Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iepazīšanās spēle ballītei!

 
Reitings 4674
Reģ: 23.11.2014
Sveikas.
Pavisam drīz svinēšu dzimšanas dienu, taču ciemiņi ne visi būs savā starpā pazīstami, tāpēc griežos pēc padoma - varbūt varat ieteikt kādu "spēli", kā visiem tuvāk iepazīties? Kaut ko aktīvu, var būt iesaistīts alkohols. Taču bez nekādām stafetēm nav tik daudz vietas :-D
Pie reizes, ja ir kādas labas idejas, iesakat ko likt galdā "graužamu". Uzkodu veidā un tml ko var paņemt no Zviedru galda.
Paldies (l)
06.01.2016 20:17 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Māsas kāzās man patika iepazīšanās spēle. Katrs izvelk vieni lapiņu, kur ir rakstīts, kāpēc viņš ir šeit atnācis.
Piem..mani sauc Lola un es šeit esmu atnākusi, lai...
06.01.2016 20:20 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Jā, jā :D Es uz draudzes kāzām biju ieradusies, jo man mājās nebija ko ēst! :D
Tā spēle ir normāla priekš pirmās reizes!;-)
06.01.2016 20:22 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
*draudzenes
06.01.2016 20:22 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Mhm, es uz drauga radinieku saietu biju ieradusies, lai atrastu mīļāko... :D
06.01.2016 20:24 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Izsauc priekšā 4 atraktīvus cilvēkus un nostāda visus ar seju vienā virzienā, rindā vienu aiz otra (skatās nākamajam mugurā). Spēles vadītājs uz a4 lapas ir uzrakstījis kādu teikumu, piemēram, - "Braucot ar riteni un smejoties, māju ar roku kaijām debesīs" vai "Ar puķu klēpi braucu pie Annas uz dzimšanas dienu ar tramvaju".
Tad nu šo a4 lapu ar teikumu parāda malā sēdošajiem, lai saprot.. un pēdējam rindas dalībniekam. Viņš izdomā kā šo teikumu parādīt un tad piebaksta sev priekšā esošajam pie pleca. Tas pagriežas (pārējie joprojām skatās pretējā virzienā) un ar mēmā šova palīdzību viņam rāda teikumu. Tad viņš piebaksta nākamajam un atkārto teikumu ar sav
am kustībām (bieži vien vēl nez kāpēc piepušķojot). un tad ceturtajam dalībniekam pēc trešā dalībnieka šova noskatīšanās ir ar vārdiem jāpasaka, ko viņš ir sapratis.
Ja kompānija jautra un atraktīva - izvēršas ļoti smieklīgi.
06.01.2016 22:49 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
dalībnieki, 2 vīrieši, 2 sievietes, stāv ar mugurām pret pārējiem viesiem, katram uz muguras a4 lapa ar kādas vietas, iestādes nosaukumu (dzemdību nams, pirts, atskurbtuve, siena šķūnis)
Vadītājs uzdod vairākus, bet vienus un to pašus jautājumus dalībniekiem. Neatceros visus, kas tur īsti bija, var izdomāt pats. Zinu, ka bija: Kādu pirmās nepieciešamības priekšmetu ņemsi uz turieni? Kādu alkoholisko dzērienu ņemsi līdzi? Ko Tu tur parasti dari? Ar ko uz turieni dosies? Cik bieži apmeklē? Kā pēc tam jūties? Vai šovakar/rīt arī dosies? u.t.t
Tā pārsmējāmies, īpaši par viena vīrieša atbildēm, kurš ar sievasmāti un folija segu dosies uz šķūni dzert lēto vīnu un skaidrot attiecības.
06.01.2016 22:49 |
 
Reitings 619
Reģ: 09.10.2012
cik cilveku? ja ap 20, tad ideali strada visiem nostaties apli -
pirmais cilveks nosauc savu vardu un izdara kadu kustibu (pats izdomā - piemēram, noplaukškina);
otrs cilveks pec tam nosauc pirma cilveka vardu, noplauksina, nosauc savu vardu un izdoma savu kustibu (piemeram, pietupjas);
tresais cilveks nosauc pirma cilveka vardu, noplaukskina, otra cilveka vardu, pietupjas, savu vardu un tad izdoma savu kustibu (pietupjas)
un tā visi uz riņķi, pēdējam cilvēkam ir jāatcerās pilnigi visi vardi un visas kustibas, spele tiesam aizraujosa un pat tie kas ir bijusi saakumaa, juut lidzi visiem nakamajiem un ceko vai atceras vinu vardu vai nee :p
06.01.2016 23:34 |
 
Reitings 619
Reģ: 09.10.2012
labojums - trešais cilveks, piemeram, PALECAS (nevis pietupjas, to jau ir darijis otrais cilveks un atkartoties nedrikst)
06.01.2016 23:35 |
 
Reitings 519
Reģ: 16.03.2010
Māsica savās dzimšanas dienas svinībās palaida uz riņķi tualetes papīra rullīti un katram bija jānoplēš cik lapiņas gribēja. Bet viņa neteica, kāpēc. Visi jau sāka iesmiet, ka tirk izdalīts vēlākam laikam. Beigās par sevi bija jāpasaka tik faktu, cik lapiņu bija noplēsts. :D
06.01.2016 23:53 |
 
Reitings 4674
Reģ: 23.11.2014
Paldies par ieteikumiem (l)
09.01.2016 05:32 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Man ļoti patika viena iepazīšanās spēle, ko spēlējām ~40 cilvēku lielā kompānijā - visi viesi tika sasaukti zāles vidū un viņiem ātri tika izskaidroti noteikumi - 30 sekunžu laikā visiem zālē esošajiem jāsadalās grupiņās tā, lai katrā grupiņā esošo cilvēku vārdi sāktos ar vienu burtu un tie, kas ir vienīgie ar tādu vārda pirmo burtu, veido savu grupiņu. Svarīgi uzreiz pēc noteikumu izskaidrošanas dot startu, lai cilvēki nepaspēj sākt pētīt, kas ir zālē un kā katru sauc. Pēc tam nākamais uzdevums katrai grupiņai uz lapas uzrakstīt stāstiņu (kurā ir vismaz tik teikumi, cik cilvēki grupiņā) un kurā visi vārdi sāktos ar grupiņas dalībnieku vārdu sākuma burtu, turklāt stāstā jāiekļauj visu grupas dalībnieku vārdi.
Pēc tam, kad stāstiņi gatavi (tās bija ~15 min), organizatori pateica, ka stāstiņi būs jānolasa un, ka katrs šajā stāstiņā ir ielicis savu patieso būtību, slēptākās domas un to, kas katru vislabāk raksturo, kas var būt lielisks temats sarunas uzsākšanai vienam ar otru (šis viesiem nebija sākumā pateikts).
Tad nu sanāca, ka Māris mīl mīcīt meitenēm muskuļus un tamlīdzīgi un Pēterim pillā patīk padejot. Jautrība par šiem teikumiem bija jūtama vēl visa vakara garumā. :-)

Bet šāda spēle nederēs pavisam mazās kompānijās.
09.01.2016 09:27 |
 
10 gadi
Reitings 3155
Reģ: 13.11.2011
Mees izmantojaam nevis toletes papiiru, bet konfektes, bet tur jau var viss kaut ko piemeklèt.
09.01.2016 09:28 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
freya, superīga spēle, pievācu arī sev :)! Paldies!
09.01.2016 09:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits