Gribās padomu.

 
Reitings 185
Reģ: 16.07.2011
Labsrīts! :)
Gribētos dzirdēt vairāk pieredzējušu cilvēku padomu.
Attiecībās esmu nu jau gandrīz gadu, gājis kā pa kalniem, bet nu viss,kas bijis, ir izrunāts, piedots, ievietots pagātnē un netiek pieminēts, viss kārtībā. Bet te vakar zvana laba paziņa, stāsta, ka mans puisis patiesībā man melojot, klīstot pa klubiem ar draugiem, viņa esot dzirdējusi telefona sarunu, kur viņš pats to stāstījis. Prasu savam mīļumam, kas notiek. Viņš dievojās, dusmojās, zvēr,ka nekas tāds nav bijis, nav melojis, tāda telefona saruna tiešām bijusi, bet viņš teicis,ka nē, nekur nav gājis. Esam jauni, studējam, dzīvojam katrs ar saviem vecākiem pagaidām. Ar viņa mammu labas attiecības, nu uzprasīju viņai, vai ir kāda nakts,kad viņš nav bijis mājās. Viņa pat datumu nosauca, kad viņš esot svinējis drauga dz.d. Puisis saka,ka viņa kaut ko sajaukusi (wtf).
Te gan arī jāpiemin, ka tā pati meitene,kas šo visu noziņoja,iet cauri pretīgam šķiršanās procesam, viņa arī uz mani ir bijusi vairākas reizes greizsirdīga, jo domā, ka viņas nu jau bijušais ir ieskatījies manī. Tieši viņa man bieži ir teikusi par manu draugu- bet ja nu viņš nav mājās, ja nu ir kur citur un tev melo? Man pašai tādas domas pat prātā nav ienākušas.
Un te arī rodas mans jautājums- kam ticēt? Viss ir tik pretrunīgi un esmu konkrētā šokā. Mīlu savu puisi, bet tiešām negribās, lai vazā aiz deguna, tad jau labāk katram uz pusi iet un viss.(t)
Labprāt uzklausītu kādus viedokļus no malas.
15.09.2015 10:52 |
 
Reitings 185
Reģ: 16.07.2011
Nē nu jā, viss vēl dīvaināk kļūst. Tā mana `draudzene` atsūtīja sms, ka tā viņas draudzene vairs nezin, vai viņš ir kaut kur bijis. Draugs gan joprojām stāsta, ka nekas nav bijis tāds blabla. Bērnudārzs kkāds.:-|
15.09.2015 12:08 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Elīnaa, tādas ''draudzenes'' vispār vajadz izdzēst no kontaktiem un no redzeslauka :)
Problēmas primāri jārisina ar savu vīrieti, nepieļaujot citu personu iesaisti...
15.09.2015 12:10 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Iedomājies sevi šajā situācijā sava puiša vietā un padomā, kā Tu justos ja Tavai otrai pusītei kaut kādi cilvēki stāstītu sazin ko un Tava otra pusīte ticētu viņiem, nevis Tev...patiktu?
Atjēdzies un beidz klausīties un skatīties pa malām ;-) tiešām bērnudārzs...
15.09.2015 12:13 |
 
Reitings 185
Reģ: 16.07.2011
Jau atvainojos puisim, ka uzvedos kā lose.
Bet tāpat neiziet no prāta tas, ko viņa mamma teica.:-|
15.09.2015 12:19 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Piekrītu cormeum, ka tādām "draudzenēm" labāk ir izvairīties..

Nedomāju, ka mamma melotu. Ar pārmetumiem te arī neko neatrisināsi, labāk tiešām puisi pavēro. Mani gan drīzāk interesētu, kādēļ ir jāmelo par iešanu uz kaut kādu dzimšanas dienu - kur problēma pateikt patiesību? (t)
15.09.2015 12:21 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Elinaa, varbūt sagadīšanās ar mammu. Bet nu ja bieži sāk "sagadīties", tad gan jāpadomā.

Pagaidām liecies mierā.
15.09.2015 12:21 |
 
Reitings 185
Reģ: 16.07.2011
Sisley, es viņam vakar tieši to pašu teicu- lai tak vienkārši pasaka, ka ir bijis, kas tur tāds. Bet nē, neesot bijis un punkts.:-|
57days, viņam vairāk neko par šo visu nesaku, neprasu. Salīgām mieru. Tikai domāju, ka jocīgi.
15.09.2015 12:28 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Drošības pēc tomēr pamet puisi.... ja nu tiešām melo!
15.09.2015 13:25 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Es ticētu mammai. Kāds viņai labums melot?
15.09.2015 13:29 |
 
10 gadi
Reitings 1495
Reģ: 17.01.2013
Un par tādām lietām strīdi?
Pat, ja viņš kaut kur ir bijis- un?
Padomā labāk no šādas pozīcijas- ja viņš tiešām būtu vazājies apkārrt- kāda būtu bijusi tava reakcija, ja viņš to būtu tev teicis.
Tikpat labi, varbūt viņš nesaka, lai tu nesacepies.

Mans personiskais viedoklis ir tads, ka pusis dara ko grib un nevēlas atskaitīties, jo nav jau tā, ka viņš darītu ko sliktu un te uzrodas kads, kas visu tev pasaka, loģiski, ko viņš domā- būs skandals, ka neko neesmu pateicis, bet es jau neesmu darijis neko sliktu- tādad, priekš kam to cilat- bija bija, punkts.

Ko darītu es? Tomēr ieklausītos ko apkārt runā, jo reti kad izrādas, ka tie ir meli, vismaz mana pieredze tā rāda, bet traci es neceltu, tik vien kā pateiktu- es neesmu dusmīga par to, ka tu ej izklaidēties, tikai, es nevēlos, lai citiem ir iemesls domāt, ka viņi zin vairāk ka es- lai pusis padomā.

Un vēl kas- šis ir iemesls kapēc es nekad nesaku, ko redzu no malas un neiejaucos, jo vienmēr vainīgs paliek trešais.
15.09.2015 13:30 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Tādām spiegu draudzenēm es neticētu principa pēc, bet mammas teiktais noteikti liktu padomāt 2x vai puisis nemelo.
15.09.2015 13:32 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Nu bet kas tur tāds, ja puisis aizgāja vienreiz ar draugiem uz klubu? Nepateica tev - ok, nav smuki, bet viņš tev tajā laikā deva ziņu, ka saldi mājās guļ vai kā? Vai arī neteica tev neko, jo tu parasti taisi traci, esi nenormāli greizsirdīga vai vēl kāds iemesls?

Es ticētu drauga mammai, lai gan pastāv arī zināma iespēja, ka mamma var nokļūdīties. Bet vispār es to izrunātu ar draugu un aizmirstu. Jā, būtu uzmanīgāka, bet dzīvotu tāpat kā iepriekš un no tādām draudzenēm turētos pa gabalu.
15.09.2015 13:42 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Jātic savam tuvākajam, nevis „labajiem draugiem”

Ja viņš melo, tad tapat viss būs skaidrs ar laiku, bet nevajag taisīt seriālu greizsirdības tēmu. Kamēr nedzīvojiet kopā, tās īsti nevar saukt par attiecībām un ja arī viņš kaut kur ar draugiem ir bijis, nav nekas traks, pie ķēdes taču nepiesiesi.

Nav ko iesprinkt uz baumām, tās nekad nebiegsies. Ja iesiet tālāk un sāksiet dzīvot kopā, tad vainu viss nostāsies savās vietās, vai nu būs cauri.
15.09.2015 13:45 |
 
Reitings 185
Reģ: 16.07.2011
Bet neviens jau viņam neprasa atskaiti. Pati viņam saku, ka varbūt pārāk reti izklaidējas, tiekas ar draugiem, lai iet utt. Tikai es gribētu pa to zināt, nevis lai mani nostāda par nezinošu muļķi.
Un jā, es atceros to datumu, kuru nosauca viņa mamma- man teica, ka ir pārguris un iet gulēt. No mums abiem tieši viņš ir greizsirdīgais kontrolētājs. Nekad neaizmirst pajautāt, vai tiešāaaaam esmu mājās, paskatīties telefonā sarakstes un pat izejošos, ienākošos zvanus, ka vai tik instagramā manas bildes pārlieku daudzi puiši nelaiko.
Arī ja viņš tagad pateiktu, ka kaut kur bija, nu ko es tur varu izdarīt, lai ir bijis, ne pārmetīšu kaut ko, ne galvu raušu nost. Bet zvēr, ka nav bijis, viss ir meli. Tā nesaprašana liek justies tik stulbi.:-|
15.09.2015 13:55 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Pasaki viņam, lai viņš tev pierāda, ka nav bijis,bet, ja nepierādīs, tad pametīsi! Izdari tāpat, kā viņš nesen to darīja tev!
Un vispār, kā tev tur toreiz beigās iznāca pierādīt?
ļoti jau nu "nopietnas" attiecības :-)
15.09.2015 13:56 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Godīgi sakot, es vispār nesaprotu kā var būt tādas attiecības, kur viens otram it kā uzticas, bet tāpat lūr pār plecu un prasa kaut kādus pierādījumus... vai nu tici tam cilvēkam vai nē, nevis šausti sevi vai tikai viss ir izkontrolēts :-D
15.09.2015 14:00 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Agī, tiešām nepazīsti nevienu pāri, kur persona A personai B uzticas un pār plecu nelūr, bet persona B personu A krāpj?

Slimīga neuzticešanās, protams, ir slimīga, bet ja nejauši sanāk atkārtoti pieķert cilvēku melos, tad, manuprāt, palūrēt profilaksei pāris reizes pār plecu ar nav tā sliktākā ideja.
15.09.2015 14:09 |
 
Reitings 185
Reģ: 16.07.2011
Selīna, heh, nekā neiznāca. Pateicu, ka viņš vnk muļķis ir. Nezinu, kā, bet pašam pieleca, ka prasa neiespējamo.:-D Kopš tā gadījuma viss bija burvīgi. Līdz vakardienai.(t)
Nu man jau nav grūti viņam to telefonu iedot, tāpat tur nekā satraucoša nav, bet tā visa situācija tik muļķīga liekas. Neesmu viņa māte vai aukle, lai ar koku pārbaudītu, kur ir, ar ko. Negribu kontrolēt, kaut kādus pierādījumus prasīt. Ja gribi iet ballēties, ej. Bet nu kāpēc nevar atvērt muti un to pateikt? Kas tur tāds slēpjams? Patiesību gribētos, tas arī viss. Bet viņš arī šodien joprojām apgalvo, ka es varot ticēt, ka vien vēlos, visu taisnību viņš ir pateicis jau vakar.
Viņš pēdējās dienas slims, tāpēc mājās guļ, bet tā meitene tak vakar vēl apgalvoja, ka viņš vakar pa dienu neesot bijis slims un esot ticies ar draugu. Arī par to vnk mierīgi pajautāju, viņš pats šokā, ka knapi no gultas izkāpt varot, kāpēc lai vēl kaut kur ietu. Un tas nu tiešām dīvaini liekas, ja jau tiekas ar draugu, kāpēc lai viņš melotu, ka netiekas? Arvien vairāk liekas, ka kaut vairāk kaut kādas intrigas iet vaļā no to meiteņu puses.:-|
15.09.2015 14:17 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
kaut kādas intrigas iet vaļā no to meiteņu puses.


Tādā gadījumā pārtrauc ar idiotēm kontaktēties.
15.09.2015 14:19 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
57days - cik es zinu, tad nē... (t) bet nu katrs jau savās attiecībās var darīt kā grib, vienkārši, tad, manuprāt, nav jēgas no tām attiecībām ;)
15.09.2015 14:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits