GADU taisa remontu, kur mēs esam piesaistījuši policistus, bet otri regulāri auro vai taisa tusiņus. Tas viss būtu sīkums un vispār īpaši ar ausi neceltu, ja tas netraucētu manam bērnam gulēt.


Paklau.. Kāpēc tev bija jāsauc menti uzreiz? Vajadzēja NORMĀLI bez lauvas raksrura iet un censties ar kaimiņu sarunāt kaut vai laikus kuros viņi var slīpēt un urbt. Ļoti lielu daļu problēmu var atrisināt vienkārši ejot un runājot un paskaidrojot kāpēc tas tā traucē utt.

Un ko tam kaimiņam darīt ja viņam līdzekļi un spēki neļauj mēneša laikā uztaisīt to remontu? Netaisīt nekad remontu?
07.01.2016 20:03 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
wee- tā vien šķiet, ja dažreiz var nedēļu sēdēt un pa stundai ko bakstīt katru dienu, bet reizēm var 8 h dienā maukt. un, jā ne mani vienu šādas domas pārņem. katrs tomēr pēc iespējas ātrāk cenšas pabeigt remontdarbus, lai nav jādzīvo bardakā. Arī tā viņi paši saka, bet citrreiz, kad katru dienu pa stundai pabaksta sienu vai grīdu (kad bērns tieši guļ), neizskatās, ka tur viņi vēlas kaut ko pabeigt.. un nav tā, ka viņš pārējā laikā būtu darbā. Nezinu, kādi ir viņa motīvi, vai arī vnk slims un vajag kko ieurbt visu laiku, bet darbi uz priekšu ne par mata tiesu nevirzās. Nu kāa? Kā var 2 mēnešus remontēt pavisam maziņu lodžiju?? Kā? Cik zinu, no zelta viņi tur neko netaisa.
07.01.2016 20:04 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
bet darbi uz priekšu ne par mata tiesu nevirzās.



aaa.. nu tad jau viņš uz tās lodžijas tāpat vien urbi darbina un degunu urbina ?

Kā var 2 mēnešus remontēt pavisam maziņu lodžiju??


var un kā vēl var ...
07.01.2016 20:08 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Sany Man izklausās ka tas vīrietis tev specīli cenšas tagad jau traucēt un negrib beigt remontu jo mazliet par agresīvu esi gājusi viņam virsū.
Tur jau skaidrs ja policiju izsauc tad pa labam tur vairs neko nesarunāt.

Kā jau te meitenes teica, tā vietā lai kaut kā normālāk risinātu situāciju labāk paņem un močī pretī vel skaļāk un vairāk, lūk arī ir tas variants.
07.01.2016 20:10 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Mniss Joker- es jau zināju,ka man būs jāatstāsta viss notikumu izklāsts. Es ar viņiem gāju cilvēcīgi runāt ļoti daudz reizes. Policiju izsaucu jau,kad man nervi neturēja. Es tā jau varbūt tik reizi trīs mēnešos palūdzu, lai vienu dienu ir klusums, kam viņi piekrita. Toreiz bija svētki. Un viņi tieši izdomāja, ka tomēr visu dienu slīpēs grīdu, neko nepasakot. Vnk uzmeta mūs. Ciemiņi mums sēdēja vairākas stundas ārprātīga troksnī un bērns pa dienu negulējis.
Vairākkārt ar viņiem runāju arī pēc policijas iesaistīšanas, lai neremontē no tikiem un tikiem. Norunu pildīja vien dažas dienas. Tad vienojāmies, ka viņi vnk pabrīdinās telefoniski vai paši nonāks lejā pateikt, ka tajā dienā trokšņos, un es ar bērnu no mājas pazudīšu. Bet tad man apnika, jo vienmēr, kad mēs aizbraucām, tajā dienā viņi neko nedarīja. Un dienās, kad mēs bijām mājās, viņi neko nebrīdinot sāka veikt remontdarbus. Nu vienvārdsakot, esam nonākuši tik tālu, ka nepilda arī policijas darbiniekiem solīto. Drīz laikam liks viņiem beidzot sodu. Jo esmu nākusi viņiem pretī 100 dažādos veidos. Bet viņi tāpat izdomā, ka uzliks mīksto un darīs kā gribēs - pa spīti. Arī policijas darbinieki atzina, ka viņu rīcība nav pareiza un ka tā darīt nevar. punkts. Tas nav mans izdomājums un nekasos pa sīkumiem. Bet tā jau no viņu puses ir klaja necieņa.
07.01.2016 20:11 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Sany Nu bet kāpēc tajā reizē kad ciemiņi bija nevarēja pie viņa aiziet un tiešām jauki palūgt lai kādu laiciņu met mieru. Velns kaut vai piedāvājot kādus cepumus vai kaut ko lai tik būtu tas miers?

Jums viņa nummurs bija? vai mēģinājāt paši tajā laikā sazināties ar viņu kad vajadzēja to klusumu?
07.01.2016 20:14 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Kā var 2 mēnešus remontēt pavisam maziņu lodžiju??


Ja jau pats viņš ir būvnieks tad gan jau arī ne tos sūdīgākos materiālus izmanto un pieiet tam visam nopietni. Līdz ar to tas var prasīt ilgāku laiku un arī lielākus līdzekļus.
07.01.2016 20:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits