Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viss aizgājis kaut kā greizi...

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Centīšos īsumā par katru momentu, bet lai saprotami.
1. iemīlēšanās 9. klasē, es biju neciešama raksturā, puisis gribēja tikai seksu, pāris mēnešus nedabūja, izšķīrāmies. Tiešām ļoti pārdzīvoju. Emocionāli šis ir cilvēks kuram esmu visvairāk pieķērusies, kaut "attiecības", ja par tādām tās var nosaukt bija visneilgākās.
2.Braucu uz citām pilsētām atpūsties pa brīvdienām. Uzmanība no prētējā dzimuma ik pa laikam, bet neviens nopietni nē... Kad iepatikās 1 puisis, atkal ātri sapratu, ka tikai seksu grib.
3.Sajutos atkal kā 9. klasē, kaut tas bija pāris gadus vēlāk, skolā iepatikās gadu jaunāks, bet ļoti simpātisks, sportisks puisis. Sākumā viss likās tā skaisti - skatieni, kautrīgums no viņa puses, bet sākot tikties, pēc 4. reizes, kad neko citu nedarīja kā pusstundu runāja kā gribot manus šortus novilkt, sapratu, ka viņš ir tāds pats.

Sāku domāt, ka varbūt viņi ir pārāk jauni nopietnām attiecībām, varbūt vecumā vaina.
4.Iepazinos internetā ar vīrieti, 10 gadus vecāku par mani, sportiska auguma, iedegušu ādu, koptu, simpātisku. Ar viņu bija 1. sekss, 3. mūsu tikšanās reizē. Nu jau tad vairs neticēju mūžīgajai mīlestībai, bet gribēju TO darīt, intereses pēc, instinktu pēc. Izrādījās es biju tā kā plāksteris vienā brīdī, ar vien vēsāk viss palika un izbeidzās. Nepavilkos uz "tekstiņiem" vairs. Punkts arī te. Tomēr, kaut plāns nebija iemīlēties, biju daļēji jau paspējusi pieķerties un sāpēja atkal.
5.Sāku pēc skolas strādāt veikalā. Veikalā iepazinos ar 1 klientu, kurš katru reizi, kad ieraudzīja mani smaidīja līdz ausīm un vienmēr apvaicājās kā man iet, vai viss labi, kā diena... Atrada mani fb. Sākām sarakstīties, vēlāk piekritu arī aizbraukt vakariņās ar viņu, iepazīties. Sapratu, ka viņš ir diez gan vecāks par mani, kaut 1. acu uzmetienā nedomāju, ka tik. 15 gadu atšķirība mums bija, kā izrādās,jā! Otrajā tikšanās reizē tikai apjautu, ka viņš ir diezgan turīgs. Labi restorāni, ne tās lētākās mašīnas, daudz, izdevīgu paziņu. Bija tā, ka 2. reizē izskatā saskatīju sīkumus, kas man nesimpatizēja viņā, bet doma, ka viņam daudz kas pieder un ka viņš tik labi izturas pret mani lika nepadoties, jo tāpat "meklējot mīlestību" daudz x vīlusies biju. Pa skaisto - braukājos ar foršām mašīnām, tiku vadāta zem elkoņa, saņēmu auskarus, reizi pa reizei lielus ziedu pušķus. Līdz 1 momentam, kad soc. portālā ieraudzīju bildi, viņam esot kopā ar sievu. Jā, viņam izrādījās bija sieva! Daudz nedomājot, pateicu, ka negribu neko turpināt... Viņš gribēja skaidroties, centās pierunāt satikties vēl utt., bet nu nekā. Negribu vairs.
6.Tagad esmu iepazinusies atkal netā ar puisi no citas pilsētas. Viņš grib katru vakaru sarakstīties ar mani. 1x tāpat vien ir pārskaitījis man naudu, tipa lai palīdzētu, jo neesmu vēl stabila kā viņš. Bet... mani kaut kā mazliet atgrūž viņš fiziski. Loģiskā domāšana saka, ka mīlestība ir bullshits un jāizmanto, ka kāds tā apburts ar mani un labvēlīgs, vnk jātiekas. Sajūtas saka- nafig tāds vajadzīgs, nekādu mīļu emociju pret viņu. (Kaut tas var mainīties? Ar precēto vīrieti... laika gaitā tomēr kaut kā nedaudz pieķēros viņam...) :-/
13.09.2015 11:12 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Vienkārši pārstāj meklēties. Tad arī atnāks tavs īstais.
13.09.2015 11:17 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
Dantessa- Gluźi manas domas!
13.09.2015 11:19 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kad pati būsi nobriedusi un stabilām morālām vērtībām, tad būs lielāka iespēja satikt arī normālu vīrieti.
13.09.2015 11:21 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Dantessa - Nekad īsti neesmu meklējusies, pēdējā laikā nu noteikti nē...viņi jau mani atrod. :D Un šaubos vai ticu tādam "īstajam". Atkal divas puses. Emocijas liek cerēt, veselais saprāts liek paskatīties uz pieredzi, saprast, ka nav lemts man un domāt par izaugsmi, materiālo labumu, sevis pierādīšanu utml, ne uz brīdi neļaujoties kāda vīrieša vārdu manipulācijām.
13.09.2015 11:21 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Nekad īsti neesmu meklējusies, pēdējā laikā nu noteikti nē...viņi jau mani atrod.

Nu tad neskrien uzreiz pie visiem , kas uzreiz parādās pie apvāršņa. Padzīvo sev.

Kad pati būsi nobriedusi un stabilām morālām vērtībām, tad būs lielāka iespēja satikt arī normālu vīrieti.


+++
13.09.2015 11:27 |
 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
Principā līdz 30 gadiem - kā runā vairums- nepieciešams pievērsties karjerai, vismaz nodrošināt sevi pirmajā līmenī, ap 30 tad varam domāt par savu gimeni. Pat zvirbulis zina- pirms atliekam olas, vispirms jāuzbūvē ligzda.
13.09.2015 11:31 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Hm... nu ok, domu saprotu, bet tie ar ko tikos man tajā momentā likās īpašāki par "citiem", ne jau ar katru kurš ar mani flirtē tiekos. Vispār esmu diezgan vēsa parasti.
Arī šobrīd būtu izvēle. Pat atkal 1 precētais, kuram esot par maz seksa un es patīku uzradies... :D:D To tā kā atšuvu. Darbā bijuši uzmanības izrādītāji, zvanījuši, necēlu vēlāk jau atpazīstot pēc numura. Negribas runāt ar tādiem, kuri pazvana un saka "čau mazā", kad iebilstu pret tūlītēju vēlmi satikties sāk kaut ko satraukti murmulēt... Un tad ir tāds, kurš nav skaistulis, bet gatavs mainīties gan ārēji gan ieradumu ziņā manis dēļ ,man naudu dot, ja vajag - pajumti utt. :D Varbūt ir vērts satikties ar pēdējā tipa puisi? Ja reiz man neko neuzpriež tikai lūdzas, lai dodu iespēju viņam sevi parādīt.
13.09.2015 11:40 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Sikernieks 2, es atkal esmu dzirdējusi citu versiju, t.i., līdz 30 ir jāatrod cilvēks, ar kuru būt kopā, jo pēc 30 paliek tikai tādi, kuriem ir visādas novirzes/untumi, nezinu, kā savādāk lai nosauc, bet īpašības, kuras jāpiecieš, ar kurām jāsadzīvo, kas iepriekš ir traucējušas izveidot veiksmīgās attiecības. Protams, noteikti ir arī normāi cilvēki, bet pēc 30 šī attiecība starp cilvēkiem ar īpašajām vajadzībām un normālajiem stipri mainās par labu grūti veidojamajām attiecībām.
Noteikti nedrīkst aizmirst karjeru un pārējās vajadzības, bet dzīvot līdz 30 tikai sev un tikai tad sākt meklēt attiecības šajā ziņā liekas absurdi.
13.09.2015 11:45 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Sikernieks 2 - teikt jau var visādi un man nav vēlmes nodibināt ģimeni līdz 23 vai pat 25 gadiem varbūt, bet jautāju pēc padoma, jo situācijas ir dažādas. Kā tagad. Man it kā pēc bildēm baigi neuzrunā tas čalis, bet šis gatavs nerunāt ar mani ja negribu, pat teicis, ka ja gribu "izskrieties" viņš nepazudīšot nekur, saka, ka samīlējies un ļoti vēlas lai dodu iespēju iepazīties. :D Citās bildēs viņš ir NORMĀLS, citās frīkains un drīzāk nesaista kā saista. Dot vai nedot iespēju čalim, vienkārši dzīvē satikt mani?

P.s. ar pašizaugsmi viss ir ok. Nestagnēju, domājot par "īsto". Galīgi nē. :-D Studēju, strādāju, mācos, apgūstu ik pa laiciņam jaunas lietas.
13.09.2015 11:45 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
1x tāpat vien ir pārskaitījis man naudu, tipa lai palīdzētu, jo neesmu vēl stabila kā viņš.


Es kā rūdīts sieviešu nīdējs varu apstiprināt tikai vienu - tas čalis noteikt ir pārliecināts, ka sievietes dirš zemenes.
13.09.2015 11:47 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Attiecības nevar veidot pēc plāna - vispirms izglītība, karjera, finansiālais nodrošinājums un tad mīlestība, attiecības, ģimene.
Ir jau forši ja tā sanāk, bet dzīvē parasti viss iet ne tik gludi.

Īstais cilvēku nevar atrast pēc plāna, bet tikai gaidīt un gaidīt arī nevar. Ir daudz cilvēku kas tā arī pusmūžu nodzīvo vientuļi un ar attiecībām nekas nesanāk. Lai gan ir viss lai tās būtu.

Tas ka ir bijuši daudzi sakari ar dažādiem cilvēkiem, ir normāli. Baudi dzīvi un krāj pieredzi, tā noderēs.
Mīlestība ir un būs, būs cilvēks ar kuru to tiešam varēs baudīt.
13.09.2015 11:55 |
 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
Citās bildēs viņš ir NORMĀLS, citās frīkains un drīzāk nesaista kā saista. Dot vai nedot iespēju čalim, vienkārši dzīvē satikt mani?


Es varbūt teiktu- kādā laika posmā varētu vairāk uzzināt par puisi, vislabākais kā iepazīt cilveki- ir koopējā darbā (vienā firmā strādājot), kad vienlaikus "ir blakus" un vienlaikus "ne tuvu klāt".
13.09.2015 11:57 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Tas jau sāk vairāk izklausīties pēc plāna. Iepazīties darba vietā/ pārāk ilgi negaidīt. Es jau par to nedomāju. Vienkārši sanācis kā sanācis...
13.09.2015 12:04 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Principā līdz 30 gadiem - kā runā vairums- nepieciešams pievērsties karjerai, vismaz nodrošināt sevi pirmajā līmenī, ap 30 tad varam domāt par savu gimeni. Pat zvirbulis zina- pirms atliekam olas, vispirms jāuzbūvē ligzda.



Cik smieklīgi. Citi jau paspejusi apprecēties un saražot bernus. Kad atjegsies tada karjeriste varēs izveleties starp škirteņiem ar berniem vai alkoholiķiem un citiem viriešiem ar defektiem. Jo parasti jau attiecibas izveidojas skolas laikos. Trīsdesmitgadnieki jau vairak doma par gimeni un kā izklaidet sievu un bērnus. Nevis par naktsklubiem. Gan jau kadu perli atrast var, bet man liktos aizdomigi trisdesmit gados bez sievas un berniem. Vai vismaz ex. Piekritu Dionysus, tas nav vienkārši. It sevišķi jau 30 gados. Jo vecaks cilveks, jo vairak visu ko ievero otrā, ir grutak pielagoties otram. Tad vairs nav tas merkis parveidot otru. :-DIt sevišķi, ja ilgu laiku ir bijis viens. Tad jau ir izveidojušies savi paradumi, kurus ne visi grib tà mainit.
13.09.2015 12:22 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es mazliet nesaprotu, par ko ir jautājums?

Internetā saraksties ar puisi, kurš tevi nesaista. Tikušies neesat. Čalis tev stāsta par milzu jūtām, gaidīšanu. Nu un ko?

Kamēr par to naudu, ko var tev aiz neko darīt pārskaitīt, nav atbraucis uz tavu pilsētu reāli tevi satikt, tikmēr nelauzi nemaz par viņu un viņa "jūtām" galvu.

Kamēr neesi satikusi dzīvē, tikmēr no bildēm tāpat nesapratīsi, ir vai nav tev pievilcīgs. Feromonus uztver ar degunu, nevis acīm.

Un apsēstību ar attiecību veidošanu tikai tāpēc, lai būtu, arī nesaprotu - nu kam tu kaut ko tā pierādīsi?
13.09.2015 12:34 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Cik smieklīgi. Citi jau paspejusi apprecēties un saražot bernus. Kad atjegsies tada karjeriste varēs izveleties starp škirteņiem ar berniem vai alkoholiķiem un citiem viriešiem ar defektiem. Jo parasti jau attiecibas izveidojas skolas laikos. Trīsdesmitgadnieki jau vairak doma par gimeni un kā izklaidet sievu un bērnus. Nevis par naktsklubiem. Gan jau kadu perli atrast var, bet man liktos aizdomigi trisdesmit gados bez sievas un berniem. Vai vismaz ex. Piekritu Dionysus, tas nav vienkārši. It sevišķi jau 30 gados. Jo vecaks cilveks, jo vairak visu ko ievero otrā, ir grutak pielagoties otram. Tad vairs nav tas merkis parveidot otru. It sevišķi, ja ilgu laiku ir bijis viens. Tad jau ir izveidojušies savi paradumi, kurus ne visi grib tà mainit.

Es zinu daudzus vīriešus ,kuri nostabilizējas un tik pēc 30 gadiem sāk domāt par ģimeni, bērniem .Nav tā,kad visiem misija ir līdz 30 gadiem. Varbūt tas ir vairāk raksturīgs sievietei. Vīrietis vispirms uzkāpt pa karjeras kāpnēm, nopērk mašīnu, sakārto visu,lai varētu dzīvokli paņemt uz kredīta un pēc ikmēneša kredīta maksājumiem,lai nav tā,kad jāēd tik kartupeļi..un tad sāk lūkoties pēc topošās sievas. Muļķīgi teikt -pēc 30 gadiem vīrieši ir norakstāmi!tā nav! ne jau visi kā raķetes spēj visu izdarīt piem.līdz 26 gadiem ,it sevišķi,ja studē.
13.09.2015 12:43 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Citās bildēs viņš ir NORMĀLS, citās frīkains
Hah, nu tad varbūt ir normāls, tikai neiespringst par savu vizuālo tēlu un sociālajos tīklos saliek arī ne pārāk izdevušās bildes (un tikai nestāsti, ka Tu 100% visās bildēs izskaties perfekti).
Satiec cilvēku realitātē, tad jau redzēsi, kāds ir.
13.09.2015 12:49 |
 
Reitings 220
Reģ: 05.06.2015
pec sis diskusijas viss izklausas ta - sakariga meitene vilusies viriesos un milestiba. Bet pec ieprieksejam diskusijam var saprast, kapec tas ta ir - jo tu apzinati izvelies tadus, kuri tev nesis vilsanos. Tev ir diskusijas par to, ka izslaukt no viriesiem naudu utt., tapec secinu, ka tev ir jocigas morales vertibas, varbut neesi vel pieaugusi. Tev butu japadzivo bez attiecibam, lai pilnveidotu sevi garigi. Tas, ka tu stude un sporto vai ko tur vel, tevi nepilnveido rakstura, morales vertibu utt zina, tev ir japastrada ar sevi ka ar personibu.

Tavas vilsanas milestiba ir normalas, tas, ka puisi gribejusi tikai seksu tavos padsmit gados ir nbormali, nedomaji tacu, ka 9.klase tevi bildinas un nodzivosiet visu muzu laimigi kopa. Tagad tev ir iespeja veidot jaunas limena attiecibas, jo esi izaugusi un neskaties vairs uz puberitati apsestajiem puisiem, bet tu tagad doma tikai to, ka dabut materialo no viriesiem. Jamainas ir tev un tad atradisi sakarigu puisi.

Klustot vecakam ir grutak satikt brivus un sakarigus kandidatus, bet nav ari ta, ka visas ilgtermina attiecibas veidojas skolas laikos. Tadi pari, kas agri sagajusi kopa, agrak vai velak izskiras. Ta ka ir iespeja.
13.09.2015 13:11 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Es nudien neesmu tāda, kura baigi tiecas izveidot attiecības. Gluži otrādi, bieži cilvēkiem neuzticoties, atraidu.
Ja godīgi es pat nezinu kā varētu apvienot darbu, studijas un vēl ikdienas mīlināšanos,ucināšanos ar kādu. Reizēm skola paņem visu brīvo laiku un paliek pāri tikai laiks atpūtai no visas pasaules mazlietiņ. Bez tā gan nevaru. Vajag obligāti laiku tikai sev vienatnē pabūšanai.
13.09.2015 13:16 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
nav nekas aizgājis greizi, ir bijušas tizlas jaunības/skolas laika attiecības (un tādas ir bijušas visiem, nav pat jēga ar plāna punktiem atstāstīt katru vilšanos, saprotam) un tagad skrien pakaļ puisis, kurš neinteresē. nu kas tur aizgājis greizi, viss ok, turpini darīt, ko dari, ej uz vietām, kas patīk, iepazīsties ar domubiedriem moš kāds ieinteresēs.
vienīgi nesaprotu, kāpēc ņēmi no svešinieka naudu (tā pat vien jau nevar pārskaitīt, konta numurs, vārds, uzvārds arī jāiedod), tagad jādomā kā smukāk atšūt.
13.09.2015 13:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits