Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vienmēr jāizstāv?

 
Reitings 162
Reģ: 18.11.2015
Vienā diskusijā pamanīju vienu komentāru,kas man likās pilnīgs absurds. Precīzi nekopēšu,bet tur meitene rakstīja,ka vīrietim vienmēr jāaizstāvs sava draudzene, pat ja vina IR vainīga...Vnk wtf?! Es dzīvoju citā vidē vai tiešām tas ir stulbākais ko vien var izdarīt?? Ja čalim ir mugurlauls,vins vienmēr izvērtēs vai savu meiteni aizstāvēt vai ierādīt savu vietu un nolikt pie vietas, vai ne tā?
19.11.2015 20:38 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es nepielautu nekad taadu variantu,ka mani saak audzinat ,kauninaat utt citu cilveeku prieksaa!Tas ir jaaizrunaa maajaas divataa.
Par aizstaaveesanu citu cilveeku prieksaa-man patiik ,ka viirs censaas aizstaaveet manas domas,bet ja vina domas ir pilniigi preteejas kaadaa jautaajumaa manaam,tad man patiik ,ka vins vienkaarsi paklusee!
21.11.2015 18:16 |
 
Reitings 15
Reģ: 21.11.2015
Protams, ka savu otru pusi vienmēr ir jāaizstāv! Ja sieviete ir publiski jāaudzina vai viņas rīcība jākritizē, tad tā nav piemērota sieviete.
21.11.2015 18:09 |
 
10 gadi
Reitings 4039
Reģ: 02.01.2011
nevaru iedomāties, kāds tur vairs attiecību turpinājums pēc tam, kad vecis publiski(radu, draugu u.c.) priekšā ir sievu noaudzinājis, nokauninājis un nolicis pie vietas.
visas domstarpības jārisina divatā, bez citiem skatītājiem, citādi tā ir pazemošana un starp šiem cilvēkiem nav cieņas, tātad nav arī mīlestības. viss, finito, balle beigta.
21.11.2015 18:03 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
http:// ja jusu draugs aizskartu jusu vecakus,macitu tiem dzivot, un etc. Kuru jus aizstavetu vecakus vai draugu?Es noteikti aizstaaveetu savus vecaakus,atrastu risinaajumu arii tad,ja nebuutu iisti taisniibas tai mammai ,piemeeram,bet censtos cik vareetu aizstaaveet.
21.11.2015 17:55 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Uzskatu, ka paarim ir vienam otru jaaizstaav. Ja galiigi glupiibas otrs runaa, tad jaa - var otraa puse pavilkt malaa un meeginaat nomierinaat. Veel arii var palikt neitraalaa poziicijaa, bet noteikti ne mesties publiski kauninaat savu otro pusi. Tas man liekaas vairaak taads kaa "lowlife" stils. Ja pavisam greizi otraa pusiite saak uzvesties, tak vienmeer paliek opcija izskirties klusaam un ar cienju, nekaa taisiit publisku skalju traadiriidi. Par radiem runaajot, iistam viirietim ir pasham jaabuut savai galvai uz pleciem un vinjam pasham ir arii jaapienjem galeejais leemums, nevis jaavadaas peec taa ko domaa braaleens vai labaakais draugs. Nedomaaju, ka normaals viirietis vispaar nonaaktu liidz tam, ka vinja draugi/gjimene aprunaa vinja otro pusiiti jebshu ka vinja sieviete aprunaa vinja radus. Vispaar uzskatu, ka nevajag jaukties citu cilveeku, tostarp arii tuvinieku, personiigajaa dziivee un izveelee ja vien nav aciim redzams un skaidri pieraadaams ka izveeleetaa otraa puse zog, melo vai kraapj.
21.11.2015 02:22 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Grūti iedomāties tādu situāciju, jo es nespētu būt kopā ar cilvēku, kas neciena manu ģimeni. Bet ja nu tomēr, tad visi man tuvie cilvēki man ir svēta lieta un neviens, pat mans vīrietis, lai neuzdrošinās ko sliktu par viņiem teikt. Es pati drīkstu pateikt, ka, piemēram, māsa kaut ko slikti pret mani izrīkojās, bet ja kāds cits pateiks, ka viņa ir maita u.c., nu tad ar to arī tiks pielikts punkts mūsu attiecībām.


+++
20.11.2015 15:11 |
 
Reitings 162
Reģ: 18.11.2015
Lovisa- Nu re. Un tieši tāpat ir man, sttiecībā pret meiteni.
20.11.2015 15:08 |
 
10 gadi
Reitings 2496
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka tas ir nepieņemami, ka vīrietis (vai sieviete) publiski nostājas pret savu mīļoto cilvēku. Tas nav pareizi un nav svarīgi, vai viņam ir vai nav taisnība. Mājās divatā vari visu izrunāt un teikt ko gribi, bet ne jau citu cilvēku klātbūtnē.

Jautajums!

ja jusu draugs aizskartu jusu vecakus,macitu tiem dzivot, un etc. Kuru jus aizstavetu vecakus vai draugu?

Grūti iedomāties tādu situāciju, jo es nespētu būt kopā ar cilvēku, kas neciena manu ģimeni. Bet ja nu tomēr, tad visi man tuvie cilvēki man ir svēta lieta un neviens, pat mans vīrietis, lai neuzdrošinās ko sliktu par viņiem teikt. Es pati drīkstu pateikt, ka, piemēram, māsa kaut ko slikti pret mani izrīkojās, bet ja kāds cits pateiks, ka viņa ir maita u.c., nu tad ar to arī tiks pielikts punkts mūsu attiecībām.
20.11.2015 15:00 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Ja kritika būtu konstruktīva, pamatota, nostātos drauga pusē. Mans draugs vispār nav tāds cilvēks, kurš bez iemesla pukstēs, un ja jau viņš ir tā nokatināts, ka atļaujas norādīt uz nepareizu rīcību, tātad rīcība patiešām ir nepareiza. Ja tiešām bez iemesla kliegtu viņiem virsū (kas nekad nenotiktu pat dīvainākajos pāros), tad būtu citādāk. Bet vispār vienmēr nostājos drauga pusē, jo mūsu viedokļi pa lielam sakrīt. Draugā ieklausos un ņemu vērā. Vecākus aizstāvētu tikai gadījumā, ja tiešām šautu pār strīpu, bet manējais ir tāds, kas nekad nekritizēs un pieņems cilvēkus tādi kādi viņi ir.
20.11.2015 14:43 |
 
Reitings 249
Reģ: 30.07.2015
Nu, redz, es neesmu draudzene, bet sieva. Un uzskatu, ka protu uzvesties pieklājīgi., līdz ar to neapkaunoju ne sevi, ne savu vīru. Kā arī uzskatu, ka pieaugušus cilvēkus neaudzina. Ja gribas kādu audzināt, tad ir laiks bērniem.


+++

sievu " audzināt" vari mājās, bet ne publiski, draugu, ģimenes priekšā. Tā tu tikai viņu vari pazemot, kas noteikti nenāks par labu jūsu attiecībām
20.11.2015 14:41 |
 
10 gadi
Reitings 1488
Reģ: 17.01.2013
Kirs teica, ka lautu aplikt? Man gruti izteloties situaciju, kad lidz kam tadam vispar nonaktu. Es nelautu kaski turpinat nevienai pusei- pateiktu katram iesaistitajam, lai savacas un kategoriski izslegts, ka konflikts attistitos- es ta neesmu audzinata un paldies Dievam, nav bijis ari tads virietis bijis, kurs nespetu cienit vecakus.
20.11.2015 14:40 |
 
10 gadi
Reitings 1488
Reģ: 17.01.2013
manejais nekad neiestajas kada puse, tikai pateica- ta ir mana gimene, nedari ta! Viss. Ar to parasti ari saruna beidzas- jaa, medzu papuktet uz vina gimeni, bet filrrejot ko saku un vins vienkarsi noklausijas un neko nesakot- vinam sapeja, ja izrunajos gimenes virziena, tapat ka man, ja runa bija par manu gimeni. Tadas lietas butu jaciena- ja nav ciena viena pret otru un vietu (gimeni) no kurienes vins nak, tad nesanak ari nekadas attiecibas.
20.11.2015 14:35 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tatad draugs apliktu jusu vecakus, un jus neaizstavetu? Ok skaidra pozicija.
20.11.2015 14:31 |
 
10 gadi
Reitings 1488
Reģ: 17.01.2013
Kubiete, tads konflikrs vispar nedrisktetu attistities un nebutu jaienem neviena pozicija. Es ta ari pateiktu- nekada strida nebus un nekadas dalisanas frontes. Prims vispar konflikrs iesaktos.
20.11.2015 14:28 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Jautajums!

ja jusu draugs aizskartu jusu vecakus,macitu tiem dzivot, un etc. Kuru jus aizstavetu vecakus vai draugu?
20.11.2015 14:28 |
 
10 gadi
Reitings 1488
Reģ: 17.01.2013
Bono tu nesaprati mani- tas bija piemers, kam nav sakars ar tevi personiski.
20.11.2015 14:26 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Jautajums!

ja jusu draugs aizskartu jusu vecakus,macitu tiem dzivot, un etc. Kuru jus aizstavetu vecakus vai draugu?
20.11.2015 14:23 |
 
Reitings 162
Reģ: 18.11.2015
Sema!- Laikam neizprati manu diskusijas tēmu. Es runāju par to,ka es neizstavetu meiteni, ja vina pati būtu vainīga, nevis neaizstavetu vispār! Lasi uzmanīgāk.
20.11.2015 14:19 |
 
10 gadi
Reitings 1488
Reģ: 17.01.2013
man ir pazistams paaris, kur virietis visu laiku nostajas pret savejas- vienalga ko vina teiktu. Publiski izmej un, vienvardsakot, neciena. Parasti, tas apatulbina visus, klat esosos un zini... neviens par vinas neko sliktu nesaka, tik jauta- cik ilgi vina tadu pacietis... virieti gan noliek, jo TIIIK labi ir redzams, ka vins vienkarsi nespej "iznest" savu sievieti un censas "pacelt" sevi uz vinas rekina. Sanak preteja efekts. Un to redz no malas loti labi- virietim zems pasvertejums. Virietis bez mugurkaula ir tiesi tads.
20.11.2015 14:18 |
 
10 gadi
Reitings 1488
Reģ: 17.01.2013
Bezmugurkaulnieks ir tas, kurs nevieta izjut kaunu, citu vieta un parak daudz doma ko citi par vinu doma- tur nemaz nevar but savs viedoklis, ja visu laiku doma, ko citi par tevi padomas. Ka piemers par to slimibu- tev redz uztrauc, ka radi nodomas, ka esi debils (?!) Nopietni? Ta vieta, lai iestatos par savu sievieti, tu ka baba saktu klacot VINAS noslepumu, lai tik par tevi neko sliktu nepadoma- vot mugurkaula neesamiba. Normalam virietim butu uzsplaut, ko par vinu doma sabiedriba un apkartejie- kas vinu pazist, zinas, ka bez iemesla vins nerikotos ta ka rikojas.

Parsvara viss ko saki, spiez ara nenobriedusu personu, kam par visu ir kauns un tapec nespej iestaties par sievieti, nevis tapec, ka butu kaut kadi principi.
20.11.2015 14:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits