Mazais Jānis ir tiešām sadomājies nez ko, nesaprotu kā viņa vecākiem nav kauns tādu televīzijā sūtīt. Un vēl stāsta par to nevainības zaudēšanu, ka visi skolas gadi aizgājuši zem grādīgā, ciema meitenes tupas. man būtu kauns gan kā vecākam, gan kā meitenēm, kas tur brauc. visvairāk man kaitina tā no Ogres, nezinu kapēc , bet vnk kaitina :D
Alfrids ir tāda glūņa, fuj. ķerās jau visām klāt. Sievietes noteikti ir pelnījušas , ko labāku. nav brīnums, ka viens. un vēl iedomājies, ka baigi pieprasītais.
Jānis (vecākais) - ir normāls lauku puisis. un ko jūs tur šausmināties par to māju? tādas ir pus laukiem. protams, ir remontētas, bet pārsvarā šādas arī ir. nu un tāpēc, ka viņam neremontēta māja uzreiz ir slikts? nu jāā.