Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ādas slimības un pašapziņa

 
Reitings 748
Reģ: 13.10.2015
Tā tīri filozofiski . . man ir akne, kas totāli bojā pašapziņu un garīgo. Liekas, ka visi skatās un domā nejaukas domas.:-D No otras puses, reizēm uznāk tā, ka ieslēdzas režīms - who cares? Pat neiedomājos par pumpām.
Frāzes - "kāda starpība, ko domā citi"- un - "tā ir apkārtējo problēma"- dikti grūti kodējas smadzenēs.

Kā ir ar Tavu pašapziņu?/jautājums, protams, tām, kurām ir kāda ādas slimība/
11.11.2015 15:59 |
 
Reitings 351
Reģ: 07.11.2013
Man tāda problēma nav , bet zinu daudzas meitenes kurām ir un tas pilnīgi nekā neietekmē man domas par viņām, attieksmi vai tml. Vienmer būs cilvēki , kas kaut ko padomās un tas nav tikai šajā situācijā, tas var būt par visu.
Svarīgi ir pašai justies labi un tas ie svarīgākais.
11.11.2015 16:07 |
 
Reitings 186
Reģ: 19.08.2015
Parasti ir tā - ja ir neveiksmīga diena, kaut kādas problēmas, tad spogulī ieraugot tās pumpas, uznāk depresija. Savukārt, ja diena izdevusies, kaut kur paveicās, tad tās pozitīvās emocijas "aizsedz" to, ka izskata ziņā kaut kas nav kārtībā. Lai arī man nav izteikta akne, tomēr sejas āda ir problemātiska. Sāku staigāt pie dermatologa, redzu uzlabojumus un ceru, ka drīz vien būs pavisam labi. :)
11.11.2015 16:09 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
zinu daudzas meitenes kurām ir un tas pilnīgi nekā neietekmē man domas par viņām, attieksmi vai tml.


manas domas arii nekadigi neietekmee tas. Bet,ja es buutu puisis, negribeetu buchot taadu seju :D

jeb kuraa gadijumaa, ja ir tik lieli kompleksi, jaameklee izeja, jaaiet pie arstiem, jaaarstee. Zinu meitenes,kas ar pareizajiem lidzekliem un zalem panakushas loti labus rezultaatus. vienai manai draudzenei visa seja bija vienaas pumpaas un muguras dalja arii, aarsteeja ilgi, bet rezultaats ir fantastisks
11.11.2015 16:11 |
 
Reitings 359
Reģ: 03.10.2013
Es maskēju ar kosmētiku tā, lai citi neredz. Apkārtējie mani bez kosmētikas nekad neredz.
Tuvinieki mani redz arī bez kosmētikas, bet viņi zin, ka tās ir iekšķīgas problēmas nevis netīrības/nevīžības/utml.dēļ, tāpat kā redz arī to, cik laika/naudas/pūļu tiek veltīts cīņai ar akni.
Tie, kuriem, aknes nav, nekad nesapratīs, bet pati, kad redzu kādu, kam ir šādas problēmas, pie sevis jūtu līdzi.
11.11.2015 16:16 |
 
Reitings 748
Reģ: 13.10.2015
stiprais dzimum, mīlestībai pumpas nekaitē.

Nekad neesmu maskējusi, jo nevēlos. Tracina, ja ir kosmētika.
11.11.2015 16:24 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man nav tā, ka visa seja pumpās, bet metās uz zoda ik pa laikam pa dažām pumpām. Parasti pirms MR, pēc tam nedaudz mierīgāk ir. Esmu bijusi pie daudziem ārstiem, dermatologiem, veikusi visādas procedūras, bet rezultāts parasti īslaicīgs. Vienīgi man agrāk metās arī uz muguras un dekoltē pumpas, bet tur , paldies Dievam, vairs no vienām zālēm sen jau nav metušās.
Nu neko, sadzīvoju, maskēju, protams. Vīrs nav teicis, ka būtu pretīgi mani bučot :D
11.11.2015 16:30 |
 
Reitings 359
Reģ: 03.10.2013
Tracina, ja ir kosmētika.


Es gan tā nevaru. Varbūt nav tik švaki, ka nevar iziet ārā bez kosmētikas.
Man ir rētas un pumpas un apsārtumi, un dažreiz tā sametas, ka pat sāp pieskaroties.
Lieki piebilst, ka arī skats biedējošs.
11.11.2015 16:32 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Man MR dienās pasliktinās ādas stāvoklis , pret gaismu ļoti nesmuki izskatās . Bet ārpus mājas vienmēr lieku CC matēto krēmu ar minimālu toni , tad ādas tonis izlīdzinās un arī pret gaismu vairs neizskatās tik traki ;) iesaku arī tā darīt , vismaz tajās dienās , kas ir svarīgākas komunicējot ar citiem .
11.11.2015 16:33 |
 
Reitings 518
Reģ: 17.09.2011
Ar pumpām cīnos jau no skolas vecuma, seja vienmēr bija pilna ar pumpām, agrāk ļoti pārdzīvoju, bet ar laiku sapratu,ka pati nemaz tik ļoti nepievēršu uzmanību ja kādam ir pumpas uz sejas, un sapratu,ka ari citi tam nepievērš uzmanību. Mans atradums kā maskēt pumpas uz sejas , bija likt lielus spilgtus auskarus,vai kaklarotu,matu rotu utt,kaut ko, kas novēršs koncentrēšanos uz seju. Protams ,esmu ari izgajusi dauz arstēšanās kursus utt,lai svestu seku kārtībā.
11.11.2015 16:35 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Oj, man ādas problēmas bijušas vienmēr. Kad biju maziņa, bija ēde uz galvas - pati pat to īsti neatceros, bet atceros, kā bija jāārstē, cik sāpīgi bija un tā - bet tiku vaļā. Tagad (un visu mūžu būs) man ir ekzēma uz rokām, precīzāk, pirkstiem, tas ir tāda kā ēde, krevele sarkanīga.

Vasarā vispār nav, ziemā saasinās un ir redzamāka (nekas tik traks, bet nu). Man pašai par to kompleksi ir, citi pat neievēro, bet ja man kādam jādod roka, vienmēr metos aizstāvēties, ka tas nav lipīgi un tamlīdzīgi. Nevienam vēl nekas pret manām plaukstām bijis nav. Ir bijušas dažādas problēmas, bet nekas TIK redzams...
Jāmāk sadzīvot, manuprāt, cilvēki lielākoties pret ādas problēmām izturas lojāli, jo saprot, ka tas jau nu nav mūsu vainas dēļ, bet tās ir problēmas, par kurām mums pašiem kompleksi, kur nu vēl lai kāds kaut ko vēl teiktu vai domātu...
11.11.2015 16:59 |
 
10 gadi
Reitings 1537
Reģ: 17.01.2013
Atradu maskas recepti, gribeju dzirdet atsauksmes... varbut kada ir izmeginajusi? http://nra.lv/veseliba/138275-noderigi-tiec-vala-no-aknes-retam-neizejot-no-majas.htm
11.11.2015 17:32 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Ar pumpām cīnos jau no skolas vecuma, seja vienmēr bija pilna ar pumpām, agrāk ļoti pārdzīvoju, bet ar laiku sapratu,ka pati nemaz tik ļoti nepievēršu uzmanību ja kādam ir pumpas uz sejas, un sapratu,ka ari citi tam nepievērš uzmanību.

Man līdzīgs domu gājiens. Tikai esmu ar to trakumu tikusi galā, tagad tik ik pa laikam kkas uzmetās, tuvojoties MR, vai, kad kaut kādi stresi. Vienvārdsakot, kāda 1 sarkana vienmēr kaut kur ir, kas traucē izskatīties lieliski, bet man netraucē un neliek justies slikti :)
Tas, ko esmu sapratusi, ir, ka, kad man bija blondie mati, daudz vairāk izcēlās ādas negludumi, kad nokrāsoju matus tumšākus (šokolādes brūni) daļa pumpu rētiņu "pazuda".
11.11.2015 17:52 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Man arī ir šāda problēma.. Tieši pēdējās dienās atkal uznācis liels "break outs".
Man šķiet, ka to nesaprast, ja nav piedzīvots.

Es diezgan strādāju ar sevi - smaidu, esmu draudzīga, cenšos būs pašpārliecināta. Ir dienas, kad par to vairāk piedomāju (kā jau te teica - ir pelēkas dienas, kad viss liekas traki) un ir dienas, kad šī problēma pavisam aizmirstas un esmu laimīga :) Kosmētiku lietoju un tur neko sliktu neredzu.

Visu laiku dzīvoju ar cerību un ticību, ka tas mainīsies. Jā, paralēli arī apmeklēju ārstus :)
11.11.2015 18:24 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Kad es komunicēju ar cilvēku, es vispār nepievēršu uzmanību svaram, ādas krāsai, tam, kas ir uz sejas, jo tas ir otršķirīgi.
11.11.2015 18:58 |
 
10 gadi
Reitings 1744
Reģ: 24.08.2011
Diemžēl mēs neviens neesam ideāli, citam tā ir akne, ko mēģina slēpt aiz kosmētikas, citam svars, ko slēpj aiz drēbēm, kā jau MoonLady teica, man arī tas ir otršķirīgi, laikam jau tāpēc, ka pašai ar akni problēmas...
11.11.2015 19:24 |
 
Reitings 748
Reģ: 13.10.2015
"Vīrs nav teicis, ka būtu pretīgi mani bučot." :-):-)
11.11.2015 19:47 |
 
Reitings 748
Reģ: 13.10.2015
Varbūt kādai ir bijusi fotodinamikas procedūra?
11.11.2015 19:48 |
 
Reitings 3044
Reģ: 30.06.2010
Arī man ir akne. Vasaras sākumā bija tiešām traģiski, bija briesmīgi kompleksi un pašsajūta, sejai bija pat sāpīgi pieskarties, no mājas bez kosmētikas vispār nevarēju iziet.
Kopš atradu labu dermatologu, uztaisīju dažādas analīzes un lietoju medikamentus, lai šo problēmu ārstētu, mana sejas āda ir tuvu ideālam. Es pat neatceros, kad pēdējo reizi esmu krāsojusi tonālo krēmu.
Līdz ar to arī mana pašapziņa ir augusi.
Bet vispār, arī man nav noteicošais otra cilvēka ādas problēmas, svars utt. Ne jau tāpēc, ka cilvēkam ir kāda ādas slimība, es ar viņu nekontaktēšos. Galvenais, kas galvā darās :)
11.11.2015 20:02 |
 
10 gadi
Reitings 1648
Reģ: 29.01.2009
Goody, iesaki, lūdzu, dermatologu:-)
11.11.2015 20:48 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.10.2015
Man bija gan akne gan rētas pa pus seju. Jaunībā bija ļoti traki, tagad, jau esmu samierinājusies un lietoju dekoratīvo kosmētiku.
Draudzene un kursabiedrs nemaz nenojauta, ka bez kosmētikas man ir ādas problēmas, tā, ka nomaskēt var labi.

Pati personīgi neskatos un nepētu citu sejas. Drīzāk pievēršu uzmanību matiem un matu galiem.
11.11.2015 20:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits