Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Smilšu pele

 
Reitings 375
Reģ: 02.07.2014
Pirms mēneša iegādājos smilšu peli, bet man ir aizdomas, ka viņa nemāk dzert to tās speciālās pudeles, vai arī ļoti maz dzer?
30.09.2015 17:47 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Varbūt pamēģini ieliet seklā trauciņā ūdeni (piem, burkas vākā)?
Kāds trauks viņai bija iepriekš (zoo veikalā, saimniekiem)? Man gadiem bija trusis - dzēra no tā speciālā trauka, ar to "akmenīti" (bija arī smilšu pele, bet viņai līdzi nāca tas trauks, ar ko no bērnības radināta dzert), kamēr vienu dienu pēc gadiem viņš saplīsa. Nopirku trusim tādu pašu vietā, nezinu, stingrāks vai kas, bet no tā nedzēra - kgan likās jau tāds pats. Nācu mājas pēc darba, skatos, nekas nav dzerts. Vecajā, saplēstajā uzgalī lēju ūdeni, tad dzēra kā traka. Beigās zoo veikalā atradu pudeli, kurai derēja arī vecais uzgalis, un viss bija ok. Droši vien, ka pie kkā konkrēta pieradusi..
30.09.2015 17:56 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Bet, pa manam, smilšu peles jau vispār traki daudz nedzer - cik tad viņas lielas, mana ļoti maz dzēra. Tu esi redzējusi, ka viņa dzer no tā trauciņa? Ja tād, tad viss ok :-)
30.09.2015 17:57 |
 
Reitings 375
Reģ: 02.07.2014
Neesmu redzējusi, tagad jau dažas dienas esmu ielējusi arī trauciņā ūdeni, bet ātri viņa piegružo viņu :D
30.09.2015 18:04 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Tad droši vien, ka pieradusi pie vecā trauka :-/ vrb vari painteresēties zoo veikalā, vai vietā kur pirki, kāds trauks bija tur? man jau arī likās, ka visi tie dzeramtrauki ar bumbuli iekšā ir vienādi - kādu parasti dod grauzējiem, bet lkm jau mājdzīvniekam tā neliekas :-) Jo vecāks paliek, jo grūtāk pie kā jauna pierast :-) Un smilšu pelēm jau vispār ātri vecums iestājas..
Esi mēģinājusi pielikt pelei pie mutes to trauku?
30.09.2015 18:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits