Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lūpu palielināšana

 
Reitings 11
Reģ: 06.11.2015
Sveikas, meitenes! Sākšu ar to, ka negribu dzirdēt nekādus pārmetumus vai saņemt negatīvus komentārus. Un arī neiesakiet skatīties kādas citas diskusijas, jo visās 90 % sastāv no tā, cik ļoti te dažām tas nepatīk, kāpēc tas ir vajadzīgs utt un neko noderošu nevarēju atrast. Ja nav nekā jauka ko teikt, nesakām vispār. :-)
Tātad, vēršos pie tām meitenēm, kuras ir veikušas šo procedūru. Man ir ļoti mazas lūpas, jau kopš dzimšanas un tagad, kad sāku biežāk skatīties spogulī, protams, to pamanu un tas mani tracina un nejūtos labi par savu izskatu, tāpēc arī vēlos uzzināt visu par šo procedūru. Tad nu, meitenes, kuras to ir veikušas, padalieties, lūdzu, ar info par to cik tas maksā, kur taisījāt, kāds bija efekts un pieredzi kopumā. :-)
06.11.2015 01:04 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Par lūpu palielināšanu daudz gan es nezināšu, tik cik nu vien tur laikam jau izmanto botaksu un ir jauzmanās no tā ka par daudz neielaiž savādāk pat veselu pus gadu pēc tam staigāsi ar pīles lūpām.

Es pa priekšu gan varbūt tavā vietā izmēģinātu dekoratīvās kosmētikas iespējas kā padarīt lūpas vizuāli lielākas.
Ir pat arī kaut kādi trauciņi kuri uz pāris stundām tā kā uzpūš lūpas, bet tur atkal tas var noiet greizi jo līdz ar lūpu uzpampšanu arī var rasties zilumi.

Vienu reizi arī nopirku lūpu krāsu kura radīja man ļoti nepatīkamu kņudoņu uz lūpām, bet tad es paskatījos ka viņa laikam bija arī domāta tam lai tā kā uz mirkli uzpūstu tās lūpas, bet tā kā man tā knudoņa ne patika ne bija vajadzīga uzpūša tad nu izmetu to lūpu krāsu.
06.11.2015 01:16 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Pamēgini permanento lūpukrāsas kontūru no sākuma ;):-D
06.11.2015 01:34 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Par palielināšanu nemācēšu teikt, man lūpas vajadzētu moš pat samazināt :D BET, esmu dzirdējusi, ka bez radikālu metožu pielietošanas palīdzot arī lūpu masāža. Bet nemācēšu tiešām teikt, cik tajā taisnības. Protams, ja lūpas ir tiešām ĻOTI mazas, diez vai ar to būs līdzēts, bet ar ļoti es domāju, piemēram, šādas:
06.11.2015 01:58 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
luupu palielinasanai neizmanto botoksu. un lupas nesaglabajas visu muuzhu, pirmajaa reizee vispar loti aatri pazuud. saaksi jau taapat ar 1ml. pa lielu vinjas ar to nekaadiigi nevar uztaisiit
06.11.2015 13:43 |
 
Reitings 329
Reģ: 29.12.2012
Un cik ilgs efekts ir tām palielināšanām? Ne jau uz visu mūžu? Kāda no jums ir mēģinājusi?
09.11.2015 21:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!