Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mīļotais ir tālu prom

 
Reitings 13
Reģ: 23.09.2015
Sveiki.
Es laikam būšu no tām čīkstulēm, bet es vairs nevaru iekšā sevī turēt, gribas kādam pastāstīt. Ar draugu esam kopā neilgi, bet nu viņš ir aizbraucis prom uz 3 nedēļām. Es saprotu, ka citām 3 nedēļas liekas kā spļāviens jūrā, sevišķi tām, kuras palaiž savus vīrus jūrā. Arī man likās, kas tad tas ir, trīs nedēļas - nekas, bet goda vārds, viena diena velkas kā vesela nedēļa, es nevaru sagaidīt viņu mājās, tik ļoti gribas satikt. Sazināties mēs nevaram, ne ar sms, ne ar zvaniem, ne arī kā savādāk. Es sūtu sms katru vakaru, jo zinu, ka saņem un tā jūtos tuvāk viņam, bet iet dienas un man ir vientuļi, jūtos pamesta. Neesmu no tām, kuras ir pašpietiekamas, man tomēr laikam ir vajadzīgs tas mīļotais cilvēks blakus. Es vēlos juties mīlēta, vajadzīga un to pašu vēlos dot pretī, bet kā, ja pat sazināties normāli nevaram. Pie tam attiecību sākumam ir jābūt tam skaistākajam, jo tad viens otru idealizējam un viss liekas tik brīnišķīgi, bet šeit vienkārši ne šis, ne tas, drīzāk jau bēdas nekā prieki un sajūsma. Ja šādas prombūtnes būs jāpiedzīvo vēl daudz, es nezinu vai spēšu un vai šādas attiecības ir priekš manis.:'-( Kādai ir bijis līdzīgi? Vai pārtraucāt attiecības šāda periodiska attāluma dēļ? Ja jā, tad vai to vēlāk nenožēlojāt un nenāca galvā domas, kā būtu, ja būtu....?
23.09.2015 23:17 |
 
Reitings 118
Reģ: 25.06.2015
Centies aizpildīt laiku ar kādiem hobijiem. Dari to, kas Tev patīk. Varbūt tas Tavas domas kaut nedaudz novērsīs no viņa. Varbūt izdomā uz uztaisi kādu pārsteigumu, kamēr viņš vēl nav atpakaļ. Uzadi džemperi vai izdekorē dzīvokli uz viņa atgriešanos. :)
01.10.2015 09:03 |
 
Reitings 11
Reģ: 30.09.2015
Nopērc vibratoru
30.09.2015 23:31 |
 
Reitings 91
Reģ: 09.07.2013
atrodi sev nodarbi, izglito sevi, sac lasit gramatas, satiecies ar draugiem...

mes ar draugu kluvam oficiali par pari, un nakamaja diena vinam bija jadodas uz laiku dzivot citur - 3100 km attaluma. neredzejamies 2 menesus, pec tam es pie vina aizlidoju uz 2 nedelam, tad atkal neredzejamies 2.5menesus un tagad dzivojam vien 300km attaluma, kas liekas salidzinosi maz. vismaz redzamies katru (vai katru otro) nedelas nogali, ta ka viss ir iespejams. ja tev sis attiecibas ir dargas, tad saglaba to skaistumu un nezaude milestibu. tas ir TIKAI 3 nedelas.
30.09.2015 23:30 |
 
Reitings 327
Reģ: 08.09.2014
Sveika, galvenais šai posmā, ko esat šķirti, esi viņa atbalsts, neliec viņam justies par kaut ko vainīgam...
Pašai grūti bija, kad mīļotais devās uz Afganistānu dienēt :( Vēl joprojām ar šausmām atceros to :( Katrs biņa zvans likās kā svētki un protams pati arī viņam zvanīju, lai gan dārgi, bet bija to vērts...
Un pat tagad kad viņš ir blakus, varu teikt labāk iz GADU būtu ārzemēs kaut kur strādājis, tas vismaz man tik daudz nervu neprasītu...
Bet toties varu pateikt skaidri, kad man ir laimīgākās divas dienas mūžā, kad atgriezās mans mīļais un kad piedzima mūsu dēliņš :)
Tā pat arī novēlu tev savas laimīgās dienas... :)
Un kā saka labs nāk ar gaidīšanu, ja mīl tad gaidīs un atgriezīsies :)(l)
30.09.2015 23:04 |
 
Reitings 228
Reģ: 30.07.2015
Diviem pieaugušiem cilvēkiem, kas gana nobrieduši prātā un pārliecināti par savām jūtām, attiecību noturību, vajadzētu būt spējīgiem izturēt šo prombūtnes laiku. Pret otru cilvēku nevajadzētu izveidoties absolūtai ''atkarībai'', kā te novērots...
30.09.2015 18:36 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nav runa par pašpietiekamību..


Vispār ir gan. Autore pati raksta, ka nav pašpietiekama. Nu, skumji, ko lai saka
30.09.2015 18:33 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
tas ir normāli attiecību sākuma posmā (tauriņi vēderā), kad vispār negribas šķirties.

3 nedēļas jau nav nekas

3 nedēļas ir 3 nedēļas!!! Tas tomēr ir ilgs laiks,ko pavadīt bez mīļotā. Nav runa par pašpietiekamību..uz teātri ies un darbus ko darīt atradīs,bet mīļotā tuvība tāpat pietrūks!
Ar savu vīrieti esam kopā vairākus gadus(5+) un pat nedēļas nogale,ko pavadām šķirti ir "jūtams caurums" tuvībā. Esam bijuši šķirti pat uz 2 mēnešiem..Vis grūtākais posms ir pirmās dienas un pašas pēdējās pirms atkal redzēšanās:'-( Taču nekad šādu "posmu" dēļ neesam apsvēruši škiršanos;-)
30.09.2015 18:18 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Par uzticēšanos...
es esmu ļoti greizsirdīga, vienu brīdi- pat līdz nelabumam. Bet šajās attiecībās - uzticos viņam tik ļoti, ka pati pat brīnos, nu kā tā, kur pazuda mani kašķi, ut.t.. nevarēju palaist citus pat ar draugiem atpūšsties, jau pēc stundas sāku zvanīt, rakstīt visādas sms... un vienmēr bija skandāli. Tagad esmu to noslēpusi dziļi, lai nelien šitā zāģēšana ārā... jo nav par ko. nav devis nevienu iemeslu neuzticēties.
30.09.2015 16:57 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Man jau iet otrai mēnesis, kad prom. Sarakstamies katru dienu, obligāti ir ka viņš ejot uz darbu no rīta atsūta labrīt, tas dod tādu drošuma sajūtu, ka vēl viena diena ir pagājusi un mums viss ir ok. Un vakarā arlabunakti. pa dienu tādas ikdienišķas lietas, kā kam iet, u.t.t. vai iepazīstam viens otru tuvak.
Arī esam nesen uzsākuši attiecības, pirms aizbraukšanas sarakstijāmies 2 mēnešus, tad pusotru pavadijām kopā. Viņš ļoti šaubijās, vai izdosies, ilgi neticēja, ka gaidīšu, jo jau bijusi slikta pieredze, tpc sākumā viss veidojās saraustīti un nedroši. Es esmu pārliecināta un man izdevās viņu iedorošināt.
Tagad jāgaida līdz decembra beigām, ja nekas nemainīsies. Un tā arī būs, pāris mēnešus prom, mēnesi lv, tad atkal... un tā līz tam, ja man būš iespēja braukt pie viņa, vai viņš izlems atpakaļ uz lv.
30.09.2015 16:53 |
 
Reitings 39
Reģ: 14.09.2015
3 nedēļas jau nav nekas. Skumji jau, bet nu nesēdi jau 24h mājā. Mans draugs prom uz daudz ilgāku laiku, bet man ir skola, darbs un nesanāk man skumt.
30.09.2015 15:18 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
mans milotais ari ir arzemes,bet vins pats ir arzemnieks un divus gadus dzivojam attaluma attiecibas. man lidz decembrim jagaida kad tiksimies. saprotu tevi, bet nu ar cikstesanu nekas labak nepaliks. tiesa es ar savu sazinos 24/7 skyp un tamlidzigi...grutak jau ka nevaru samilot un tamlidzigi tikai runaat. dari kaut ko kas tevi iepriecina tikmer un gan jau bus ok.
30.09.2015 12:59 |
 
Reitings 452
Reģ: 25.09.2015
Man besī (jā, šoreiz uzsvēršu šo vārdu) tāds sieviešu tips, kas bez vīrieša vispār nevar.


Manuprāt, tas ir normāli attiecību sākuma posmā (tauriņi vēderā), kad vispār negribas šķirties. :-)

Tik jauki lasīt pozitīvus gadījumus, tas tikai stiprina pārliecību, ka arī mums tas izdosies.


Noteikti izdosies. (l) Ļoti daudzi iziet šādām grūtībam caurī, jo mūsdienās jāpaspēj netikai veidot attiecības, bet arī karjeru :-)
30.09.2015 12:39 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Un kā jums gāja ar uzticēšanos? Strīdi nebija? Ja bija, tad par ko?

Es laikam esmu ļoti greizsirdīga un pāris greizsirdības lēkmes sataisīju, kaut gan tas bija lieki. (t) Pašai bija kauns pēc tam. Tā jau strīdi nebija ne par ko, tieši otrādi, jo katram bija savi darbi līdz kaklam, ne viens, ne otrs arī apkārt netusējām.
Viens otram uzticējāmies un uzticamies, kaut gan mans prāts var izdomāt 10 soļus uz priekšu, ka viņš tur varētu kaut ko ar citām, kas arī beigās ir pilnīgi nevajadzīgi. :-/
30.09.2015 12:32 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Trīs nedēļas bija prom, tagad prom būs minimums uz 6 mēnešiem, bet esam atraduši kompromisu.

Labi, ka ir kompromiss. Tikties 1x 2 mēnešos arī ir ok, ja ir gals vai mala redzami. Es reiz (3 gadus) biju salīmējusies vienā puisī, kas Latvijā bija 2x gadā uz 1 nedēļu. Un neko, kad sapratu, ka man no tā jātiek vaļā, tas, ka viņš ir prom, man nelīdzēja. Bija darbs ar sevi, hobijiem, jaunu vidi utt. Tā kā attālums nav šķērslis mīlestībai, tikai, ja tas viņam tur ievelkas, vai nu brauc līdzi, vai pārtrauc. Negaidi 3-4 gadus.
30.09.2015 12:25 |
 
Reitings 13
Reģ: 23.09.2015
3 nedēļas tiešām nav nekas. Mums ir bijuši mēneši.
Mēs gan sarakstījāmies katru dienu un savanījāmies vismaz reizi vai pāris reizes nedēļā. Protams, sanāca dikti dārgi, jo arī sarunas bija garas, gribējās parunāt, taču tas laiks abiem pagāja ļoti ātri. Satikties pēc tāda laika bija neaprakstāmi forši un viens otru redzējām "citām acīm", jo iepriekš ikdienā bija pierasts vienam pie otra.
Tas laiks paiet ātri, kaut arī iespējams šobrīd tā neliekas. Pati esmu gājusi tam cauri, skumusi, izraudājusies krokodila asarām utt., tāpēc zinu, ko tas nozīmē, bet 3 nedēļas tiešām nav traģēdija - nieks vien, nav pat mēnesītis.


Un kā jums gāja ar uzticēšanos? Strīdi nebija? Ja bija, tad par ko? Draugs ir diezgan greizsirdīgs, pašai arī reizēm uznāk niķi un stiķi, bet es viņam 100% uzticos, viņam ar uzticēšanos pagrūtāk, bet strādājam pie tā. :-)
30.09.2015 12:23 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Laikam autore jāpažēlo un jāpatur rociņa, bet nē.. nevaru. Man besī (jā, šoreiz uzsvēršu šo vārdu) tāds sieviešu tips, kas bez vīrieša vispār nevar. Labi, te ilgi nefilozofēšu, bet tas ir kaitinoši. Agrāk brīnījos, kā kāda var savu draugu/vīru norādīt kā hobiju, bet izskatās, ka tādu pilna pasaule.
30.09.2015 12:20 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
3 nedēļas tiešām nav nekas. Mums ir bijuši mēneši. ;-)
Mēs gan sarakstījāmies katru dienu un savanījāmies vismaz reizi vai pāris reizes nedēļā. Protams, sanāca dikti dārgi, jo arī sarunas bija garas, gribējās parunāt, taču tas laiks abiem pagāja ļoti ātri. Satikties pēc tāda laika bija neaprakstāmi forši un viens otru redzējām "citām acīm", jo iepriekš ikdienā bija pierasts vienam pie otra.
Tas laiks paiet ātri, kaut arī iespējams šobrīd tā neliekas. Pati esmu gājusi tam cauri, skumusi, izraudājusies krokodila asarām utt., tāpēc zinu, ko tas nozīmē, bet 3 nedēļas tiešām nav traģēdija - nieks vien, nav pat mēnesītis. ;-)
30.09.2015 12:17 |
 
Reitings 13
Reģ: 23.09.2015
3 nedēļas nav pasaules gals. Tavs draugs ir gatavs ieguldīt milzīgu darbu, lai Jums kopā būtu labāka nākotne, novērtē to.

Ir vīrieši, kuriem tas nav tik svarīgi. Tev labāk patiktu, ka viņš uz taviem aicinājumiem celt kopīgo dzīves līmeni, nereaģētu?

Tas, ka attiecības ir tikai sākumā, ir forši. Priecājies! Ja ikdienas būsiet viens otram klāt, tad tā sākuma dzirkstele attiecīgi ātrāk arī pazudīs.


Trīs nedēļas bija prom, tagad prom būs minimums uz 6 mēnešiem, bet esam atraduši kompromisu.
Un taisnība ir, daudziem vīriešiem, tas nav svarīgi, bet ar tagadējo draugu jūtu, ka viņš par mani rūpējas un ir gatavs uz rokām nēsāt. Es to novērtēju un atbalstu viņa lēmumu, jo arī viņam nav viegli. Jācenšas būt maksimāli saprotošiem, tiešām centīšos, lai mums viss izdotos. :-)
30.09.2015 12:15 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
3 nedēļas nav pasaules gals. Tavs draugs ir gatavs ieguldīt milzīgu darbu, lai Jums kopā būtu labāka nākotne, novērtē to.

Ir vīrieši, kuriem tas nav tik svarīgi. Tev labāk patiktu, ka viņš uz taviem aicinājumiem celt kopīgo dzīves līmeni, nereaģētu?

Tas, ka attiecības ir tikai sākumā, ir forši. Priecājies! Ja ikdienas būsiet viens otram klāt, tad tā sākuma dzirkstele attiecīgi ātrāk arī pazudīs.
30.09.2015 12:08 |
 
Reitings 13
Reģ: 23.09.2015
Vislabāk man patīk, ka nelasa komentārus un tad met ārā savus domu graudus. Saprotu, ka ne visiem ir interesanti lasīt palagus un ne tik garus komentārus, bet tad taču var vienkārši nekomentēt.
Var jau būt, ka ir pārlaists ar acīm cauri, bet ko tad jaucamies dīķī pa vidu, ja nav lietas kursā par problēmas attīstību. Vispār jau, vārds problēma šeit vairs īsti neiederas, pēc komentāriem to taču var saprast! :-)
30.09.2015 11:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits