Atkal melnā strīpa uznākusi

 
Reitings 276
Reģ: 30.04.2014
Ko jūs darāt kad liekas ka pilnīgi viss iet uz grunti, man tieši pašlaik ir uznācis tieši šāds stāvoklis!
Ir tā ka no vienas puses liekas ka pamazām virzies us priekšu, bet atkal no otras puses liekas ka ir tieši otrādi un gadiem ejot nekas nemainās un paliek tikai sliktāk.
Galīgi vairs nav prieka ne no kā, nevaru vairs saskatīt nekur laimi, visu laiku vienā stresā, pat naktīs nevar vairs normāli aiziet gulēt kā sāc domāt par visu...
14.10.2015 21:08 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Arii meitenes nav nekaadi maajdziivnieki, ko Tu vari vai nevari atlauties.


Aha, tipa vai nu krancis no patversmes, vai smalks šķirnes sunīc ar visiem papīriem :) Bet vispār, labs salīdzinājums, labi raksturo to leksiku, kuru, par laimi, ikdiena nekad īsti neesmu dzirdējusi, bet te gan lasu daudzās puišu diskusijās.
15.10.2015 05:43 |
 
Reitings 32
Reģ: 18.09.2015
Ir meitenes (kā es, piemēram), kurām tieši vecās mašīnas šķiet foršākas. pie tam, ja satiksi meiteni, kam tiešām iepatiksies, viņai taču būs vienalga par tavu naudas maku, dzīvokļa krutumu un pārējām mantām, galvenais taču ir cilvēks :)
Un par to depresiju. Kā cīnīties, īsti nezinu, pati vienkārši apātiski peldēju pa dzīvi, kamēr ne no kā radās apstākļi, kas radīja prieku. Bet es domāju, ka varētu palīdzēt jaunas aizraušanās, piemēram, spēlēt kādu mūzikas instrumentu, izkliegt dvēseles sāpes dzejā vai zīmēšanā. Galvenais - nepadoties. Lai tev veicas! :)
15.10.2015 09:35 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Kura grib mazu īrētu dzīvokli un vecu audi?

tāda, kurai tu būsi svarīgs nevis tas, cik liela naudas summa ir tavā bankas kontā vai kāda mašīna tev pagalmā. Es domāju, tu pārāk daudz uztraucies - ir ļoti daudz foršu meiteņu, kura priecāsies arī par tavu mazo dzīvoklīti un veco Audi, ka tik vīrietis foršs! Kad es iepazinos ar savu tagadējo vīru, viņš arī brauca ar vecu mašīnu, īrēja istabu dzīvoklī un uz to brīdi vispār bija bez darba, bet tas nekad nav bijis par šķērsli būt kopā un kopā arī augt un kaut ko sasniegt!
Būs tev meitene, būs arī motivācija un stimuls pēc kaut kā tiekties, un, kā saka, kopā vienmēr vieglāk pa dzīvi iet nekā vienam pašam :)
15.10.2015 09:46 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
+ Šarlote_ :)

Izlasīju diskusiju un pilnīgi iesaucās mana iekšējā, apslāpētā pasaules glābējas daba :D(s)
15.10.2015 09:50 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Nezinu gan ko tās grāmatas īsiti dotu, bet arī meitnei es pašlaik nevaru atļauties, jo kura tad grib mazu īrētu dzīvokli un vecu Audi,


Kad paaugsies un varēsi atļauties, tad galvenais neaizmirsti, kas viņa ir un kāpēc viņa ar tevi.
15.10.2015 10:08 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
Par to "mazs dzīvoklītis, vecs audi, nav naudas meitenes uzturēšanai utt", kad es biju iemīlējusies līdz ausīm, biju gatava ar to cilvēku kopā salt, dzīvot zem tilta. Nevajag ne krutu dzīvokli, ne kruto mašīnu, ne naudas maisus. Kā tajā dziesmā "mēs pārtiekam viens no otra nevis no pārtikas precēm".
15.10.2015 10:11 |
 
Reitings 97
Reģ: 20.01.2014
Tici man tev vajag atrast meiteni un pats redzēsi kā viss sāks iet uz augšu (l)
15.10.2015 15:15 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Pēc sevis varu teikt, ka man pat vairak pa lielam neintersē tik ļoti vīrietis skaists vai nē, tāpat aŗī maciņa biezums, dzīvoklis vai masīna. Man reāli interesē, kas cilvekā iekšā, viņa pasaule, cik viņš ir interesants, aizraujošs un ko ar to visu spēs morali dot man.

Ar šādu skatījumu par dzīvi Tu atbaidi visus, ne jau ar savu veco audi.

Bet par panīkumu ka tādu būs grūti, ja nespēsi atrast sev kādus mērķus kur tiekties. Cik sapratu, kaut kur tak strādā? Nav iespēju sevi attīstīt, lai varētu celties profesionāli kaut kur ausgtāk?
15.10.2015 15:37 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Tak atpūtini smadzeni, iedzer šņabīti!
Viss ir tikai galvā!

Kā domāsi, tā būs!
15.10.2015 15:43 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Nu,nu..es iepazinos ar savu draugu,kad viņš vēl dzīvoja pie vecākiem dzīvoklī un viņam bija 20 gadus vecs Audi. Mēs kopā pamazām sākām savu dzīvo,viņš iekārtojās daudz labākā darbā,nopirkām jaunāku Audi (acīmredzot Tev tas ir svarīgi).
Protams,ir daudz meiteņu,kam interesē nauda. Man tā nebija. Bet nu man tad arī bija tikai 21.
Es vienmēr esmu uzskatījusi,ka galvenais,kas sirsniņā :))) ja Tev ir labas rakstura īpašības,esi mērķtiecīgs,tad domāju,ka meitenēm Tu patiksi. Galvenais galvu augšā. :)
15.10.2015 16:10 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ko jūs darāt kad liekas ka pilnīgi viss iet uz grunti,

Es laikam izteikšos ne visai šeit pieņemti, bet man tas strādā.
Ņem papīru, saraksti visus darbus, kas Tev ir jāizdara, secīgi. Pa vienam dari un svītro ārā. Tā redzēsi, kas iet uz priekšu, būs vismaz kaut kāda sajūta, ka kaut kas kustās.
Tāpat ar visu, ko gribi izdarīt:
Sastādi plānu ar to, ko gribi dzīvē sasniegt un attiecīgi apakšpunktus, kas Tev tam nepieciešams un kā pie tā tikt.
Zinu, ka izklausās sasodīti garlaicīgi, bet strādā.
Ne velti te vesels bars man pārmet, ka man pārāk ideāla dzīve. Nu kā nebūs, ja viss saplānots, izdomāts un tiek darīts tā, lai būtu tā, kā es gribu?
15.10.2015 16:12 |
 
Reitings 100
Reģ: 16.07.2014
Piekritīšu meičukiem kas te saka ka tev vajag atrast sev meiteni :-)
Tici man tās ir vislabākas zāles pret sliktu noskaņojumu, ir forši ja ir kāds kas samīļo un sailda aukstajos rudens vakaros (l)
15.10.2015 17:15 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Man jau ar neinteresē ne sievietes svars, ne izskats, ne bērnu daudzums. Galvenais lai viņai atieksme pret savu dzīvi laba - slaida, kopta un bez saistībām.
15.10.2015 18:21 |
 
Reitings 276
Reģ: 30.04.2014
Bet kur tad lai to meiteni atrod :-/
15.10.2015 18:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits