Ārzemes, ceļojums

 
Reitings 603
Reģ: 08.08.2012
Sveikas! Tā kā ārā sāk palikt auksts, domas vilina uz kādu siltu vietiņu. Kas ir tās vietas, kur pašas esat bijušas, gribat doties? Interesē kaut kas ne tik standarta kā Turcija, Ēģipte, Tenifere, taču arī lai cenas nav gluži kā uz Austrāliju.. :D Šobrīd interesi visvairāk piesaistījušas Maroka, Malta, Sicīlija. (l)
25.10.2015 17:13 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Ja man blakus sēdētu bļaujošs bērns, tad ciestos un varbūt mammai vēl piedāvātu palīdzīgu roku... Domāju, ka nav prāta darbs ar pavisam maziņu kaut kur doties- mazums kas notiek- slimības, sliktumi lidmašīnā, un galu galā arī apkārtējiem var būt traucējoši. Es, zinot sevi, vai nu izvēlētos īsos ceļojumus ar auto, vai arī sēdētu mājās, jo no ceļošanas ar mazo nekas labs nebūs- grūti būtu gan man, gan bērnam. Galu galā- siltās zemes tak nekur nepazudīs. ;-)
26.10.2015 12:15 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Sākumā gribējām uz Kanārijām, bet beigās izvēlējāmies Porto, izskatās ļoti labi, vairāki draugi arī ir sajūsmā par to vietu un sanāca arī izdevīgāk, kas bija šoreiz noteicošais, jo ir jāplāno īstais medus mēnesis, kur vajadzēs gana daudz, lai izdarītu visu, ko gribas. :-)

Par Tavām nosauktajām - jā, man liekas, ka Maroka noteikti kādreiz ir jāiepazīst..par to arī daudz sajūsmas pilnus komentārus esmu dzirdējusi. :-)
26.10.2015 12:26 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Vecāki plāno doties uz Siltajām zemēm tepat Eiropā. Bet zina tikai krievu un vācu valodu. Kur jūs ieteiktu doties, lai būtu vieglāk komunicēt ar vietējiem?
26.10.2015 12:29 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Nu, es nevaru garantēt, ka būtu super iecietīga, ja man sīkais lidmašīnā visu laiku bļautu ausī. Es neatšķiros no bērna vecākiem, jo domāju par sevi, esmu pelnījusi mieru, klusumu, tāpat kā viņi ceļojumu. Ja bendē manu lidojumu, lai samierinās, ka pabendēju viņu nervus. :)
26.10.2015 12:32 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Kuba ir fantastiska un rekomendejama. (l)

Goa - mazliet par daudz turistu. Salidzinajumam ar Indijas dienvidu dalaam, Goa isti nerekomendetu. Tad jau labak paskatities uz Andaman islands

Tenerife ir laba atpuuta, ja negribas taalu braukt.
Septembrii veel Ibiza ir apsverama, bet nebiju sajuusmaa. Prasta un vulgaara atmosfeera, iznjemot, ja izbrauc uz neskartajiem dabas sturisiem. Tie gan bija skaisti.

Mana muzha love ir Griekija, lidz ar to rekomendeju noteikti gan sauszemi (lidz oktobra sakumam Halkidiki), gan ari salas. Mana milaka ir Lefkada, bet uz to velak ka oktobrii ari neaizbrauksi sauloties. (l)
26.10.2015 12:34 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Zīdainis ir jāņem līdzi, jo atstāt uz nedēļu kādam ir pārāk... Nu, ne visiem ir, kam atstāt.


Oh, vēl ir tādi cilvēki, kuri var atstāt saavu zīdaiņīti uz nedēļu kādam, lai tikai aizbrauktu ceļojumā?? WTF???:-O
Mnuprāt, divus gadus (grūtniecības vēlākie mēnešie un zīdaiņa periods) var iztikt bez ceļojumiem. Sev un bērnam mazāk problēmu būs.
26.10.2015 12:37 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
julenok, nu gan jau ir arī tādi, bet es cenšos paskaidrot meitenēm, kāpēc ģimenes izvēlas ceļot ar zīdaini. Ir cilvēki, kam zīdainis nav šķērslis ceļot, kuri nevēlas mainīt savu dzīvesveidu un pārtraukt ceļošanu vairākas reizes gadā zīdaiņa dēļ.
26.10.2015 12:43 |
 
Reitings 735
Reģ: 29.01.2009
man šķiet, ka katrs var darīt kā grib & mums visiem būtu jāmācās pieņemt atšķirīgo - nevienu nenosodot! cits grib & ceļo ar mazo, cits neredz tam jēgu un neceļo. :)

par Kubu - mūsu variants bija braukt uz kūrortu ar all inclusive, bet pāris dienas noīrēt mašīnu/motorolleru un uz "savu galvu" braukt "īsto dzīvi" skatīt. cilvēki super draudzīgi, sistēma/valsts iekārta kapitalismā dzimušajiem & augušajiem ļoti eksotiska + vel ļoti, ļoti skaistā daba un tirkīzzils okeāns! kaut gan bieži tiek slavas dziesmas dziedātas Havanai, man lielpilsētas nepatika - liela drūzma & ļoooti uzmācīgi ubagi! mazās pilsētiņas, kur tūrists netiek skatīts kā naudas maiss šķita daaaaudz baudāmākas.
26.10.2015 22:52 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Virdzinija, to es saucu par egoismu augstākajā pakāpē!
Piekrītu Julenok.
26.10.2015 23:12 |
 
Reitings 548
Reģ: 07.02.2013
Vai kāda ir ceļojusi uz Īriju? Kāda pieredze, kā patika/nepatika?
26.10.2015 23:23 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Es personīgi ar tik mazu bērnu neriskētu braukt uz Maroku, Ēģipti vai Indiju. Ja nu mazais saķer kādu bacili, bērna veselība tomēr svarīgāka, sevišķi tik mazam. Izvēlētos kādu Eiropas valsti, kur higēnas apstākļi ir mums pierastāki - Itāliju, Spāniju, Portugāli. Noteikti skaties kādā vietā apmesties, daudzi kūrorti ir tieši piemēroti ceļošanai ar mazuli (gūltiņa mazajam, vanna nevis tikai duša, par mazuli nav jāmaksā papildus utt.)
26.10.2015 23:45 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
fb bija ļoti jauks žests no vecākiem lidmašīnā ar mazu zīdaini - sagatavota `labumu paciņa` blakussēdošajam ar zīmīti no `zīdaiņa` ar atvainošanos par raudāšanu un paciņā visādi lidmašīnā paredzētie labumi - ausu aizbāžņi, košļenes, šokolādīte, konfekte utml. jauki.
26.10.2015 23:56 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Sicīlija ir jauka. Bet Sardīnija man patīk labāk. Vēl labāk Neopoles piekraste, Amalfi. Oktobrī tur vēl var atpūsties tīri labi. Tagad Kanārijsalas.
27.10.2015 00:10 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Unique, tikai nebraucat uz tadam valstiim, kaa Montenegro vai Horvatija. Nekur nevaresiet aiziet, visur trepes un rati jaastiepj. Mums paveicas, abas vietas dzivojam apartamentos, kuri bija uzreiz ar izeju uz pludmali, ka ari apartamentus irejam ar lielu terasi, nopirkam tur bebim baseininju un abas sedejam baseininjaa.

Mes ar mazo esam izcelojusi 3 valstis lidz bebei bija 7 meneshi. Neko briesmigu neizjutu, lidmashina vinja mums uzvedas neizsakami ideali, nesaprotu kur tadam mazam bija pacietiba klusi sedet klepii.

Ir cilvēki, kam zīdainis nav šķērslis ceļot, kuri nevēlas mainīt savu dzīvesveidu un pārtraukt ceļošanu vairākas reizes gadā zīdaiņa dēļ.


Tas ir par mums. Protams, celojumi ir savadaki, manam viram patik 5 reizes diena ieiet katra bara, restorana, izdzert kafiju, viina glazi, est visu laiku pa restoraniem, bet man tas bija tiiiik gruuuti, kaut vai abi uz pusem ar mazo "njemaamies", es nevareju izbaudit tas pasedeshanas. Jo mana ratos nesezh kafejnicas un baroshanas kreslinjaa arii nesezh, vinjai vajag pa rokaam un tas ir tiiiik gruuti....Visas mantas atri apnik, iemacijas visu no ratiem mest ara. Kopuma ar bernu celojumu izbaudiju, forshi redzet ka tads mazins par visu priecajas.(l)
27.10.2015 00:11 |
 
10 gadi
Reitings 4268
Reģ: 03.08.2009
Maltā ir ļoti skaisti, bet tad jābrauc vai nu pavasarī vai rudenī. Nekādā gadījumā jūnijā-augustā, jo tad tur viss ir izdedzis un šausmīgi karsti. Mēs ar draugiem Maltā dzīvojāmies nedēļu un tikai vienu no visām tām 6 dienām aizbraucām uz Valletu un Maltas "galveno salu", pārējo laiku pavadījām Gozo salā, jo tur bija daudz mazāk tūristu un redzēt arī bija ļoti daudz ko. Maltā forši tas, ka gan pašā Maltā, gan Gozo ir lieliska sabiedriskā transporta sistēma un visur var tikt bez stresa :)

No tālajiem ceļojumiem, iesaku Taizemi. Ar vīru bijām pagājušajā janvārī. Tikai tur viss labi jāizplāno un vajag pabraukāt apkārt nevis palikt vienā kūrortā. Ja kādai vajag, varu arī uzrakstīti mūsu maršrutu un aktivitātes, varbūt, ka noder. Taizeme tiešām ļoti interesanta un skaista, par spīti vietējo nevīžībai pret dabu.
27.10.2015 00:16 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Story, tieši tevis aprakstītais mani attur no ceļošanas, jo man liekas - kāda jēga aizbraukt ceļojumā, ja nevarēšu ar visu sirdi un dvēseli baudīt ceļojumu, jāpielāgojas bērna režīmam, jāuztraucas, vai bērns nesāks protestēt (esmu no tiem, kas pārdzīvo par bērna raudāšanu publiskā vietā, t.sk. lidojumā). Visu dienu likt bērnam sēdēt ratos šķiet nežēlīgi, dzīvoties ar bērnu pie baseina nešķiet atpūta, jo jāvaktē, lai neierāpo/neiekāpj baseinā, jāskraida pakaļ... Vārdu sakot, man ceļot ar zīdaini galīgi nešķiet ērti, tāpēc es pagaidīšu vai nu saprātīgu vecumu (neuzskatu, ka 1 gada vecumā var kaut ko sarunāt), vai arī brīdī, kad bērns būs gatavs nakti gulēt bez vecākiem, izlūgsimies radiem nedēļu brīvlaika 8-) BET es atzīstu, ka man grūti izkāpt no savas komforta zonas, tāpēc priecājos par tiem vecākiem, kas tomēr nebaidās un dodas ceļot kopā ar sīčiem :-)
27.10.2015 09:35 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Piekrītu viedoklim, ka Itālija ir neizsmeļama :)

Par ceļošanu ar mazuļiem..man arī ir skeptiska attieksme. Jau lidmašīnā vairākas h atrodoties var saķert kādu neforšu vīrusu. Turklāt tik agrā vecumā bērns tāpat neatcerēsies aizraujošo ceļojumu :)
Ideāli, manuprāt, būtu kādu laiciņu atturēties no ceļošanas..vai arī mazuli uzticēt vecmāmiņām :)
27.10.2015 09:54 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Par ceļošanu ar mazuļiem..man arī ir skeptiska attieksme. Jau lidmašīnā vairākas h atrodoties var saķert kādu neforšu vīrusu. Turklāt tik agrā vecumā bērns tāpat neatcerēsies aizraujošo ceļojumu
Ideāli, manuprāt, būtu kādu laiciņu atturēties no ceļošanas..vai arī mazuli uzticēt vecmāmiņām


Domāju identiski.

Turklāt ja jau ir vēlme atpūsties, tad no visa, nevis pieskatīt mazo :)
27.10.2015 09:56 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Pēdējais ceļojums , kur es biju ir Krēta! Arī daudz , ko skatīt, silts laiks, skaisti skati, dzidrs ūdens.

Lēta mašinu īre, kopumā esmu ļoti apmierināta ar braucienu :)
27.10.2015 10:00 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Kādā cenā var iekļauties, ja dodas uz Kubu? Nu apmēram.
27.10.2015 11:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits