Uģis Kuģis - Sievišķība

 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Sveikas! :)

Gribēju uzsākt sarunu vai dzirdēt Jūsu domas par šo jauno-veco aizsākumu, par ko runā Uģis Kuģis, par vīrieša un sievietes lomu. Viņš ir kļuvis ārkārtīgi populārs facebook vidē, kas liek domāt, ka tiešām sākam atgriezties pie kā zināma? Pie kaut kā, kas trūcis?
Pati pēc šķiršanās sāku aktīvi meklēt sievietes/vīrieša jautājumus, bija aktuāli un principā šķiet, ka tas, par ko viņš runā, ir īsts un aktuāls arī šodien.

Kā jums šķiet, vīrietis sagādnieks, sieviete pie pavarda - vēsture vai esošs modelis? Vai arī abi dzimumi tomēr vienlīdzīgi? :)

Man pašai par pārsteigumu, ļoti šāds modelis izrādījās derīgs.
22.10.2015 17:25 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Paula, es ieraudzīju to reklāmu un gandrīz ar kafiju aizrijos! :-D vispār tā tamponu reklāmas estētika tāda it kā es tv ar vagīnu skatītos... :-D
22.10.2015 20:40 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Biju viņu ieverojusi FB,tad izlasīju interviju Ievaa un pec taas nepatika vēl vairāk. Nodraztas frazes, laiko praktiski jaunas meitenes. Neko jaunu un nedzirdētu nepasaka. Nu glums tipiņš tāds. Par valgaam acim tik precīzi pateikts!
22.10.2015 20:42 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Esmu realiste, man viņa sapņotāja teksti šķiet pārāk naivi. Viņš labi veic savu darbu, raksta to ko vēlas dzirdēt sievietes, sievietes iet uz semināriem, maksā viņam naudu. Un tas ir viņa bizness. Es to nelasu, dzīvoju savu dzīvi, kura mani apmierina un es jūtos laimīga :-)
22.10.2015 20:52 |
 
Reitings 272
Reģ: 01.03.2015
Nebrīnos, ka viņš savas teorijas pamato ar Vēdām, jo hinduistu zemēs (Indijā, Pakistānā, Maurīcijā, un citās nabadzīgās, atpalikušās austrumu/Āfrikas valstīs) sievietēm vispār nav praktiski nekādu tiesību vai vērtības. Skaidrs, ka viņām vēdās nekāda īpaša strādāšana nav paredzēta, viņām vispār nav paredzēts no mājas tālāk par pagalmu iziet un iepīkstēties pirms vīrs ir devis komandu runāt. Un tagad latvietes arī šo atpalikušo mācību no Bengladešas un citām lieliskām zemēm pārņem un stāsta, cik viss garīgi un lieliski Pilnīgs sviests.


Bābām bābu domāšana, neko nepadarīsi.

Strādāt negrib tās, kas:
1) ir slinkas
2) ir par tupu, lai tiktu pie laba darba

normālas sievietes visas strādā. Pārējās ir durenes, kas sapņo par alfa tēviņiem un vispār nesaprot, kāds izskatās normāls vidusmēra vīrietis. Normāls vecis nav terminators. Kā reiz viens no maniem kolēģiem pagājušajā nedēļā tika izmests no darba. Bija uzkalpojies diezgan augstu, principā viens vilka bābu ar visu vezumu, un tagad 42 gados viņam vienkārši aizgāja ciet no mentālas pārslodzes. Nezinu, cik viņam tagad ārstēšanās paņems mēnešus vai gadus un naudu, līdz bāba atkal varēs šo jūgt vezumā un dzīt uz priekšu, jo redz Vēdās rakstīts, ka tā ir baigi pareizi un baigi labi. Pastrādājiet ar normāliem psihoanalītiķiem, tak večiem tas ir galvenais mentālu problēmu iemesls - bāba, kas tup mājās, neko nedara, un tik dirš, kā vecim viņai viss jāpienes uz paplātes, kā viņai vajag vairāk un labāku, ka viņš nav īsts vecis un tā tālāk.

Jums durenes vajag iet līdzi rietumiem, nevis pasaules padibenēm. Tupām valstīm pakaļ skrienot tādā pašā tupumā arī attapsieties.
22.10.2015 21:02 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
oij jā, beidzot sieviešu kanāls. visus šos gadus nabadzītes skatījāmies vīriešu kanālus vīriešu auditorijai :D gribēju par šo uzcept tēmu, pajautāt meiteņu viedokļus, bet noslinkoju.
22.10.2015 21:09 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Līze-Krīze. Es nevaru!!!:-D:-D
22.10.2015 21:14 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Attiecības būs harmoniskas tikai tad, kad katrs atradīs sev vispiemērotāko modeli. Pilnībā noliegt vienu vai otru - nav pareizi, jo cilvēki ir ļoti dažādi un ne visi spēj (un nevajag arī!) dzīvot pēc vienas konkrētas shēmas.
22.10.2015 21:17 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Par sievishkibu runajot, vai skataties jauno S●TV - jauno sievieshu kanalu?

Vakar uzmetu aci. Kaut kā nesaista, tāds lēns un pliekans, šablonisks. Noskatījos to raidījumu ar Grētu Gorjučko-garlaicīgi. Galenais, ka studijā sēž Linda Leen un beigās uzaicina dūlu Katrīnu Puriņu, kura sāk stāstīt par "sievietes misiju-bērnu dzemdēšanu" utt. un blakus Linda sēž. Pie sevis nodomāju, nu wtf? Kādu solīti uz priekšu var padomāt, kur kaut kāds takts vispār?!..
bet nu šis ne pa tēmu:D
22.10.2015 21:24 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Nav ne jausmas, kas viņš tāds. Neesmu dzirdējusi, ne FB kāds repostojis. Tad jau labi, nepanesās uz lētu populismu :-D

Mans viirs vienmeer saka,ka sieviete loti iespaido viiriesa izaugmi biznesaa.Harmonija ,kas naak no sievietes maajaas ir zelta veerta!


Jā, tā nu tas ir! :-)
22.10.2015 21:31 |
 
Reitings 328
Reģ: 03.05.2013
Pirmo reizi ar viņa domām iepazinos Shape žurnālā. Virsraksts bija daudzsološs, biju dmājusi, kas būs uz indivīdu tēmēts. Bet izlasīju tikai to, ka "paskat, cik dabiski mazas meitenes spēlējas ar lellēm un ķemmē viņām matus" (t)

Viņa sarunas ir tēmētas uz heteroseksuālu indivīdu, nevis cilvēku kā tādu.
22.10.2015 22:13 |
 
Reitings 272
Reģ: 01.03.2015
Viņa sarunas ir tēmētas uz heteroseksuālu indivīdu, nevis cilvēku kā tādu.

viņa sarunas ir tēmētas uz to bābu grupu, kas mentālajā attīstībā ir starp cilvēku un dzīvnieku
22.10.2015 22:19 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Daudz kur piekrītu komentāriem, ka šis tas pārspīlēts :) Taču man atkal tiešām šķiet, ka attiecības ir sieviešu lauciņš, mēs taču esam tās, kas visu māk pa savam sakārtot, izrunāt, salikt ar mīlestību pa vietām. Vīrietim tomēr ir citas stiprās puses (vai arī man nav pieredzes tādas)

Kaut nav uz 100%, man daudz kas lika piedomāt, daudzi autori, arī Inta Blūma, esiet lasījušas? Teiksim es neuztveru to, ka sieviete ir iedvesma kaut kā negatīvi vai, ka viņa ir slinka, nē, kā minēts, tu vari strādāt, bet ideālā variantā, tu tiešām esi pietiekoši atpūtusies, lai parūpētos par savu vīru, lai viņam nebūtu tā sajūta, ka darbā jāraujas bet viss notiek dabiski.
22.10.2015 23:06 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Charmay-loti patika tavs teiktais!:-)
22.10.2015 23:09 |
 
Reitings 202
Reģ: 24.11.2013
Es tomēr neesmu savās domās viena :D katru reizi redzot, ka kāda ir ielaikojusi šos tekstus, zosāda uzmetās :) reiz, kad izteicu savas domas skaļāk, likās, ka dāmas mani verdošu sveķu katlā iemērks :D
23.10.2015 08:39 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Iemetu meklētājā. Jēziņ, tiešām tāds tirliņš atļaujas saukt sevi par lektoru? :-D:-D:-D
Katra teikuma beigās "ja", netiku tālāk par 30s pāris video.
"Šīs dienas tēma ir.....varat pierakstīt!" :-D:-D
23.10.2015 08:54 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Manuprāt, katra dzimuma pārstāvim jāveic tā funkcija, uz ko viņš vislabāk uztaisīts. Kādam tomēr ir jāapkopj māja, jāgatavo ēst, jārūpējas par bērniem. Kādam arī jāstrādā melnais darbs un intelektuālais darbs, jāvada sabiedriskie procesi. Vairumā gadījumu tiem pirmajiem darbiem piemērotāka ir sieviete, otrajiem - vīrietis. Ja abi mākslīgi samainās vietām, tad sabiedrībai draud aiziešana pa pieskari. Teikto nebūt neattiecinu pilnīgi uz visiem gadījumiem. Svarīgi ir, lai darbs nebūtu izraudzīts aiz kaut kādiem nedabiskiem, samākslotiem motīviem, piem., naudas trūkuma.
23.10.2015 09:04 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
Izvēlēties darbu naudas dēļ ir samākslots motīvs.
Smieklīgs koments :D
Tas nu tā.
Esmu izgājusi vēdisko zināšanu kursus pie citiem pasniedzējiem. Un varu vienkārši pateikt, ka tagad tas ir ļoti, ļoti modē, jo tiešām daudz cilvēku ir attiecībās nelaimīgi un citi uz to pelna. Bet man šie kursi neko radikāli dzīvē neizmainīja, kaut arī daudz vērtīgu domu graudu aizguvu. Bet Uģis Kuģis ir vnk popularitāti alkstoša narcistiska persona, jo viņš māca to, par ko pats neko nesajēdz. JŪS TIEŠĀM NOPIETNI UZTVERAT CILVĒKU RUNĀJOT PAR TO KĀ VAJAG VEIDOT ATTIECĪBAS, KURAM ILGĀKĀS ATTIECĪBAS IR 2 GADI BIJUŠI? WTF???!!! Intervijā viņš visu par sevi izklāsta, kas arī nav pareizi, jo tie kas divpirkstu pierītes saskatīs, ka kaut kas nav kārtībā. Piemēram, tagad žurnālos klāsta apkārt par savām dažu mēnešu attiecībām. Nu kāds sakars???

Bet viņa lekcijas tīras izklaides pēc var klausīties. Bet viņu personīgi nopietni neuztveru. Mans princips ir "Skaties uz darbiem, ne vārdiem".
23.10.2015 09:32 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Izvēlēties darbu naudas dēļ ir samākslots motīvs.
Smieklīgs koments
Smieties jau drīkst, bet no bioloģiskā viedokļa tas ir samākslots.
23.10.2015 09:34 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Cik uz ātro pārlasīju komentārus - piekrītu kumu par visu. Nav jau tik strikti uz to jāskatās, ka viss, ko viņš saka, tā arī ir katram, bet tomēr no tā visa var paņemt k ko sev. Nezinu, ko tajos žurnālos liek, es nelasu tos sieviešžurnālus, bet pamanīju komentāru, ka viņš sievietes noliek zemāk par vīriešiem. Tā nu gan gluži nav, varbūt varētu būt otrādi, bet ne tā, ka zemāk. Viņš daudz stāsta par to, kā sieviete "uzlabo" vīrieti. Ok, ir lietas, par kurām liekas, ka tā tikai vīrietis var domāt - piem, par to, ka katrai sievietei ir vajadzīga kaudze ar lupatām, bet tajā pašā laikā ir vispārīgas lietas, ko viņš atgādina, kas tiešām tā arī. Jāņem vienk tas viss vieglāk nevis tik kategoriski jāskatās. Tas tāpat kā par P.Koelju - vari izlasīt pāris grāmatas, paņemt kaut ko no tām sev un viss, vari izlasīt visas grāmatas (vai vēl labāk - netā citātus pārlasīt) un tad kladzināt apkārt, kā viņš nepārtraukti atkārtojas, kādas šausmas, kādas šausmas (kā tagad daudzi dara).

charmy, nē, es biju uz Jogas istabas atvēršanas pasākumu, k kad pasen jau..man liekas, ka pirms viņš kļuva par FB zvaigzni, kā te saka. Katrā ziņā es nebiju par viņu dzirdējusi, vienkārši interesēja tēma.
23.10.2015 10:51 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Līze-Krīze :D jēziņ, meitenes :D esmu nosmējusies no šīs diskusijas! Paldies!
23.10.2015 10:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits