Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Rebir viesnīca Rēzeknē

 
Reitings 6
Reģ: 03.01.2016
Nolēmu Jums uzjautāt, kas noticis ar Rebir viesnīcu Rēzeknes Ziemeļu rajonā? Bieži gan nebraucu uz Latgali, bet šī atkal ir viena no tām reizēm, kad vajadzēs tur pārnakšņot, vienīgi negribās maksāt dārgām viesnīcām, jo es vēl skaidri atceros, ka pirms 2 gadiem pieejama bija Rebir viesnīca Rēzeknē, kur lētākais istabas numuriņš izmaksāja 7 eur par diennakti. Bet problēma tāda, ka vairs nevaru šo naktsmītni sazvanīt, jo telefons vairs neeksistējot. Lai gan pārgulēju tur tikai 2 naktis, atceros, ka viesnīcā ar kājām tika spārdītas mēbeles, un, spriežot pēc trokšņiem, dauzīti arī logi, bet neviena darbiniece viņiem to neaizrādīja. Vai tādēļ viesnīca šobrīd ir slēgta? :-/
06.01.2016 01:02 |
 
Reitings 105
Reģ: 06.01.2016
atceros, ka viesnīcā ar kājām tika spārdītas mēbeles, un, spriežot pēc trokšņiem, dauzīti arī logi.

Lol. Es pat zinu, kurš to dara. Vietējais Renalds B. ir tas, kurš tur ārdās un auro pa telefonu. Psihie tīņi. :-D Nekādas cieņas pret apkārtējiem. Ja ko redzat, dodiet man ziņu, lai varu piešķirt savas ārzemju dotācijas tā provinciālā ūķa sakārtošanai pēc šādu anarhistu plosīšanās. 8-)
06.01.2016 18:56 |
 
Reitings 6
Reģ: 03.01.2016
Šausmas.
06.01.2016 22:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits