Krāpšana, piedošana

 
Reitings 61
Reģ: 23.10.2012
Sveikas. Tā kā mani ļoti nomoka esošā situācija vēlos kādu padomu no malas.
Puisis ar ko man ir gandrīz 3 gadu attiecības mani krāpa. No viņa es to gaidīju vismazāk. Visu šo gadu laikā teica, ka mīl mani, ka esmu vienīgā, ka vēlas precēties. Bet tad pirms gandrīz 2 mēnešiem es uzzināju, ka viņš mani krāpj.
Krāpšana emocionāli. Pamanīju saraksti, kuru viņš momentāli izdzēsa, kad saprata, ka pamanīju. Uzdevu jautājumus kas par lietu utt. Uz visu tika melots.
Iegāju viņa mobilā operatora izrakstos un pamanīja, ka ar šo meiteni ir regulāri sazvanījies. Vēlāk mani pārņēma tāds stress, ka uzrakstīju pašai meitenei un jautāju kas bija.
Tas ko uzzināju - veselu gadu viņi bija man aiz muguras sarakstījušies, sazvanījušies. No sākuma kā pa draugam stāstot katrs par savām attiecībām, tālāk jau runas aizgājušas par seksu, precēšanos, bērniem, dzīvošanu kopā. Viņi bija kolēģi. Katru dienu kopā gāja pusdienās. Katru dienu pēc darba kopā gāja līdz pieturai. Un tad katrs pa savām mājām. Mans draugs pie manis.
Viņi abi apgalvo, ka starp viņiem fizisks kontakts nav bijis. Ne skūpsti, ne seksa. Tas mani mierina, bet laikam maldīgi, jo sāp jau ļoti.
Tagad mans draugs saka, ka tas viss esot bijis joks, bet man protams tas šķiet muļķīgs attaisnojums. Viņš šķirties negrib. Pēc lielas melošanas tomēr beigās apstiprināja, ka meitene teikusi taisnību. Bet ka tas esot tikai tāpēc, ka viņš esot domājis, ka es viņu nemīlu. Bet vai tas ir attaisnojums?
Draugs šķirties negrib. Saka, ka vēlas, lai esmu laimīga un ka darīt visu iespējamo, lai to panāktu. Man ir ļoti grūti jo tomēr kopīgi visu plānojām, kopīgi visu pirkām, kopīgi dzīvojām. Man jau slikti vien paliek no domas par to mantu dalīšanu. Negribu šķirties. Bet piedot arī nemāku. Visu laiku maļu galvā šo situāciju, šķiet drīz jau sajukšu prātā. Lūdzu dodiet kādu padomu. Vai kādai ir bijusi līdzīga situācija? Vai ir iespējams saglabāt attiecības?
20.10.2015 15:40 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
A mož labāk nedomāt, ja reāli nesanāk? Tai vietā lai domātu un reāli spērtu krāpšanas soļus, būtu parunājis ar Tevi vai tad šķīries un šļūktu ne jau pa kreisi, bet taisni, ar visām tiesībām. Laba atmazka, lieku 10 balles!

to pašu gribēju teikt :D tad sanāk, ka ja es izdomāju, ka "ai, mans draugs mani nemīl! esmu viņu zaudējusi...", tad varu šļūkt ar citiem, čakarēt otru un negribēt šķirties, jo man ir attaisnojums - es nodomāju? :D Tas ir kaut kas jauns!
20.10.2015 16:12 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Tad pavisam ideāli. Izliktu tevi aiz durvīm kā nevajadzīgu lopu, bet pats tikmēr dzīvoklī jauno brūti bildinātu!:-D
Ko tur vēl domāt?! MŪC prom!
20.10.2015 16:13 |
 
10 gadi
Reitings 4039
Reģ: 02.01.2011
un tai kopīgajā viņš gribēja iefīrēt savu jauno džāru ??? :D :D
20.10.2015 16:13 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
tulīt tev meitenes sarkatīs , cik negudra , esi , ka vēl esat kopā ...

bet dzīvē notiek visādi , principā , es esmu bijusi tava puiša vietā nu negluži tā , bet līdzīgi ... tapēc es tiešām viņu saprotu , bet tas nenzīmē automātiski , ka atbalstu ....
20.10.2015 16:13 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Nepiedotu, gadu aiz muguras Tevi nolika, vēl aicināja citu sievieti pie sevis, stāstīja, ka bildinās un tagad dievojas, ka neko tādu nebija domājis, JĀ KĀ TAD.
20.10.2015 16:13 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es tik tā domāju vai viņam tā otra sieviete patiešām interesē un tas viņiem tur ir appusēji, vai tomēr viņi vairāk ir kā čomi kas viens otram stāsta visu un laiž muļķi (t)
20.10.2015 16:13 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Oi never mind, nepalasiju zemāk.
20.10.2015 16:15 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
viņš atbildēja, ka domāja, ka es viņu nemīlu un ka viņš mani ir zaudējis. Viņš domāja, ka man "pa kluso" ir attiecības ar bijušo. Bet man citu attiecību nebija.


Tu esi muļķe, ja tam visam tici. Parakstos zem katra Meksikankas vārda un atmaskai tiešām 10 balles, tāpat kā naivumam tavos gados :D
20.10.2015 16:15 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
MJ , es domāju , ka kaut kā šitā
vai tomēr viņi vairāk ir kā čomi kas viens otram stāsta visu un laiž muļķi


neviens jau nebija klāt tai sarunai , tā saukšana mājās varēja būt pa jokam vai prikola pēc izmesta frāze ...
20.10.2015 16:15 |
 
10 gadi
Reitings 4039
Reģ: 02.01.2011
ja jau te daža tic, ka viss ir bijis joks, tad joptvaj, kas tas vispār par veci, kas pa jokam saka, ka bildinās?
20.10.2015 16:17 |
 
Reitings 61
Reģ: 23.10.2012
Ar prātu es saprotu, ka no mana drauga puses no sākuma tas bija prikols, vēlāk, jau izskatās nopietni. Bet meitenei viss bija joka pēc, bija ar ko parunāt, bija kas viņu paglaimo.


Saprotu, ka būšu muļķe, ja piedošu, bet visu laiku galvā doma, ja nu tomēr tas viss nebija tik ļauni kā man šķiet.
Es arī nezinu kā pret viņu turpmāk tad izturēties, viņš ir manas mazās māsas krusttēvs un tagad sāka strādāt kopā ar manu mammu. Visu laiku grozīsies apkārt
20.10.2015 16:22 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
A tā otra sieviete vel ir attiecībās?
20.10.2015 16:24 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nu padomaa ludzu. Veselu gadu, VESELU GADU! vins nevienu bridi neaizdomajas par tevi. Veselu gadu diendiena gaja pusdienas ar citu sievieti, intimas sarunas par seksu, intimas sarunas par kazam, berniem. Un tu tacu saproti, ka tie noteikti nebija tikai virspusjei jautajumi un atbildes. Regulari telefona zvani

Ja vinjam nebutu ko slept, vinjs ari so kontaktu nesleptu. Skaidrs ir tas, ka vinjam kas smagi trukst, bet ka zianms viriesi reti par to runaa. Vini visbiezak atrod citu, ja tur viss sanak pietiekami nopietni, atlaiz veco zaru un piekeras jaunajam.

Es nezinu. parak nepiekeries tam, ka vinjs saka, skirties nevelas. Protams, ka nevelas, vinjs ir izsists no lidzsvara. Neviens man neiestastis, ka virietis gada garumaa sadi rikosies ja sieviete vinjam neinteresee. Interesee un kaa vel, tadel jau risinaas sarunas par visu ieprieksmineeto. Un acimredzami tas ir abpuseeji. Tu nezini ko vinjs vinjai par tevi statsijis ja vinja zin par tavu eksistenci. Tikai ludzu neraksti kautko no seerijas, nu tas nebija tomer gada garumaa, tikai devinus menesus sarakstiijas. Ja tu gribi palikt kopa, paliec, katrs macas no savam kludam un pieredzes. Ar sodienas pratu es nepiedotu, nav verts..ilgterminjaa.
20.10.2015 16:25 |
 
Reitings 61
Reģ: 23.10.2012
Viņa man apgalvo, ka viņai ir laimīgas attiecības ar draugu.
Bet mans draugs saka, ka viņa man melo, jo visu laiku viņai viss esot bijis slikti ar savu draugu, ka sen jau nebija sazinājušies, ka nebiaj kopā. Viņš apgalvo, ka viņa ir viena.
20.10.2015 16:26 |
 
10 gadi
Reitings 4039
Reģ: 02.01.2011
:D
šie pat nav izdomājuši vienus kopīgus melus, katrs stāsta savu versiju! pat tas tevī neraisa šaubas viņu patiesumam?
20.10.2015 16:29 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
A mož labāk nedomāt, ja reāli nesanāk? Tai vietā lai domātu un reāli spērtu krāpšanas soļus, būtu parunājis ar Tevi vai tad šķīries un šļūktu ne jau pa kreisi, bet taisni, ar visām tiesībām. Laba atmazka, lieku 10 balles!

Dzive raada, ka sievietes aiziet no, viriesi aiziet pie. Virietis reti kad skirsies vienkarsi tapat lai kada ta ikdiena un attiecibas butu, vinjs to daris tad kad nakama kandidate bus pietiekami tuva palikusi.

Un piedod, nedomaju, ka vinsj negrib skirties jo ir milestiba, negrib jo tagad ir apjucis. gan jau vinjam galva bija savs scenarijis ka viss atrisinasies. Jo vairak komentaru lasu jo vairak man gribas teikt, shios viss naca kaa svetiba (ilgterminjaa) un labi, ka tagad ne vel pec 5 gadiem. Neskiet, ka vinjs ir tavs cilveks. Parak zemiski, pretigi vinjs rikojies. No milestibas ne smakas un jau sen.

Ja vinjs tiesham jokojis, vinjs ir galvaa slims indiviids un tadu ar tev nevajag :)
20.10.2015 16:29 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Kāda gan tagad starpība vai viņa ir vai nav attiecībās. Fakts ir tāds, ka viņai viņu nevajag, bet viņš gan bija gatavs šo precēt nost un ierādīt jauno dzīvesvietu kamēr autore pie vecākiem dzīvojās.
20.10.2015 16:29 |
 
Reitings 205
Reģ: 06.07.2015
Nav jēgas te runāt. Būs kopā tāpat

Nečakarē sevi un pamet. Vēlāk teiksi paldies
20.10.2015 16:31 |
 
Reitings 61
Reģ: 23.10.2012
Beibe.Marta Es noteikti viņu negrasos attaisnot. Un tas bija gada garumā pietam diezgan precīzi. No septembra līdz septembrim. Es šo rakstu, jo nespēju piedot. Bet gribētu.
Man ir pārāk grūti viņu palaist. Un mani nenormāli sāpina tas ko viņš darīja. Esmu noraudājusi nedēļas no vietas kopš to uzzināju. Bet viņš saka, ka vairs neko tādu nepieļaus. Man gribas ticēt.
Tā meitene man atsūtīja viņu sarakstes. Man bija pretīgi. Tā lūza sirds, bet nevaru iedomāties viņu palaist vaļā.
20.10.2015 16:31 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Tai otrai liec mieru, vinja vienkarsi nevelas but ta sliktaa. saproti?!
20.10.2015 16:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits