Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viss aizgājis kaut kā greizi...

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Centīšos īsumā par katru momentu, bet lai saprotami.
1. iemīlēšanās 9. klasē, es biju neciešama raksturā, puisis gribēja tikai seksu, pāris mēnešus nedabūja, izšķīrāmies. Tiešām ļoti pārdzīvoju. Emocionāli šis ir cilvēks kuram esmu visvairāk pieķērusies, kaut "attiecības", ja par tādām tās var nosaukt bija visneilgākās.
2.Braucu uz citām pilsētām atpūsties pa brīvdienām. Uzmanība no prētējā dzimuma ik pa laikam, bet neviens nopietni nē... Kad iepatikās 1 puisis, atkal ātri sapratu, ka tikai seksu grib.
3.Sajutos atkal kā 9. klasē, kaut tas bija pāris gadus vēlāk, skolā iepatikās gadu jaunāks, bet ļoti simpātisks, sportisks puisis. Sākumā viss likās tā skaisti - skatieni, kautrīgums no viņa puses, bet sākot tikties, pēc 4. reizes, kad neko citu nedarīja kā pusstundu runāja kā gribot manus šortus novilkt, sapratu, ka viņš ir tāds pats.

Sāku domāt, ka varbūt viņi ir pārāk jauni nopietnām attiecībām, varbūt vecumā vaina.
4.Iepazinos internetā ar vīrieti, 10 gadus vecāku par mani, sportiska auguma, iedegušu ādu, koptu, simpātisku. Ar viņu bija 1. sekss, 3. mūsu tikšanās reizē. Nu jau tad vairs neticēju mūžīgajai mīlestībai, bet gribēju TO darīt, intereses pēc, instinktu pēc. Izrādījās es biju tā kā plāksteris vienā brīdī, ar vien vēsāk viss palika un izbeidzās. Nepavilkos uz "tekstiņiem" vairs. Punkts arī te. Tomēr, kaut plāns nebija iemīlēties, biju daļēji jau paspējusi pieķerties un sāpēja atkal.
5.Sāku pēc skolas strādāt veikalā. Veikalā iepazinos ar 1 klientu, kurš katru reizi, kad ieraudzīja mani smaidīja līdz ausīm un vienmēr apvaicājās kā man iet, vai viss labi, kā diena... Atrada mani fb. Sākām sarakstīties, vēlāk piekritu arī aizbraukt vakariņās ar viņu, iepazīties. Sapratu, ka viņš ir diez gan vecāks par mani, kaut 1. acu uzmetienā nedomāju, ka tik. 15 gadu atšķirība mums bija, kā izrādās,jā! Otrajā tikšanās reizē tikai apjautu, ka viņš ir diezgan turīgs. Labi restorāni, ne tās lētākās mašīnas, daudz, izdevīgu paziņu. Bija tā, ka 2. reizē izskatā saskatīju sīkumus, kas man nesimpatizēja viņā, bet doma, ka viņam daudz kas pieder un ka viņš tik labi izturas pret mani lika nepadoties, jo tāpat "meklējot mīlestību" daudz x vīlusies biju. Pa skaisto - braukājos ar foršām mašīnām, tiku vadāta zem elkoņa, saņēmu auskarus, reizi pa reizei lielus ziedu pušķus. Līdz 1 momentam, kad soc. portālā ieraudzīju bildi, viņam esot kopā ar sievu. Jā, viņam izrādījās bija sieva! Daudz nedomājot, pateicu, ka negribu neko turpināt... Viņš gribēja skaidroties, centās pierunāt satikties vēl utt., bet nu nekā. Negribu vairs.
6.Tagad esmu iepazinusies atkal netā ar puisi no citas pilsētas. Viņš grib katru vakaru sarakstīties ar mani. 1x tāpat vien ir pārskaitījis man naudu, tipa lai palīdzētu, jo neesmu vēl stabila kā viņš. Bet... mani kaut kā mazliet atgrūž viņš fiziski. Loģiskā domāšana saka, ka mīlestība ir bullshits un jāizmanto, ka kāds tā apburts ar mani un labvēlīgs, vnk jātiekas. Sajūtas saka- nafig tāds vajadzīgs, nekādu mīļu emociju pret viņu. (Kaut tas var mainīties? Ar precēto vīrieti... laika gaitā tomēr kaut kā nedaudz pieķēros viņam...) :-/
13.09.2015 11:12 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Ko nozīmē "sāc ar sevi"? Man pašai šķiet, ka cenšos darīt to, kas patīk(klausos daudz mūziku, skatos filmas, pa retam apmeklēju kino vai teātrus,neko vairāk īpaši nevēlos) un pašattīstos(interesē raksti par personībām, aurām, studēju, strādāju, lasu grāmatas). Ko vēl? Īpašus kursus? Psihologu? Esmu jau gājusi pie psihologa, turklāt neticu, ka tas palīdzētu. Man vislabāk palīdz pastiprināta vīriešu uzmanība. :D Toreiz, kad gāju pie psihologa arī reizē bija dikti samīlējies kāds puisis manī (kurš man protams atkal īpaši nesaistīja. JĀ, man ir augsti standarti gan pret sevi, gan pret citiem, tāpēc nepieņemu sevi kāda esmu un arī citus, ja man kas viņos nepatīk) un liekas, ka tajā periodā tas, ka puisis bija sajūsmā par mani, uzrakstīja dziesmu pat man :D , normāli pacēla pašapziņu un vairoja pozitīvās sajūtas, nevis psihologs palīdzēja. Tagad ir normāli, bet es netaisos atteikties no savas smiņķu kārtas. :D Nevaru un negribu. Jā, būtu vieglāk, ja es varētu sevi atzīt par dabiski skaistu, bet ja nevaru- tad izveidoju sevi tādu, kādu varu pieņemt.
23.09.2015 11:27 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Meitēn, tevī kaut kas ir salūzis. Lai padarītu pasauli labāku, sāc ar sevi, savādāk tā arī bizosi apkārt nesaprotot, ne ko tev vajag, ne ko īsti gribi no dzīves.
23.09.2015 11:19 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Tu nemīli sevi un caur savām izjūtām Tu piesaisti sev tādus vīriešus, kuri burtiski apliecina tam, ka Tu esi neglīta...tātad neesi cieņas vērta.

Es gan nedomāju, ka kāds no puišiem ar ko esmu tikusies domā, ka esmu neglīta un attiecīgi tā arī izturās tāpēc ar necieņu. :D Tā domāju un jūtos es, bet parasti jau to neizsaku. Nesen biju satikties tomēr ar to puisi, kurš atsūtīja naudu. :D Jo viņš ir jauks puisis un nedarītu neko pret manu gribu! Un mēs gājām pa ielu un viņš teica : "Tu taču zini, ka visi vīrieši Tevi nopēta, vai ne? Tu neskaties uz viņiem, bet paskaties uz cilvēkiem apkārt." Un tad tiešām es tā ilgāk papētīju pretīmnākošos cilvēkus un sapratu, ka katrs nopēta mani. :D Nenormāli forši manam ego, nogalinot sliktās domas par sevi, jo pati nekad vienatnē domājot neesmu tajās labākajās domās par sevi. Attiecībā par puisi ar kuru tikos - viņš ir sajūsmā par mani un būtu gatavs kalnus nonest. Bet nu jā... es varu izjust mīļumu pret viņu, bet domāju, ka draudzīgu tikai. Nemeloju un tā arī teicu kā jūtos - ļoti foršs cilvēks, bet kaut kā sevišķi neuzrunā(vismaz pagaidām noteikti nē), bet varētu ar viņu tikties kā ar foršu sarunu biedru, cilvēku kuru parunāt. Par cik es viņam patīku viņš arī vēlas mani kaut tāpat satikt un ... arī grib labāku iespaidu par sevi uz mani atstāt, jo kad tikāmies bija ļooti saspringts un satraucies.
23.09.2015 11:13 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
man nav simpātisks tas ko tu raksti un kā tu domā, daudzas meitenes jau izteica manu viedokli kāpēc ir tā kā tas ir, bet īsumā:
1. koncentrējies uz cilvēka izskatu,
2. tas ko viņš var dot (ko pati vari dod?!neko, iekšā nabadzība),
3. par dzīvi tev ir savādi morāles principi, līdz ar to piesaisti tikai tādus, kas ir ar to mierā,
4.ņemt naudu no svešiem cilvēkiem un gaidīt dāvanas ir amorāli, audzinātas meitenes tā nedara.
5. tu vienmēr atrodi kādu citu vainīgu, viņi grib seksu, bija tāds un tāds, paskaties uz saviem trūkumiem!

ps. vīrieši grib seksu, kurš ātrāk, kurš vēlāk! :-D nu, gluži kā sievietes! :-P
15.09.2015 22:56 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Nezinu, nekad neesmu uzskatījusi pati sevi par skaistuma karalieni. Tieši otrādi. Pamatskolā un vēl vidusskolā domāju, ka esmu neglīta. Sāku krāsoties...un ar vien vairāk. Un nu jau vairākus gadus krāsojos daudz(pilnais make up katru dienu), frizūru katru dienu taisu, tagad komplimentu netrūkst, bet es pati nejūtos nemaz kā skaistule. Jūtos tā maksimāli sataisījusies vienkārši normāla. Dabīgi bez tā visa jūtos nesmuka. Es gluži emocionāli nevarētu pamēģināt mazāk krāsoties, jo zinu ka justos slikti, 1 dienu nekrāsotām acīm aizejot uz darbu. Varbūt tur galvenā problēma? Zemajā pašvērtējumā par sevi dabīgi kāda esmu.


Lūk, cēlonis tam, kāpēc piesaisti šādus vīriešus, sirsniņ. Tu nemīli sevi un caur savām izjūtām Tu piesaisti sev tādus vīriešus, kuri burtiski apliecina tam, ka Tu esi neglīta...tātad neesi cieņas vērta. Tev ir jāmaina savs skatījums uz sevi... Tev ir jāsāk sevi mīlēt un tad arī mainīsies ārējā realitāte. Tu nepārtraukti pieļauj vienas un tās pašas kļūdas. Tu ej pa riņķi. Kad mainīsies Tava attieksme pret Tevi pašu, beigsies šī nepārtrauktā skraidīšana pa apli (piesaistot vienus un tos pašus vīriešus).
15.09.2015 22:32 |
 
Reitings 75
Reģ: 10.03.2015
Kamer vari, slauc večus. lidz bridim, kad atradisi savu isto :)
15.09.2015 14:33 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Un nu jau vairākus gadus krāsojos daudz(pilnais make up katru dienu), frizūru katru dienu taisu, tagad komplimentu netrūkst, bet es pati nejūtos nemaz kā skaistule.


Tieši ar šo es arī domāju koncentrēšānos uz izskatu. Kad būsi dabiska un mierā ar savu ārējo tēlu, tas piesaistīs īstos vīriešus. Nav jau jābūt skaistulei vai jāuzskata sevi par skaistu. Vīriesi ,kas koncentrējas uz uz sievietes izskatu (cik daudz viņa krāsojajas, cik labi ģērbta utt un vērtē pēc tā, nekad tevi nepieņems, kāda esi bez visa tā. Tā ir ieciklēšanās uz ārišķībām.
14.09.2015 20:31 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Man pasai ar viru ir 14 gadu starpiba.citiem liksies daudz,bet esto nejutuu.ieteiktu tev izbaudit kaut dazus randinus ar puisi,kurs ludz tev iespeju.nav jau uzreiz jaliekas gulta vai jajutas ka savtigai maitai.
14.09.2015 09:24 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Aj man lidz 20 ari gaja visadi..tagad domaju-labak butu pieversusies ksm citam,lai gan tad es nebutu tada kaa tagad. Manuprat,esot zem +/- 20 gadiem,ir gruti atrast nopietnas attiecibas. Kapec? Jo esi vel jauna.lai cik nopietna tu butu,daudzi tevi uztvers ka izklaidi jaunaki vai tava vecuma puisi vel nav izaugusi,bet tie ap 40 vnk lukojas pec milakas
14.09.2015 09:21 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Ja godīgi es pat nezinu kā varētu apvienot darbu, studijas un vēl ikdienas mīlināšanos,ucināšanos ar kādu. Reizēm skola paņem visu brīvo laiku un paliek pāri tikai laiks atpūtai no visas pasaules mazlietiņ. Bez tā gan nevaru. Vajag obligāti laiku tikai sev vienatnē pabūšanai.

Šis man lika aizdomāties par to, kāpēc vispār ir tik vitāli svarīgi atrast sev vīrieti, ja pat nezini kā attiecības varēsi apvienot ar darbu, studijām un laiku sev. Tas rada sajūtu, ka attiecības ir vajadzīgas tikai ķeksīša pēc, ne tāpēc, ka patiešām ilgotos pēc cilvēka sev blakus. Pēc komentāriem noprotu, ka esi jauna, ne sieviete, kurai tuvojas 40. Es vispār esmu dīvaina, jo kamēr draudzenes jau veido ģimenes un dzemdē bērnus, es daru visu, lai man būtu veiksmīga karjera, izbaudu brīvību, ceļoju un vienkārši baudu dzīvi, tāpēc, iespējams, man nav saprotama vēlme par kuru katru cenu atrast sev vīrieti. Es ieteiktu neiespringt uz to, nedomāt par to kāpēc un kādu iemeslu dēļ attiecības pagātnē nav sanākušas - tas, ka tās ir pagātnē, nozīmē to, ka tur tām arī jāpaliek. Es ieteiktu vairāk pievērsties sev, savai dzīvei, studijām, karjerai. Un tad, kad īstais vīrietis parādīsies pie apvāršņa, tad jautājumi vairs nebūs.
Ja runā par tagadējo čali... Nu man viss skaidrs tapa pēc teikuma, ka šis cilvēks atgrūž fiziski. Nezinu, varbūt man ir pavisam greiza izpratne par attiecībām, taču uzskatu, ka tad, ja cilvēks nesimpatizē un pat kaut kādā ziņā atgrūž, kādi tur vēl vispār jautājumi par to vai dot viņam iespēju vai nē. Nu priekš kam?
13.09.2015 19:55 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Principā jau diskusiju veidoju, lai uzzinātu ko domājat par to puisi. Netikties, tiešām? Nu ka samīlējies teica pēc redzētām manām bildēm un pēc sarakstīšanās kāda mēneša garumā pa vakariem ar viņu.


Ja tu vēlreiz jautā vai tiešām tikties, tad tev ir skaidas galvā (t) Vai arī vienkārši nesaprotu tevi un īstenībā negribi normālas, mīlošas attiecības.
13.09.2015 19:27 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
an arī daudz izmantotāji piesējušies, līdz es sapratu, ka es pārāk pati koncetrējos uz savu izskatu un piesiastīju tādus vīriešus, kam izskats ir pirmajā vietā un cilvēciskas vērtības pēc tam

Nezinu, nekad neesmu uzskatījusi pati sevi par skaistuma karalieni. Tieši otrādi. Pamatskolā un vēl vidusskolā domāju, ka esmu neglīta. Sāku krāsoties...un ar vien vairāk. Un nu jau vairākus gadus krāsojos daudz(pilnais make up katru dienu), frizūru katru dienu taisu, tagad komplimentu netrūkst, bet es pati nejūtos nemaz kā skaistule. Jūtos tā maksimāli sataisījusies vienkārši normāla. Dabīgi bez tā visa jūtos nesmuka. Es gluži emocionāli nevarētu pamēģināt mazāk krāsoties, jo zinu ka justos slikti, 1 dienu nekrāsotām acīm aizejot uz darbu. Varbūt tur galvenā problēma? Zemajā pašvērtējumā par sevi dabīgi kāda esmu.
13.09.2015 18:06 |
 
Reitings 45
Reģ: 11.09.2015
Visu diskusiju gan nelasīju, bet pirmais, kas man ienāca prātā -

1. Vairāk vai mazāk ap mums pulcējas vai nu mums līdzīgie cilvēki vai arī tādi, kuriem atļaujam mums tuvoties. Tas, ka pievērš uzmanību, nenozīmē, ka tev ir jāpievērš tam tik lielu uzmanību. Varbūt pamēģini pati pievērst uzmanību kādam puisim, kurš tevi uzrunā. (l)

2. Radās sajūta, ka atsūtot naudu, viņš tā kā cenšas tevi nopirkt, panākt kaut kādu "parādu" no tavas puses. Neizklausās normāli.
13.09.2015 18:03 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Tā ir viena no attiecību sastāvdaļām, ja atsakot puisis nepazaudē interesi par Tevi, piekrīt vienkārši pavadīt laiku. Grib, lai jūties komfortabli. Manā gadījumā - atteicu, pazuda interese, neatteicu - pajautrojāmies laiciņu un pazuda pēc tam atkal uzradās interese(nenopietni), vai nu piekritu - patika, bet izrādījās - ir jau sieva, tadā!


Tāpēc jau nav jānokar galva! Daudzi virieši pazūd, kad nedabū seksu. Tas nozīmē - lūdzu studijā nākamo! katrs cilvēks dzīvo pēc saviem ieskatiem, man arī daudz izmantotāji piesējušies, līdz es sapratu, ka es pārāk pati koncetrējos uz savu izskatu un piesiastīju tādus vīriešus, kam izskats ir pirmajā vietā un cilvēciskas vērtības pēc tam. Kad es to saparatu, at sāku skatīties, kas vīriešiem galvā, kādas morālās vērtības, dzīves, cilvēciskās vērtības. Un neskrēju visiem izpatikt, es meklēju vīrieti, kas derētu man, nevis kuram es derētu.
Bet var jau arī izmantot dēļ naudas, katram savs.

Arī godīgi sakot par to finansiālo pusi nezinu. Daudzas jaunas, simpātiskas sievietes tikušās ar turīgiem vīriešiem.


Daudzām simpātikskām sievietēm ir arī turīgi, ļoti izskatīgi draugi/ vīri un pie tam vēl mīlestība. Var iegūt visu, tikai jāprot.
13.09.2015 17:34 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Tieši tā, tu neko nevinnē. Beidz uzvesties kā prostitūta!
Mīlošās attiecībās vīrietis tev sniegs daudz vairāk par auskariem un vakariņām. Un čakarēt sevi arī nevajadzēs.
Ja kas, personīgi es nepieņemtu naudu no sveša cilvēka, es pat no sava puiša naudu neņemu :P ja ļoti vajadzētu, varbūt ņemtu, bet man patīk justies patstāvīgai. Kā arī neskaitu viņa dāvanu un izmaksāto vakariņu vērtību naudas izteiksmē. Mīlošas, cilvēcīgas attiecības nevar nopirkt.
13.09.2015 17:33 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Par to finansiālo sākot runāt - cosmietes parasti ir PRET UN PRET! Bet dīvaini, jo dzīvē parasti izskatās ir savādāk... :D Nē nu ok, var jau būt, ka te visas godīgas un NEKAD, NEMŪŽAM neviena nav izmantojusi sievišķīgās īpašības lai gūtu kādu labumu.
13.09.2015 17:12 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Netiecies ar to puisi no citas pilsētas.

Principā jau diskusiju veidoju, lai uzzinātu ko domājat par to puisi. Netikties, tiešām? Nu ka samīlējies teica pēc redzētām manām bildēm un pēc sarakstīšanās kāda mēneša garumā pa vakariem ar viņu. :D

Arī godīgi sakot par to finansiālo pusi nezinu. Daudzas jaunas, simpātiskas sievietes tikušās ar turīgiem vīriešiem. Nu ne jau vienmēr lielas, siltas mīlestības dēļ. Dažreiz ir sajūta, ka ja reiz esmu vēl jauniņa jāizmanto, kas ir, lai iegūtu ko vēlos. :D No otras puses, šis puisis teica, ja vajagot atbalstu finansiāli, lai sakot. Nu tomēr sajūta tāda, ka negribas man jautāt! Ir tāda sajūta, ka bez maz vai Dievs sadusmosies par to, ka čaka*ēju cilvēku un atņems man kaut ko, kas man būs svarīgs. Apmēram tāpat kā iepriekš. Es neko nevinnēju. Sākumā uzdāvināja auskarus par 80 EUR, vēlāk vienkārši pi*ināja, izmantoja, izmaksāja tikai vakariņas, nu neapbēra ar dāvanām, beigās sāpēja vairāk noteikti man ne viņam, uzzinot, ka ir sieva. Tad beigās kāds finansiālais labums? Jaunā apakšveļā, zeķubiksēs u.c. sīkumos iztērēts vairāk nekā to auskaru vērtība. :D Un viss.
13.09.2015 17:11 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Parasti naivas, dumjas bārbijas uzķeras uz tādiem. Ja parādītu sevi kā nobriedušu personību, tad gan jau arī kāds normāls vīrietis sāktu par Tevi intereseties.. Just saying.

Man šķiet, ka nereti darba kolēģiem ir tāda attieksme pret mani. Varbūt arī tā ir? Un tiešām tur ir problēma, lai neatrastu foršu puisi? Tajā, ka man viss visbiežāk lēni pielec? Krusts man pāri un uzraksts uz pieres "tupa, izmantojama tikai dr*šanai"? (t) Ko lai es vēl daru, lai paliktu prātīgāka un interesantāka, ja laiku pavadu tikai vai nu mācoties, strādājot, lasot grāmatas vai atpūšoties viena? Es vispār neballējos vai nestaigāju ar draudzenēm pa veikaliem utml. "meiteņu izdarības"

Nesaprotu īsti kapēc tā uzsver, ka puiši grib seksu. Nu viņi grib! Tas nav nekas jauns, tā ir viena no attiecību sastāvdaļām.

Tā ir viena no attiecību sastāvdaļām, ja atsakot puisis nepazaudē interesi par Tevi, piekrīt vienkārši pavadīt laiku. Grib, lai jūties komfortabli. Manā gadījumā - atteicu, pazuda interese, neatteicu - pajautrojāmies laiciņu un pazuda pēc tam atkal uzradās interese(nenopietni), vai nu piekritu - patika, bet izrādījās - ir jau sieva, tadā!
13.09.2015 16:58 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Netiecies ar to puisi no citas pilsētas. Kurš normāls puisis tā uzreiz sūta naudu ne reizi nesatiktai meitenei naudu un stāsta, ka ir samīlējies, kaut neesat tikušies?
Un ja tu vēl apsver iespēju tikties un šaubies tikai tāpēc, ka nesaista fiziski, tad problēma ir tā, ka tu vienkārši nemāki izvērtēt vai tas ir attiecību cilvēks.
13.09.2015 15:59 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Es ieteiktu aiziet pie psihologa. Nopietni. Man šķiet, ka problēma nav tik liela, lai pāris apmeklējuma reizēs to nevarētu atrisināt. Un, jā, sakārtot savas morālās vērtības. Mazāk random pazīšanos, varbūt draugu lokā ir kāds normāls čalis. Nepieņemt naudu no tikko iepazītiem vīriešiem, nebūt kopā ar vīrieti tikai tāpēc, ka ''viņš labi izturas'', nelikties gultā ar vīrieti, pirms nav izprasti viņa nolūki attiecībā uz tevi. Pārtraukt kontaktus ar tagadējo vīrieti, tavi motīvi turpināt ar viņu saraksti ir ļoti greizi.
P.S. Mīlestība nav bullshit, bet arī sekss nav nekas slikts. Tas, ka puisis pēc dažām tikšanās reizēm mēģina tev tuvoties, ir tikai normāli, tas nenozīmē, ka viņš grib tikai seksu. Jā, viņš grib seksu ar tevi, jo tu viņam patīc. Tikai nevajag likties gultā apmaiņā pret labu izturēšanos un dāvanām, nevajag ''pārdot'' sevi. Un atceries, ka ar katru tādu vīrieti, kuru tu izmanto (un viņš tevi izmanto) tu iznieko savu laiku, kuru varētu veltīt normāla puiša meklējumiem vai vienkārši dzīves baudīšanai, jo tu vēl esi tik ļoti jauna un tev viss priekšā :)
13.09.2015 15:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits