Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā izstāstīt???

 
Reitings 34
Reģ: 14.10.2015
Esmu nonākusi pie slēdziena, ka vēlos šķirties no tagadējā drauga. esam kopā vairāk kā 4 gadus, tomēr ar katru dienu saprotu, ka šis galīgi nav mans cilvēks un pie šī cilvēka man tur tikai pieradums un pienākums, jo šķiršanās viņam būs smaga. Tā kā viņam ir problēmas ar alkoholu, aptuveni jau varat nojaust kā tas būs. ļoti baidos, ka pēc tam dzērumā nenodara sev pāri jo mani ļoti mīl, bet es vairs tā dzīvot nevēlos. Abi esam jauniņi - 20 gadi. Visa dzīve vēl priekšā. Negribu attapties vēlāk ļoti nelaimīga un palaidusi garām visu dzīvi.

It kā jau problēma nebūtu vienkārši izšķirties, bet ir tā, ka pašlaik sarakstos ar citu vīrieti un esmu nolēmusi satikties. Nē, šī vīrieša dēļ šķiršanās nenotiek, tas vairāk ir grūdiens man pa pēcpusi lai es beidzot saņemtos un aizietu. Ja arī nesanāks nekas ar šo vīrieti, vismaz es būšu beigusi neveselīgās attiecības. Tomēr nepārtraukti domāju ka tas būs, kā izskatīties manai ģimenei... Es pārtraukšu šīs attiecības un tad pēc neilga laika jau skriešu uz randiņu ar citu. Man ir bail ka mani nesapratīs, jo tagadējais draugs jau ir daļa no manas ģimenes, visi viņu ir pieņēmuši, kaut kā liekas ka tikšu pataisīta par vieglas uzvedības meiteni(t) Es negribu stāstīt ģimenei par visām mūsu iekšējām problēmām, par alkoholu un to, kas dzērumā tiek darīts, cik reizes esmu viņu stiepusi mājās, vākusi no kaut kādiem tusiņiem. Varbūt mamma nojauš, bet viņa noteikti nezina pilno ainu. Kā jūs ieteiktu to visu pasniegt ģimenei, kā izstāstīt tā, lai mani saprot un tikt vaļā no vainas apziņas? Zinu ka būs sāpīgi arī man, jo tagadējo draugu mīlu, jūtas tā nepazūd, bet nu nav vairs tas. Es gribu būt laimīga bet šķiet, ka šajās attiecībās tikai degradējos.
14.10.2015 12:27 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Tā arī pateiktu, ka šķiries, jo ar alkoholiķi dzīvot nevēlies.
14.10.2015 12:29 |
 
Reitings 34
Reģ: 14.10.2015
Jā un vēl - mēs ar puisi kopā nedzīvojam. Ciemojamies te pie viena, te otra. Ļoti maz laika pavadam kopā, draugs ļoti daudz strādā. Saprotu ka tas nav ilgtermiņā, bet mēs esam pilnīgi atsvešinājušies. Nav nekādas dzirksteles vai kā tā. Esmu piedaavājusi kaut kur aizbraukt, bet tas īsti neko nemaina. Pēc darba viņš ir noguris, neko negrib un ja arī pierunāju kaut kur aizbraukt, tad viņš sēž man blakus tāds nekāds un gaida kad būsim mājās:-/
Man liekas, ka tagadējais draugs jau arī jūt, nu ka nav tur nekā. Pirms laika viņš lidoja komandējumā, tas bija ilgākais laiks ko pavadījām šķirti. Lidostā uzspieda vienu buču uz vaiga, pateica - mīlu un aizgāja prom. Nav ne mīļuma, nekā. Ja mēģinu runāt, mūžīgā atruna - es esmu noguris, pamēģini pati tik daudz norukāt utt. Visu jau saprotu, bet plusā ar visām alkohola problēmām un visu pārējo, kaut kā tās jūtas notrullinās un man jau kļūst vienalga:-/
14.10.2015 12:30 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ja jau kopā nedzīvojat, tad, manuprāt, ir vienkāršāk izšķirties. Parunā, pasaki, ka vairs kopīgu nākotni, neredzi, nevēlies un dodies māj'as.
14.10.2015 12:33 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Pamēģini uzdot viņam muļķīgus jautājumus (viņaprāt), uz kuriem Tev svarīgi dzirdēt viņa godīgās atbildes un tad arī secināsi vai tur vēl kaut kas ir palicis vai tikai pieradums un negribēšana meklēt risinājumu ;)
14.10.2015 12:33 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
es ģimenei tā arī pateiktu, ka šķiros, jo apnicis alkoholisms un neredzu nekādu nākotni kopā. nedomāju, ka ģimenei būs daudz jautājumu.
un tas, ka iesi uz randiņu uzreiz ar citu - sooo what? kad es izšķīros, mammai ta arī pateicu - ilgi neskumšu, man jau cits kavalieris ir, kas novērš domas :D
14.10.2015 12:34 |
 
Reitings 34
Reģ: 14.10.2015
Annie, es nezinu vai alkoholiķis ir īstais vaārds. Nu iespējams ka tā... Problēma ir tur, ka viņš nekad nejūt mēru. NEKAD! Mēs nekad nevaram aiziet tā ar draugiem kaut kur, vienkārši pasēdēt. Ja ir alkohols , tad tā ir totāla koma. Uz rokas pirkstiem var saskaitīt, cik reizes ir bijis tā, ka tiešām tikai iedzer nevis piedzeras. Kad pateikšu par šķiršanos, viņš aizdzersies totāli. Tas ir skaidrs un man ļoti bail no tā. Žēl viņa ģimenes, jo viņa vecāki ir brīnišķīgi cilvēki, bet viņiem tad būs jāmēģina kaut kā viņš savākt. Negribu lai mani vaino pie tā ka vinš tad var sastrādāt kaut kādas muļķības, pilnīgi iespējami ir pašnāvības mēģinājumi... Nu nav viņš ir īsti stabils emocionāli, bet es vairs negribu tērēt savu laiku:'-(:'-(
14.10.2015 12:34 |
 
10 gadi
Reitings 6201
Reģ: 01.04.2009
Ģimene jau nu noteikti sapratīs, pat ja nezina visu, domāju, ka ir īstais laiks pastāstīt to pilno ainu kaut vai mammai.
Nezinu, kāda ir Tava ģimene, bet man savai ģimenei noteikti nebūtu jāstāsta ar vainas apziņu tas, ka esmu pieņēmusi pareizo (un šķirties no alkoholiķa tāds ir) lēmumu.
Tos randiņus ar citu ģimenei var arī noklusēt, īpaši, ja nezini, kā tur viss virzīsies tālāk. Tagad galvenais ir sakārtot vienas attiecības.
14.10.2015 12:37 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ja tas nav alkoholiķis, tad kas tad?

Ja žēl, tad dzīvo un mokies. Tikai kas Tevi pažēlos, kad sapratīsi, ka esi izniekojusi savu dzīvi?
14.10.2015 12:37 |
 
10 gadi
Reitings 6201
Reģ: 01.04.2009
Galvenais - nejūties vainīga!
14.10.2015 12:38 |
 
Reitings 34
Reģ: 14.10.2015
Agī, es esmu jautājusi, esmu runājusi, tas viss ir kā pret sienu. Viņš ir noguris, es tikai runāju muļķības utt. dažreiz liekas ka viņam es īsti vairs neesmu vajadzīga, bet laist vaļā arī tā kā negribās. Nu kaut kuram ir jāsper tas solis un jārīkojas. Es saprotu ka tie taureņi nebūs visu laiku, bet viņu vairs nav vispār. Es viņu satieku un manī pilnīgi nekas nemainās. drīzāk kā draugu uztveru, jo nu cilvēks viņš nav slikts. Seksuāli arī vairs nepievelk, viņam arī īsti vairs tā kā negribās, cik saprotu.

René, no mammas vispār pēdējā laikā tādi teksti nāk. Nu ir man daži kavalieri, kas pastiprināti pievērš uzmanību. Tad viņa kaut ko pajoko, ka neko jau nekad nevar zināt :D Liekas ka viņa varētu saprast, bet ej nu sazin, varbūt stulbi joko un ja tiešām pateikšu ka esmu izšķīrusies, lasīs man morāli un būšu tā sliktā. Nav tā ka es bez mammas vai citu ģimenes locekļu viedokļa nevaru neko izdarīt, man tikai bail sabojāt attiecības un būt sliktai:-|
14.10.2015 12:39 |
 
Reitings 34
Reģ: 14.10.2015
Mežāze, es mokos šausmīgā vainas apziņā. Nenormālā. Esmu kā nervu kamols, uzvilkta un nervoza, nezinu kā saņemt sevi rokās, lai gan pateikusi vēl neesmu neko. Esmu arī domājusi varbūt uzaicināt mammu uz sarunu, pastāstīt vismaz kaut ko un palūgt padomu, nezinu. Visu stāstīt negribu, vismaz lielās līnijās iezīmēt.
14.10.2015 12:41 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
es domāju, ka mamma jau nu būtu pēdejais cilvēks, kas tev pārmestu, ka tu gribi sakārtot savu dzīvi un atbrīvoties no apgrūtinoša sloga (lai cik tas nejauki skan). man neizklausās, ka mamma varētu iebilst (pēc tā, ko tu rakstīji par viņas teikto) - domāju, ka nojauš taču viņa, ka ir problēmas un ka ir kaut kādas pārmērības no puiša puses :)
14.10.2015 12:42 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Tev vispaar neviena priekshaa nav jaataisnojas un vinja priekshaa arii nee. Pats ljoti labi noteikti zina, ka aizraavies ar graadiigajiem un nekaadus paskaidrojumus nav pelniijis. Es tavaa vietaa vienkaarshi pateiktu chau bambiino un viss, bez nekaa cita.
14.10.2015 12:42 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Savai mammai, man tieši būtu visvieglāk pateikt, teiktu, ka šķiros, jo puisim ir problēmas ar alkoholu, ka nevēlos tērēt savu laiku, jo neredzu kopīgu nākotni. Par jauniem randiņiem vēl neko neteiktu, vai teiktu kā René.
Par pašu puisi, ja jau esi runājusi un nekas nemainās, tad nav ko marinēt, ja bail, ka nodzersies, tad arī pasaki puiša ģimenei, ka viņam ir problēmas ar alkoholu, lai pieskata.
14.10.2015 12:44 |
 
Reitings 34
Reģ: 14.10.2015
René, es laikam par to pārmešanu vairāk baidos, jo esmu izdomājusi visus iespējamos sliktos scenārijus, ko puisis varētu darīt. Dzīvojam nelielā pilsētā, principā laukos. Vecāki redzēs ka viņš tur nodzēries kaut kur, tāpat būs nedaudz žēl, ja ne puiša tad viņa ģimenes. Ja nu puisis mēģina kaut ko sliktu sev nodarīt vai arī nodara? Tad vainos mani ka esmu novedusi tik tālu utt. Zinu ka skan varbūt muļķīgi bet es no tā tiešām baidos, lai gan vainīga pie tā, ka viņam nav stabils emocionālais stavoklis, es neesmu! Es nevaru atbildēt par katru viņa rīcību vai ziedot savu dzīvi viņa dēļ, ja jūtos nelaimīga:'-(
14.10.2015 12:45 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
skiries. ja divu gadu laika vinam prioritate ir pudele un cilveks negrib mainities vinam palidzet nevar. tur nelidz ne draudi ne runaasana. un ja meru netur un lapas ikdienaabkas noved pie jaunasnpietemsanas tad jau ir alkaans.
14.10.2015 12:46 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Netaisi brēku tur, kur tās nav. Satiec puisi un pieliec punktu. Atgriezies mājās un vecākiem pasaki, ka viss, basta, viņš ir dzērājs, kopā vairs negribu būt. Ticis man, sapratīs.
Kā jutīsies viņš un viņa ģimene - tā vairs nav tava daļa.
14.10.2015 12:46 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
domāju, ka mamma nav mazais bērns , saki kā ir un esi atklāta , tapēc jau tā ir tava ģimene , lai saprastu un atbalstītu ... es nevarētu ar plāksteri ārstēt savas sirdssāpes , bet tas jau nenozīmē, ka es nesaprotu citas ...
14.10.2015 12:46 |
 
Reitings 34
Reģ: 14.10.2015
LACE, ģimene zina. Man ir ļoti ļoti labas attiecības ar puiša mammu. Viņa zina ka puisis lieto grādīgos. Viņa mamma ļoti man uzticas, zina ka ar mani, viņas dēlam nekas nenotiks jo viņu pieskatīšu. Bet man taču nav jāspieskata 20gadīgs vīrietis. Viņa mamma jau arī nezina kādā kondīcijā puisis ierodas pie manis pēc kārtējiem tusiņiem. Manējā gan dzird kā viņš ieklunkurē istabā(t)
14.10.2015 12:47 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Viņš ir noguris, es tikai runāju muļķības utt. dažreiz liekas ka viņam es īsti vairs neesmu vajadzīga, bet laist vaļā arī tā kā negribās. Nu kaut kuram ir jāsper tas solis un jārīkojas.


nu ja jau viņaprāt Tu runā muļķības un viņš nav spējīgs attiecību dēļ mazliet nolikt pie malas savu nogurumu kaut vai cieņas pēc, nemaz nerunājot par kādiem taureņiem vai gultas priekiem, tad kāda vairs jēga no tā visa? Pasaki, ka viss, kas bijis ir izkūpējis un āmen. Pārējiem Tev nekas nav jāskaidro, jo tās ir Tavas attiecības, Tava dzīve, Tavi lēmumi un tie ir pamatoti, tāpēc citiem tur nav ko analizēt un nosodīt ;)
14.10.2015 12:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits