Saimnieks meklē sievu (2015)

 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10567
Reģ: 29.01.2009
Lai tad nu šī būtu beztēma.
Vai šodien nebija jābūt I sērijai? (t)
07.09.2015 20:50 |
 
Reitings 170
Reģ: 09.09.2015
Es nu gan nedomāju, ka Ģirts ir švaks. Konkrēti šajā sezonā, likās visssaturīgākais. Bet tas jau ir gaumes jautājums. Varbūt viņa augums un balss tembrs nav manai sirdij tuvākais, bet viņa attieksme (vismaz šovā paustā) ir džentelmeniska un jauka. Un ja attieksme uzrunā, tad tas ir vel spēcīgāk par vizuālo. Viņam ir sava odziņa. Bet nu jā, gaumes jautājums
20.10.2015 12:58 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu man tas mākslinieks gan iet pie sirds, bet nu tas tāpēc ka man tā mākslinieka daba vairāk piesaista :D Bet nu jā, mums Latvijā ir kā ir ar tiem vīriešiem, bet ko ta gribi, šeit jau piesakās visi vientuļie :D Ir jau arī gan jau iemesls kāpeč daļa ir vieni :D Ja protams neskaita tos jaunos cilvēkus kas vienkārši vel jauni un glupi :D
20.10.2015 12:58 |
 
Reitings 170
Reģ: 09.09.2015
Tieši likās, ka sievietes nekādas :-D
20.10.2015 12:58 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
rindra +
Jā viņš tiešām visu šova laiku bija ļoti pieklājīgs un tie randiņi arī baigi feinie likās, man pat drusku par romantisku jau sāka likties :D
20.10.2015 12:59 |
 
Reitings 3704
Reģ: 06.05.2014
Sakat ko gribat, bet man liekas dīvaini, ka skuķis Šmitu pazīst varbūt kādu nedēļu, bet jau skrien pēc pudeles, jo, redz, greizsirdības sāpes uzmetās. Tas pats arī par to, kā apvainojās un aizgāja. Tā kā tādā ziepju operā ar to meiteni, ja godīgi. Dejas laikā tie vārdi arī... Nu katrs jau dzīvo kā māk, bet neko labu meitene par sevi neparādīja.

Vispār, vajadzētu šo šovu beigt. Ja nevar uztaisīt kārtīgu kopiju orģinālam, bet kaut ko, kur uz malkas kraušanu aiziet kleitiņā... Vakar vienīgi aizdomājos - Sipeniece filmēja kāzas iepriekšējām sezonām, ko tad Magones bērna kristībām pat nebija sižets sagatavots, tak krustmāte bija? Man, ja godīgi, interesantākās epizodes tieši ar Magoni palikušas atmiņā.
20.10.2015 13:05 |
 
Reitings 170
Reģ: 09.09.2015
Sakat ko gribat, bet man liekas dīvaini, ka skuķis Šmitu pazīst varbūt kādu nedēļu, bet jau skrien pēc pudeles, jo, redz, greizsirdības sāpes uzmetās. Tas pats arī par to, kā apvainojās un aizgāja. Tā kā tādā ziepju operā ar to meiteni, ja godīgi. Dejas laikā tie vārdi arī... Nu katrs jau dzīvo kā māk, bet neko labu meitene par sevi neparādīja.


cosmo nereti samīlās pat vīrietī ar ko ir runāts tikai sms,un pēc tam taisa smeldzīgas diskusijas . šeit paspēja ne tikai rokās sadoties , bet arī paskūpstīties :-D , nav jau brīnums, ka uzskatīja par privātīpašumu :-D
20.10.2015 13:08 |
 
Reitings 3704
Reģ: 06.05.2014
Rindra, es kaut kā šaubos, ka lielā love te kādai ir uzradusies jau pēc 5 sms, bet varbūt arī :D tas raidījums pa TV ir izstiepts, varētu domāt, ka ilgi tur viņi dzīvojās kopā, bet kaut kur reiz lasīju, ka kaut kādas 3 vai 4 dienas tik.
20.10.2015 13:11 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Vispār jā, par džentelmeniskumu un attieksmi pret sievietēm varu gan jums piekrist, tas Ģirtam piemīt. Viņš tiešām ļoti centās, to varēja redzēt. Vienkārši laikam nespēju viņu kaut kā uztvert kā īstu vīrieti, bet visādi citādi kā cilvēks tiešām patīkams :)
20.10.2015 13:12 |
 
10 gadi
Reitings 2539
Reģ: 29.01.2009
Jūs te runājat tā, it kā sievu izvēlētos pēc tā, kādus mājas darbus viņa prot un cik labi gatavo ēst. Jūs pašas arī tā darāt? Man šķita, ka otru izvēlas pēc sajūtām. Ja ir simpātijas un savstarpēja pievilkšanās un dzirkstelīte, tad nav svarīgi vai viņš/a prot uzcept pankūkas vai nē. Vai tad būtu pareizi Ģirtam izvēlēties Ievu, tikai tādēļ ka viņa ir izdarīgāka, labāk gatavo ēst un glītāk zīmē?
20.10.2015 13:34 |
 
Reitings 220
Reģ: 05.06.2015
Es domāju, ka Daiga pārgulēja ar Šmitu. Tas paskaidrotu to, kāpēc viņa bija tik greizsirdīga un teica "pēc tā visa?" utt. Turklāt Daiga arī pēc tādas izskatās, kas to varētu izdarīt.
20.10.2015 13:40 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
tikai tādēļ ka viņa ir izdarīgāka, labāk gatavo ēst un glītāk zīmē?


Tas ka cilvēks ir izdarīgāks jau liecina par viņa raksturu un attieksmi. Nē par labāku gatavošanu gan nevajadzētu izvēlēties. Šajā gadījumā zīmēšana būtu kopīga interese vismaz, kas varbūt arī viņus vel vairāk satuvinātu utt.

Marre Auu bet īstenībā varētu arī būt ka pārgulēja :D
20.10.2015 13:47 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Sakat ko gribat, bet man liekas dīvaini, ka skuķis Šmitu pazīst varbūt kādu nedēļu

Tas ir tas, ko parāda skatītājiem, tās 3-4 dienas, ko viņi pavada kopā.

Vai tad būtu pareizi Ģirtam izvēlēties Ievu, tikai tādēļ ka viņa ir izdarīgāka, labāk gatavo ēst un glītāk zīmē?

Pareizi būtu bijis izvēlēties meiteni, kas ir vairāk tendēta uz ģimeni. Lai gan Gunda sākumā teica, ka vecums jau nav nekāds šķērslis, tas tomēr spēlē būtisku lomu. Nu skatās viņa savādāk uz ģimens veidošanu un bērniem, nekā Ģirts savos 34 gados. Meitenei vēl jāstudē, kaut kas jāsasniedz karjerā, nu reti kura 20/21 gada vecumā ir nobriedusi tiešām tuvākajā laikā iestūrēt laulības ostā ar visu no tā izrietošo. Ne tik daudz tajā saimnieciskumā viss slēpjas, kas tomēr arī būtu svarīgi, bet tajā, ka Gunda vienkārši ir pārāk jauniņa Ģirtam. Vizuāli viņi izskatās ļoti labi, bet var redzēt, ka katram ir savādāks skatījums uz lietām.
20.10.2015 13:48 |
 
Reitings 270
Reģ: 19.06.2014
Vispār man neviens vīrietis tajā šovā nepatīk. Žēl, ka LV tik daudz foršas meitenes, bet ar vīriešiem tik švaki.


Kuras tad ir tās foršās meitenes, tu runā par tām, kuras kārās tiem "sliktajiem" vīriešiem pašas kaklā? :-D

Vispār žēl, ka jūsu tēvi un brāļi ir tik nožēlojami vīrieši, ka radies par visiem latviešiem tāds priekšstats. ;-)
20.10.2015 13:49 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vispār žēl, ka jūsu tēvi un brāļi ir tik nožēlojami vīrieši, ka radies par visiem latviešiem tāds priekšstats.


Oi par savu tēvu es tiešām varu teikt ka viņš ir pretīgs cilvēks kuru es no visas sirds necienu un nekad mūžā nevēlētos satikt. :D
Un nē, visi latvieši tādi nav, bet visi labie principā ātri vien ir aizņemti un tad nu paliek tas kas paliek.
20.10.2015 13:51 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
jā pēdējā sērijā man arī pabojājās priekšstats par Gundu. Jo Tu taču dodies uz laukiem , + zini kāda vecuma vīrietim tu raksti, vajadzētu takā saprast, ka viņš vēlēsies bērnus. Es nesen papētīju draugos šov dalībniekus, man radās priekšstats, ka nevienam nav izveidojušās attiecības.
20.10.2015 13:59 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Jūs te runājat tā, it kā sievu izvēlētos pēc tā, kādus mājas darbus viņa prot un cik labi gatavo ēst. Jūs pašas arī tā darāt? Man šķita, ka otru izvēlas pēc sajūtām. Ja ir simpātijas un savstarpēja pievilkšanās un dzirkstelīte, tad nav svarīgi vai viņš/a prot uzcept pankūkas vai nē. Vai tad būtu pareizi Ģirtam izvēlēties Ievu, tikai tādēļ ka viņa ir izdarīgāka, labāk gatavo ēst un glītāk zīmē?

Ļoti piekrītu šim!

Bet Gunda pamatīgi par sevi sabojāja priekšstatu pēdējā sērijā, nemaz necentās. Un tā Šmita trijotne vispār.. Nu galīgie tīņi, tā, kura apvainojās, nu jau vispār, tāda drāmas karaliene, šitā sevi apkaunot kameru priekšā, it kā nepietiktu jau ar piedzeršanos un vāļāšanos pa zemi. Piekrītu Šmita vecmāmiņai, kura teica, ka Šmitam vēl laiks "puisī" jāpadzīvo un neviena no šīm nav viņa līgava.
20.10.2015 14:05 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Ģirts ir superīgs, viņā ir kkas tāds foršs, pat nezinu kas :D
Par Šmitu, nu drausmas, es viņa vietā nebūtu izvēlējusies nevienu, abas pa vienu kārtu metamas. .
nevis kā Šmita meitenes- netīro matu čupčiki uz galvas un aidā- randiņot!

+++
bet priekš laukiem un zemeņu lasīšanas ir ok :D
Es domāju, ka Daiga pārgulēja ar Šmitu. Tas paskaidrotu to, kāpēc viņa bija tik greizsirdīga un teica "pēc tā visa?" utt. Turklāt Daiga arī pēc tādas izskatās, kas to varētu izdarīt.

a, pa kuru laiku tad??? Bet tas izskaidrotu to dīvaino uzvedību, un tas, ka Šmitels neizvēlējās Daigu, jo viegli dabūjama.
20.10.2015 15:15 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Man dikti mīļi likās,ka Šmita mamma samīļoja Antru, nosaucot par savu potenciālo vedekliņu. :) (l)
Un
bija tik greizsirdīga un teica "pēc tā visa?"
, es atkal sadzirdēju "drīkst, BEZ tā visa?" :D
20.10.2015 15:46 |
 
Reitings 170
Reģ: 09.09.2015
"drīkst, BEZ tā visa?


jā, tieši tā viņa teica. es arī dzirdēju
20.10.2015 15:49 |
 
Reitings 170
Reģ: 09.09.2015
Un Šmita vecmāmiņai gan patīk savas domas mainīt :D pirms tam, pašā sākumā, kad iepazīstināja ar savu ģimeni, tad apgalvoja tieši pretējo, ka Šmitam ir laiks piezemēties un atrast sev īsto, cik tad varot pa meitenēm skriet.. Un tagad saka, ka vēl jāpadzīvo puisī :-D Tā jau arī varēja teikt, ka vienkārši neviena nepatika.
20.10.2015 15:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)