neko neuzdāvināja.. jau atkal

 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Un ne jau dāvanā tā sāpe... Attieksmē... Mana ģimene manu otru pusīti apdāvina un iepriecina, bet viņa ģimene un radi man nekad neko nav uzdāvinājuši... Nekad un neko... Es pat apsveru arī nākamgad neko nedāvināt... Tas tomēr ir gana pazemojoši... Tu tin un tin dāvanas kā muļķis, skrien pa veikaliem, bet pretī nedabū pat ne kartiņu... ne ziemīšos, ne jubilejās... (t)
26.12.2015 16:15 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Taču šogad, man par lielu brīnumu, drauga mamma man uzdāvināja māla krūzīti , ar uzrakstu ''Meitiņa'' .


Mīļi. :-)
27.12.2015 00:47 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
kapec tad bralis pirmais nevar palaist piili, ka sieva iet pa kreisi, ka vina sit bernu, ka vina dzer, ka vina nerupejas par bernu, ka vina atstaj bernu bez uzraudzibas?


Normāli domājoši cilvēki man liekas ka ar tādiem vārdiem nemētājas apkārt ja tā nav patiesība. (t)
27.12.2015 00:52 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Alexxa, ja ir interese, atraksti PM, apskaidrošu situāciju no juridiskās puses ar potenciālajiem risinājumiem.

Uzrakstīju.
27.12.2015 00:56 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man lireksas ka brealis ir pieaudzis cikveksd kas pats tik ar savu gimenes problemu galaa,
27.12.2015 00:59 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Taču šogad, man par lielu brīnumu, drauga mamma man uzdāvināja māla krūzīti , ar uzrakstu ''Meitiņa'' .


Akkkk, cik sirsnīgi! Es noteikti nezinātu, kur aiz prieka un aizkustinājuma likties. Šis droši vien ir ļoti labs piemērs, ka laimei un patiesi sirsnīgai dāvanai dažkārt vajag tik maz...
27.12.2015 01:02 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Bet ka jau teicu, izskatas, ka virietim patik chikstet un neko nedarit


Virietis ir padarits par tadu nabadzinu un cieteju, ka tikai turies. Kaut sievietes taa zelotu, kad vinas cies no vira azartspelu atkaribas, alkoholisma un rokas pacelsanas kaa te vienu bikshaini zheelo deelj sievas kapriizem un smago, jo smago pienaakumu mamutu nest. Nabadzins no taa launaa sieviesha pat aiziet nevar, visa pasaule pret vinu sazverejusies.
Ticu ka vinam ir gruti, ka ir nesaskana gimenee, nu bet daudziem tadas ir un cilveki kaut kaa megina labot kas labojams, megina risinat problemu. Taa problema te no zirna par ziloni ir uzpusta.

Normāli domājoši cilvēki man liekas ka ar tādiem vārdiem nemētājas apkārt ja tā nav patiesība.


Skirsanas ir netira padarisana, dzives realitate metajas ar visadiem apvainojumiem.
27.12.2015 01:02 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Skirsanas ir netira padarisana, dzives realitate metajas ar visadiem apvainojumiem.


Jā, tas tiesa, bet tā pat tik zemu jau visi negrib nolaisties arī ka sāk muldēt melus ka gandrīz vai bērnu sit nost vai nez ko vel(t) Ai ko vel tas viss bērnam nodarīs (t)
27.12.2015 01:05 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kaut sievietes taa zelotu, kad vinas cies no vira azartspelu atkaribas, alkoholisma un rokas pacelsanas kaa te vienu bikshaini zheelo deelj sievas kapriizem un smago, jo smago pienaakumu mamutu nest.

Kurā vietā tad nežēlo tās sievietes, kas no tā cieš?
Starp citu, problēma ir tieši kaprīzēs, nevis mamutā. Mamutu nest viņš ir audzināts un tajā nesaskata ne mazāko problēmu. Problēmas sākas tieši tur, kur sākas kaprīzes.
27.12.2015 01:09 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
ā, tas tiesa, bet tā pat tik zemu jau visi negrib nolaisties arī ka sāk muldēt melus ka gandrīz vai bērnu sit nost vai nez ko vel


Dzives pieredze ir radijusi to, ka tiesa sev labveligu lemumu dabu tas kurs spele visnetirak.
Konkretaja gadijuma es gan vairaak ironizeju par brala beztiesisko, bezcerigo stavokli. Viss tas stasts par to ka visu izskir tas kam pagasta laudis tic, man liekas totals absurds. Ne mazaks absurds ir tas ka bralis nav spejigs aiziet pie pieredzejusa jurista uz konsultaciju, bet masai vina vieta ir javac brivpratigas bezmaksas konsultacijas foruma.
Nespeju noticet, ka eksiste tads lupata virietis, kurs absoluti neko nespej pats izdarit. Kads tur brinums, ka vina sieva uzvedas kaa diktors, pie tada viries jebkurs engelis sievas vietaa paliks par diktatoru.
27.12.2015 01:15 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Dzives pieredze ir radijusi to, ka tiesa sev labveligu lemumu dabu tas kurs spele visnetirak.


driizaak, tam kuram vairaak naudas :-)


negribas list citas darishanas, bet Alexxa, tev tieshaam janoskaidro vai bralis tieshaam grib iet prom no sievas vai nee, jo sobriid izskatas, ka isti nee, tikai chiikst.... :( un ja grib, tad nenozhelojat naudu un aizejat uz konsultaciju, nebalstaas tiesas lemums uz tantuku nostastiem, tu tak gudra sieviete, vajadzetu to zinaat ;)
27.12.2015 01:24 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Story, te ir tas gadijumis, kad sievietis ir sabiezinajis krasas nesamerojami biezakas kadas tas ir patiesiba un pienemt to, ka bralis patiesiba skirties nevelas vinai bus loti gruti. Cilveks sastapas ar grutibam laulibas dzive plus vel berns kas iespaido sievas emocionalo stavokli, sieva ar savam emocijam netiek gala, virs nezina kaa reaget, noreage nepareizi- sievai spuras gaisaa. Ne viens, ne otrs netiek ar sevi gala, nesaprot ka problemas risinat, saruna viens otram cuucibas. Cilvekam gruti, no gimenes dzives nekada prieka nav, izkrata sirdi un savas izjutas maasai, maasa braali miil un vina beedas uztver saasinati.
Ja virietis pats neaiziet pat uz konsultaciju pie jurista, tad nopietna noluuka skirties vinam nav, vins uz kaut ko cer, ka varbut problema pati no sevis atrisinasies. Visa taa vaimanaashana par miestu un piileem ir tiiraka baabu raudashana no serijas "pasaki ko man darit un es tev patieksu kapec to nevaru izdarit".
27.12.2015 01:43 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Vatson, nav nekā tāda, ko nevar izdarīt. Šoreiz tikai tas nebūs tik vienkārši, kā gribētos.

P.S. Parādi man, kurā vietā es konsultāciju lūdzu? Jā, esmu pateicīga, ka man to piedāvja. Jā, es to pieņēmu. Bet kur es to lūdzu? Kur es prasīju, ko lai dara?
27.12.2015 01:48 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Jaa, es pilniigi piekriitu Vatson, pilnigi katram tavam vardam, tadelj jau sakumaa teicu - kaut kas te nav lidz galam pateikts, pastastiits... Kas bus gaajeejs, aizies, un tur nekadi draudi nenostradas...

Berns vispaar ir lielas izmainas gimenee, ne vienmer tas ir pozitivas. ir jau man ari bijis, ka zvanu bralim un saku, ka viru nevaru iztureet, labi, ka vins mani pazist un mani neklausaas, zin, kads man raksturs un ka izdusmoshos un viss bus labi :)
27.12.2015 01:55 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Alexxa, skirsanas nekad nav vienkarsa. Saja gadijuma tas izskatas gandriz neizbegami, nee, vel nopietni noluki nevienam nav, veel viens otram dzivi pabojas un kad patiesam riebies viens otram seja skatities, tad ari izskirsies. Vel jau varetu laulibu saglabt, ja abi nemtos pie prata, nelautu valu emocijam un radi ieturetu vismaz diplomatisku neitralitatu un neplanotu lietas laulata para vietaa.
27.12.2015 01:56 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Story, man reiz viena pazina dzirdot savas draudzenes zelabu stastus par gimenes dzivi, nopirka vinai lidmasinas biletes uz atpakal uz Latviju un apdirsas- vinas draudzene pateica, ka vinai tas biletes nav vajadzigas. :D
27.12.2015 02:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
tadelj jau sakumaa teicu - kaut kas te nav lidz galam pateikts, pastastiits... Kas bus gaajeejs, aizies, un tur nekadi draudi nenostradas... BINGO!

Te bralis radiem stasta ko vini velas dzirdet, lai miers maja. Un pilnigi iespejasm ka realitate tas ir mazliet citadi, nemaz skirties abi ar sievu nevelas un attiecibas ari intimas ir.
27.12.2015 02:10 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Vatson, es pati esmu bijusi tada lomaa, ka palidzeju - atlavu padzivot sava dzivoklii, iepirku ledusskapi, noslauciju asaras utt., bet beigas abi sagaja kopaa atpakalj un es biju pie visa veel vainiiga :-D
27.12.2015 02:13 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Šoreiz tikai tas nebūs tik vienkārši, kā gribētos.
ka gribetos dargajiem radiniem.Lai tik atrak izskiras.
27.12.2015 02:16 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Story, normali. :D Nee, paaru attiecibas jaukties nedrikst nemaz un necik. Izskirsies Alexxas bralis no sievas, pec 10 gadiem saies atkal kopa un Alexxa bus vainigaa pie vinu attiecibu izjuksanas un 10 gadu pazaudesanas no vinu dzives.
27.12.2015 02:20 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Vatson, ja vins veel tur ir, tad vins tur nav tikai delj berna, nu neticu... iespejams abi biezhi stridas, kad stridas zvana Alexxai un stasta, kaada sieva ljauna, tad ari gimene no taa izsecina, cik viss tur ir slikti... Es jau Alexxas un vinjas mammas vietaa meginatu vairaak pienjemt deela sievu...
27.12.2015 02:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits