Melnā līnija dzīvē! Lāsts??? Mans Helovīns jau 6 mēnešus...

 
Reitings 29
Reģ: 31.10.2015
Sveikas visas!
Īsti lāstam nekad neesmu ticējusi, bet tagad sāku aizdomāties.
Vēl gada sākumā man bija perfekta dzīve. - Vīrietis, kurš gribēja precēties, labi draugi, nauda, biju veiksmīga jebkurā jomā, veselība, vienvārdsakot bija viss ko gribu.
Darbs - viesmīle. Strādāju kafejnīcā, mans darba laiks bija 11:00-20:00, parasti darbā biju pirms 11:00 un prom ap 21:00 - 23:00! Strādāju labi. Sākās konflikti - Viss sākās ar to, ka mans priekšnieks pieprasīja man , lai 50% no savas dzeramnaudas dodu viņam :-D , viņš tā uzskatīja, ka man jādod, jo viņš redzot strādā par pavāru dažreiz tur. Vienmēr, biiju izpalīdzīga utt. - mazgāju traukus, uzkopu zāli, par banketiem man nepiemaksāja - neko neprasīju. Nākamais, kas nokaitināja, bija tas, ka ļoti bieži darbā nebija pavāra, un priekšnieks pats nāca uz darbu ap 14:00 dienā - es darbā biju viena. Zvanīju un teicu, ka pilns ar cilvēkiem, ka nav ko pārdot, ka nekas nav gatavs. Man atbildē kliedzot virsū - Tu, te jau strādā gadu, pati tiksi galā, un noliek telefonu. Tā bija kādas 4 reizes. Un pēdējais, ko neizturēju, kad gatavoju 2 latte, pie letes pienāk apmeklētāja, un pasaka, ka wc esot netīra. Un priekšnieks uzkliedz man virsū, lai eju sakopt, protams, mana atbilde bija - ka neko nekārtošu, jo neesmu apkopēja. Un, vēl viņš man nemaksāja naudu laicīgi, palika parādā 180euro, bet negribēju ņemties ar viņu, un lai aizrijās...
Mans draugs teica, lai aizeju no tā darba, ka pilnīgs bezsakars. Tā arī vienu dienu izdarīju, uzrakstīju atlūgumu , aiznesu. Sakrāmēju somu un aizlidoju pie drauga uz UK uz mēnesi atpūtos, ceļoju un vienkārši neko nedarīju! Tas viss notika februārī. Priekšnieks bija dusmīgs, zvanījās, rakstīja sms utt, ka vnk. aizbraucu prom! Teica, lai braucu atpakaļ, ka man būs problēmas utt. Neko neatbildēju - ignorēju.
Martā biju atpakaļ LV, mans draugs aizbrauca pie sevis uz mājām uz visu vasaru, viņam slimi vecāki. Sarunājām, ka viņš septembrī atgriezīsies UK, un braukšu pie viņa, lai neeju strādāt, bet atpūšos, ka sūtīs naudu 1000euro mēnesī, jo abi sapriecājāmies, ka uzzinājām, ka mums būs bērniņš. :-) Viss bija super, jau kopš Ziemassvētkiem mans draugs runāja, ka grib precēties un veidot ģimeni. Man 24 viņam 32 gadi.
Atbraucot uz LV, nekas īsti nemainījās, viss bija ok. Atkal rakstīja priekšnieks, tjipa mani redzēja centrā, un ka man esot nenokārtotas darīšanas ar viņu :-D ka nebūs tā , ka viņu kāds tā uzmet utt... Tālāk ignorēju!!!
Tātad aprīlī sākās problēmas! Manas labākās draudznes 3, visas dzīvo ārpus LV - vairs ar mani nekontaktējās, tikai čau, kā iet, un viss... ok, visām ir darbs, uni, un puiši, domāju, ka aizņemtas! Bet tagad kopš augusta nerunājam vispār, rakstu skypā, facebook, zvanu, tad vislaik aizņemtas vai vēl kas...
Arī aprīlī, mans mīļais vīrietis, man uzrakstīja, ka nedos man ne naudu, un nekad nebūs šī bērna tēvs! :-O:'-( es domāju, ka tas ir joks... bet tad sapratu ka nav!!! Kopš aprīļa neesam runājuši, arī neatbild ne telefoniski, ne skypā, nekur!!!
Mēģināju atrast darbu vismaz uz vasaru, jo man ir 5 gadu pieredze viesmīlībā, un esmu strādājusi labos restorānos, bet nekur nevarēju dabūt darbu! Biju uz kādām 15 pārrunām, bet nekāāā!!! Neviens neņem, kaut arī sludinājumos bija rakstīts, ka tikai uz vasaru. Vēders sāka augt tikai septembrī, kad meklēju darbu neviens pat nevarēja iedomāties, ka emsu stāvoklī.
Dzīvoju pie mammas, kur arī dzīvo mans pusbrālis viņam ap 40 gadiem, vientuļš, alkoholiķis dzer 5 dienas nedēļā, mammas mīlulis visu mūžu, mamma joprojām pērk viņam drēbes, gatavo ēst utt.... Mamma visu šo laiku mani uztur, pērk ēdienu, un kaut ko maksā pa dzīvokli, kopš jūlija. Vienu dienu pusbrālis sadzērās un vnk.teica, lai maksāju pa dzīvokli, vai vācos prom! Tad nekas neatlika, ka paņemt kredītu, iedevu 500euro mammai pa šiem mēnešiem, un teicu, ka drīz izvākšos, ka pat neiespējams ar viņiem dzīvot... Tā joprojām, te pūstu pie viņiem. Vēderu mēģinu slēpt, kaut jau 27.11. jādzemdē, jo 99% , ka ja viņi uzzinās, ka gaidu mazo izmetīs mani arī, un ka neuzturēs mani ar mazo. Visu šo laiku dzīvoju vienā depresijā, vieglāk saskaitīt dienas, kad neesmu raudājusi. Bērniņam, protams, arī nav nekas nopirkts, un vispār nezinu ko darīt!!! Tagad, jau jāatmaksā kredīts, kur jau nedēļu zvanās. Esmu bez naudas, bez mīļotā vīrieša, bez draugiem, vienīgais, kas man pagaidām ir, tas ir mans mazulis zem sirds!
Par lāstu iedomājos, kad redzēju sapnī bijušo saimnieku - viņš sēdēja man pretī un teica, nu kooo, tev patīk tava dzīve tāda?! un ļauni smējās. Pamostoties, atcerējos, ka viņš bieži apmeklēja kaut kādu zīlnieci, un runāja dažādas pretīgas lietas , pat , ka drīz viena sieviete nomirs - mums abiem pazīstama, jo viņa ar viņu sastrīdējās un aprunāja. Viņš bieži brauca pie tās zīlnieces, man piedāvāja braukt līdzi, bet teicu, ka neticu tādām lietām, un nekas neinteresē sakarā ar to!
Tas, tā īsumā mans stāsts. Ko jūs domājat lāsts vai es esmu pie kaut kā vainīga??? :'-(:-(
31.10.2015 20:29 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Atvainojos jau iepriekš, ja būs par skarbu.
Neredzu tur nekādu lāstu. Gluži vienkārši dažādu dzīves neveiksmju ķēdīte. Ja es paskatītos no malas uz savas dzīves laikā pārdzīvoto (slikts darbs - nepateicīgi apstākļi - šķiršanās - nesaskaņas ar draugiem - dzīvošana kopā ar vecākiem utt., utjp.) jau septiņreiz varētu sev lāstu piedēvēt, lai gan patiesībā visam ir vienkāršs izskaidrojums, tāpat arī šajā gadījumā neredzu neko pārdabisku kā tikai sliktu attieksmi darbā (kas mūsdienās jau nu tiešām nav nekas ārkārtējs), drauga vēlēšanos vairs neiesaistīties ne Tavā, ne gaidāmā bērna dzīvē, draudzenes, kurām nav laika un pusbrālis-alkoholiķis. Piedod, bet šādas problēmas ir teju katrā trešajā Latvijas ģimenē, bet nez vai visām uzlikts savs lāsts.
Nu, ko es varu pateikt... Saprotu jau, ka no malas vieglāk spriedelēt, taču pēc tām 15 neveiksmīgajām intervijām viesmīles vakancei, varbūt vajadzēja pieteikties tai vienai, kur darbā aicina apokopēju. Vismaz es uzskatu, ka galēja izmisuma brīdī vairs neviens neskatās uz to, ka "man ir pieredze tur un tur", bet dara to, ko var - vienalga vai tas sevī ietvers tualešu beršanu vai trauku mazgāšanu. Tāpat arī 500 eur varēja izmantot noīrējot kaut istabu, nevis samaksājot naudu radiniekiem, kuri jebkurā brīdī gatavi izmest uz ielas. Vēlreiz atvainojos, ja par skarbu, taču vismaz es uzskatu, ka pat galējām situācijām nereti soli pa solim var atrast dažādus risinājumus. Vainot lāstus pie savas dzīves neveiksmēm ir variants tikai tad, ja negrib saskatīt kļūdas pats savā rīcībā.
31.10.2015 23:07 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Jāpiekrīt,ka man ar dzīvē ir bijis ļoti trakas melnās svītras,daudz trakāk. Te ir problēma tā,ka mēs jau nezinam,kas par iemeslu ir puiša rīcībai,pat ja vēl draudzenes varētu izskaidrot. Arī nezinam kāda ir bijusi visu laiku mātes attieksme pret meitu.
Katrā gadijumā es ļoti labi saprotu šo uztraukumu un bezspēcību,ka tu vairs nezini,ko tālāk darīt! Un vēl gaidot bērniņu. Jūtu Tev tiešām līdz,bet galvenais turies,jo būs šim melnajam mākonītim zelta maliņa.
31.10.2015 23:13 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Mīļa miera labad, teorētiski jau tu vari aiziet pie kādas zīlnieces/dziednieces un pakonsultēties. Jo reāli tev spiež sirdi, ka priekšnieks varētu būt kādu lāstu tev uzlicis (pat sapņos tev tas rādās). Galvenais pati nesāc neko detalizēti stāstīt :D Ieteikt nevienu nevarēšu, bet tepat Cosmo ir bijušas diskusijas. Un noteikti neej pie tās pašas, kur gājis priekšnieks.
Pārējās lietās dāmas tev visu pareizi saka - pabalsti tev kaut kādi pienāksies, vari meklēt atbalstu krīzes centros un pēc tam jākārto alimentu pieprasījums.
01.11.2015 10:58 |
 
Reitings 220
Reģ: 05.06.2015
Es gan redzu melno strīpu un tādi pārgudrie komentāri kā "tev viss taču kārtībā, vajadzēja darīt tā un tā citādi, lielākajai daļai nav vīra, ej uz apkopējām utt." man liekas maigi izsakoties nevietā, nu tā, ka izklausās, ka cilvēki, kas rakstījuši šos komentārus, nav bijuši tādās vai līdzīgās situācijās vai viņiem nav empātijas pret līdzcilvēkiem. Tas, ka visi pārdzīvojumi sakrīt vienā laikā un vēl ir grūtniecība, kā to vēl var nosaukt, ja ne par melno svītru?

Tā kā es neticu maģijai, tad es nedomātu, ka tas ir pie vainas, bet varbūt, ja tu tā domā, aizej pie kādas labas zīlnieces, dziednieces? Elejā ir Veronika, vari par viņu googlē pameklēt.. Nauda netiek prasīta, tikai ziedojumi, ja vari un cik vari atļauties.
01.11.2015 12:02 |
 
Reitings 45
Reģ: 11.04.2015
Nav nekāda melnā strīpa. Autore nesmuki izdarījās ar savu darba deveeju, kas deva viņai maizīti, dienišķo iztiku. Kas attiecs uz dzeramnaudām, daudz iestādēs dzeramnaudas met kopējā katlā un izdala uz galviņām, protams, šefs paņem savu daļu. Tas ir normāli. Mācīt viņam vai pārmest un teikt, kā pareizi jāstrādā... Atver savu biznesu un tad sapratīsi, kā ir, ja pēkšņi kāds neierodas darbā, uzmet. Zaudējumi simtos. Par telpām domājiet nav jāmaksā?
Es teiktu tā, sakārto attiecīnas ar bijušo darba devēju. Izrunājiet un saliekiet visu pa plauktiem. Atzīsti, ka nesmuki izdarījies. Var taču redzēt, ka tevi taa situaacija nelaiz valaa, ka tu nespeej normaali dziivot. No taa arī viss sākās, gan jau ka esi nervoza, kas ietekmēja attieciibas puisi.
Vai arii es šerpa rakturā, uh un ah gan pret darba deveeju, gan pret bijuso puisi, draugiem.
02.11.2015 12:09 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Busu taada skarba, bet nu autore pati vainiga - nevar ne ar gimeni izrunaat, ka staavoklii, ne braali alkoholikji nenjemt galvaa, ne atrisinaat attiecibas ar virieti, ne atrast sev pienakoshos pabalstus. vai berna teva vecaki zin, kas esi stavokli? Vaino visaa savu priekshnieku, tad jau esi super neaizstaajams darbinieks, ka tevi tik ilgi vins terorizee, bet darbu atrast nevari?

Nezini, ne berna dzimumu, ne esi kadus krizes centrus apzvanijusi, kaut vai ta pati populara Labdaribas lapa, Facebook, zinu daudz maminjas, kuras palidz un kuras ir sanemusas pilnigi visu, lai varetu sagaidit berninju pasaulee.

Jautajums, ko tu dari 6 meneshus no vietas? Guli, ed, skaties serialus? Aizej uz kadam paarrunaam? Nu sanjemies!!! Sac mekleet palidzibu! raksti virietim, ko vajag nopirkt, vina vecakiem! No sodienas sac dzivot pozitivaak, mekle palidzibu, ir daudz labu cilveku pasaule!!! Te cosmo maminjas ir atsaucigas un noteikti palidzes! Man berns (ari ir bijushas trakas dienas ar viiru, kur liekas, ka viss) ir iedevis baigi sperienu, vairaak esmu sanemusies, vairak daru, man ir savi iekrajumi. Neviens tev nepalidzes dzivee, tev pashai jasanjemas, jasaraksta viss, kas nepiecieshams slimnicas somai, berninjam, jaizrunajas ar mammu un viss bus labi!!!
02.11.2015 12:30 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Jautajums, ko tu dari 6 meneshus no vietas? Guli, ed, skaties serialus?

Arī šo nesaprotu.
Kā var no līdzcilvēkiem, ar ko diendienā dzīvo kopā, noslēpt, ka pēc mēneša jau jādzemdē? Tas ir pirmais, kas tev jāizdara - jāizrunājas ar mammu!
Vispār izklausās nereāli par to darbavietu - esi tik pieredzējusi, bet oficiāli strādājusi tikai 8 mēnešus? Iepriekšējos darbos bez līguma?
02.11.2015 13:13 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
vispirms , vari uzrakstīt man pm , man ir dažādas nevajadzīgas bērnu lietas , tai skaitā zīdaiņu vanniņa ... labprāt tev palīdzēšu ...


principā , meitenes jau te uzrakstīja kādus pabalstus vari dabūt , es zinu , ka ir krīzes centrs mammām ar zīdaiņiem , varbūt ir vērts griezties tur .... !?
vispār skumji protams , ka tā , bet nu lāstu es te neredzu apstākļu sakritība , skarbi , jau laikam būs ne tu pirmā ne pēdējā vientuļā māte .... no sirds iesaku izrunāties ar mammu , tu tācu pati drīz būsi mamma un saproti , ka mammas mīlestība ir beznosacījuma , es nezinu kā ir jāatiecas pret savu meitu , lai izliktu o no mājām ar zīdaini uz rokām ....

jebkurā gadījumā , izturību un spēku
02.11.2015 13:25 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es gan redzu melno strīpu un tādi pārgudrie komentāri kā "tev viss taču kārtībā, vajadzēja darīt tā un tā citādi, lielākajai daļai nav vīra, ej uz apkopējām utt." man liekas maigi izsakoties nevietā, nu tā, ka izklausās, ka cilvēki, kas rakstījuši šos komentārus, nav bijuši tādās vai līdzīgās situācijās vai viņiem nav empātijas pret līdzcilvēkiem. Tas, ka visi pārdzīvojumi sakrīt vienā laikā un vēl ir grūtniecība, kā to vēl var nosaukt, ja ne par melno svītru?

Nu ja, melnaa stripa tikai tad kad beegli ieplust aumalam tur kur vinjus negaida. Protams atvainojos par nekorektumu.

Situacija kopuma ir briesmiga un man autores zel. Man isti nav padoma jo neviena no situacijam neesmu bijusi. Katra zinja turies, pec sliktiem periodiem nak labie.
02.11.2015 13:26 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Kā var no līdzcilvēkiem, ar ko diendienā dzīvo kopā, noslēpt, ka pēc mēneša jau jādzemdē?

Var, var. Nekad neticetu ja pati nebutu bijusi lieciniece. Kursa biedrenei vecaki uzzinaja tikai vinjai aizbraucot dzemdeet. Pati gan bija nedaudz apaliga ar punciti bez visas grutniecibas un neteiksu, ka veders ari pedeja menesi bija liels. Tas jau atkarigs no dzemdes novietojuma tacu ta jau ir cita diskusija.
02.11.2015 13:29 |
 
Reitings 29
Reģ: 31.10.2015
Ak šausmas tikko uzrakstīju, riktīgi garu komentāru, bet neielogojos :-D aaaaa!!!
Šodien biju pie zīlnieces, tel.nr. iedeva viena cosmo meitene, naudu neprasīja - nopirku šokolādi.
Ienākot pie viņas dzīvoklī, uzreiz pateica, ka teiks visu kā ir un visu ko kārtis teiks, ja nepiekrītu, lai eju prom...
Tātad sēdēju, kādas 20 min, kamēr lika kārtis, un pierakstīja visu uz lapām!
Pirmais, ko pateica, ka man būs dēls, ka esot vesels un viss kārtībā, pateica, ka bērna vārds būs uz burtu M - ko arī biju ieplānojusi! :-)
Pateica, ka visa grūtniecība bija grūta, un ka esot tomēr uzlikts tas lāsts - tiku noskausta tieši no darba puses, pateica, ka no vīrieša puses, kas tikai apstiprināja manas aizdomas. Teica, ka es darbā atstāju personīgās mantas, ar kurām tika viss tas uzsūtīts - un tiešām es tur atstāju darba apavus un priekšautu! Pateica, ka tas cilvēks, tagad bieži lieto alkoholu, un pats ir neveiksminieks visās dzīves jomās, jo tas ar ko viņš nodarbojās ir melnā maģija, un visa tā viņa biežā zīlnieka apmeklēšana pie tās viņa sievietes, viņu ir takā iezombējusi, ka viņš esot viss melnos plankumos!
Ļoti daudz ko pateica, kas manā dzīvē tiešām notika, notiek tagad un kas būs. Teica, kad piedzims mazais, tad visa dzīve izmainīsies uz 180 grādiem :-) teica, ka vajadzēja ātrāk meklēt palīdzību, ka nebūtu tik grūti tagad. Ka tas lāsts jau izgaist un atbrīvo mani, ka mazliet jāpagaida. Par bijušo puisi teica, ka labāk ir piedot viņam, neko neuzspiest, lai dzīvo savu dzīvi. Ka drīz sāks pats mani meklēt... Teica, lai neatgiežos pie viņa, ka esot slims, un viņam nekad nebūs bērnu, ka Dievs viņu tā sodījis, ka esot saķēris kādu slimību, un viņš to zin. :'-(
Pateica, ka man būs jauns draugs uz vasaras pusi, ideāls vīrietis, kas pieņems manu bērnu un iespējamas kāzas pēc 2 gadiem.
Ak, tagad mana sirds ir mierīga, tikai, jāsaņemās un jāpalūdz palīdzība no malas, kamēr viss nostājās savās vietās. Un paldies visām kas atbalstīja un arī tām, kas bija skarbas, jo arī skarbums iedrošina rīkoties vairāk, nekā ja kāds čīkst līdzi! :-) :-D

Un ļoti vienkārši var nepamanīt, jo vēders nav liels - sāka augt tikai 7 mēnesī. Mājās nestaigāju ar apspilētām drēbēm. Nejau visas grūtnieces ir piepampušas un ar milzīgu vēderu, gandrīz vispār neesmu izmainījusies visu grūtniecības laiku, tikai uz kājām celulīts :-D:-O un mugura dažreiz mazliet sāp, nekad nav bijis slikti - grūtnieču nelabums, ne reizi neesmu vēmusi, un arī enerģija ir super. Katram savs ķermenis un katrai citādāka grūtniecība. :-P

Ar mammu izrunāties nevaru :-( , dažas tā saka, ka noteikti sapratīs u.t.t., bet Jums nav ne jausmas, kādas ir bijušas man attiecības visu manu mūžu ar mammu... Viņa mani nav audzinājusi - uzaudzināja vecmamma, jau no pusaudžu gadiem teica, lai aprecos un izvācos, vienmēr, ir domājusi un domā, ka es viņai esmu kaut ko parādā. Visu savu bērnību atceros kā viņa dzēra un mainīja vīriešus pa nedēļām.
Es pati sevi esmu izskolojusi, apmaksājusi Uni, un visu dzīvi kopš vecmammas nāves, man bija 16 gadi, esmu pār sevi rūpējusies pati! Viņa nekad man nepirka ne drēbes, ne deva naudu - NEKAD! Tāpēc, ja neesat ar to saskārušās, tad nevajag teikt, lai ar viņu runāju, jo zinu, ka atbilde būs - un ko tagad? atdod adopcijai. vai teiks, ka tagad par dzīvokli būs jamaksā par 2 :-D

Unnn vēl, man atnāca šodien vēstule no VID! Ka priekšnieks par mani nemaksāja nodokļus, ka viņiem ir kaut kāds darba līgums, ka es tur strādāju tikai 3 mēnešus, bet manā līgumā ir rakstīts 8, ko arī nostrādāju :-D Ka visu to laiku ko strādāju, mans darba laiks esot bijis tikai 3 reizes nedēļā, kaut strādāju 5-6 reizes nedēļā. Takā, tagad tam cilvēkam problēmas ar VID, un nemaz nenožēloju , ka aizbraucu un uzmetu viņu!!! :-P
02.11.2015 14:21 |
 
Reitings 29
Reģ: 31.10.2015
Emm, mamma no pusaudžu gadiem teica, lai izvācos un aprecos, nevis vecmamma.
02.11.2015 14:28 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Lai arī es zīlniecēm un maģijām personīgi neticu, tomēr ir reizes, kad tas ir noderīgi - izklausās, ka tev nācis tikai par labu! Tāda kā pārliecība par nākotni radusies, ir, kam ticēt un uz ko cerēt.
Tomēr šobrīd tev jādomā par mazuļa laišanu pasaulē, nepieciešamajām mantām - varbūt tiešām krīzes centrs ir iespējams variants, ja esi bez naudas?
02.11.2015 14:35 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
KO TU ŠOS MĒNEŠUS LIETAS LABĀ ESI DARĪJUSI? - tiešām tikai gulēji, ēdi un degunu urbināji?
Vazājas pie zīlniecēm jopcik.. tu labāk domā, kur ar bērnu paliksi, kad māte vai pusbrālis-alkaš tev iespers ar kāju pa dirsu un izliks aiz durvīm! Tā vietā, lai pie visādām viszinēm vazātos, vērsies soc. dienestā vai kādā krīzes centrā. Pieaugusi meiča, bet uzvedas kā idiote, goda vārds!
Viena jauka iestāde ir - Misija Pakāpieni. Zvani.
02.11.2015 14:46 |
 
Reitings 29
Reģ: 31.10.2015
Virdzinija - es arī neticēju! bet, tagad zinu, ka tas viss tiešām ir, un cilvēki dažreiz dara tādas lietas, kaut paši nezin ko dara! :-|
No sākuma domāju, ka zīlniece izlasīja manu cosmo tēmu :-D, bet kad sāka stāstīt dziļāk, sēdēju ar acīm kā pūcei un klusēju :-D labi, ka ūdens bija līdzi, ko padzerties!
Man uzrakstīja vēstuli viena meitene, kas pateica, ka par krīzes centru un latvijas bērnu fondu, lai piezvanu viņiem vai uzrakstu, ka viņai tur pat zīdaiņu ratus iedeva - labus un pilnīgi jaunus! Drēbītes arī dažas bija jaunas, tad autiņbiksītes, pārtiku iedeva un daudzas citas higiēnas preces. :-) lai tikai saņemos paprasīt palīdzību, un ka esot tādi cilvēki, kas tiešām palīdzēs, un pretī neko neprasīs. Tur arī pieejams sociālais darbinieks, kas visu izstāstīs par pabalstiem, alimentiem, un vēl dažas vietas kur man kaut ko var iedot.:-)
02.11.2015 14:47 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Ļoti skumīgi, ka dzīvē ir tā, ka vecāki nav atbalsts, ir bijuši ciniski un es teiktu nožēlojami. Tas ir vēl viens iemesls darīt visu, lai Tev un Tavam bērnam tā dzīvē nebūtu, un Tavs bērniņš uzaugtu veselīgā gaisotnē, mīlēts un lolots.
:-(
02.11.2015 14:51 |
 
Reitings 29
Reģ: 31.10.2015
Selīna - ko esmu darījusi? Dzīvoju depresijā, tādā, ka viss likās neīsts! Jā, gulēju un degunu urbināju!!! :-( ta misija atrodas Tukumā. Neizmetīs vēl 2 mēnešus, jo esmu par tiem samaksājusi :-P
02.11.2015 14:53 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Ja neesi trollis, tad došu dažus praktiskus padomus, kas var noderēt. Jūtu, ka Tev šīs lietas nav skaidras.
1)VDI un VID ir divas dažādas iestādes; VDI varēji vērsties par darba tiesību pārkāpumiem (darba laika pārkāpumi, piemēram)
2) VSAA kārto māmiņalgu- ir vairāk pabalsti, ko maksā jaunajām māmiņām (piemēram, maternitātes pabalstu maksā, ja esi maksājusi nodokļus, bet, piemēram, bērna piedzimšanas pabalstu (vienreizējs, ap 400 eur) maksā visiem. Silti iesaku aiziet uz VSAA vai piezvanīt un painteresēties, ko tieši Tu vari saņemt!!!!
3) kad mazais piedzimst ej uz savu pašvaldību un prasi, ko vari dabūt tur- ir pašvaldības (lielākā daļa), kas automātā maksā naudu par katru jaundzimušo, noskaidro!!!
4) kad mazais piedzimst, dabū rokā tēvaini uz dzimtsarakstu nodaļu un nokārto, lai dzimšanas apliecībā būtu tēvs nevis tikai māte un strīpiņa! Tas ir ļoti svarīgi!!
5) uzmanīgi lasi darba līgumus, ko noslēdz, lai nav situācija, ka darba līgumā ir viens darba laiks, faktiski- cits. Un, vai darba devējs maksā nodokļus, ļoti viegli noskaidrot latvija.lv jebkurā laikā.
02.11.2015 15:02 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Vēderu mēģinu slēpt, kaut jau 27.11. jādzemdē, jo 99% , ka ja viņi uzzinās, ka gaidu mazo izmetīs mani arī, un ka neuzturēs mani ar mazo.


Neticu šim. Kas tad tev tā par māti..
02.11.2015 15:07 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Man liekas,tie cilveki kas pasi laastiem un tadam lietaam tic, arii piesauc, un tie kas baidaas. Ja netici tadam lietaam,domaaju neko uzlikt nevar.
Sada tipa situaacija ir bijusi daudziem cilveekiem,diemzeel.
Zeel,ka beerna teevs taa aizgaaja, varbuut pasam nepietika liidzekli un vienkarsi nebija gatavs beernam, tas patiesam skumiigi, tomer viirietis, ne jau kaads jaunietis. Varbuut apdomaasies. Kaitina taadi tirlini, kas uztaisit maak, bet audzinaat neko negrib un nejutas atbildiigi.
Ko tev iesaku, kaa jau te mineeja, par pabalstiem noskaidro un taa... ar laiku cerams,ka situaacija uzlabosies, tagad tev bus laiks kad jaaturpina dziive taalak pasai. Speeku!
02.11.2015 15:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits