Tas pats - vīrieša/sievietes nauda. esmu apjukusi

 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Gribas pačīkstēt :'-(
Pēdējās dienās draugs kkāds sabesījies. Šodien izdevās izvilināt iemeslu - nauda.
Es strādāju (pilna slodze, virsstundas, normāla vidējā LV alga, sanāk gan dzīvei, gan atlikt mantojuma lietu sakārtošanai). Viņš studē pēdējo gadu, strādā pusslodzi, mamma viņam katru nedēļu sūta kko uz kontu.
Dzīvokli maksājam precīzi uz pusēm, saimniecības lietas pērku es. Paliek pārtika. Šodien viņam jautāju, vai varu kā palīdzēt, lai nav jābesās par naudu. Uz ko dabūju baigo belzienu (metaforiski). Izrādās, ka viņam visnepatīkamākais no tēriņiem ir pārtika darba dienās (es darba dienām mājās no darba nāku ap 20, bet viņš jau no 12iem pa mājām, tāpēc darba dienās viņš ir uz veikalu gājējs). Es darba dienu vakaros ēst netaisu - jau tā atnāku 20os,vēl uz veikalu, tad jāēd pus10 vakarā - man ļoti nepatīk ēst kotletes naktī, viņš bez gaļas nepaēd vnk. Oktobra sākumā uzvārīju viņam veģetāru zupiņu, joprojām piemin. Tā kā viņš ir mājās visu dienu, parasti kko uztaisa pusdienās, to mēs abi paēdam arī vakarā, kad es atnāku (vakariņas). Nedēļas nogalēs brokastis,pusdienas, ēšanu ārpus mājas maksāju es, kkādu kārumiņu bieži atnesu mājās arī darbadirnās. Tad nu viņš man šodien pateica,ka man būtu jāmaksā vairāk par ēdienu.
piedāvāju viņam kopīgu pārtikas budžetu - uztaisīt kontu, kurā kopīgi liekam finanses pārtikai un izmantojam - sen pie tam - pateica "atkal man viss jādara" un pēc mirkļa paziņoja, ka tas neko neatrisinās.
piedāvāju dot viņam nedēļas sākumā naudu pārtikai, lai jau necieš tādas mokas, kas rodas man iedodot no sava sagatavotā ēdiena mazliet - neko neatbildēja.
Un tad vēl klausījos kādus aprēķinus, ka ir 5 darba dirnas un tikai 2 brīvdienas... karoč sapratu, ka viņš jūtas, ka manis barošana ir ielākā problēma, kāpēc viņam naudas nav.
Jautājums: vai tiešām esmu briesmonis-naudas izsūcējs, ja vakariņās ēdu vīrieša sagādāto ēdienu?
Otrs: mazliet jūtos jau pēc nospiesta kukaiņa, jo eju darbā, tīru māju, rūpējos par savu un viņa ģimeni un pretī saņemu to, ka apēdu visu viņa naudu. Kad bija saruna par palikt kopā vai šķirties prombraukšanas kontekstā, nolēmām kopā, lai vai kas, bet ...
Tagad braucu uz dažām dienām viena pabūt, un.. jo vairāk km no mājām, jo absurdāk jūtos par šo situāciju. Es neuzskatu, ka viņam mani jāuztur, bet to, ka viņš skaita, cik viņam izmaksā rīsi, ko apēdu.. un nesaprotu, vai man jāuztur vīrietis,kas pats iet darbā, saņem stipendiju un regulāru finansiālu atbalstu no mammas un tēta? Tam sarakstam jāpievieno arī "draudzene ieskaita"?
29.10.2015 15:58 |
 
Reitings 214
Reģ: 10.09.2011
sienā caurumu špaktelē jau mēnesi - es nevaru sev tapetes guļamistabā izlīmēt


Sieviete pati ķeras klāt remontdarbiem, apbrīnojami. Man tava drauga vietā būtu kauns. Nekādas vīrišķas rīcības :-/
29.10.2015 16:53 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Un šīs diskusijas iespaidā vīriešiem būs pamats kaukt - sievietes ir izmantotājas :D
29.10.2015 16:55 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Jēzus, tak man pusaudzis ir, nevis vīrietis

Tā izklausās. Un no tā, ka tu ar viņu nēsāsies apkārt kā ar jēlu olu, viņš par vīrieti neizaugs... Ja nu tu gadījumā tomēr gribi pati viņu audzināt.

Kāds ir pozitīvais pienesums no šīm attiecībām?

+++
29.10.2015 16:59 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Vairākkārt ir bijuši lieli strīdi, kad atkal atrodu kādus netīrs traukus guļamistabā zem gultas
kaut kur vienmēr ir nomest papīri, kkādas drēbes un kaut kur, kur neesmu paskatījusies, kalst kāds šķīvis.
Jēziņ, un es domāju, ka mans mīļums ir ruksis, jo zeķes nosviež pie gultas nevis aiznes līdz veļasgrozam. Nekad vairs viņam to nepārmetīšu!:-O
29.10.2015 17:06 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Ņemot vērā, ka jums tāpat gaidāma šķiršanās, jo ceļi šķirsies, lēmums palikt kopā "lai vai kas" no viņa puses izskatās pieņemts tāpēc, ka tā ir izdevīgi. Kur viņš viens liksies par to naudu, ko pagaidām nopelna? Vai nu atpakaļ pie mātes (diez viņa auklētos vai zāģētu?) vai arī dzīvos viens kādā kopīgi īrētā dzīvoklī, kur tad nu pašam nāksies vākt aiz sevis, barot sevi un izklaidēt brīvdienās.
29.10.2015 17:07 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Par mājas pienākumu norīkošanu viņam - nekad nesanāks.


Tad nostādi viņu izvēles priekšā. Vai nu viņš tīra māju un dara VISUS mājas darbus un tu tad arī maksāsi vairāk par pārtiku, vai arī iet meklēt darbu lai nebūtu pa dienu jāguļ un jaiznieko laiks pa kuru vismaz var drusku piepelnīties lai paša mātei nauda nav jāprasa, vai arī trešajā gadījumā lai viņš vācas dzīvot pie savas mātes kur viņam visu uz paplātes noliks priekšā!

Nē, ja mēnesi nevar caurumu aiztaisīt ciet vai traukus aiznest vismaz uz izlietni tad viņš nav darītājas, viņu ir jāstumj un jāgrūž + tam visam tev vel viņam naudu jādod, nu kam tas vajadzīgs?
Normāli vīrietis nevis prasītu lai viņa sieviete maksā vairāk izdevumus, bet pats atrastu ko darīt lai nopelnītu to papildus naudu, bet nu šim lūk diendusa ir svarīgāka. . .

Es vel saderu ka tev viņš liek maksāt vairāk par ēdienu kuru viņš pats gan jau vien norij. . skopums un slinkums, nav jēga no tāda.
29.10.2015 17:08 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Nu, ir jūtas - tas ir vienīgais arguments, kāpēc lielajā sarunā (par nākotni - esam kopā vai šķiramies) nolēmu tomēr palikt kopā.
Viņš gan toreiz izteicās, ka es jau vienmēr karjeru likšot pirmajā vietā.

Un, mani tūlīt nories - ir par ko, bet es dažreiz iedomājos - varbūt labāku attieksmi, kaut kādu iniciatīvu no vīrieša pateikt labus vārdus, likt justies skaistai, varbūt vienreiz puķes atnest, pacīnīties, nevis pagriezt muguru - varbūt es neesmu to visu aprakstīto lietu vērta, varbūt es vienkārši neesmu no tām mīlamajām sievietēm. Varbūt labāka attieksme ir tikai mūsdienu glancēto žurnālu un Holivudas filmu uzburta ilūzija, un realitāte ir - sieviete ar špakteli, kas katru mēnesi ieskaita vīrietim naudu par vakariņu gatavošanu?
29.10.2015 17:09 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Jēziņ, un es domāju, ka mans mīļums ir ruksis, jo zeķes nosviež pie gultas nevis aiznes līdz veļasgrozam. Nekad vairs viņam to nepārmetīšu!


Manējam arī reizēm patīk spēlēt paslēpes ar zeķēm :D tad aiz dīvāna šķirbiņā atrodu, tad kaut kur gūltas malā mētājas un tā var meklēt un meklēt tās zeķes :D

Bet nu, ok manējam nav tā dižā tīrība ar zeķēm vai drēbēm, bet pats aiznesīs traukus prom un ja arī nebūs aiznesis tad palūdzot to uzreiz izdarīs. Ja pasaka ka kaut kas mājās ir jaizdara, tas nevis būs kaut kad nākotnē jaizdara, bet gan draugs uz līdzenas vietas ies un to izdarīs.

Ir tādi kas daudz runā un tādi kas vienkārši dara..
29.10.2015 17:11 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ieva294, Tava iztēle nav Holivuda.. tā ir ļoti reāla ikdiena sievietēm, kas izvēlas sev attiecīgus vīriešus (tādus, kas nēsā uz rokām).. :)
29.10.2015 17:12 |
 
Reitings 177
Reģ: 28.10.2015
Ieva, Tu šķiet, pati jau zini atbildi.

Negribu būt uzbrūkoša, bet šai diskusijai var būt tikai 2 rezultāti, ko esi vēlējusies dzirdēt - pažēlo vīrieti, esi saudzīga, esi māte, nevis mīļotā, ieskaiti naudu, nomazgā traukus, savāc zeķes, jo Tu taču viņu mīli.

Otrs rezultāts - ņem kājas pār pleciem un dodies iekarot savus mērķus.
29.10.2015 17:15 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ieva294 J es būtu vīrietis es ar tevi uz līdzenas vietas gribētu būt kopā, jo tu izklausies gan pacietīga gan arī darītāja! Stipra sieviete un tev blakus vajag stipru vīrieti nevis dēlu!
Ir gana daudzi vīrieši kas tevi novērtētu, mīlētu un arī tev to caurumu sienā aiztaisītu ciet. Tev nav jēga paciest šo vīrieti ja viņš atsakās pilnībā jebko mainīt savā dzīvē, bet no tevis grib pieprasīt vairāk.
29.10.2015 17:15 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
varbūt es neesmu to visu aprakstīto lietu vērta, varbūt es vienkārši neesmu no tām mīlamajām sievietēm.

Lūdzu, NĒĒĒĒ!!
Viņš gan toreiz izteicās, ka es jau vienmēr karjeru likšot pirmajā vietā.

Vai tas ir attaisnojums viņa pašreizējai rīcībai? Starp citu, tādas attiecības tikai motivē karjeristes.
29.10.2015 17:16 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Holivuda ir Holivuda. Bet arī dzīvē ir cilvēkiem normālas un cieņpilnas attiecības.
Tu pārāk sevi lauz, lai sadzīvotu ar šo eksemplāru. Cik ilgi tu tā vēl sevi mocīsi?
29.10.2015 17:16 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Nu ok, es arī varu paņemt špakteli un aizšpaktelēt caurumu, nokrāsot durvis vai sienā naglu iesist, ja vīram nav tam vienkārši laika. Bet, ja vīrietis gulšņātu mājās un tad nevarētu neko izdarīt, pat tik daudz, kā savākt aiz sevis, tad es toč ilgi neciestu.
29.10.2015 17:16 |
 
10 gadi
Reitings 4040
Reģ: 02.01.2011
zini, savelkot kopā ar veco diskusiju, šķiet, ka puisis sapratis, ka vienalga sekos šķiršanās un līdz ar to vairs nav jēgas šai attiecībās neko ieguldīt (savākt aiz sevis, nebūt skopam un pabarot meiteni). tāpēc tagad grib, lai pati maksā par katru savu kumosu no viņa katla.
29.10.2015 17:17 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Tu tiešām neesi tā vērta, bet ne tāpēc, ka neesi kā no žurnāla vāka, bet gan tāpēc, ka šajās attiecībās esi uzņēmusies pusaudža mammas lomu. Un tāpēc Tavs vīrietis uzvedas kā pusaudzis. Pamaini savu attieksmi pret vīrieti - ļauj viņam justies kā vīrietim!! Vai kādreiz esi pateikusi vienkāršu PALDIES par sarūpētajām vakariņām? Esi teikusi viņam cik daudz Tev tas nozīmē? Protams, ka viņam sākas niķi, jo "mammīte" viņu nenovērtē. Viņam liekas, ka viņš tik daudz atdod Jūsu ģimenei, bet no Tevis ne paldies, ne buča, bet tikai domas - "es strādāju vairāk, es skaitu viņam naudu, utt". Izbeidz to darīt! Atkārtošos - ļauj vīrietim būt vīrietim! Par katru viņa darbiņu - pasaki paldies, pasaki cik daudz Tev tas nozīmē, ka viņš tā RŪPĒJAS par Tevi. Par to sienu - pasaki, ka viņš Tevi darītu laimīgu, ja aizšpaktelētu to caurumu. Un saki to patiesi, nevis ar sarkasmu vai pavēles izteiksmē un redzēsi, ka Tavs vīrietis to arī izdarīs, jo VĪRIETIM sagādā prieku darīt laimīgu SIEVIETI. Esi sieviete, par kuru ir prieks rūpēties! Pagaidām Jūsu lomas ir - mamma un pusaudzis, jo TU un tikai TU esi uzstādījusi šo likumu. Beidz skaitīt viņam naudu. Beidz uzstādīt noteikumus, atskaitīt viņu par traukiem zem gultas, skaitīt viņam naudu. Tas ir vīrieša pienākums rūpēties par savu sievieti un viņiem patīk to darīt!!! Tev ir tikai jāļauj to darīt!
29.10.2015 17:19 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Paskaties uz savām attiecībām no malas, uzskaiti pozitīvo un negatīvo jūsu attiecībās, paskaiti tās naudas summas un tad padomā, vai gadījumā tev vienai dzīvojot bez šī vīrieša nebūs vieglāk gan fiziski, gan garīgi, gan arī materiāli?
29.10.2015 17:19 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
aaaarpraaaaacccccccccccccccccc!!!!!!!! SIEVIETE ATJEEDZIES!!!!!!
29.10.2015 17:20 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ar tādu vīrieti nekāda kopīga nākotne nav iespējama, jo tas nemaz nav vīrietis, bet bērns. Ja gribas nodarboties ar labdarību, tad labāk adoptē kādu bērnu, par kuru rūpēties, jo atšķirbā no Tava drauga, tas vēl ir saudzējams un žēlojams cilvēciņš.

Bet tādam "virietim parādītu durvis, lai mācās, ka dzīve ir skarba.
29.10.2015 17:21 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Protams, ka viņam sākas niķi, jo "mammīte" viņu nenovērtē. Viņam liekas, ka viņš tik daudz atdod Jūsu ģimenei, bet no Tevis ne paldies, ne buča, bet tikai domas - "es strādāju vairāk, es skaitu viņam naudu, utt".


A kur vispār ir teikts ka autore nepasaka paldies kad ko labu izdara vai pēc vakariņām? Ak jel kas viņai jāklanās tā veča priekšā lai tik viņš izdara parastus darbus kā savāc aiz sevis vai izdara kādu mājas darbu? Kam tāds vajadzīgs? Un nafig vecenei ir tādam jāklanāsu un jālūdzās?

Ja viņš grib lai viņu novērtē kā vīrieti tad lai sevi arī parāda kā vīrieti nevis kaprīzu pusaudzi.
29.10.2015 17:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits