Saimnieks meklē sievu (2015)

 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10567
Reģ: 29.01.2009
Lai tad nu šī būtu beztēma.
Vai šodien nebija jābūt I sērijai? (t)
07.09.2015 20:50 |
 
Reitings 362
Reģ: 29.01.2009
Gunda gribēja popularitāti, tāpēc pieteicās šovā. Nu dabūja, ko gribēja!!!
Bet no savas pieredzes saku, nevajag iet uz randiņiem ar džekiem, kuri nesaista (kur nu vēl braukt ceļojumos), tikai negatīvas emocijas var iegūt, jo džeki tak palaiž rokas, ar to jārēķinās, nevis jātaisa scēnas...

PS. Ļoti skaista bilde sanākusi :-)
03.11.2015 09:26 |
 
Reitings 3704
Reģ: 06.05.2014
Reklāmiņā par Alfrīdu jau tur pikanti izskatījās :D
Man patīk šorīt ziņu portāli, tāds cepiens par Gundu. Jaunākais latvju lamu vārds :D visas meitenes kā meitenes, bet tu kā Gunda :D
03.11.2015 09:28 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Palasīju viedokļus un secināju, ka te jau viss pateikts :-D man bija kauns Gundas vietā, vnk svētās šausmas, visi mājās tur noteikti nav. VIsu laiku tādu naivulīti tēloja, laikam ilgāk nevarēja notēlot (t) Pat ja kāds viņas augstībai atļāvas pieskarties, kkā pēc Sokolova bildēm un dažiem labiem izteikumiem jāsecina, ka - atradusies svētā nevainība.

Un tā ēšana, pareizāk, neēšana, vnk wtf?? :-D:-D Pirmajā dienā, laikam brokastīs, jau teksts - fui, šito nē, šitādu es negribu, šito nē, šito man bail mēģināt. "Es gribu uz mājām, gribu kartupeļus" :-D:-D:-D nopietni?? :-D J;a, Gruzijā viss ir neēdams, netīrs un saindēts :-D Un, kad Ģirts ēda tos šampinjonus, viņa - pēc kā garšo? :-D
Bet nav jau tā, ka viņa nerunāja - taču deva Ģirtam komandas, kā fočēt un kad pārfočēt :-D

ļoti žēl, ka tāda kaza izbojāja skaistu ceļojumu. Kgan arī tam pārim, kas bija Šveicē, tur tā sieviete arī īsti labi neizturējās, es tādu ceļojuma kompanjoni negribētu. Protams, ar GUndas skābo ģīmi ne salīdzināt..

Par Šmitu un Antru gan prieks - noteikti, ka tur nekādas attiecības nebūs, bet abi forši atpūtās. Drīzāk jau viņus vajadzēja uz Gruziju vai Šveici sūtīt.
03.11.2015 09:31 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
visas meitenes kā meitenes, bet tu kā Gunda


:-D:-D:-D
03.11.2015 09:31 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Jaunākais latvju lamu vārds :-D visas meitenes kā meitenes, bet tu kā Gunda :-D


:-D:-D:-D
03.11.2015 09:32 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Kgan arī tam pārim, kas bija Šveicē, tur tā sieviete arī īsti labi neizturējās, es tādu ceļojuma kompanjoni negribētu. Protams, ar GUndas skābo ģīmi ne salīdzināt..

piekrītu! skatījos un domāju, vai tiešām Latvijā ir tik daudz bezemociju sieviešu? nekāda prieka, sajūsmas nevarēja redzēt abu šo sieviešu uzvedībā un acīs. Bet tieši sieviete ir emocijas attiecībās.
03.11.2015 09:38 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
Neiet jau runa par patikšanu. Kā vīrietis man viņš personīgi ne īpaši. BET man patīk cilvēki, kas ir sakarīgi, pieklājīgi un māk uzvesties.


nu nezinu, man tas girts arii kaa cilveeks nepatika.

tad jau labaak gunda, vina arii neuzvedaas loti labi, bet to vismaz var saprast,ka, ja vinjai cilveks nepatiik un vinai ir tikai 20 gadi, bet ,ja pieaudzis virietis uzvedas kaa girts. nu nez...
03.11.2015 09:40 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Un tā ēšana, pareizāk, neēšana, vnk wtf?? Pirmajā dienā, laikam brokastīs, jau teksts - fui, šito nē, šitādu es negribu, šito nē, šito man bail mēģināt. "Es gribu uz mājām, gribu kartupeļus" nopietni?? J;a, Gruzijā viss ir neēdams, netīrs un saindēts



Vot šito es nesaprotu. Tu atrodies ārzemēs, loģiski, ka tur ir savādāka virtuve kā mums. Es piemēram būtu izmēģinājusi visu, ko man tā valsts spēj sniegt.

Un tas teksts par gulēšanu. Nu tā kā tāda princese uz zirņa. Ok, ir iejusties grūtāk citā vidē, bet es, kad biju ceļojumā, es izbaudīju ko tā vieta spēj man sniegt. Un naktīs gulēju kā zīdainis, jo no lielajiem iespaidiem biju sagurusi.


Bet lai nu ko, bet tāda princese. Un kautrīga viņa toč nav. Izdarīja visu, lai tikai tiktu ceļojumā. Es nebrauktu, ja man tas cilvēks nesimpatizē. 20 gadi, bet tā kā tāds maza meitenīte. Es negribu šito, nedarīšu to, man tas nepatīk, es to nemāku. Visu var iemācītu, bet vajag GRIBĒT. Tur ir arī tas atslēgas vārds - GRIBĒT. Bet viņa dabūja ko bija pelnījusi. Gan dzīve viņai parādīs, kā tā turpmāk nevar darīt.
03.11.2015 10:26 |
 
Reitings 245
Reģ: 27.10.2015
Viss ir pavisam vienkārši.

Pirms Gunda pieteicās šovam, viņai bija attiecības. Tad pašķīrās, pa to laiku, kamēr bija pašķīrusies, pieteicās šovam. Tad sagāja kopā, tad atkal pašķīras un atkal, kamēr bija pašķīrusies iegāja šovā.

Iznāca no šova, satika savu čalīti, pietrūka, atpakaļ vecās emocijas utt. Brauca ceļojumā un bija īgna un viss Ģirtā nepatika, jo labās emocijas bija pret kādu citu cilvēku un Ģirts vairs tā nepatika.

Protams, es neattaisnoju viņas riebīgo uzvedību, bet vismaz izskaidrojums viņas mainīgajām emocijām gan ir.
03.11.2015 10:37 |
 
Reitings 245
Reģ: 27.10.2015
Bet jā - Gunda man nepatīk, Ģirts likās patīkams cilvēks. :)
03.11.2015 10:38 |
 
Reitings 431
Reģ: 17.03.2013
Sāka simpatizēt Šmits un Antra, abi sirsnīgi, jauni, forši. Pretēji pirmajam raidījumam Jānis parādīja sevi no labākās puses, nav vairs tas nogribējies puišelis.


Piekrītu!
03.11.2015 10:46 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
ta niez FB uzrakstit tai durai! Draugos jau uzliksi lai nevar rakstit. bet ta staigajosa mirone kaulainaa tapat savu tupumu nesapratis!
Gudrniece atradusies, nesmidini tautu. Var jau kritizet, bet atklati pasai savu prastumu izradit, tas jau ir limenis.
03.11.2015 11:02 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es gan so seriju neesmu redzejusi, bet aptuveni bilde skaidra. Ko iedomajos, ja cilveks patik, tad atcu gribas vinam visu laiku pieskarties, but tuvumaa. Vai te tomer runa par kautkadu perversu graapstisanos?
03.11.2015 11:04 |
 
Reitings 170
Reģ: 09.09.2015
Man atkal liekas dīvaini, kad svešas meitenes gatavs rakstīt tai Guntai un kaut ko topīt virsū . Tas pavēsta kaut ko arī par pašām. Tas ir tikai šovs un, ja reiz dalībnieki kameru priekšā nekautrējas paust savas kaprīzes un uzvesties kā nepieskaitāmi, tad diez vai viņiem interesēs kādas jūsu sprēgāšana.
03.11.2015 11:05 |
 
Reitings 170
Reģ: 09.09.2015
Beibe.Marta, nekāda perversā grabstiiišanās nebija. Vispār vienu brīdi uzlika tikai uz kājas, un arī tad nelikās nekas tāds WOW!
03.11.2015 11:06 |
 
Reitings 170
Reģ: 09.09.2015
Gundai ne Guntai :-D
03.11.2015 11:06 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es apzinos, ka esmu skaista meitene. Un zinu, ka puišiem ar mani ir grūti uzturēt draudzību, jo viņi visi beigās samīlas manī!"
Nu, bet kur vinjaa ir tas skaistums? Kura vietaa? Jaa, kurinu naidu jo redzu vienkarsu meiteni.
03.11.2015 11:06 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Beidzot es arī šeit varu kaut ko pateikt, jo vakar aiz bezdarbības sanāca paspaidīt TV kanālus, nejauši uzslēdzās šīs šovs...līdz vakardienai biju lietas kursā tikai par saimniekiem un līgaviņām, kuras netā biju redzējusi, bet pašu raidījumu nekad nebiju skatījusies :D vakardien gan interesanti palika, kad ieraudzīju, ka tur kaut kāda jauna skuķene taisa baigo action :-D
Godīgi sakot - gatavās šausmas! Bet nu neviens no viņiem neuzvedās adekvāti un viņi bija galīgi nesaderīgi, vecuma starpība arī traucēja ļoti...nekas labs jau nebija gaidāms.
Vispār, nezinu kā tā Gunda tagad domā sevi pasniegt kādās citās attiecībās :D diezvai es tādu drāmu rīkotāju gribētu sev blakus, ja būtu puisis (t)
Un tas vīrietītis...nu kā tāds plastalīns un kaut kāds neatbilstošs savam pases vecumam...
03.11.2015 11:13 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Beibe.Marta, nekāda perversā grabstiiišanās nebija. Vispār vienu brīdi uzlika tikai uz kājas, un arī tad nelikās nekas tāds WOW!
Nu jaa, tad man vel vairak nav saprotams shis traadiriidis no Gundas puses.
03.11.2015 11:13 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Čalis ir mākslinieks, tāpēc kā jau estēts uzķērās uz vizuālo jeb acīm, kā pats izteicās. Diemžēl kļūdījās! Es saprotu, kāpēc viņš, emocionāls būdams, tā izturējās. Viņam bija liela neizpratne par Gundas straujo kažoka apmešanu otrādi. Nav forši aplauzties, kad esi ieķēries un it kā ir bijušas abpusējas simpātijas, bet romantiskā ceļojumā cilvēks pēkšņi izturas kā ledus statuja. Jūtīgam cilvēkam šāda situācija var izraisīt nopietnu emocionālu pārdzīvojumu. Bet Ģirts bija savaldīgs!
03.11.2015 11:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits