Takši

 
Reitings 244
Reģ: 09.01.2014
Kurš taksis Rīgā ir visdrošākais? :D Vienkārši vienai jābrauc naktī būs mājās, bet kkā šoferiem neuzticos. Kā ar lady taxi?
29.10.2015 19:19 |
 
Reitings 452
Reģ: 25.09.2015
Braukāju ar Baltic/SOS/Panda... Viss vienmēr bija labi, patīk kad ar šoferi var parunāt pa ceļam. :)
30.10.2015 09:41 |
 
Reitings 231
Reģ: 26.05.2015
Parasti braucu ar RedCab - ir gadījies atstāt maku, telefonu (es aizmāršīga)- atdod pievedot pat klāt - tas pozitīvi.

Ar citām kompānijām nebraucu, jo gadījās nejaucība, tikko pārvācoties uz Rīgu, nosaucu adresi, pēcāk saprotu - ka nu ne tur ved, sāku protestēt, šoferis pagriezās ar skābu ģīmi, ka nu labi, labi brauksim kā es teikšu. Liku griezt otrādi un nogādāt no punkta A uz B, nevis no punkta A caur CDF uz B. Vairs lētučiem neuzticos. Iespējams, ka man jau tas vecums, ka gribas maksāt par kvalitāti nevis, ka tik lētāk.:-D
30.10.2015 09:45 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Tev ir paranoja :D neaiztiks tevi tas takša šoferis, viņš vnk dara savu darbu un pelna naudu tevi aizvedod no punka A uz punktu B :D
Varbut vnk nevajag iet pa nakti ara no majas ja tadas bailes :D
Un ja doma, ka no sievietem nav jabaidas, izlasi so te:
http://skaties.lv/latvija/sabiedriba/uzmanies-riga-sastopama-sieviete-kas-ar-ipasi-atstradatu-tehniku-apzog-citas-luk-ko-vina-dara/?utm_source=draugiem&utm_medium=link&utm_campaign=social&utm_content=free
:D :D :D
30.10.2015 09:47 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Panda,Eco Taxi.

Braucu ar drugu,kurš strādā kā taksists.Tad zinu,ka nokļūšu tur kur man vajag.

Ir bijuši visādi gadījumi, tāpēc ar Alvixu un Avoisu nebrauktu.
30.10.2015 09:47 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
Nu es bailes savā ziņā saprotu, uz ielas, beza dispičera, taksi tāpēc neķeru. Bet tā kā Rīgu pārzinu labi un vienmēr esmu par naudas ietaupījumu, vienmēr braucu ar Avoiss, palaboju, ja taisās braukt ne pa īsāko ceļu (lai gan pēdēja laika tak visi šoferi ar navigāciju tik un tā brauc, un tā autumātā leik īsāko), nekad nav rādīts skābs ģimis.
30.10.2015 10:22 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Izvēlos Pandu. Pēdējā laikā viņiem ļoti uzlabojies serviss - mašīnas jaunākas, šoferi forši, viss kārtībā.
Baltic Taxi principa pēc nepatīk ar savām uzskrūvētajām cenām, tāpat arī Red Cab.

No takšiem nebaidos, bet nu uz ielas noķertā SIA Koļa & Co. taxi arī nekāptu. :-D
30.10.2015 10:31 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Es arī parasti ar Pandu. Nekādas problēmas nav bijušas. Vienīgi vienreiz nācās tik ilgi gaidīt, ka aizgāju ar kājām mājās. :-D
30.10.2015 10:34 |
 
Reitings 231
Reģ: 26.05.2015
Baltic Taxi principa pēc nepatīk ar savām uzskrūvētajām cenām,


Man sāpīgais temats par visiem kaktu pakalpojumu sniedzējiem :-D Zini kā veidojas cena (algas jāmaksā, nodokļi jāapmaksā, mašīnas jāatjauno un ziemas riepas jāpērk)? Netīšām uzslēdzu "aizliegtais paņēmiens" - vai kāviņutur - runāja par taksometriem...nu zini ko :-D labi, katrs pelna kā māk, bet ja bremzes lētucim nodilušas - paldies nē.
30.10.2015 11:27 |
 
Reitings 191
Reģ: 07.03.2015
labi, katrs pelna kā māk, bet ja bremzes lētucim nodilušas - paldies nē.


viņiem 2x gadā jāiet tehniskā apskate un tur jau nu ar nodilušām bremzēm cauri nelaiž.
30.10.2015 13:02 |
 
Reitings 225
Reģ: 16.09.2015
Mīļākā takšu kompānija - Baltix Taxi. Vienmēr tīrs, pozitīvi, godīgi un neuzbāzīgi šoferi. Tajā pašā cenu kategorijā ir sarkanie, bet vilšanās šoferos.
Garākiem maršutiem (lidosta, Jūrmala - Rīga utml), kad gribas ietaupīt - ņemu Pandu.
Vislielākais šoks par Alviksu, nesen gāju pa ielu , ieraudzīju - stāv viens, spontāni iedomājos- paņemšu līdz RigaPlaza no centra. Mašīnā peregara aromāts, netīrs, šoferis latviski nerunā, nu briesmīgi.. Domāju, ok, galvenais tikt tiltam pāri un tad pēc iespējas- lekt ārā. Visdārgākais taksis to pašu maršutu par 5 aizvestu, te skaitītājs uzleca līdz 7:D
30.10.2015 13:17 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Parasti ir panda vai alviksa. Lēti. Ātri var aizbraukt. Un man piemēram vienalga kāda mašīna. Galvenais, lai mājās aizved. :D

Ar lady taxi nekad nebraukši vairs, ja vien nebūs pēdējā iespēja. Tās šoferes nekad nebrauc īsāko ceļu, bet met visādus līkumus, vienreiz viena aizbrauca pa labi, nevis kā vajadzēja pa kreisi, kamēr izbaruca atpakaļ nauda jau sakrājās. :D Un nav nemaz tik lēti.

Vecrīga-Dzirciems ar pandu vai alviksu ~3,50. Ar citiem ~4,50
30.10.2015 13:20 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Mašīnā peregara aromāts, netīrs, šoferis latviski nerunā, nu briesmīgi.. Domāju, ok, galvenais tikt tiltam pāri un tad pēc iespējas- lekt ārā.


šis ir tas iemesls, ko minēju :-D tipiskais lētais taksis...fuj :-|
Tikai karinjo gadījumā vēl sanāca pa dārgo...
30.10.2015 13:26 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Mio, varbūt Tu zini - ja nebrauc ar to taksistu, tad jau laikam nevar viņam ielikt vērtējumu, ne? Mums vienreiz viens sajauca viesnīcas, aizbrauca pie nepareizās, tad izdomāja, ka viņam vajagot 20 min,lai nokļūtu līdz īstajai (realitātē tās ir max5), k ko sāka burkšķēt, lai paši ejam pie viņa un vispār fuj. Nevarējām atrast opciju tādā gadījumā ielikt vērtējumu. (t)

Ja es braucu kopā ar vēl kādu, tad man vienalga ar ko, pārsvarā Taxify izmantojam, lieliska aplikācija!:-) Ja braucu vienītī, tad tikai ar RedCab, kaut kā tā ir iegājies jau kopš vispār sāku braukt ar takšiem. Tie Baltic nepatīk, jo vienreiz redzēju, kā uztaisa avāriju un aizlaižas (jā, jā, zinu, ka no šofera atkarīgs). Un apšaubāmajos nekad nekāptu, jūs te baigi ierēcat, bet zinu gadījumu (ok, pirms kādiem 8 gadiem), kad aizveda meiteni uz mežmalu taksists no firmas, ar kuru uzņēmumam ir līgums (!), bet, nu, k kāds Alviksveidīgais, par laimi viņai k kā veiksmīgi viss beidzās, neatceros vairs kā.

Par Lady Taxi arī esmu dzirdējusi tikai labas atsauksmes, bet pati ne reizi vēl neesmu braukusi.
30.10.2015 13:30 |
 
Reitings 225
Reģ: 16.09.2015
Pati jau es muļķe, nenoreağēju uz skaitītāju, domāju- labi, tikai mieru, lētuma dēļ var pieciest...:D Šķiet, ka sākuma atskaiti viņš uzlika kādus trīs eiro.
30.10.2015 13:31 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Braucu pāris reizes gadā, bet ar Smile taxi.
Nav pats lētākais, bet vismaz pieklājīgas mašīnas un šoferi daudz maz ok.
Panda gan nešķiet ok, labāk samaksāju kādu eiro vairāk.
30.10.2015 13:36 |
 
Reitings 132
Reģ: 07.09.2015
baltic patīk, jo šoferīši vienmēr labi izskatās un var labi parunāt. :) Par to ir vērts maksāt.
Parsvarā gan pārvietojos ar savu auto, bet ja ir situācija, kad vajag tad RedCab - ir bijušas situācijas, kad šofers gallīgajā pālī veda, tad izkāou ārā un zvaniju dizpičerei, jo kas tāds nav pieļujams. Ir bijis, ka pat esmu patīkami iepazinusies ar simpātisku šoferīti. :-D
30.10.2015 13:58 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
RedCab, Baltic taksi.
Tie ir tie, kuru numuri stāvieprogrammēti telefonā. Vispatīkamākie un tīrākie.
Plus - zinu, ka nepārmaksāju.

Ir dzivē vienreiz bijis aplauziens - ar baltiem takšiem. mercedes laikam bija, kas stāv vecrīgā pie Macdonalda.
Gribēja noplēst 25 latus par braucienu no Makdonalda līdz Radisonam, jo biju kopā ar draugu ( savā starpā runājam angliski).
Pateicu, lai nefantazē un ka neesmu ārzemniece, zinu, ka maksa nav augstāka par trīs latiem.
Aprāvās!
Ar tiem vairs nekad neesmu braukusi!
30.10.2015 14:11 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Baltic taxi, reizēm Panda.

Smile taxi vēl eksistē - man likās, ka ar kaut ko apvienojās.
No rītiem radio reklamējas Eco-taksi - vajadzētu pamēģināt varbūt, bet tā kā nebraucu regulāri, ir atlaižu karte Baltic taxi, tad kaut kā nesanāk mēģināt jaunus
30.10.2015 15:36 |
 
Reitings 18
Reģ: 04.10.2015
Man sāpīgais temats par visiem kaktu pakalpojumu sniedzējiem Zini kā veidojas cena (algas jāmaksā, nodokļi jāapmaksā, mašīnas jāatjauno un ziemas riepas jāpērk)? Netīšām uzslēdzu "aizliegtais paņēmiens" - vai kāviņutur - runāja par taksometriem...nu zini ko labi, katrs pelna kā māk, bet ja bremzes lētucim nodilušas - paldies nē.

tieshi taadu leetticiigo deelj cenas arii uzskruuvee , jo taadas aitas domaa ,ka augstas enas ir attaisnotas ar kvalitaati. Kakjim pat jaasmejas :-D ir taada lieta kaa videejaa tirgus cena ikvienai precei vai pakalpojumam. Izejot no taa arii reekjinam , kas ir kaut kaads sharashkina kantoris ar nodilushaam riepaam un kas ir vienkaarsi mantrausiigi kraapnieki
30.10.2015 17:31 |
 
Reitings 340
Reģ: 22.05.2011
Mio, varbūt Tu zini - ja nebrauc ar to taksistu, tad jau laikam nevar viņam ielikt vērtējumu, ne? Mums vienreiz viens sajauca viesnīcas, aizbrauca pie nepareizās, tad izdomāja, ka viņam vajagot 20 min,lai nokļūtu līdz īstajai (realitātē tās ir max5), k ko sāka burkšķēt, lai paši ejam pie viņa un vispār fuj. Nevarējām atrast opciju tādā gadījumā ielikt vērtējumu.


Domāju, ka tagad caur aplikāciju noteikti vairs nevar. Tai brīdī varbūt kaut kā var atteikt un uzrakstīt iemeslu. Ja zini kādus viņa parametrus (mašīnas numuru vai ko),tad gan jau var e-pastā uzrakstīt uz Taxify.
31.10.2015 11:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits