Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

salidojums

 
Reitings 1
Reģ: 20.10.2015
Sveiki vai jusu prat tas ir normali ja mans viirs velas iet uz pamatskolas salidojumu viens pats?Zinot manu situaciju kad es tapat nekur vinam lidzi netieku jo nav kur likt bernus!
Lieta jau ir sekojosa kad pec si salidojuma sekos ari balle ,neuzskatu kad ir labi uz tadu pasakumu doties vienam bez otras pusites!Jo vinam tur ari bus pamatskolas laika simpatija kurai ari sad tad skatas profilu socialajos tiklos ari prasijis vinai pirms musu iepazisanas vinai mob nr!Un ari vins ir gribejis but ar vinu kopa bet vina vinu atraidijusi protams tas bija kad vel gaja skola kad vel bija berns,bet tagad viss ir pavisam citadak!

Es vinam jautaju kapec tu tur gribi iet ,vins saka kad gribot satikt vecos skolotajus un klasesbiedrus,lai gan vinam ar klases biedriem vispar nav nekadu kontaktu nezinu ko vins tur daris teica kad dzersot un nearvienu nedejosot,zinot ka vinam patik dejot neticu tam ko vins saka,vispar sada riciba no vina puses ir pirmo reizi!Salidojumi ir ik pec pieciem gadiem bija vins ari uz ieprieksejo,taja laika vel kopa nebijam!

Nevaru iedomaties ka vins tur bez manim ar citam dejos un vel alkohols,man tas nepatik!
Pamats ir neuzticibai jo vins viena tusa kura bijam kopa bija spejigs vienai sievietei kamer ta zidas ar citu gatavs uzsaut pa dirsu kuru bija atgazusi 2m radiusa,redzeja kad es pamaniju partrauca!

Sakuma man meloja kad bralis esot gribejis iet ka bralis vinu velkot uz turieni beigas uzzinaju kad vins bija tas iniciators!

Ko Jus domajat par so situaciju?:(

Nav jau mums ari tik neiespejami sarunat kadu cilveku lai pieskata bernus!
20.10.2015 14:01 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Nu tad sarunā kādu,kas pieskatīs bērnus, un pasaki vīram,ka arī vēlies satikt viņa klasesbiedrus.
20.10.2015 14:05 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
man šķiet, ka cilvēki tā arī iet uz salidojumiem, bez otrām pusītēm. savu salidojumu nogulēju, nezinu kāda tur situācija, bet nesen mammai arī bija un viņa gāja viena.
nevajag lieki uztraukties, es saprastu, ja mans draugs vēlas gremdēties atmiņās ar sen nesatiktiem skolas biedriem, ja es tur būtu, tad kamēr sava daļa uzmanības jāvelta man, ar visiem jāiepazīstina, vakars jau galā :D
20.10.2015 14:07 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Es laikam stulba, bet reāli nevaru saprast, kāpēc salidojumā jābūt otrai pusei.

Nē, es tādu pasākumu otru pusi neaicinātu un uz otras puses salidojumu neietu pat tad, ja ar varu vilktu.
20.10.2015 14:08 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
sarunā kādu,kas pieskatīs bērnus, un pasaki vīram,ka arī vēlies satikt viņa klasesbiedrus.

+++
Ja ir tāda neuzticēšanās, tad var mēģināt šādi. Kaut gan - ja baisi gribēs - viņš atradīs tās savas jaunības lovītes arī bez salidojuma un ja būs štukotājs - arī saštukos visu.
20.10.2015 14:09 |
 
Reitings 643
Reģ: 12.05.2015
Man šķiet, ka skolas salidojumi ir tie pasākumi, kas apmeklējami bez vīra/sievas/drauga/draudzenes. Es nevaru iedomāties, ko mans vīrs darītu un, cik interesanti viņam būtu, sēžot starp maniem klasesbiedriem un, klausoties mūsu sarunas par skolas gadiem. Tieši tāpēc salidojumus apmeklējam viens bez otra.
20.10.2015 14:09 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Salidojumā savas lietas aprunājamas - kaut kas kopīgs, ko atcerēties un ko tāpat nesapratīs tie, kas nav bijuši klāt (es šajā sakarā atceros Gulbja diskusiju - tie, kas nav lasījuši tieši tad - online tā teikt, tie nesapratīs, atstāstīt nav iespējams). Gribās ar visiem parunāt, nevis atrādīt sievu/vīru.
Es drīzāk teiktu, ja salidojumā atjaunojas draudzīgās attiecības, samainās ar kontaktinfo un sarunā, ka vajag kādu dienu bariņam kaut kur aiziet - jā, tad ar otrajam pusēm var
20.10.2015 14:11 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Pamats ir neuzticibai jo vins viena tusa kura bijam kopa bija spejigs vienai sievietei kamer ta zidas ar citu gatavs uzsaut pa dirsu kuru bija atgazusi 2m radiusa,redzeja kad es pamaniju partrauca!

:-| Šausmiņas.

Nu, man liekas, ka tas ir normāli, ka uz salidojumiem iet vienatnē, jo otrai pusei varētu būt garlaicīgi un neveikli, nevienu nepazīstot, kamēr viens kavējas atmiņās ar skolasbiedriem.
20.10.2015 14:11 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Pirmkārt, drausmas kāds runas veids.. (t) Niks laikam atbilst personībai :-D

Otrkārt, kāpēc lai ņemtu sievu līdzi uz salidojumu? Es pati nemaz neietu šādā situācijā. Nu kāda jēga pa kājām maisīties? Un zini, ja būs krāpējs, nokrāps arī citur, kur tu nebūsi blakus.
20.10.2015 14:14 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Uz salidojumu otra puse neiet līdzi!!!!

Kas tas par sviestu iet līdzi, es pati negāju un pašsaprotami bija, ka iešu arī pati viena, un gāju.

Nevēlos vēl domat, kā izklaidēt otru pusi pa to laiku, kad pati vēlos aprunāties ar citiem - klasesbiedriem, skolotājiem.
20.10.2015 14:14 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Ko TU darīsi tajā salidojumā? Sēdēsi viņam pie biksēm un visur vazāsies kā aste līdzi? Un tad, ja viņam, nedod dievs, būs jautri kompānijā, zāģēsi, ka atstāja tevi vienu un nepievērš uzmanību?
20.10.2015 14:15 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Lasīju šo ar lielām acīm. Tiešām uz salidojumu. Viņa skolas salidojumu tev ir tiešām jāiet, jo redz pamatskolas simpātija tur būs?! Unn? Man arī pamatskolā ir bijušas simpātijas. Ik pa laikam pačatojam. Kas par to? Ja gribētu tevi krāpt, tad to izdarītu jebkurā laikā! Ne jau tagad pēkšņi salidojumā. Un neticu, ka plāno seksa maratonu ar savu pamatskolas simpātiju salidojumā. :D atslābsti un ļauj vīrietim satikt savus pamatskolas draugus. :)
20.10.2015 14:16 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Mēs ejam tikai atsevišķi uz absolventu vakariem. Es nevaru iedomāties, ko draugs darītu kamēr es ar klasesbiedriem kavējos atmiņās, kaut ko smejamies par saviem jokiem un atgadījumiem. Tāpat arī otrādi. Lai arī visi mani klasesbiedri pazīst manu draugu, ar vienu klasesbiedru viņi ir arī draugi, bet nu es neuzskatu, ka man būtu pienākums viņu ņemt līdzi. Es vairāk gribu koncentrēties uz sarunām un smiekliem ar sen nesatiktajiem draugiem un skolotājiem, nevis čubināties ar draugu.
20.10.2015 14:16 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
Nesaprastu ne otras puses vēli būt manā salidojumā, ne tos, kas tādu atved.
20.10.2015 14:18 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Es laikam stulba, bet reāli nevaru saprast, kāpēc salidojumā jābūt otrai pusei.

Nē, es tādu pasākumu otru pusi neaicinātu un uz otras puses salidojumu neietu pat tad, ja ar varu vilktu.


Vienīgais gadījums, kad es šo saprotu, ir, ja otra puse ir klases vai skolasbiedrs. Visādi citādi - ko gan viņam/viņai tur darīt?

Pat, ja diendienā nesazinamies ar klasesbiedriem, nav jau tā, ka neinteresē (lai gan - gan jau ir arī tādi), vienkārši ikdienā "ceļi nekrustojas".

Ja jums, baabene, ir attiecību/greizsirdības/uzticības problēmas, tad tas jau ir cits jautājums un, ja vīrs gribēs, jau 100 reizes būs nokrāpis arī bez salidojuma (vismaz pēc tēmas pieteikuma vispār izklausās pēc kaut kādām dīvvainām attiecībām - Pamats ir neuzticibai jo vins viena tusa kura bijam kopa bija spejigs vienai sievietei kamer ta zidas ar citu gatavs uzsaut pa dirsu kuru bija atgazusi 2m radiusa,redzeja kad es pamaniju partrauca!
- man gribas jautāt - WTF??? Abi labi. Gan viņa izdarības, gan tas, kā Tu to pasniedz. Fu! :-O
20.10.2015 14:19 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Es arī uzskatu, ka iet uz salidojumu ar otru pusi ir diezgan stulbi, jo pirmkārt, piemēram, es pati nejustos ērti, ja aizietu uz sava vīrieša salidojumu, kur es nevienu nepazīstu un, otrkārt, tiem klasesbiedriem arī diez vai ir baigi patīkami, ka kaut kādi sveši cilvēki atnāk.
Kas attiecās uz neuzticēšanos, nu šajā gadījumā neko tur nevar darīt kā vien palaist uz to salidojumu. Ja arī viņš tur sadejosies ar kādu, tad izdarīs tev pakalpojumu un tiksi no tāda kretīna vaļā. Ja vien, protams, neesi lupata un nepiedosi.
20.10.2015 14:19 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Uz salidojumiem nevelk līdzi savas sievas utt!!! Nu tiešām, kad vienreiz vecenes to sapratīs!
20.10.2015 14:28 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Mūsu skolas salidojumā, piemēram, ir pilnībā izslēgts, ka nāk līdzi kāds cits. Ielaiž iekšā tikai absolventus bez sievām, draudzenēm, bērniem utt, kuriem nav bijusi saistība ar šo skolu, jo tas ir absolventu salidojums. Arī es ikdienā neuzturu kontaktus ar vecajiem klasesbiedriem, bet salidojumā noteikti iešu ar viņiem parunāties
20.10.2015 14:41 |
 
Reitings 150
Reģ: 21.05.2015
Kāda sieva, tāds vīrs :D bez komatiem ir grūti saprast baabenes tekstu.

Ja viņš ko gribēs, tad darīs, aizliegt tāpat nevarēsi, visu nenokontrolēsi.
20.10.2015 14:44 |
 
Reitings 115
Reģ: 30.12.2013
Kaut kāds trakums, pilnīgi sacepusies dāma, visur izsaukuma zīmes un tā :)

Es nevaru iedomāties, ka es uz salidojumu ņemtu otru pusīti, ja vien tā nebūtu specifiski norādīta iespēja. Turklāt es arī komunicēju tikai ar dažiem bijušajiem klasesbiedriem, bet ik pa 5 gadiem gribētu satikt visus.

Sieviete, beidz trakot un stresot ne par ko.
20.10.2015 14:59 |
 
Reitings 3614
Reģ: 06.05.2014
Par siksniņu neesi iedomājusies?
20.10.2015 15:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits