Iepazīstināšana ar vecakiem II

 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Es tā iedvesmojos no diskusijas par to kā iepazīstināt.
Es pievienošos ar jautajumu, pēc cik ilga laika jums šķiet ok iepazīstināt ar vecākiem?

Pirmo puisi divu gadu laikā tā arī neatradīju. Bijušo kaut kā sanāca pēc gandrīz gada, nezinu, itkā nebija iespējas ātrāk, bet pa lielam arī negribējās, bet zinu, ka draugs būtu apvainojies, ja toreiz nebūtu ievedusi iepazīstināt, kad viņš mani atveda. Tāpat kā bijušais gribeja sapazīstināt abus vecakus, bet nu viņi paši kaut kā sāka komunicēt, jo viena pilsēta.

Man kaut kā gribas vispirms pašai būt 100% drošai, ka jā ar šo cilvēku būšu pilnībā in ģimenē. Īpaši tagad, kad esam šķīrušies, man baigi sirds sažņaudzas, ka paspēju būt tik tuva ar viņa ģimeni un iemīlēt viņa vecākus, kurus tagad nesatieku.

Tagad pat saku domāt, ka tas ir nedaudz manī atstajis to piesardzību. Tas viens, ka vispār bremzēju ar pašam attiecībam kā tādām. Bet protams, par ātru domāt, bet ja tas aizietu līdz nopietnām attiecībam, nezinu vai vel gribu iet visam tam cauri, ar ģimenes lietam un tā..
11.09.2015 11:43 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Mans nu jau viirs ar maniem vecakiem iepazinaas looooti atri. Bija kkadas divas -3 nedelas pec pirmaa randina, ko nokluvu slimnicaa un vinsh protams naaca apciemot. Tur ari sapazinas.

Ar vina mammu iepazinos 2 meneshus pec pirmaa randinja. Bijam uzaicinati pie vinas uz ziemassvetku vakarinaam
11.09.2015 12:02 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Es savējo laikam negribētu iepazīstināt ar savu mammu.jo pirmkārt ārzemnieks, otrkārt man liekas ka viņā manu vīrieti ienīstu tamdēl ja vecāks un piedevām ārzemnieks
11.09.2015 11:56 |
 
Reitings 730
Reģ: 29.01.2009
Jāiepazīstina ar vecākiem tad, kad to jūti, kad ir laiks (vismaz pusgads manā gadījumā būtu bijis ideāli).
Manā reālajā gadījumā bija apstākļu sagadīšanās, ka iepazinās pēc diviem mēnešiem radinieces jubilejā. Negribēju ņemt līdzi, bet visi teica, lai nāku ar otru pusīti.l Tad nu manējais sākumā bija reāli klus, bet alko dara savu...pēc stundas jau iesaistījās visās aktivitātēs un piedzirdīja manu mammu, jo viņa vispār nelieto alkoholu.
11.09.2015 11:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits