Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

PCOS

 
Reitings 1
Reģ: 27.10.2015
Sveikas,meitenes-sakuma jau atvainoshos par to,ka raksti bez garumzimem,bet datora pec parinstalacijas nav ielikta LV valoda! :(


Man sasapejies jautajums Jums ir-par policistisko olnicu sindromu-man to atkalaja nedelju atpakalj.,Jo saka likties bezgala aiozdomigi,ka jau pusotru gadu censhamies tikt pie otra berninja-un neka-pluss svars gada laika nacis klat par 16(!!!!!!!!!) kg,ieverojot tadu pashu dzives veidu,ka lidz shim..Ja pirms gada biju 62 kg,augums 1,70m,tad tagad svars78(!!!!!!!!),jutos SAUSMIIIGI!!!Bet protams galvenais-berninsh!
Tad nu gaju pie ginekaloges un stastiju savu sapi-aizsutija uz USG,un-jaa-PCOS :(
Izrakstija man DIANE35 un teica,ka,lai dzeru vismaz 3 meneshu,tad uz USG,lai redz vai visas cistas pazudushas un,tad jau uz pavasari vareshot iepriecinat viru un devingadiigo meitu ar sen gaidito zinju.Svars arii normalizesoties.
Tad nu vakar nopirku zaales(daktere gan teica,ka jasagaida MR un tad jasaak dzert.)

Varbuut kadai ir bijusi pieredze ar sho visu un vai rezultats pozitivs galu galaa? :)
p.s. hormonalo kontracepciju nekad neesmu izmantojusi-shi bus pirma reize!

Paldies Jums,jau ieprieksh!
27.10.2015 17:31 |
 
Reitings 119
Reģ: 29.05.2015
Draudzenei ir PCOS. Lietoja OK. Kad pārtrauca, tā uzreiz tika pie bērniņa :-)
27.10.2015 23:57 |
 
Reitings 239
Reģ: 31.01.2014
Man arī ir pazīstama sieviete, kurai ir policistiskas olnīcas un viņa ir veiksmīgi tikusi pie bērniņa. Kaut gan tas aizņēma mazliet vairak laika.
29.10.2015 22:54 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Man arī bija PCOS. Lai gan nebija plāns tikt pie bērna, ar OK olnīcas savedu kārtībā uz noteiktu laiku, jo pēc tam cistas atkal metās iekšā, tiesa, ne tik daudz. Tikai atceries, ka no OK arī var būt dažādas blaknes.
29.10.2015 22:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits