Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Padomus..?

 
Reitings 3
Reģ: 22.04.2015
Sveikas! Neesmu dikti tendēta uz šopingu, tādēļ gribētu zināt, kur jūs pērkat sev apģērbu par sparātīgām naudiņām..?
10.11.2015 15:04 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Ja vajag kaut ko konkrētu - braucu uz Riga Plaza, tur man patīk collesium veikals, gadās šo to atrast arī H&M, bershkā, cropp town`ā un house veikalā :) Bet tajos iepērkos pārsvarā tad, kad ir atlaides, citādi roka neceļas tādas summas par drēbēm atstāt :-D

Bet vienkārši aiz neko darīt šad tad mēdzu ieklīst kādā second hand veikalā, ir man savi favorīti, no kuriem teju nekad ar tukšām rokām neizeju! Un tās drēbes tiešām tur maksā kapeikas :)
10.11.2015 15:10 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Braucu ārpus LV. Speciālas šopinga tūres netaisu, bet tā kā regulāri diezgan sanāk visur kur aizbraukt, tad pie viena ieskrienu pāris veikalos.
Latvijā ieoirkties nepatīk, ja zinu, ka dažus simtus km pabraucot, to pašu kleitu var nopirkt par vismaz 10eur lētāk tā paša tīkla veikalā.
+ atlaižu plauktos ārzemēs bieži ir visādas labas lietas, a pie mums esmu redzējusi vien pidžammas, nekur neuzvelkamus fliterkreklus līdz nabai un saplēstas džinsas. Kaut gan es vnk neieredzu staigāt pa veikaliem LV, varbūt man arī pietrūkst info. Bet reāli kaitina, ka eksluzīvajā latvju zemē viss ir par pāris eiro dārgāks kā jebkurā centrāleiropas valstī.
10.11.2015 15:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits