Šoreiz pavisam īsi...

 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Negribu ieslīgt detaļās, bet jautājums pavisam vienkāršs, bet tajā pat laikā man sarežģīts.
Kāda būtu Tava nostāja?
Palikt kopā ar puisi (kurš ģimenei nepatīk, bet ne jau tāpēc, ka kriminaļņiks vai kāds tāds) un saiet ragos ar ģimeni. Vai palikt pa labam ar ģimeni un šķirties no puiša? (šoreiz nav tāds vidusskolas mīlas stāsts, vairāk jau ģimenes dibināšana un nopietnas lietas).:-/
10.11.2015 17:12 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Ā, nu tad jā. Gan jau neviena meitene nevēlētos, lai vīrietis viņu atstātu savas ģimenes viedokļa vārdā :-) Es katrā ziņā justos lielākajā mērā aizvainota :-)
10.11.2015 20:07 |
 
Reitings 3616
Reģ: 06.05.2014
Es nepaklausīju ģimenei, kontakts jau nepazuda, BET labāk būtu klausījusi. Apkārtējie nereti redz vairāk nekā pats. Protams, tā ir tava izvēle, bet rēķinies, ka ar to būs jāsadzīvo. Nejau tāpat vien nepatīk tas puisis.
10.11.2015 20:08 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Nu reizēm jau, protams, cilvēki no malas (ne tikai vecāki) labāk redz kāda personības šķautnes. Taču es nevaru iedomāties, ka mani vecāki man aizliegtu ar kādu tikties. Viņiem varētu nepatikt, bet viņi kaut kādas spītēšanās izrādes netaisītu. Galu galā nopietns pamats vecākiem iejaukties ir tad, ja čalim tiešām redzamas atkarības/agresivitātes problēmas, problēmas ar likumu utt. Un tad jau arī viņiem nevajadzētu būt tik noraidošiem, jo paši jau tādu meitu izaudzināja, kura nespēj izvēlēties veselīgas attiecības. Visos pārējos gadījumos - ir dabiski pašam dzīvot, pieļaut kļūdas un no tām mācīties.
10.11.2015 20:16 |
 
Reitings 28593
Reģ: 11.02.2015
Ļoooooti piekrītu Ellicia!

Daļēji piekrītu arī šim
Nu reizēm jau, protams, cilvēki no malas (ne tikai vecāki) labāk redz kāda personības šķautnes

Bet! Tur vienmēr ir tas aspekts, ka neredz tās intīmās, tikai jūsu divu starpā esošās šķautnes. Tāpat arī nesaredz varbūt tavas kļūdas, kā This moment pati arī ir veselīgi secinājusi par savām attiecībām, ka abiem bija blusiņas..

Nez, ja dotu maniem vecākiem pilnu vaļu, arī varbūt vairāk kaut ko par vīru papukstētu, lai gan principā jau sadzīvo labi. Bet ir jau lietiņas katram, kas kādreiz aizēd, nepatīk. Un vecākiem jau nereti šķiet, ka - jā, jā, šī iezīme noteikti nozīmē to, ka novedīs pie tā un šitā.
Varbūt jā, bet varbūt nē. Neviens nākotni - ne pozitīvu, ne negatīvu - nevar paredzēt.
Tāpēc, principā, jādzīvo šodienai. Un ja šodienā abi kopā jūtaties labi (izvērtējot ar veselo saprātu), nav nevienam, ko no malas iejaukties.

Bet vispār zinu arī situāciju, kad mamma ar savu meitu gadus 10 arī nerunāja, mazmeitu praktiski neapciemoja, nekontaktējās, jo, redz, izvēlējās nevis kaimiņos noskatīto traktoristu, kam taču savs traktors bija! Bet pilsētnieku, kuram jau pļešs sācis veidoties :D :D Lūk, tādi argumenti bija šīm gadiem ilgajām antipātijām... :D Nu nav tas normāli :D

Vecākiem jādzīvo sava dzīve, bērniem - sava, kaut ar visām no tā izrietošajām kļūdām (pat ja pieņem sliktāko variantu).
10.11.2015 21:11 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.10.2015
Nu es paļautos uz sajūtam. Ja justu, ka tas ir īstais, riskētu. Ģimene vienmēr pieņems atpakaļ, un tā būtu laba mācība, pat ja izvēlē kļūdītos.

Pietam, tā kā ļoti sekoju līdzi vēdām un hinduismam, tad visticamāk darītu, to, kā tur teikts : "Ja tēvam vīrietis nepatīk, tad vīrietis jāpamet, jo tēvs vislabāk zinot kāds vīrietis ir labs priekš meitas." te vien jāskatās arī, vai tev ar tēvu ir labs kontakts un vai ir savstarpēja cieņa.
10.11.2015 21:51 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.10.2015
Un vispār, tas man liekas, nedaudz kuriozi... tu saki, ka tava ģimene uzskata, ka ja pat saiesiet kopā tad diez vai, ka paliksiet. Neviens, nekad nevar zināt, kas notiks nākotnē... variet palikt un variet nepalikt, ja tas ir ģimenes spēcīgākais arguments, tad neklausies šajos nākotnes pārzinātājos.
10.11.2015 21:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits