Fitnesa izmaksas

 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Pilnīgu šoku mani pārņēma kad sāku dzīvot kopā ar foršu vīrieti. Kad iepazināmies viss itkā šķita ļoti labi, smuki redzami trenēts augums, labi pelna (900 eur), pašam savs dzīvoklis, simpātisks, labas manieres, gatavo, seksā labs un samērā ilgi tur.
Bet viss sagriezās kājām gaisā kad sāku pie viņa dzīvot un redzu ikdienā viņa dzīvi par kuru iepriekšs nebija nojautas. Vai tiešām fitness spaņem tik daudz naudas?
Viņam pēc dzīvokļa komunālo nomaksas + pārtika + fitness aiziet visa alga. Pat auto kā vairumam vīriešu nevar uzturēt.
Prasu kas gan tur fitnesā tik dārgs viņam (sākotnēji bija doma ka varbūt viņš to naudu pa kluso kautkur teiksim notralina) - bet viņš visu pastāsta un parāda. Vot tur svaru zāle 40 eur, pārtikai ko viņš ēd daudz dēl tā visa aizejot ap 250-300 eur (vēlpietam mājās gatavota), uztura bagātinātāji 50 eur, farma+2x mēnesī asinsanalīzes 150-200 eur (tās vēl nēesot lielas devas), dzīvoklis 60kvadrātmetri gana izmaksā, higiēnas lietas .. savācoties tie 900 eur

Vai tiešām fitnes sir tik nežēlīgi dārgs? nepietiek ar sporta zāles abonomentu un miers?
09.09.2015 10:56 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Vilionata
nju un doma ka parejie sporta veidi ir tik loti "tiiri" ? - kaut tapati te malta ritenbrauksana...:-D... zini ir tads teiciens "pro sporta no vadosajiem lieto visi - tikai atskiriba nevis kurs lieto vai nelieto bet gan kurs to mak labak noslept" - cik gadus Armstrongs nemina pedalus un nebija cempjons un cik reizes vinju neparbaudija un neko taa ri nekad neatklaja un nepieradija.. bet izradas lietoja uz nebeedu
09.09.2015 15:49 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
NordicBelle
ja amatieris grib un var atlauties treneties ka pro un lietot pro inventaru ta ir cita runa... ari kulturisma ira amatieri kas cimiju gaz ieksa ka profesionalji... ir noperkami ari sosejas lietoti prastakie riteni par simtiem ne tukstoshiem...
09.09.2015 15:53 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Sponsorēšana, Kabacīt, balstās uz reklāmu. Ja es ar tevi kā sportistu var pārdot savu preci, tad es došu tev savu naudu. Bet kamēr tu sēdi kaut kādā kaktu kačalkā un nevis tur, kur "lietas notiek", tikmēr arī nekas nenotiek. Tapēc jau Karīnai ir, bet taviem kačenes draugiem nav. :-D
09.09.2015 15:53 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
kabans, es nerunāju par izmaksām,kas ir visiem sportistiem (pārtika, dalības maksas + ceļa izdevumi).


Vispār nav žēl savā organismā grūst tādas ķīmijas,lai tikai ķipa smuki izskatītos? Es šo sporta veidu (ķipa tāds skaitās,bet nu arī dambrete jau ir sporta veids) nesaprotu. Stāv 10 pārkačāti veči apakšbiksēs,kas sasmērēti ar kkādu brūnu krēmu un izrāda savu ķermeni,kas ir pilns ar ķīmijām. Fuj. Nekad tādu cacu mājās sev negribētu.
09.09.2015 15:57 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
NordicBelle
jaa.. tad jau visi pasaules labakie no ta vien dzivotu... un starpcitu tiesi kultursima tas reklamaas ir klaji maldinosas.. iedomajies staav nenormali liels vecis ar proteina burku rokaas un reklama ka sis nu ir labs.. tu ka parasts kaktu kacataajs oo sis lielais to lieto tad man ar vajag jo velos tak vinam lidzinaties.. bet tas nekas ka nejau tas proteins vinu par tadu pataisija ... spilgts piemeram ir Rich Piana... bija ligums ar ja nemaldos ar muscletech vai mutant.... vis sforsi - entas reklamaas ka vins tos pulverus kvantumos ikdiena lieto un ka vajag lietot lai butu liels... ka beidaxs ligums ta nepagaja ne ilgs laiks ka nu jau augsa plaas blogs kur stasta ka bez farmas nekas nebus utt un ka viss parejais nekas nav...
09.09.2015 15:57 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
kabans zem visas riteņbraucēju elites stāv farmācija, Armstrongs tāpat ir ļoti spēcīgs ar vai bez tās ķīmijas, sliktam braucejam neko tas nedotu. Armstrongs nokāpj no riteņa un noskrien maratonu 2h un 30min ;) viņam ir ļoti trenēta sirds, un tās ķīmijas nav salīdzināmas ar to ko lieto kulturists lai uzpustu savu masu.
09.09.2015 15:58 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Jā amatieri kačenē potējas uz nebēdu, bet amatieri riteņbraucēji (un skrējēji un vēl vesela rinda ļaužu) parasti gan nē. Jo, nu, kāda mārrutka pēc? Ko tad tu apčakarēsi? Sevi? :-D

Bet kas attiecas uz amatieru izmaksām, ja jau "dziļais amatieris" riteņbraucējs, tavuprāt, var mīties pa Latvijas ārēm uz veca riteņa par 500€ tērpies slēpošanas kostīmā no humpalām, tad kapēc "dziļais amatieris" kultūrists nevar kačāties garāžā un ēst biezpienu?
Katram tādi hobiji un tādā līmenī kā var atļauties, varbūt tapēc nevajag lekt augstāk par savu dirsu, ja jau beigās sanāk tik dārgi?
09.09.2015 16:00 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
klusums.
pat nerekinot tas partikas un sacensibu izmaksas... sis posrta veids bus tapat pro lim,eni desmitiem tukstoshu eur gada izdevumos...

runajot par cacam... bija jau reiz socials eksperiments un secinaja ka musdienu caca sieviete pie spogula ikdiena videji pavada vairak laiak neka pro kulturists :-D ....
09.09.2015 16:00 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
NordicBelle
lai tas parastais kacataajs kacatos kaut garazaa - inventars kas butu nepieciesams pilnvertigam treninam butu entas reizes dargaks pa to palietoto sosejas riteni... un garaza tomer ari vajadziiga.. bet riteni var akut dzivokli tureet aizdurvee
09.09.2015 16:04 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nu, ņemot vērā, ka man mājās ir abi, gan kačene garāžā, gan ritenis aizdurvē, atļaušos nepiekrist :-D
09.09.2015 16:06 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Vilionata
nu luk pati mineji ka kulturismu nevar uztvert par sporta veidu del farmacijas.. un tagad pati atzisti ka ritenbrauksana ari farmacija.. tad aju ritenbrauskanu ari nevar uzdskatit par sporta veidu?
To nu tu man neiestastisi ka ritenbraucejs gaz ieksa vairak kimiju neka pro kulturists.. pro kulturisti gaz reziem uz kursa ieksa 4-5 dazadus steroidu veidus + augsanas hormonu + uzgrauz vel 1 veida tabletes + injice starp adau un muskuli vel insulinu.. kautgan kaada tam nozime kurs vairaak.. musm ka parastajiem abi lieto smagi daudz
09.09.2015 16:07 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
NordicBelle
ka kuram.. tev ka sievietei pie ierobezota treninja var pietikties ari ar maz inventara.. piemeram man kurs nebut nav nekads pasaules profins inventars pietruka pat paris kacalkaas ... neteiksu kura bet pat viena musdienu fitnesa tikla kluba man pietruka tads nieks ka svaru diski... lai es veiktu tadu treninju ka veicu kluba topashu garazaa.. man butu inventars nepieciesams uz ~5 000 eur.. protams var soto aizvietot ar ko citu un sis izmaksas tad samazinatos uz kadiem 3 500 eur
09.09.2015 16:11 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Es reāli nesaprotu, kur ir problēma. Ko tu džeks makā lien? Tevi tas kaut kā finansiāli ietekmē? Viņš tev naudu prasa or smth savam hobijam?
09.09.2015 16:11 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Labi es nerunāšu par to cik katra lieta maksā, un kādā sporta veidā tā maksā mani vairāk pārsteidz tā fuckin makā līšana.
Mums ir divas mašīnas un draugs visu laiku kko uzlabo un pērk utt. bet es viņam nekad nepārmetu vai nelienu prasīt cik kas maksā un cik tev paliek. Viņš strādā, viņš pelna un pats tērē, ko tu tur lien? Tavai gucci somiņai naudas nepietiek, kur problēma?
09.09.2015 16:15 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu es pieļauju , ja vecim būtu vairāk brīvas naudas , autorei būtu iespēja vairāk un saturīgāk pavadīt laiku ( ceļojumi, izbraucieni, restorāni , kafejnīcas ) ... nu ne jau obligāti , lai vecis par visu maksā , vismaz katrs par sevi , bet ja vecis visu notriec mistiskās ripās un paikā , tad jau ir kā ir
09.09.2015 16:15 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Kaban, es saprotu, ka tev baigi vajag izrādīties meičām un iztaisīties, bet visam ir kaut kādas robežas! :-D Svara ripas pietrūka, ja? Kam tieši? Benčam vai švakajai vilkmei? Nevajag te iztaisīties tā it kā tu vilktu 400+ :-D Un, ja tev normālam treniņam vajag diži vairāk kā būri, stieni, solu, ripas, atspiešanās un pievilkšanās stieņus plus pāris hanteles un gumijas, tad vai nu tu nejēdz ko tu dari, vai arī... nejēdz, ko tu dari. Nav īsti citu variantu! :-D
09.09.2015 16:22 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
NordicBelle
Atkal tukša muldesana par lietam kuras pati nedz zini nedz saproti.... ok soreiz tad ja esi tik parliecinata ka runa taisnibu - varam saderet.... es tevi aizvedishu un konkreto zaali (musdienu viena no lielakajiem fitnesa tikla klubu) kur man tie diski truka un sskabinashu teju visas zales diskus uz stiena un veiksu kaut tavu piemineto manu svako vilkmi... ja so vingrojumu vieksu vismaz 5 atkārtojumus - tu derībās būsi zaudējusi.. ko saki?


par inventaru ko mineji - un ka tu kajas pilnvertigi notrenesi? - tikai ar tupienu vien?
09.09.2015 16:45 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Jā, var arī tikai ar tupienu vien - back squat, front squat, Bulgāru pietupiens, bet kur tad vēl izklupieni visās versijās, hamstring curl un dažādās vilkmes versijas. Ikriem celšanās uz pirkstgaliem ar svariem.

Kas attiecas uz tevis ierosinātājām derībām, tad kāda mārrutka pēc tev jāiet uz aerobikas zāli cilāt svarus un tad jāstāsta, ka es neko nesaprotu :-D
09.09.2015 17:03 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
NordicBelle
Atkal muldesana neko nezinot.. tas vis snotiktu trenazieru zalee .. nejau airobikas zalee
09.09.2015 17:15 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Kaban, tu tiešām esi stulbs vai izliecies? :-D Man tev tagad būs jāsāk skaidrot pēc kādiem principiem fitnesa centri iepērk inventāru un kā sevi pozicionē tirgū? :-D
09.09.2015 17:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits